• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

نظرتون درباره ی شهری که توش زندگی می کنید؟

• شروع کننده موضوع Ajax
  • تاریخ شروع
پاسخ : نظرتون درباره ی شهری که توش زندگی می کنید؟

نیشابور
خوووووووووووووووووووف تر
الان آب و هواش به هم ریخته و تغییر کرده
بابام میگه بچه که بودیم برف میومد از رو برفا راحت میرفتیم بالا پشت بوم!!!
اما الان زمستون میاد و میره برف نمیاد!
شهر نیشابور خیلی بزرگ نی ولی به هر سمتی که بری توابع و روستا هایه اطرافش یکی از یکی قشنگتره
اما تعریف ایلام و سنندج اینا رو شنیدم دو سه تا از دوست هم دارم اونجا یکیشون هم دعوتم کرده تابستون تنهایی میخوام برم..

میشه راجبه تهرانم بگیم ؟! :D
تهران با اینکه خیلی شلوغُ پرسرُصداُ بعضی وقتا اصاب خورد کنه ولی خوبیای زیادی داره ... !
به نظرم جاهای دیدنی تهران خیلی نادیده گرفته شدن ! تهرانم جای دیدنی زیاد داره ! :D
امکاناتش خب واقعا خوبهُ به اسم پایتخت بودنش خیلی از کارا رو تو تهران انجام میدن .
ولی خب صمیمیتُ سادگی شهرای دیگه توش نیس دیگه ...
ولی در کل دوسش دارم ! :)

وحید جان یکم از نیشابور بیشتر میگفتی
شهر قلمدان های مرصع شهری که دارای مرغوب ترین فیروزه جهانه شهر خیام عطار شهری که در تاریخ ازش به نام ابر شهر یاد شده ولی امان از دست مغول های شیطون با این که نیشابوری ها برخلاف شهر های دیگه تاحد مرگ از شهرشون دفاع کردن ولی مغول ها شهرو با خاک یکسان کردن و هیچ کس زنده نموند من که خیییییلی دوسش دارم

به نقل از Drosophila :
اون از زمستونش که نمیدونم چندساله که ما رنگ برفوندیدیم!اگرم دیدیم که تافرداش همه آب شدن!
اون از زاینده رودش که مردم توش دوچرخه سواری میکنن یه میانبره از این طرف پارک به اونطرف پارک!
ازنظرامکانات
البته نمیگم امکانت نداره خوب بعداز تهران بیشترین رو داره ولی فکرکنم ... شایدم بیشتره که میخوان این مترو رو راه بندازن هنوز دارن راه میندازن!بعدتازه پی بردن از مسیرش منحرف شده!
قیمتاش هم که همیشه موضوع بحث کلاس زبان ما این بوده که چرا قیمتای اصفهان از تهران بیشتره!
بااین همه اوصاف بازم نمیشه ازش دل کند!

ا
خدایی قیمتای اصفهان از تهران بیشتر نیست مثلا تاکسی اصلا با بندرعباس مقایسه کنیم مسیری که اصفهان ۲۷۵تومانه بندر ۴۰۰ ولی همه تاکسیا ۵۰۰میگیرن
یا رستورانا اینا....

زیاد دوسش ندارم فقط عاشق تهرانم :>

تهران خوفه!!!

با همه ی شلوغیاشو آلودگیاش من حاضر نیستم یه لحظه ام یه شهر دیگه زندگی کنم مثلا پایتخته یه فرقی داره!!!!

کلا عالیه بنظرم همه جور امکاناتی داره!!!!!!

اینجا جای تفریحی زیاد داره یک روز بیکار نمی مونی
ولی وضع رانندگی یکم شبیه مشهده
هوا هم عالیه
شنیدید میگن صبح نیشابور و غروب بغداد
سر صبح عشق میکنی تو خیابون راه بری

امسال تهران بودم دانشجو ام خیر سرم..
خیلی گرم بود...
من همدان خودمونو میخام...
اینجا من برف ندیدم(یه بار برف اومد که من همدان بودم!)

بیرجند یه شهره قشنگ ودوست داشتنیه که طبیعتا ویژگی های منحصر به خودش رو داره.مثه شب های قشنگ وپرستاره کویر.کوه های قشنگ .ابشار های جالب...........

به نقل از president :
بیرجند یه شهره قشنگ ودوست داشتنیه که طبیعتا ویژگی های منحصر به خودش رو داره.مثه شب های قشنگ وپرستاره کویر.کوه های قشنگ .ابشار های جالب...........

بله !! خيلي عاليه ولي از گرد و خاك زيادش .... هواي گرمش هم نبايد بگذريم الهام جون! ; :-"

شهري كه من توش زندگي مي كنم
تهرانه
بدك نيست ولي من باهاش زياد حال نمي كنم
چون هم خيلي شلوغه و توش آدم دهاتي زياده و تا دلت بخواد توش افغانيه
من خودم به شخصه شهر هاي مشهد و يزد رو از تخران خيلي بيشتر دوست دارم اونم به چند دليل كه خيلي شخصي

فقط همینو می تونم بگم:
اگر آشکار و گرکه نهان است شهر من
در چشم من بهشت جهان است شهر من

بندرعباس! خوبیش اینه که یه جوایی اکثرا همه به هم ربط دارن...میشناسن همو... نه خیلی کوچیکه نه خیلی بزرگ و بی در و پیکر!
خیلیا فک میکنن گرماش غیر قابل تحمله ولی اینجوریام نیست هواش شرجیه واسه همین پوست آدم نمیsوزه... جای تفریحیم زیاد نداره اما با این وجود خیلی به آدم توش خوش میگذره!... مردمش هم خیلی گُلَن! و واقعا سپاسگذارم که بابام انتقالیشو واسه کرمان کنسل کرد!
در مورد بندر... به قول رضا صادقی... هیچ کسی بندریو، هیچ جا بندر نابو!...

به نقل از ریــحــانــه :
میشه راجبه تهرانم بگیم ؟! :D
تهران با اینکه خیلی شلوغُ پرسرُصداُ بعضی وقتا اصاب خورد کنه ولی خوبیای زیادی داره ... !
به نظرم جاهای دیدنی تهران خیلی نادیده گرفته شدن ! تهرانم جای دیدنی زیاد داره ! :D
امکاناتش خب واقعا خوبهُ به اسم پایتخت بودنش خیلی از کارا رو تو تهران انجام میدن .
ولی خب صمیمیتُ سادگی شهرای دیگه توش نیس دیگه ...
ولی در کل دوسش دارم ! :)

من که می گم این صمیمیتی که شما می گین اصولن به شهر ربطی نداره . من خودم خاله همشهری دارم از عید تا حالا ندیدمش خاله قمی دارم دوماهی دو بار ( همون ماهی یه بار ! ) خونشونَیم ! ینی اینکه این صمیمی نبودن خیلی جاهای دیگم می تونه باشه .
*پ.ن : چن وخ پیش یه چیزایی شنیدم در مورد ِ رابطه آلودگی هوای تهران و ابتلا به سرطان خون !

تبریز تابستونا خوبه....
خنک.... :D
زمستونا پدرمون در میاد..
امنیت شم خوبه.....

اصفهان

دوسش دارم x:

خیلی‌ قشنگه - تمیز - شهرداری فوق‌العاده

فقط اگه یه ذره سرمایه‌گذاری خصوصیش بیشتر میشد معرکه بود

که اونم دلیل داره که نیست!

ولی‌ اگه بازم بخوام محل زندگیمو انتخاب کنم اصفهان رو انتخاب می‌کنم! >:D<

گنبد:آب و هوا فوق العاده شرجی___اقوام ساکن در این شهر و حومه ی اون تاکنون بیش از 241 عدد گزارش شده!
دارای یک بازار بسیار شلوغ____مکان های تفریحی در حد تیم ملی!____طبق نتیجه ی تحقیقات از هر 20 نفر شهروند این شهر،21 نفر به بیماری مردم آزاری مبتلاس!(بماند بیماری های دیگش!)
____بدون هیچ گونه امکانات برای تردد،از جمله قطار،فرودگاه

من که اصلا نیشابورو دوست ندارم!
درسته مکان تفریحی داره ولی همش بیرون از شهره!
فرهنگشون هم که.....
اصلادوستش ندارم!
من عاشق تهرانم!!!!! x: x:

اصفهان اين روزا خيلي حال گيريه با اينكه مي دونم رود خونه خشكه هر دفعه كه مي بينم اعصابم مي ريزه به هم. ولي اگه آب باشه. و يه ذره هم وضعيت حمل و نقل عمومي بهتر بشه شهر خوبيه

درباره ی شهری که ذر آن زندگی می کنیم کلا نظر مثبتی داریم.

این شهر بسیار آب و هوای مطلوب دارد به طوری که خیلی خوب است.

من ولی شهری که در آن زندگی می کنیم را دوست نمی دارم چون شبهایش تاریک می باشد.پدرم می گوید اداره برق می خواهد صرفه جویی کند ولی ما نمیخواهیم صرفه جویی کنیم . ما میخواهیم شبهایمان روشن باشد عین خارج.

حالا پیدا کنید شهر را :-"

این بود انشای من. :-" :-" :-"

Back
بالا