• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

انتقاد هایی درباره سایت

مهتا.

کاربر فوق‌فعال
پاسخ : انتقاد هایی درباره سایت

قبلا گفته بودم اینتر فیس سایت زیاد جذاب نیست اگر دقیق تر بخوام بگم سایت یه چیزای استاندارد مثل سرچ بار و درباره ما(منظورم دقیقا تیتر "درباره ما" ه که مراجعه کننده دنبالش میگرده) راستی چرا رنگ اینترفیس این قدر مُردست؟
در ضمن آدرس سایت به گزارش DNS stuff یه جا بلک لیست شده که این از ارزش نامه ها میکاهه
همچنین 5 تا اخطار (احتمالا امنیتی) داره
ولی ایمنی سایت نسبتا عالیه و کیف کردم مرسی :D <D=

یه پیشنهاد: چرا این سرورو انتخاب کردین؟
عوضش نمیکنین (فقط یه پیشنهاد بود)

×دو پست شما یکی شد×

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

سرچ بار که هست ! بالای صفحه. در مورد درباره ماهم که توی صفحه اول توضیح داده شده اما شما درست میگین. اینجا هم باید باشه. سعی میکنیم درست کنیم.
ظاهر سایت یعنی چی استاندارد نیست؟ خوب به هرحال توی چند سطر کد این قالب ، مشکل پیدا میشه !
ظاهر سایت مرده نیست ! شاید متین و آرومه !
میل سرور توی بلک لیسته که اونم به زودی حل میشه . در واقع اصولا باید الان حل شده باشه. گزارش سایت زمان میبره تا به روز بشه.

سرور رو چرا عوض کنیم؟ این سرور یک خوبی هایی داره که کمتر سروری توی ایران داره.

sunshine

کاربر فوق‌فعال

8 صفحه رو خوندن حوصله مي خواد.

نمي دونم كسي گفته يا نه ولي بهتره كه بعد از مدت كوتاهي كه يه تاپيك قفل شد پاكش كنيد. چيزي كه كمتر تو سايت ديدم.

مورد ديگه هم اينه كه بحث هاي مسخره و بدرد نخور تو سايت زياده (مثلا همين تاپيك پسرا باهوشترن يا دخترا؟!!! كه به نظر ميومد همون روز اول پاك بشه) ولي هيچ اتفاقي نيفتاد؟!!

دوستان ديگه گفتن. منم تكرار مي كنم. ميانگين سني سايت خيلي پايينه... تاكيد ميكنم... خيلي!!

TnT

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ارومیه
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
علوم پزشکی ارومیه
رشته دانشگاه
پزشکی
اینستاگرام

به نقل از sunshine :
دوستان ديگه گفتن. منم تكرار مي كنم. ميانگين سني سايت خيلي پايينه... تاكيد ميكنم... خيلي!!
خب من یه سؤال از شما دارم . میانگین سنی اگه پایین باشه چی میشه ؟!! اگه زیاد باشه چی ؟!!

trustme

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
1387
دانشگاه
دانشگاه خواجه نصیر طوسی
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

همونطور که گفتی ما افراد کم سن هم داریم! اگه حذف کنیم این موضوعات بی خود رو می گن چقدر مدیران خشنن! سن سایت هم با اعضای جدید که شما و بقیه دوستان جذب می کنن می ره بالا (;

sunshine

کاربر فوق‌فعال
پاسخ : پاسخ : انتقاد هایی درباره سایت

به نقل از TNT :
خب من یه سؤال از شما دارم . میانگین سنی اگه پایین باشه چی میشه ؟!! اگه زیاد باشه چی ؟!!

درك بچه ها بالاتر ميره و مي فهمن چه چيز رو در كجا بگن. چه چيز رو بايد بگن و چه چيز رو اصلا نبايد بگن! (يكم شعارگونه بود. (; ) و سايت پرمحتواتر ميشه!

به نقل از مـ‌‍‌‌همّد بذرکار :
همونطور که گفتی ما افراد کم سن هم داریم! اگه حذف کنیم این موضوعات بی خود رو می گن چقدر مدیران خشنن! سن سایت هم با اعضای جدید که شما و بقیه دوستان جذب می کنن می ره بالا (;

اميدوارم!

پ.ن. خشونت تا اندازه اي لازمه.

silence

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی - شهید قدوسی
شهر
تهران
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

دو تا نکته رو می خواستم بگم که البته بیشتر پیشنهاده تا انتقاد!

1- به نظر من این مسئله که سایت سمپادیا به بخش های مختلف ( فروم , وبلاگ و گروه نوشت ) تقسیم شده کیفیت و کمیت هر کدوم از این بخش ها رو پایین تر میاره! شاید بهتر باشه که شما روی یکی از این گزینه ها که بیشتر طرفدار داره تمرکز کنید و اون رو تا حد امکان گسترش بدید! نظر شخصی من هم بیشتر روی فرومه نه بخاطر این که خودم بیشتر به فروم علاقه دارم چون قابلیت هایی که فروم به کاربرانش ارائه می ده ( مثل بحث و تبادل نظر و شرکت همه اعضا در موضوعات و نه صرفا نظر دادن در مورد موضوع و دیدگاه مورد نظر یک نفر بدون شکل گیری بحث! ) فراتر از دو مورد دیگست! من فکر می کنم این مسئله که سمپادی ها در یک پایگاه مجازی جمع بشن می تونه به نفعشون باشه و نتیجه بهتری بده!

2- در مورد امتیازات مثبت و منفی! اصولا هر کاربری دوست داره بدونه دیدگاه دیگران در مورد فعالیت اون در فروم و پست هایی که می ده چیه! خب وجود گزینه های مثبت و منفی در این فروم و گزینه ای مثل تشکر در بعضی فروم های دیگه هم بر همین مبناست! ( البته بگم که این روش خیلی از تشکر بهتره چون علاوه بر تشویق ها تنبیه ها رو هم شامل می شه! ) اما من فکر می کنم این که اون کاربر بدونه که کدوم پستش داره مورد نقد قرار می گیره ( و طبیعتا این که بدونه اون نقد مثبته یا منفی! ) خیلی می تونه در مسیر پست هایی که می ده موثرتر باشه! مثلا ممکنه یک کاربر بعد از دیدن امتیاز مثبت برای یک موضوع خاص متوجه بشه که بعضی کاربران به این دست مطالب علاقه دارن و در نتیجه فعالیتش رو در اون زمینه ها افزایش بده یا برعکس با دیدن امتیاز منفی برای یک پست متوجه بشه که این نوع پست دادن مناسب فروم نیست یا بهتره شکل بیانش رو عوض کنه! در کل این که فقط امتیازات مثبت و منفی برای شخص نمایش داده بشه عملا فایده ای برای کیفیت فعالیت اون کاربر نخواهد داشت! ( من این مسئله رو توی فروم شهید قدوسی هم مطرح کردم و اون جا مدیران قابلیت نمایش تشکرهای داده شده به یک پست رو به همراه کاربرانی که تشکر کردن برای قالب فروم ایجاد کردن امیدوارم مدیران این جا هم لطف کنن این کار رو انجام بدن! )

ممنون

TnT

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ارومیه
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
علوم پزشکی ارومیه
رشته دانشگاه
پزشکی
اینستاگرام

به نقل از sunshine :
درك بچه ها بالاتر ميره و مي فهمن چه چيز رو در كجا بگن. چه چيز رو بايد بگن و چه چيز رو اصلا نبايد بگن! (يكم شعارگونه بود.  (; ) و سايت پرمحتواتر ميشه!
ممنون . ولی باید قبول کرد که هنوز بعضی از بزرگتر ها سطح فکریشون پایین تر از سطح فکری یه بچه ی 12 ساله هستش . یه مسئله ای که من از سال جدید دارم می بینم تو سایت این هستش که سن همه رو تو مشخصات یه سال بالا برده ! منو تو قسمت مشخصات 14 ساله نشون میده در حالی که من 6 روز دیگه 14 ساله میشم . البته این مورد فقط در مورد من نیست در مورد کاربرای دیگه هم صدق میکنه .

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

الف. مشکل سنی رو ماهم قبول داریم و میدونیم باید بالاتر از اینها باشه اما خوب چه میشه کرد؟ اکثر فارغ التحصیلین دنبال تفریح بیشتر هستند تا سمپاد ! زیاد براشون مهم نیست.

1. عده ای هستند که به فروم میان بلاگ نمیان و دقیقا برعکس !‌پس نمیشه کاریش کرد. اگر یک قسمت رو حذف کنیم کاربران اونجارو از دست میدیم. این که چند قسمت باشه باعث تنوع کاربران و برطرف کردن خواسته ها میشه.

2. در نسخه 2 نرم افزار انجمن موارد تشکر جای گرفته . ان شالله بعد آپگرید نرم افزار مشکل حل میشه.

ب. مشکل سن رو هم قبول داریم. گویا سیستم سایت سن افراد رو گرد می کنه !

taraneh

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
شهر
ارومیه
مدال المپیاد
مطالعه برای المپیاد نجوم (فعلا مرحله 2!)

آقاي مطهري وقت كردين يه نگاهي به ساعت فروم بندازين. يه ساعت از دنيا عقبه:دي

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

به خاطر جلوکشیدن ساعت ایرانه ! ممنون که تذکر دادین. درستش می کنم.

sampadcity.com

کاربر فوق‌حرفه‌ای
شهر
قم

جشنواره خوارزمي
جشنواره خوارزمي كه همه ساله در مقاطع مختلف در كشورمون برگزار ميشور

فکر کنم اون "د" باید باشه.
بهتر دیدم که بهتون بگم

خیلی ببخشید

Pardis_P

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان تهران
شهر
تهران

اگر امکانش وجود دارد ، "فارغ التحصیلین" را به "فارغ التحصیلان" تغییر دهید. چون به اندازه کافی ما در نوشته ها و گفته هامان از لغات عربی (چه دانسته و چه ندانسته)استفاده می کنیم. بهتر است در آن قسمت که صفحه اول است ، کمی به این نکته توجه شود.
با تشکر!

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

درسته. اسمش رو عوض می کنیم.
با تشکر

TnT

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ارومیه
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
علوم پزشکی ارومیه
رشته دانشگاه
پزشکی
اینستاگرام

ممنون میشم اگه به این مورد هم رسیدگی بشه :
به نقل از شاهزاده ریاضی :
از الان 24ساعت فرصت داری این قائله رو بخوابونی وگرنه کل سایت توسط آشیانه هک میشه تا بفهمی فرق بین سانسورو حذف چیه

Sylar

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای
شهر
اصفهان

به نقل از TNT :
ممنون میشم اگه به این مورد هم رسیدگی بشه :

نگران نباش چرت و پرت گفته. طبق بیانیه ای که خوده بهروز گفت دیگه سایت ایرانی هک نمیکنن.
این یارو یک خورده دم از MIT میزنه یک خورده دم از Ashiyane و بدیهتا کوچکترین اطلاعی هم از هیچ کدومشون نداره.

من از طرف جمع تحصیل کرده ی مدرسه اژه ای به خاطر رفتار ناشایست این برادر معذرت خواهی میکنم !

trustme

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
1387
دانشگاه
دانشگاه خواجه نصیر طوسی
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

این موضوع رو اگه توی پیغام خصوصی گفتن شما نباید پیغام خصوصی ایشون رو نقل می کردی ...

آشیانه از این کارا نمی کنه تا اونجایی که من می دونم... البته ما افتخار می کنیم اگه بکنن :D

TnT

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ارومیه
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
علوم پزشکی ارومیه
رشته دانشگاه
پزشکی
اینستاگرام

به نقل از مـ‌‍‌‌همّد بذرکار :
این موضوع رو اگه توی پیغام خصوصی گفتن شما نباید پیغام خصوصی ایشون رو نقل می کردی ...
آشیانه از این کارا نمی کنه تا اونجایی که من می دونم... البته ما افتخار می کنیم اگه بکنن :D
درسته من نباید نقل میکردم ، ولی چون تهدید به سایت مربوط میشد ، مجبور شدم به مدیران و کاربران اطلاع بدم . ایشون میتونستن مشکلشون رو با mail من بر طرف کنن ، وقتی کل سایت بره زیر سؤال ، آدم مجبور میشه ، پیغام خصوصی رو بذاره همه ببینن ...

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

مدیریت انجمن سیاست بر عهده TNT است و باید طبق روش کار ایشون پیش بره.
فکر نکنم آشیانه وقتش رو واسه این چیزا تلف بکنه !

بالا