• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادیا ؛ ادامه ی تجاوز به مادر ِ خود ...

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Hespride

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی (ره)
شهر
قم...قم...قم
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مالی
پاسخ : سمپادیا ؛ ادامه ی تجاوز به مادر ِ خود ...

دوستان عزيز، اون لايك و ديسلايكي كه گذاشتن كنار پست ها،‌براي اينه كه نيايد بگيد قشنگ بود،‌آفرين،‌ايول، خيلي خيلي آفرين و ...

------

اما موافقم با اينكه اينجا اصولا اون چيزي كه بايد، نيست!
در مورد گزارش دادن هم به نظرم اصلا چيزي نيست كه بشه جلوگيري كرد ازش! گزارش كه فايده نداره

• شروع کننده موضوع

marlik

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید صدوقی
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع - صنایع

به نقل از Hespride :
اما موافقم با اينكه اينجا اصولا اون چيزي كه بايد، نيست!
در مورد گزارش دادن هم به نظرم اصلا چيزي نيست كه بشه جلوگيري كرد ازش! گزارش كه فايده نداره

راهکار ِ شما چیه پس ؟!

بحث فقط بحث ِ دوستیابی نیست ...

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

من راهكارمو دادم
كسي توجه نميكنه
همه ميگن كلا مشكل داره
با پستي كه استادمون نوشتن مشخص شد كه بريم بالا بيايم پايين اگه طرح طلا هم بشه تو اين سايت اجرا نميشه چرا ؟ چون سمپادسيتي اجراش كرده

goooogooooli

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان تهران!
شهر
تهران
مدال المپیاد
زیست.........................دوستان می گن برو شیمی ولی من از شیمی بدم میاد!
رشته دانشگاه
دندان پزشكي

کاملا با شما موافقم!
از وقتی که من عضو این سایت شدم یادم که اقای مطهری از گرفتن پ.خ خوداری می کردن حالا دلیلش کنکور!یه دوره که نیومدن بازم دلیلش کنکور خب باشه قبول!ولی الان چی بازم کنکور دارن...؟؟؟!!!! که جواب نمی دن!!!!!!!!!!!!!مثلا مدیر کل هستن....!
چند ماه پیش من یه مشکلی با سایت سمپادیا داشتم که نمی تونستم با کامپیوتر خونمون آن شم دلیلش هم نمی دونم به خاطر همین امدم مدرسه واز 2تا مدیر خانوم پرسیدم که هیچکدوم پاسخگو نبودن از اقای بذرکار هم یه سوال پرسیدم که جواب ندادن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! اقای مطهری هم که نبودن!!! واین مشکل بود بود تا اینکه خودم بعد کلی کلنجار رفتن درستش کردم!!!!!!!!!!!!!!!!!!

آخه این درست که 4 تا مدیر داریم وهیچ کدومشون تو اون موقعیت حتی جواب ندادن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ببخشید یکی این دوتا پستو یکی کنه :D

nmejris@zan

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهيد هاشمي نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

marlik جان واقعا قلم عالی داری و آدم رو به فکر فرو میبره !
اما خب واقیت اینه که ما هممون این مشکلات رو تا حدودی در جریانش هستیم !
مشکل اصلی راه حل هست !
مدیران کل این سایت دارن پول میدن و وقتشون رو میزارن تا بتونن این مشکلات رو حل کنن ! بار ها و بارها برای رفع این مشکلات مختلف راه حل های مختلف امتحان شده و کار های مختلفی انجام دادیم ! خیلی موارد موفق بوده و خیلی موارد و مشکلات هم بیشتر از قبل تو سایت شده !
خیلی دوست دارم راه حال هایی که برای این مشکلات به ذهنت میرسه رو هم در میون بزاری با مدیران

به نقل از !Baran! :
کاملا با شما موافقم!
از وقتی که من عضو این سایت شدم یادم که اقای مطهری از گرفتن پ.خ خوداری می کردن حالا دلیلش کنکور!یه دوره که نیومدن بازم دلیلش کنکور خب باشه قبول!ولی الان چی بازم کنکور دارن...؟؟؟!!!! که جواب نمی دن!!!!!!!!!!!!!مثلا مدیر کل هستن....!
چند ماه پیش من یه مشکلی با سایت سمپادیا داشتم که نمی تونستم با کامپیوتر خونمون آن شم دلیلش هم نمی دونم به خاطر همین امدم مدرسه واز 2تا مدیر خانوم پرسیدم که هیچکدوم پاسخگو نبودن از اقای بذرکار هم یه سوال پرسیدم که جواب ندادن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! اقای مطهری هم که نبودن!!! واین مشکل بود بود تا اینکه خودم بعد کلی کلنجار رفتن درستش کردم!!!!!!!!!!!!!!!!!!

آخه این درست که 4 تا مدیر داریم وهیچ کدومشون تو اون موقعیت حتی جواب ندادن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ببخشید یکی این دوتا پستو یکی کنه :D
یه چیزی من در کل راجب مدیران کل بگم !
این دوستان وظایفشون بسیار سنگین هست در هر صورت ! سایتی با 5000 کاربر رو 4 تا دانش آموز و دانش جو بخوان اداره کنن در هر صورت کار دشواری هست !
تو سایتی با 5000 تا یوزر روزانه کلی آدم راجب نحوه ی استفاده از سایت و مشکلات مختلفشون از مدیران کل میپرسن ! به واقع حجم پیغام ها اونقدر بالا میره بعضی وقت ها که نباید زیاد از جواب ندادن این دوستان ناراحت بشین !
اجب مطهری هم من به طور خاص این رو میگم چون داداشم هم امسال پیش بود ! اصولا کنکور اعصاب بچه ها رو بدجور خورد میکنه و تا ی مدت بعد تا ریکاوری بشن و به حالت قبل برگردن طول میکشه ! مطهری سال پیش واقعا فوق العاده بود ! بین بچه ها هم واقعا محبوب بود !

× در ضمن ! در کل این رو هم بگم که ما 6 تا ناظم هم داریم ! برای این موارد و این جور مشکلات و استفاده از سایت از ناظم ها بپرسین هم میتونن کمکتون کنن ! ×

admin

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
89

متن از نظر ادبی خوب بود.
از نظر محتوایی بازگویی مسائلی بود که بارها توی فروم در موردش بحث شده.

در مورد مشکل جواب ندادن ، باید بگم برخلاف گذشته ، ما وقت آزاد نداریم. همه مون به نوعی درگیر مشکلات شدیم. حجم کاری سایت بالاست و ما نمیرسیم به تمام کارها رسیدگی بکنیم.

AHMADREZA

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی کاشان
شهر
کاشان
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نقل از مدیریت :
متن از نظر ادبی خوب بود.

در مورد مشکل جواب ندادن ، باید بگم برخلاف گذشته ، ما وقت آزاد نداریم. همه مون به نوعی درگیر مشکلات شدیم. حجم کاری سایت بالاست و ما نمیرسیم به تمام کارها رسیدگی بکنیم.
خوب راه حلی که به ذهن خودتون رسیده چیه؟

parasto jooon

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
دانشگاه
مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از مدیریت :
متن از نظر ادبی خوب بود.

اگه نمیرسین رسیدگی کنین.....کارو بدین دست یه نفر که بتونه رسیدگی کنه....به همین راحتی....

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

به نقل از مدیریت :
متن از نظر ادبی خوب بود.

جناب مطهري منم ميگم گروه هايي از كاربرا تشكيل بديم براي همينه ديگه
اين نبود زمان باعث ميشه سايت پيشرفتش كند باشه ولي اونطوري همه با هم هستيم و ميشه سايتو به خوبي اداره كرد

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

واقعا قشنگ بود!!؟؟ میگم تو برو یکم درباره ی اوضاع سیاسی بنویس ولی اسمتو نذار چون بعدش می کشنت!!؟؟

به نقل از Dr.Eniac :
جناب مطهري منم ميگم گروه هايي از كاربرا تشكيل بديم براي همينه ديگه
اين نبود زمان باعث ميشه سايت پيشرفتش كند باشه ولي اونطوري همه با هم هستيم و ميشه سايتو به خوبي اداره كرد
یا می تونند تعداد مدیرا رو زیاد کنند!!؟

alireza.r

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی بابل
شهر
بابل
رشته دانشگاه
ریاض-فیزیک

به نقل از legend :
طرح زیاده ولی کوتاه اومدن مهمه هر موقع کوتاه اومدن میشه طرح داد
به نقل از مدیریت :
متن از نظر ادبی خوب بود.

خوب وقتی زمان ازادتون کمه چرا این حل مشکل رو دست کاربرا ندیم؟!وقتی حزبی باشه باعث میشه هر درگیری هم اگه بود داخل همون حزب رفع شه نه اینکه کل سایت رو بریزه به هم!!

parasto jooon

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
دانشگاه
مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از legend :
واقعا قشنگ بود!!؟؟ میگم تو برو یکم درباره ی اوضاع سیاسی بنویس ولی اسمتو نذار چون بعدش می کشنت!!؟؟
زیاد شدن مدیرا دقیقا برابره با اضافه کردن یه عده جوگیر دیگه که خوشحال میشن به قدرت رسیدن بازم برای حرف کاربرا تره هم خرد نمی کنن........الان من نمی دونم دلیل مخالفت این جماعت با تئوری انیاک چیه؟؟؟

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نقل از parasto jooon :
زیاد شدن مدیرا دقیقا برابره با اضافه کردن یه عده جوگیر دیگه که خوشحال میشن به قدرت رسیدن بازم برای حرف کاربرا تره هم خرد نمی کنن........الان من نمی دونم دلیل مخالفت این جماعت با تئوری انیاک چیه؟؟؟
تئوریش رو دوست ندارن!!؟؟؟

ولی می تونند با جنبه ها رو مدیر کنند نه یه مشت آدمی که فقط 1 ماهه اومدن تو سایت و فقط می خواهند که تعداد ارسالی هاشون زیاد بشه!!؟

alireza.r

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی بابل
شهر
بابل
رشته دانشگاه
ریاض-فیزیک

به نقل از legend :
تئوریش رو دوست ندارن!!؟؟؟

ولی می تونند با جنبه ها رو مدیر کنند نه یه مشت آدمی که فقط 1 ماهه اومدن تو سایت و فقط می خواهند که تعداد ارسالی هاشون زیاد بشه!!؟
خوب این بحث که تعداد مدیرا اضاف شه رو بیخیال شین باز من بح3 نجوم رو میارم وسط باز میگن داره بررسی میشه :D
نمیدونی؟!
اینجا حرف حرف مدیراست و اگه 100% کاربرا هم موافق یه موضوع باشن و مدیرا مخالف اون موضوع اجرا نمیشه...حالا گرفتی؟! :D

goooogooooli

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان تهران!
شهر
تهران
مدال المپیاد
زیست.........................دوستان می گن برو شیمی ولی من از شیمی بدم میاد!
رشته دانشگاه
دندان پزشكي

اضافه کردن مدیر کار جالبی نیس چون کار سایت زیاد وباید نظارت وهماهنگی بیشتری به وجود بیاد که اگه تعداد مدیر ها بیشترشه یکی باید بیاد بین مدیرا هماهنگی ایجاد کنه!
من می گم حدودا 15 نفر دیگه به سایت اضافه بشه که کار ناظم ها و مدیر انجمنها رو کنترل کنه و4تا مدیر این افراد رو کنترل کنن تا مشکلات کمتر شه! بعد یه تایپیک باز می کنیم می گیم انتقادات رو در رو از این 15 نفر گزارش بشه تا این 15 نفر حواسشون بیشتر جمع شه...

Samaneh.Z

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
کرج
مدال المپیاد
مدال نقره‌ی المپیاد نجوم‌و‌اخترفیزیک ..
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نظر من دو پهلو حرف زدید ، یه جاهاییش نامفهومه :D یا من زیاد میفهمم یا اصلا نمیفهمم :D
خوبه که انتقاد کردید ، ولی این کارتون سایتو به هم نمیریزه ؟؟؟ تا الان که نریخته البته ...

parasto jooon

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
دانشگاه
مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی

اتفاقا حتی اگه هدفش این نبوده باشه.....جو این سایت باید به هم بریزه....هنوز ثابت نشده بهشون که یه من ماست چقدر کره داره......یه جوری باید ثابت شه....

neda.m

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
شهید رجائی تهران
رشته دانشگاه
مهندسی عمران - ژئوتکنیک

به نقل از ALirEZa.R :
اینجا حرف حرف مدیراست و اگه 100% کاربرا هم موافق یه موضوع باشن و مدیرا مخالف اون موضوع اجرا نمیشه...حالا گرفتی؟! :D
آقاي ALirEZa.R، دارين بي انصافي مي كنين ديگه! اين همه كار به درخواست كاربرا كرديم، حتماً بايد همه رو تك تك هر لحظه يادآوري كنيم كه اين طوري قضاوت نكنين؟

اضافه كردن مدير، خودش مشكلات زيادي داره. هماهنگي ها واقعاً مشكل تر از ايني كه هست ميشه. الان هم شوراها واسه همين هستن كه حجم كاري يه كم تقسيم بشه و بهتر بتونيم به همه ي مسائل رسيدگي كنيم. ولي خودتون در جريان هستيد، شوراها كارشون رو تازه شروع كردن و طبيعتاً يه كم زمان مي بره تا همه چيز جا بيفته و هر كس وظايفش رو به بهترين نحو ممكن انجام بده.

!Baran! جان، من واقعاً متاسفم اگه به مشكلت رسيدگي نكردم. الانم هر چي فكر مي كنم يادم نمياد كه كسي اومده باشه تو مدرسه و ازم سوالي پرسيده باشه، چون واقعاً حجم كارها زياده و يادم مي ره. هر دفعه كه ميام فروم، كلي پ.خ بايد جواب بدم...

اتفاقا حتی اگه هدفش این نبوده باشه.....جو این سایت باید به هم بریزه....هنوز ثابت نشده بهشون که یه من ماست چقدر کره داره......یه جوری باید ثابت شه....
نمي فهمم، مگه ما اينجا با هم دعوا داريم كه مي خواين قدرتتون رو نشون بدين؟!
جو سايت اگه به هم بريزه، نه تنها كمكي نكردين واسه بهبودش، بلكه جلوي پيشرفتش رو هم گرفتين و همه چيز بدتر مي شه!

f.m

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1 مشهد
شهر
مشهد
مدال المپیاد
شيمي
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از !Baran! :
اضافه کردن مدیر کار جالبی نیس چون کار سایت زیاد وباید نظارت وهماهنگی بیشتری به وجود بیاد که اگه تعداد مدیر ها بیشترشه یکی باید بیاد بین مدیرا هماهنگی ایجاد کنه!
من می گم حدودا 15 نفر دیگه به سایت اضافه بشه که کار ناظم ها و مدیر انجمنها رو کنترل کنه و4تا مدیر این افراد رو کنترل کنن تا مشکلات کمتر شه! بعد یه تایپیک باز می کنیم می گیم انتقادات رو در رو از این 15 نفر گزارش بشه تا این 15 نفر حواسشون بیشتر جمع شه...
ميشه بيشتر در مورد اين 15 نفر توضيح بدي
ساختار شورا ها رو مطالعه كردي؟
من فكر ميكنم يكي هستن

Samaneh.Z

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
کرج
مدال المپیاد
مدال نقره‌ی المپیاد نجوم‌و‌اخترفیزیک ..
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نقل از ALirEZa.R :

ببین مدیرا به فکر سایتن یه چیزهایی هم میدونن که ما شاید ندونیم :D
همینه دیگه ، من میگم سایتو به هم میریزید هی بگید نه! :D

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا