• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کانون هواداران میلان

phenomenon

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 2 مشهد
شهر
مشهد
پاسخ : کانون هواداران میلان

به نقل از ارنواز :
پس «پاتو» کجاست ؟ باز مصدومه ؟ :-?
پاتو که همیشه مصدومه!
لیست مصدوما رو تو تاپیک چمپیونز لیگ زدم!
به نقل از alex delpiero :
امشب میره که یه باخت به باختای میلان اضافه بشه ...!
شاید شما باخت نداشته باشین اما مساوی هاتون تو لیگ از همه بیشتره! تازه داورم که... [-(

اینم کلیپ مقایسه داوری میلان و یوونتوس!

بعد از دیدن کلیپ خودتون مقایسه کنید!

spammer:دو پست متوالی شما ادغام شد،لطفا رعایت کنید! مهسا:یه پست متوالی دیگه :-"

phenomenon

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 2 مشهد
شهر
مشهد

ماکس آلگری در تازه ترین صحبت های خود پس از بازی اعلام کرد بر این باور است که تساوی ارزشمند خانگی بدون گل برابر بارسلونا در سن سیرو به آنها قدرت میدهد تا دور دوم این دیدار را با امیدواری خاصی دنبال کنند اما از طرف دیگر سیلویو برلوسکونی به هیچ وجه از این نتیجه راضی نیست.

برلوسکونی کسی که بازی را از نزدیک در ورزشگاه سن سیرو نظاره گر بود در این باره گفت "آیا من از این نتیجه خوشحال هستم؟ تا حدودی.باید مشاهدات و بررسی های بیشتری انجام دهم"

آلگری در این رابطه در صحبت های خود به اسکای اسپورت ایتالیا گفت " فکر میکنم حق با سیلویو برلوسکونی میباشد چرا که ما در کل بازی بسیار خوبی را در نیمه اول از خود به نمایش گذاشتیم در حدی که مقدار زیادی انژی را برای آن صرف کردیم"

"ما بسیار سازماندهی شده به دفاع کردن پرداختیم و باید از این نتیجه خوشحال باشیم بخصوص اینکه ما در دو بازی از سه بازی که با بارسلونا داشته ایم موفق شده ایم به خوبی دفاع کنیم بنابراین میتوانیم در بازی برگشت نیز موفق باشیم"

" بارسلونا در اکثر بازی های خود موفق به گلزنی شده است بنابراین من باید از شاگردان خود به دلیل عملکرد عالی آنها تقدیر و تشکر کنم.بازی در اسپانیا بسیار دشوار خواهد بود اما این نتیجه به ما قدرت بیشتری میدهد"

کوین پرینس بوآتنگ,الساندرو نستا و روبینیو در این بازی رسما به ترکیب روسونری ها بازگشتند پس از مدت ها مصدومیتی که سپری کردند اما هیچکدام از آنها قادر به انجام بازی 90 دقیقه کامل را نداشتند.

" به دلایل مشکلات فیزیکی در این بازی من سه تعویض انجام دادم.امیدوارم بعضی از آن ها بتواند تا دور برگشت برابر بارسلونا کاملا آماده شوند و دیگر بازیکنان به فرم بهتری دست یابند"

phenomenon

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 2 مشهد
شهر
مشهد

تحليل داوري بازي ميلان- بارسا توسط مارکا

آندوخار اوليور، کارشناس داوري راديو مارکا به تحليل صحنه هاي داوري ديدار دو تيم ميلان و بارسلونا که با تساوي بدون گل به اتمام رسيد پرداخته است.

دراین گزارش که روزنامه مادریدی مارکا هم آن را بازتاب داده می خوانیم:« دو صحنه جنجالی در محوطه جریمه دو تیم اتفاق افتاد که داور بازی در یکی از این دو صحنه مرتکب اشتباه شد. یکی از این دو برخورد در دقیقه 77 بازی اتفاق افتاد و زمانی بود که مصباح، بازیکن میلان، پیراهن پویول را کشید که می بایست یک ضربه پنالتی به نفع بارسلونا اعلام می شد که این اتفاق نیفتاد.

در نیمه اول بازی هم بازیکنان بارسلونا معتقد بودند که داور مسابقه باید یک ضربه پنالتی را به خاطر برخوردی که میان آبیاتی و الکسی سانچس اتفاق افتاد به نفع تیم کاتالان اعلام می کرد ولی این مهاجم شیلیایی بود که بعد از برخورد با آبیاتی خودش را روی زمین انداخت.

در سایر دقایق بازی، داور مسابقه اشتباهی نداشت؛ هرچند که در برخی صحنه ها سختگیرانه سوت زد ولی تصمیمات دیگر او درست بود.

چه عجب این داورا یه بازی رو هم به نفع میلان سوت زدن!
این پنالتی که برای بارسا نگرفتن با اون پنالتی بازی برگشت تو سن سیرو که واسه بارسا به اشتباه گرفتن در!

phenomenon

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 2 مشهد
شهر
مشهد

بازم داور یووه رو ناامید نکرد! این دومین باره که گل واضح میلان رو نمیگیرن! L-:

Jein

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان I

منم طرفدار میلانم.عالیه.با این که قرمز دوست ندارم و استقلالی هم هستم ولی بازم: جاست میلان! x:

Amin-ak

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلي ١
شهر
طِهْران
سال فارغ التحصیلی
1391
مدال المپیاد
ديگه حماقت نمي كنم!
دانشگاه
امیرکبیر (لیسانس) اکول پلی تکنیک پاریس(فوق لیسانس)
رشته دانشگاه
صنایع- MBA

همون اتفاقي كه داور سر چلسي آورد داور امشب سر ميلان آورد!اصن إز قبل. برنامه ريزي شده كه بارسا تا فينال بره X-(

SOUL KEEPER

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

بازم داورسلونا برد و صعود کرد!
برد حق شما بود، دوس داشتم ببرید.

سخنگوی مورینیو در صفحه توئیتر به کنایه نوشت : پس از دیدن 45 دقیقه اول فهمیدیم که چه تیمی قرار است قهرمان شود !

متأسفم.

Spammer

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
عمران

بازی رو ندیدم،ولی خوب وقتی 3-1 باختید و درصد مالکیت توپ بالا و از همه مهم تر موقعیت های گل بارسا زیاد بوده،برد حق بارسا بوده،بازی بارسا با چلسی که ناداوری شد پنچ تا پنالتی برای چلسی نگرفتن و از همه مهمتر بارسا موقعیت گل نداشت،صرفا مالکیت داشت و صعود واقعا حق چلسی بود.

Hamid.s

‌Bug
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد1
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

بازی با اینتر هم مالکیت با بارسا بود ولی رسما به اف داد بارسا رو اینتر.

نمیگم میلان مثه اینتر بود. ولی یکی از پنالتی ها که واقعا مزخرف بود.

میتونست مساوی شه راحت.

ولی خوب بازم زور میلان نمیرسید خیلی دیگه :-<

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از BUG :
بازی با اینتر هم مالکیت با بارسا بود ولی رسما به اف داد بارسا رو اینتر.

نمیگم میلان مثه اینتر بود. ولی یکی از پنالتی ها که واقعا مزخرف بود.

میتونست مساوی شه راحت.

ولی خوب بازم زور میلان نمیرسید خیلی دیگه :-<
فقط مالکیت نبود،تعداد شوت به دروازه،موقعیت گل و...هم بیشتر بود،میلان حتی وقتی2تاگل عقب بود هم حمله نمیکرد،ینی اصلا ریسک نمیکرد خودشو به آب وآتیش بزنه،یه بازی صرفا دفاعی رو ارائه داد
بعدم به نظرتون وقتی پیرن بازیکن رو تو محوطه جریمه 10،15ثانیه بکشن بعدم بزننش زمین نباید پنالتی اعلام بشه؟چطورتوبازی رفت یه همچین صحنه ای که روی پویول اتفاق افتاد همه میگفتن پنالتی بودوداور اشتبا کرده ولی حالا که داور اشتبا نکرده همه دارن اعتراض میکنن نمیدونم واسه چی،پنالتی اول هم که خیلیییییییی واضح بود نیاز به توضیح نداره،توبازی رفت هم که یه پنالتی واسه بارسا نگرفتن،پس:این به آن در

matin320

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد II
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شهید باهنر
رشته دانشگاه
دامپزشک / سیاست

من به شخصه طرفدار میلانم به خاطر دوبازیکنش
1- روبینیو
2-الکساندر پاتو

هر کی هم که گفته میلان طرفدار نداره سخت در اشتباهه.

Sh!r!n

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
راهنمایی فرزانگان1تهران
شهر
تهران

کی گفته میلان طرفدار نداره؟ ^-^
خودم طرفدار پر و پا قرصشم x:
کسی از حال پاتو خبری نداره؟
این بنده خدا که همش مصدومه... :-?
بالاخره چیکارش میخوان بکنن؟

phenomenon

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 2 مشهد
شهر
مشهد

پاتو کاملا خوب شده و تو المپیک شرکت میکنه

alireza1975

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
علوم تغذیه

ابراهیموویچ رفت کی جاش میاد

MePeR

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

پاتو به این خوبی :D
کاسانو هم هست به گمونم !
ی ِ مهاجم جوون هم داره میلان ، الشراوی ، من یک ربع از بازیشُ دیدم خیلی خوشم اومد ، آینده ی خیلی روشنی داره !

+ میلان دو تا ستاره ی تاثیر گزارش ُ این فصل از دست داد . زلاتان و تیاگو سیلوا !
برای ِ همین هوادارا خیلی ناراحت بودن !
باشگاه میلان هم برای اینکه بتونه دل هواداراشُ به دست بیاره گفت که در صورت عدم رضایت از ترکیب تیم در فصل جدید می تونن بلیطهای کل فصلی را که خریداری کرده اند را برگردونن و پولشون را پس بگیرند!

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از مـهـدی :
پاتو به این خوبی :D
کاسانو هم هست به گمونم !
ی ِ مهاجم جوون هم داره میلان ، الشراوی ، من یک ربع از بازیشُ دیدم خیلی خوشم اومد ، آینده ی خیلی روشنی داره !

+ میلان دو تا ستاره ی تاثیر گزارش ُ این فصل از دست داد . زلاتان و تیاگو سیلوا !
برای ِ همین هوادارا خیلی ناراحت بودن !
باشگاه میلان هم برای اینکه بتونه دل هواداراشُ به دست بیاره گفت که در صورت عدم رضایت از ترکیب تیم در فصل جدید می تونن بلیطهای کل فصلی را که خریداری کرده اند را برگردونن و پولشون را پس بگیرند!
همون دائم المصدوم؟ :-"
پس میفروشنش!
این میلان داره به شدت اقتصادی عمل میکنه...همش دارن پول جمع میکنن و ما خریدی ازشون نمیبینیم!
به نظرم اسکودتو که مال یووه س امسالم و اینتر هم خیلی خوب شده تازه
+ابراهیموویچ رفته پاریسن ژرمن مصاحبه کرده گفته احساس میکنم مدت هاست در پاریسن ژرمن حضور دارم
:|
ینی این وقتی تیم عوض میکنه حرفاش شنیدنی میشن :| روزیم که اومد میلان یه همچین چیزایی میگف :|
یکی نیس بگه اصن پاریسن ژرمن "مدت ها" هست "تیم" شده که تو "مدت"ها باشه توش حضور داشته باشی؟؟؟ :rolleyes:

m-hadi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
13
مدال المپیاد
نداریم کلن :دی
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
برق

پاریسن ژرمن مدت ها هست تیم شده ولی مدت هاش به میلان ما نمیرسه :D
میلان امسال بیشتر از 2 تا بازیکن تاثیر گذار رو شوهر داد :D سیدورف ، نستا ، زلاتان ، تیاگو سیلوا !
متاسفانه مسئولین میلان شرو ور زیاد میگن :D پارسال گفتن یه سور پرایز داریم تو بازار نقل و انتقالات ال شراوی رو خریدن !!
حالا برای سیدورف یه جایگزین خریدن( به سیدورف که نمیرسه هیچ کسی ! )(مونتولیو رو میگم :D) ولی برای تیاگو سیلوا که 2 سال پایپی (2011 و 2012 ) بهترین مدافع جهان شد و نستا با اون همه تجربه ی طلایی و بازی فوق العاده نمیتونن جایگزینی پیدا کنن. همچنین زلاتان که یه فوروارد کلاسیکه که تقریبا الآن شبیهش وجود نداره !
به همه قول میدم این 4 تا بازیکن مثل پیرلو تو فصل قبل میشن که میرن تو تیم های دیگه میدرخشن بعد ما هی حسرت میخوریم چرا این بازیکنا رو فروختن !!
پ.ن : هر وقت پیرلو تو پروفایل fb ـش پوستر های یووه ای خودش رو میزاره من اشک تو چشمام جمع میشه !

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از m-hadi :
پاریسن ژرمن مدت ها هست تیم شده ولی مدت هاش به میلان ما نمیرسه :D
پاریسن ژرمن مدت ها نیس که تیم شده و تازه فصل پیش با خریدن پاستوره خودشو مطرح کرد که بعدشم 2 ام شد تو لیگ فرانسه

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

بالاخره اين تيم شما نميخواد بياد اين كاكا رو از ما بخره؟!؟ ~X( ولي خيلي مسخرست كه گالياني گفته 10 ميليون! ديگه كاكا هرچي باشه حداقل اسمش 20 الي 25 ميليون ميرزه! >:p

ميلاني هاي جان! شماها دوست دارين كاكا به تيمتون برگرده يا نه؟!؟

m-hadi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
13
مدال المپیاد
نداریم کلن :دی
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
برق

به نقل از آیدا-ق :
پاریسن ژرمن مدت ها نیس که تیم شده و تازه فصل پیش با خریدن پاستوره خودشو مطرح کرد که بعدشم 2 ام شد تو لیگ فرانسه
شاید 3-4 سال اخیر نتیجه نگرفته باشه ولی در کل تو لیگ فرانسه تیم سابقه داریه قهرمانی هم زیاد داشته !
بالاخره اين تيم شما نميخواد بياد اين كاكا رو از ما بخره؟!؟ ~X( ولي خيلي مسخرست كه گالياني گفته 10 ميليون! ديگه كاكا هرچي باشه حداقل اسمش 20 الي 25 ميليون ميرزه! >:p

ميلاني هاي جان! شماها دوست دارين كاكا به تيمتون برگرده يا نه؟!؟
کاکا رو هم 40 و خورده ای میلیون خریدید خرابش کردید میخواید پسش بدید :D ولی بازم بیاد میلان به نظر من میدرخشه.
----------------------
میدونید بدبختی ما چیه ؟
نستا ، سیدورف ، گتوسو و فن بومل رو به صورت فری ترنسفر از دست داده میلان !
یعنی قراردادشون تموم شده باهاشون قرارداد هم نبستن همینجوری گفتن نمیخوایمتون برید !!

بالا