• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

داوری مسابقه ی عکاسی

amparisay

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1386
مدال المپیاد
ندارم
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
برق
تلگرام
اینستاگرام
پاسخ : داوری مسابقه ی عکاسی

مسابقه 17 ام هم برگزار شد، و انتخابها به نظرم بد نبودند. در بخش خلاقیت حداقل خوب بود، در بخش تکنیک اما...! چی بگم والا! دوستان، نظرتون رو خوشحال میشم بدونم در مورد این دور مسابقات که تقریبا هیچ ربطی به "عکاسی" نداشت و به "خلاقیت" بیشتر ربط داشت.

نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مدیریت کسب و کار

نتیجه مسابقه آخر چی شد و مسابقه بعدی کی هست؟ مدیریت جدید نمیخواد هیچ عملی بکنه؟ #S-:

-zarA-

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هـنرستانمـوטּ
شهر
اصفهــاטּ
دانشگاه
هنر اصفهــاטּ
رشته دانشگاه
طراحی صنعتـی

به نقل از آقافریبرز :
نتیجه مسابقه آخر چی شد و مسابقه بعدی کی هست؟ مدیریت جدید نمیخواد هیچ عملی بکنه؟ #S-:
نتیجه مسابقه رو از مدیر قبلی بپرسید...الانم یه سری مسابقات توی برناممونه که سر فرصت اعلام میکنیم

نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مدیریت کسب و کار

به نقل از ᵯịʂʂ-ȤᵰɍȤᵰɍ ツ :
نتیجه مسابقه رو از مدیر قبلی بپرسید...الانم یه سری مسابقات توی برناممونه که سر فرصت اعلام میکنیم
بجز عکاسی نجومی، این مسابقات سری مثل همین آخری، ادامه پیدا نمی کنه؟

-zarA-

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هـنرستانمـوטּ
شهر
اصفهــاטּ
دانشگاه
هنر اصفهــاטּ
رشته دانشگاه
طراحی صنعتـی

به نقل از آقافریبرز :
بجز عکاسی نجومی، این مسابقات سری مثل همین آخری، ادامه پیدا نمی کنه؟
بعد از مسابقات عکاسی نجومی ایشالا سری جدید مسابقات رو خواهیم داشت

farz

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سنندج
مدال المپیاد
مرحله اول شیمی
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

آقا فرییبرز من اوایل حرفاتون رو قبول داشتم ولی الان فهمیدم تنها هدفتون گیر دادن ب کارای بقیه و پیدا کردن مشکلات این سایت و کوبوندنش تو سر بقیه‌س، موفق باشید. :)

نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مدیریت کسب و کار

به نقل از Farz :
آقا فرییبرز من اوایل حرفاتون رو قبول داشتم ولی الان فهمیدم تنها هدفتون گیر دادن ب کارای بقیه و پیدا کردن مشکلات این سایت و کوبوندنش تو سر بقیه‌س، موفق باشید. :)
خانوم فرزانه شما هم اگر جای من بودید و بهتون گفته می شد دلیل این که تو یه گزینشی منتخب نشدین چون تدبیر و حکمت کافی رو برای مدیریت یه جا ندارید، سعی در اثبات این موضوع می کردید که اون شخص گزیننده داره اشتباه می کنه. اتفاقا پ.خ هایی که برام اومد و خیلیا گفتن حق با منه یا خوبه ک دارم بحث میکنم نشون میده من کار اشتباهی نکردم. حالا اسمشو هرچی میخواید بذارید. بعلاوه ضعف مدیریتی رو اینجا گوشزد کردم. همه جا میخواید شکل و شمایل دعوا بهش بدید انگار، وقتی من یه حرفی میزنم.
موفق هستم. ممنون.

ببینید برای اینکه این داستان ختم بشه میگم اینو.

خیلی واضحه. اگر بنده انتخاب شده بودم و رفتار مدیریت فعلی رو با تمام نواقصش داشتم و ایشون مدیر نبود و اعتراضاتی که من کردم رو می کرد، واقعا همین برخورد باهاش میشد؟ :) نه اینطوری نمیشد. بعد از سررسید دوهفته ای من برکنار میشدم و ایشون منتسب میشدن. قبلنم خیلی گفتم الانم میگم مدیریت اینجا چیزی نیست که من اگر بشم افتخار کنم اگر نشم بسوزم. اما میخوام اشتباهتون رو قبول کنید. جواب آخری که nirman به من داد و گفت تدبیر و حکمت کافی رو ندارم برای مدیریت اینجا واقعا آزار دهنده بود. حالا اگر به خاطر اعتراضم به این موضوع این برداشت از من شده که تدبیر و اینا ندارم عیبی نداره. اما اگر از قبل بوده میخوام بدونم واقعا چرا این حرف زده شده؟ و اینکه مدیریت جدید جدای از تدبیر و حکمت، تخصص کافی رو دارن برای این کار یا خیر؟ همین.

سدلاو : ادغام شد . پست متوالی ندین .

amparisay

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1386
مدال المپیاد
ندارم
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
برق
تلگرام
اینستاگرام

بحث نکنید.
من هم با نظر مدیرا موافقم و این رفتار فعلیت هم این حرف رو اثبات می کنه که مشکلات جدی توی برخوردات با دیگران داری. منم مشکل جدی داشتم و دارم، همیشه هم همه شاکی بودن از من که تند برخورد میکنم. اما تو بسیار کودکانه برخورد میکنی. توی یه برخورد دیگه که داشتیم هم این مشکلت مشخص بود. مسابقۀ قبلی اگر نتیجه اش مشخص نشد مشکل من بود. ضعف مدیریت من بوده، چه ربطی به بی تدبیری یا مدیریت فعلی یا تو داره؟ً! و اینکه تخصص خاصی میخواد مدیریت؟!

نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مدیریت کسب و کار

به نقل از amparisay :
بحث نکنید.
من هم با نظر مدیرا موافقم و این رفتار فعلیت هم این حرف رو اثبات می کنه که مشکلات جدی توی برخوردات با دیگران داری. منم مشکل جدی داشتم و دارم، همیشه هم همه شاکی بودن از من که تند برخورد میکنم. اما تو بسیار کودکانه برخورد میکنی. توی یه برخورد دیگه که داشتیم هم این مشکلت مشخص بود. مسابقۀ قبلی اگر نتیجه اش مشخص نشد مشکل من بود. ضعف مدیریت من بوده، چه ربطی به بی تدبیری یا مدیریت فعلی یا تو داره؟ً! و اینکه تخصص خاصی میخواد مدیریت؟!
شما در جریان نیستی. منم هم نظر شمام که میگم تخصص خاص یا تدبیر و حکمت نمیخواد! اما توی مدیر گزینی نتیجه این شد که من نباشم مدیر اینجا، چون تدبیر ندارم :)) بعلاوه کسی که اینجاست خودش باید توانایی حداقل جواب دادن چهار تا سوال رو داشته باشه ب نظرم. یا حداقل چهارتا عکس درست حسابی گرفته باشه. من تو این زمینه آخر ادعایی ندارم چون دوربینشو نداشتم (کامپکت داشتم) اما از کسی ک دوربین 60d کنن داره مثلا، انتظار بیشتری میره.
برخورد کودکانه میشه این که من میام و با دلیل و منطق صحبت می کنم و جوابای بی منطق میگیرم؟
به نقل از آقافریبرز :
بعلاوه اگر دقت کنین من نتیجه قبلی رو به مدیر جدید ربط ندادم. پرسیدم مسابقه جدید چی شد (و مدیریت کاری نمیخواد راجبش بکنه؟)، چون مدیر داخلیا گفته بودن تو این دو هفته مدیرای منتخب باید یه فعالیتی بکنن و من چیزی ندیدم به جز دو سه تا حذف تگ عکس.
ضمن این که شما نمیتونی بیای و برخورد های قبلی رو ملاک قرار بدی. وگرنه ن تنها این مدیر فعلی بلکه همون مدیرای ارشد هم توی پست های قدیمیشون نگاه کنی همین برخورد بچه گانه رو میتونی واضح ببینی.

amparisay

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1386
مدال المپیاد
ندارم
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
برق
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از آقافریبرز :
شما در جریان نیستی. منم هم نظر شمام که میگم تخصص خاص یا تدبیر و حکمت نمیخواد! اما توی مدیر گزینی نتیجه این شد که من نباشم مدیر اینجا، چون تدبیر ندارم :)) بعلاوه کسی که اینجاست خودش باید توانایی حداقل جواب دادن چهار تا سوال رو داشته باشه ب نظرم. یا حداقل چهارتا عکس درست حسابی گرفته باشه. من تو این زمینه آخر ادعایی ندارم چون دوربینشو نداشتم (کامپکت داشتم) اما از کسی ک دوربین 60d کنن داره مثلا، انتظار بیشتری میره.
برخورد کودکانه میشه این که من میام و با دلیل و منطق صحبت می کنم و جوابای بی منطق میگیرم؟بعلاوه اگر دقت کنین من نتیجه قبلی رو به مدیر جدید ربط ندادم. پرسیدم مسابقه جدید چی شد (و مدیریت کاری نمیخواد راجبش بکنه؟)، چون مدیر داخلیا گفته بودن تو این دو هفته مدیرای منتخب باید یه فعالیتی بکنن و من چیزی ندیدم به جز دو سه تا حذف تگ عکس.
ضمن این که شما نمیتونی بیای و برخورد های قبلی رو ملاک قرار بدی. وگرنه ن تنها این مدیر فعلی بلکه همون مدیرای ارشد هم توی پست های قدیمیشون نگاه کنی همین برخورد بچه گانه رو میتونی واضح ببینی.
قطعا همینطوره فریبرز جان، اما من رفتار منطقی توی سیر این چندتا کامنت اصلا نمی بینم! اینکه شما انتخاب نشدی به علت عدم تدبیر، یه بخشیش برمیگرده به همین که آدما رو خیلی ساده و راحت قضاوت می کنی و این اصلا اخلاق خوبی نیست.
در مورد "عملکرد کسی که 60 دی داره" هم به نظرم باز یه تجدید نظری بکن، خودت میگی مهم نیست از یه طرف، بعد الان گیر میدی به چهراتا عکس خوب داشتن یا نداشتن؟! و اینکه دوتا حذف تگ عکس توی این چند روزی که مدیر جدید اومده، به نظرت چه کار جدیدی باید انجام میشده؟! صبر کن، یه ذره فرصت بده، یه ذره برخورد بد مدیرای داخلی رو به فراموشی بسپار، آستین بالا بزن و کمک کن! امیدواریم همه که اوضاع تاپیک عکاسی بهتر بشه :) چون به شخصه اگر مدیر داخلی باشم، کسی که رفتارش شبیه تو باشه رو "هیچوقت" مدیر نمی کنم. به جاش بیا، به جای انتقاد کمک کن، آستین بالا بزن و یه حرکتی که توی دهنته رو انجام بده، که مدیر داخلیا به عنوان یه شخصیت مثبت و کارساز ببینن تورو، که اگر زمانی مدیرش خواست عوض بشه جزو گزینه های روی میز باشی، نه به علت انتقادای جهت دارت (مثل انتقادای قلعه نویی وقتی که خودش سرمربی تیم ملی نشد!) خدای نکرده نظر کسی بخواد در موردت منفی بشه.

mahzoun99

Little Moving Creature
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
N/A
دانشگاه
AUT
رشته دانشگاه
Math -> CS

مدیریت محترم خسته نباشید :)
مسابقه ای چیزی نمیذارین؟! :|

amparisay

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1386
مدال المپیاد
ندارم
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
برق
تلگرام
اینستاگرام

سلام
چرا حتما میذاریم، یه کمی من درگیر شدم، ایشالا از فردا پیگیری می کنم.

نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مدیریت کسب و کار

دیدید هیچ اتفاق مثبتی نیفتاد؟

...
به نقل از Mr. Nobody :
قطعا همینطوره فریبرز جان، اما من رفتار منطقی توی سیر این چندتا کامنت اصلا نمی بینم! اینکه شما انتخاب نشدی به علت عدم تدبیر، یه بخشیش برمیگرده به همین که آدما رو خیلی ساده و راحت قضاوت می کنی و این اصلا اخلاق خوبی نیست.
در مورد "عملکرد کسی که 60 دی داره" هم به نظرم باز یه تجدید نظری بکن، خودت میگی مهم نیست از یه طرف، بعد الان گیر میدی به چهراتا عکس خوب داشتن یا نداشتن؟! و اینکه دوتا حذف تگ عکس توی این چند روزی که مدیر جدید اومده، به نظرت چه کار جدیدی باید انجام میشده؟! صبر کن، یه ذره فرصت بده، یه ذره برخورد بد مدیرای داخلی رو به فراموشی بسپار، آستین بالا بزن و کمک کن! امیدواریم همه که اوضاع تاپیک عکاسی بهتر بشه :) چون به شخصه اگر مدیر داخلی باشم، کسی که رفتارش شبیه تو باشه رو "هیچوقت" مدیر نمی کنم. به جاش بیا، به جای انتقاد کمک کن، آستین بالا بزن و یه حرکتی که توی دهنته رو انجام بده، که مدیر داخلیا به عنوان یه شخصیت مثبت و کارساز ببینن تورو، که اگر زمانی مدیرش خواست عوض بشه جزو گزینه های روی میز باشی، نه به علت انتقادای جهت دارت (مثل انتقادای قلعه نویی وقتی که خودش سرمربی تیم ملی نشد!) خدای نکرده نظر کسی بخواد در موردت منفی بشه.

بالا