• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تمسخر دیگران

پاسخ : تمسخر دیگران

مسخره کردن یه کم به جنبه و همین طور احترام اون فرد داره.
مثلا تو نمیای مامان بزرگتو مسخره کنی اما هرچی از دهنت در میاد به دوستت میگی(به شوخی)...
یا مثلا میدونی اون دوستتو که زود ناراحت میشه رو مسخره نکنی بهتره.

خب همون هم سن و سالا
بعضی وقتا هرچقد هم شوخی باشه ولی یه لحن مسخره امیزی داره که باعث ناراحتی میشه

• لایک
امتیازات: L.E

جلوگیری تو چه مقامی؟

منظورم اینه که معلوم کنید در چه جایگاهی بحث جلوگیری مطرحه؟

ما سوم شخصیم؟ مسخره شونده ایم؟ مسخره کننده ایم؟

خب این که شخصیت اون فرد رو نشون میده اما بنظر من اصلا نباید بش اعتنا کرد تا اون هم بیخیال شه :D

چرا يه سريا هستن كه همش مسخره ميشن؟
بعضي از آدم هاي خيلي خيلي (......) چرا ديگران رو مسخره ميكنن و وقتي اونايي مسخره شدن ميخوان ج بدن ميگن واااااي؟
ديگه خسته شدم از بچه گردن كلفت كه همش منو مسخره ميكنن! :((

عزیزم ! این عناصر برای همه وجود داره ! دو تا راه هست یکی اینکه جوابتو بدی و بعد هرچی گفتن ج ندی!
بعدیشم اینکه بهشون اهمیت ندی !
این عناصر یک سری عقده ای هستن که برای اینکه خودشونو خیلی نشون بدن این کارو میکنن! :D

دقیقا ی سری افراد هستن که تا چهار نفر دور خودشون میبینن جو گیر میشن و میخوان نشون بدن خیلی باحالن..... [-(

نباید جوابشونو بدی......باید ی کاری کنی ببینه مهم نیست واست..... مثلا خودت رو به نشندین بزنی یا مثلا اگه داری با یکی حرف میزنی به حرف زدنت ادامه بدی یا مثلا اگه رو به روته همش این و اونورو نیگاه کنی بعد بگی ی صداهایی میاد....نمیدونم از کجاس....... :D :D

البته این راه های پیشنهادی شاید برای همه جواب نده...... :-" :-"

اینجاس که شاعر میگه جواب ابلهان خاموشیست......
فقط باس بهشون گوش ندی و بیتفاوت باشی اگه این کارو بکنی بعد چند دقیقه خسته میشن میرن ...
به همین راحتی به همین خوشمزگی :D

تا حدود زيادي به شخصيت خود آدم بستگي داره
اينكه اونقدر اعتماد به نفس داشته باشه كه اجازه اين كارو به اطرافيان نده

.

واقعا کسایی که دیگرانو مسخره میکنن فقط دارن شخصیت خودشونو با این کار خرد میکنن :|تو هم به جای اینکه ج بدی بگو اره دقیقا همینی که تو میگیه طرف جوابی نداره بگه خودش ضایع میشه :D

ببین منتظر فرصت باش یه بار جلو جمع اساسی بزن تو برجکش
احتمالا مشکل تو تو مدرسه س
سر کلاس میتونه موقعیت خوبی باشه
فقط حواست باشه تیکه ای که بش میندازی به اندازه کافی واسه سوژه شدنش قوی باشه
بقیه کارا خودش رواله (;

ما چه بخوایم چه نخوایم خودبخود مورد تمسخر بعضی افراد واقع میشیم.
باید اینقدر به خودمو و کارمون ایمان داشته باشیم که وقتی کسی مسخرمون کرد ته دلمون بهش بخندیم.

امسال یکی از بچه ها هست قدش یکم کوتاه بهش میگن بچه میمون امروز بیرون مدرسه بهش گفت منم گرفتم اینقدر دور خودش چرخوندمش تا گفت ... خوردم بعدش ولش کردم مثل همین گربه هایی که سیبیلشونو کندن نمیتونست راه بره

مطمئنا کسی که میخاد با مسخره کردن و تحقیر بقیه خوشو بزرگ نشون بده بیچاره کلی کمبود داره !مثلا میخاد جبران کنه اما خب یکی دیگه از کمبودهاش که ازش بی خبره اینه که با مسخره کردن بقیه فقط سست بودن اعتمادبه نفس خودش رو داره فریاد میزنه!خیلی نباید جدی گرفت خب اونم داره جبران کمبود میکنه اما خب بدجوری زده به جاده خاکی که خودش خبر نداره

شوخی کردن یه چیزه مسخره کردن یه چیزه دیگه
من خودم کلا خیلیارو دست میندازم و باهاشون شوخی میکنم ... البته شوخیام جنبه ی مسخره کردن ندارن و خوده طرف هم میخنده نه اینکه بقیه بخندن و اون ناراحت باشه
ولی مسخره کردن به این معنی که بقیه بخندن و خودش ناراحت بشه فکر کنم خیلی وقته از بین رفته یا حداقل من خیلی وقته ندیدم ... شاید بین دخترا باشه
در کل اگه به کسی حسودی نکنن که مسخرش نمیکنن :D B-)

هر وقت ییک مسخرت کرد بگو باژژژژژژژژژژژژژژژد شوووووووووووما درست می گی

اوه اوه این یه مورد یعنی مسخره کردن که منم خیلی اذیت میکنه کسی منو نمیتونه مسخره کنه بین دوستام اما وقتی کسی رو مسخره میکنن کفری میشم....

به قول شماها فکرمیکنم اینا میخوان بگن که ماخیلی باحالیم ومیخوان به هر قیمتی بخندن!!!!!!! :) :)

منم دقیقا از این مورد رنج می برم ....... نمی دونم چرا ولی ما تو مدرسه یه اکیپ هستیم که همه با هم رفیقیم ولی دونفر هستن که خیلی ازشون بدم میاد ... اونا هر کسی رو مسخره میکنن همش می خوان بگن که خیلی ما با حالیم .... هیشکی هم بهشون چیزی نمی گه منم که جلوشون وایمیسم کسی پشتم واینمیسه .... این قدر من رو ضایع کردن که جدیدا خودم فک می کنم آدم مزخرفیم .. می خوام از این اکیپ بیام بیرون ولی نمی تونم از دوستام دل بکنم......... :-< :-< :-< :-<

این افراد که بقیرو ضایع میکنن معمولا فقط با اینکه ی بار از طرف تو ضایع شن دیگه جریت ندارن مسخرت کنن.
اینکه سکوت کنی از نظر اخلاقی خوبه ولی اونا از رو نمیرن و ادامه میدن به کارای زشتشون. L-:

Back
بالا