• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

استعفای ِ مارلیک !!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
  • شروع کننده موضوع

marlik

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید صدوقی
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع - صنایع
تیم مدیریتی ِ سمپادیا ...

با عنایت به نظر ِ افراد ِ تحت ِ نفوذ ِ حضرتعالی ، مبنی بر کم کاری ِ نثر پارسی ؛ علی رغم ِ نظم دهی ُ ارتقای ِ فعالیت های ِ مفید ان بخش ؛

اینجانب مارلیک ضمن بررسی وضعیت ِ انجمن ادبی ؛ از سمت ِ خود در انجمن ِ ادبی استعفا می دهم ...

چنانچه شما نیز با نظر ِ کادر ِ مدیریتی خود موافق هستید ؛ نسبت به عزل ِ اینجانب اقدام نمایید !!

تا افراد ِ شایسته تر و با سوادتر مدیریت ان بخش را به عهده گیرند ...

و امیدوارم چون گذشته سطل ِ اشغالی برایِ مطالب هرزه نباشد ...

با تشکر

پی نوشت :

به نقل از سعید آرزومند :
بر همگان صادقه که قبل از مدیریت جناب عالی اونجا روزی دهها پست می خورد و حالا ده روزی یک پست.

Sampadik

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تــهران
پاسخ : استعفای ِ مارلیک !!

ببخشیدا دخالت میکنم!اما اصلا فکر نمی کنم کار جالبی باشه!
مهم نیست چنتا پست داده میشه! [-(
مهم اینه که هر پست چقدر ارزش داره اینکه حتی یک پست هم اگه در سال داده میشه حاصل تفکر باشه.
به نظر من مدیریت شما خیلی قابل تحسینه.

Kinder

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی عمران/جامعه‌شناسی

یعنی حاضرم در عوض از دست دادن همه ی مثبت هام، به جناب مارلیک منفی بدم !!!!!!!!!! :-w
مرد حسابی، یعنی اونقدر ضعیفی که نمی تونی از حقت دفاع کنی ؟!!
هر کسی هر حرفی زد، شما باید قبول کنی ؟!!
مطمئناً منظور سعید جان هم، عدم مدیریت صحیح شما نبوده ! ایشون هم عصبانی بودند، از دهنشون در رفته !!! شما که نباید جدی بگیری !!! :-"

شما الان گرمی حالیت نیست !!! :D [nb]شوخی !!![/nb]
بذار هر وقت آروم شدی و تونستی منطقی تر فکر کنی، این کار رو بکن ! ( البته از نظر فنی، اگر منطقی فکر کنید، عمراً به چنین نتیجه ای نمی رسید !!! (; )

در کمال پررویی، عرض می کنم :

هیچ مدیری حق پاسخ مثبت به این استعفا نامه رو نداره !!!!!!!!!! :-"

ISO9002

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر

به نقل از marlik :
تیم مدیریتی ِ سمپادیا ...

با عنایت به نظر ِ افراد ِ تحت ِ نفوذ ِ حضرتعالی ، مبنی بر کم کاری ِ نثر پارسی ؛ علی رغم ِ نظم دهی ُ ارتقای ِ فعالیت های ِ مفید ان بخش ؛

اینجانب مارلیک ضمن بررسی وضعیت ِ انجمن ادبی ؛ از سمت ِ خود در انجمن ِ ادبی استعفا می دهم ...

چنانچه شما نیز با نظر ِ کادر ِ مدیریتی خود موافق هستید ؛ نسبت به عزل ِ اینجانب اقدام نمایید !!

تا افراد ِ شایسته تر و با سوادتر مدیریت ان بخش را به عهده گیرند ...

و امیدوارم چون گذشته سطل ِ اشغالی برایِ مطالب هرزه نباشد ...

با تشکر

پی نوشت :

دوره این کارها گذشته. نمی دونم چرا افراد بارها و بارها انتقادات دندان شکن چند ده خطی خطاب به این و آن می نویسند، ولی یک انتقاد کوچک رو بر نمی تابند و استعفا میدن.

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

مارلیک بیخیال! بچه شدی؟
اگه قرار باشه هرکی هرچی به آدم گفت، آدم استعفا بده که همه باید روزی 100 بار استعفا میدادن

با حرف بقیه استعفا نده

• شروع کننده موضوع

marlik

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید صدوقی
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع - صنایع

:D

میدونی بسیاری از چیزها افراد ما هستند که نیاز به حلاجی ِ دقیق دارند ؛ نه با برداشت ِ سطحی به اونا پاسخ داد ... !!

ادبیات ؛ مبحث ِ بسیار ارزشمندی برای ِ من محسوب میشه و نوشته و نوشتن برای من حرمت داره ... !!

اصلا مهم نیست مدیر اون بخش چه کسی باشد ، من یا هرکسی ... !!

من تو این مدت هر چیزی که به صلاح ِ ادبیات بود از نظر ِ من ، جامه ی عمل پوشوندم ...

بحث ِ ضعف تصمیم گیری نیست !!

بحث ِ ضعف ِ عاشق است در برابر ِ معشوق ... !!

در ضمن اقای ِ ارزومند باید یک سری صلاحیت ها رو داشته باشه ، که حتما معاون شده

در ضمن نظر ِ یک معاون سایت ، منتشا از نظر ِ مدیران سایت است

در متن استعفا ذکر کردم که اگر موافق هستند با نظر ِ معاون ِ سایت ؛ موافقت کنند

وگرنه باید صلاحیت ِ معاون خودشون رو مجددا بررسی کنن !!

• لایک
امتیازات: N.M

mamareza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی
شهر
تهران
دانشگاه
آزاد تهران
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

چرا جديدا هر كي ميخواد بره تو اين بخش يه تاپيك ميزنه؟؟؟؟
استعفا نامه ي ...
اصلا ميشه تو همينجا يه تاپيك زد در مورد استعفاي مديران.

Hespride

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی (ره)
شهر
قم...قم...قم
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مالی

مارليك جان، كمي تلاش براي بدست گرفتن حق ، بد نيست!
اقاي آرزومند، معاون هستن. درست. اما ايشون يك راي دارن در بين اين چندين معاون و مدير ارشد و مدير كل!

اين تاپيك هم چيزي نيست كه بخوايم در موردش بحث كنيم!
در مورد استعفاتون ، بررسي ميكنيم و نتيجه مشخص ميشه!

ISO9002

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر

چرا موضوع رو قفل میکنید؟ من به عنوان یک کاربر انتقاد دارم. باید جواب داده بشه. چرا تاپیک های انتقاد از مدیریت به این زودی ها قفل نمیشه؟

نظرات من هیچ ارتباطی به مدیریت فروم نداره. مدیریت فروم در جایگاه خودش میتونه موافق یا مخالف باشه. بنده نه از جایگاه یک معاون، که از جایگاه یک کاربر از کار شما در انجمن ادبی انتقاد کردم. همچنان هم پای انتقادم ایستادگی میکنم. شما هم بهتره به انتقاد جواب بدید.

دوستانی اومدن و گفتن که آرزومند با عصبانیت حرفی رو زده یا از روی ناراحتی یا جو بحث این رو گفته. به هیچ وجه. یک سوال اساسی اینجا هست. چرا همه کاربران این فروم به خصوص شما آقای مارلیک، به خودتون اجازه میدید در هر جایگاهی که باشید مدیریت فروم رو با هر لفظی که دوست داشتید در نامه های سرگشاده خودتون به باد انتقاد بگیرید، با لفاظی های خودتون رسما به اونها توهین کنید و عباراتی مثل مصادره وحشیانه و... رو به کار ببرید، ولی هیچ کسی در این فروم حق نداره از کار یک مدیر انجمن یا یک شورا انتقاد کنه؟ اگر شما بارها و بارها از مدیریت فروم انتقاد کردید و اونقدر پافشاری کردید که مدیریت فروم باید به شما پاسخ بده و پاسخگو باشه، شما به جای اینکه پاسخگوی انتقاد من کاربر نوعی باشید، دست به استعفا نویسی و لفاظی زدید؟ آیا انتقاد برای مدیریت هست فقط و مدیریت باید پاسخگو باشه فقط. اینجا همه مشکلات از مدیریت هست؟ اینجا فقط شما حق دارید گاها مدیریت رو به باد انتقاد بگیرید؟ اینجا فقط بحث از احترام مدیران انجمن و اعضای شوراست؟

من همچنان پای انتقادم ایستادم و از شما جواب میخوام، و این تصور شما که "من تخصص ادبی دارم پس هرکار که کردم یا نکردم درست بوده یا هست" جواب من نیست. انجمن ادبی از زمان مدیریت شما دچار یک رکود شدید شده و شما باید پاسخگو باشید. به من کاربر نه من معاون. فکر کنید یک کاربر از شما سوال و انتقاد کرده. باید پاسخگو باشید.

چطور شده است که عبارات ناشایست دیگران در نامه های انتقادیشان از مدیریت توهین نیست، ولی از یک انتقاد ساده من که جمله بندی کاملا محترمانه و مودبانه ای داشته، برداشت به توهین شده. برخی واقعا چه فکری میکنند؟

admin

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
89

اختلاف با یکی از مسئولان سایت٬ دلیل بر استعفا یا قبول استعفا و یا برکناری نمیشه.

سیاوش

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
شهرکرد
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر- نرم افزار
اینستاگرام

به نقل از سعید آرزومند :
ولی هیچ کسی در این فروم حق نداره از کار یک مدیر انجمن یا یک شورا انتقاد کنه؟ اگر شما بارها و بارها از مدیریت فروم انتقاد کردید و اونقدر پافشاری کردید که مدیریت فروم باید به شما پاسخ بده و پاسخگو باشه، شما به جای اینکه پاسخگوی انتقاد من کاربر نوعی باشید، دست به استعفا نویسی و لفاظی زدید؟ آیا انتقاد برای مدیریت هست فقط و مدیریت باید پاسخگو باشه فقط. اینجا همه مشکلات از مدیریت هست؟ اینجا فقط شما حق دارید گاها مدیریت رو به باد انتقاد بگیرید؟ اینجا فقط بحث از احترام مدیران انجمن و اعضای شوراست؟

ببینین خیلیا میان از مدیرای این سایت و بقیه انتقاد میکنند بعضیاشون به نتیجه میرسه بعضیا هم میشه همون چار دیواری اختیاری............
شما هم الان از آقای مارلیک انتقاد کردید ایشون هم در برابر این اعتراض شما استعفا دادن کارشون اصلا خلاف قانون نیست.

ISO9002

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر

کسی نگفت خلاف قانونه. مگر من الان میخوام قانون اعمال کنم؟ من انتقاد کردم. یا جواب بدند، یا وقتی جوابی نمیدند از دیگران هم انتقاد نکنند.

Kinder

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی عمران/جامعه‌شناسی

به نقل از سیاوش :
ببینین خیلیا میان از مدیرای این سایت و بقیه انتقاد میکنند بعضیاشون به نتیجه میرسه بعضیا هم میشه همون چار دیواری اختیاری............
شما هم الان از آقای مارلیک انتقاد کردید ایشون هم در برابر این اعتراض شما استعفا دادن کارشون اصلا خلاف قانون نیست.

در دنیای ادبیات که ایشون هم جزء بزرگی از اون حساب می شند، شکستن قانون وقتی معنی می ده که مردانگی و غرورت رو فدای حرف دیگری کنی ...

بله، از نظر من، ایشون در دنیایی که خودش قانونش رو می سازه، قانون رو شکسته !!! :)

alemzadeh

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد - تبریز
دانشگاه
دانشگاه هنر تبریز
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

مارلیک جان روی هم رو ببوسین قضیه رو هم تمومش کنین :) (;

• شروع کننده موضوع

marlik

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید صدوقی
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع - صنایع

به نقل از سعید آرزومند :
چرا موضوع رو قفل میکنید؟ من به عنوان یک کاربر انتقاد دارم. باید جواب داده بشه. چرا تاپیک های انتقاد از مدیریت به این زودی ها قفل نمیشه؟

نظرات من هیچ ارتباطی به مدیریت فروم نداره. مدیریت فروم در جایگاه خودش میتونه موافق یا مخالف باشه. بنده نه از جایگاه یک معاون، که از جایگاه یک کاربر از کار شما در انجمن ادبی انتقاد کردم. همچنان هم پای انتقادم ایستادگی میکنم. شما هم بهتره به انتقاد جواب بدید.

دوستانی اومدن و گفتن که آرزومند با عصبانیت حرفی رو زده یا از روی ناراحتی یا جو بحث این رو گفته. به هیچ وجه. یک سوال اساسی اینجا هست. چرا همه کاربران این فروم به خصوص شما آقای مارلیک، به خودتون اجازه میدید در هر جایگاهی که باشید مدیریت فروم رو با هر لفظی که دوست داشتید در نامه های سرگشاده خودتون به باد انتقاد بگیرید، با لفاظی های خودتون رسما به اونها توهین کنید و عباراتی مثل مصادره وحشیانه و... رو به کار ببرید، ولی هیچ کسی در این فروم حق نداره از کار یک مدیر انجمن یا یک شورا انتقاد کنه؟ اگر شما بارها و بارها از مدیریت فروم انتقاد کردید و اونقدر پافشاری کردید که مدیریت فروم باید به شما پاسخ بده و پاسخگو باشه، شما به جای اینکه پاسخگوی انتقاد من کاربر نوعی باشید، دست به استعفا نویسی و لفاظی زدید؟ آیا انتقاد برای مدیریت هست فقط و مدیریت باید پاسخگو باشه فقط. اینجا همه مشکلات از مدیریت هست؟ اینجا فقط شما حق دارید گاها مدیریت رو به باد انتقاد بگیرید؟ اینجا فقط بحث از احترام مدیران انجمن و اعضای شوراست؟

من همچنان پای انتقادم ایستادم و از شما جواب میخوام، و این تصور شما که "من تخصص ادبی دارم پس هرکار که کردم یا نکردم درست بوده یا هست" جواب من نیست. انجمن ادبی از زمان مدیریت شما دچار یک رکود شدید شده و شما باید پاسخگو باشید. به من کاربر نه من معاون. فکر کنید یک کاربر از شما سوال و انتقاد کرده. باید پاسخگو باشید.

چطور شده است که عبارات ناشایست دیگران در نامه های انتقادیشان از مدیریت توهین نیست، ولی از یک انتقاد ساده من که جمله بندی کاملا محترمانه و مودبانه ای داشته، برداشت به توهین شده. برخی واقعا چه فکری میکنند؟

بازی ای که شما دست به ان زده اید ، بسیار یک طرفه س ؛

بسیار خب ، حالا که ارسال را قفل می کنید ُ خودتان جواب می دهید ،

می گویم ... !!

مصادره وحشیانه س ... !!

زیرا شما شعور ِ عده ی زیادی به بازی گرفتید

شب خوابیده اید ُ صبح برخواسته اید ؛ شورا را حذف کرده اید

بسیار خب ، نظر ِ ان اتاق ِ فکر بوده نمی دانم یا تصمیم ِ شخص ِ مدیریت ... !!

قابل احترام است چون فروم هیچ الزامی به داشتن شورا نداشته و این فروم مدیرکل دارد ُ هسته ی مرکزی دارد

اما شایسته بود قبل از ان ؛

از همه ی اعضای ِ شورا ضمن تشکر ، ختم ِ نهادی به نام ِ شورا اعلام میشد

نه اینکه شعور ِ یه عده چون الاغ در نظر گرفته بشه که هنوزم که هنوز ِ شاید عده ای از اعضای ِ شورا ، نمیدونند چه شد ... !!

این می شود مصادره ی وحشیانه ... !!

دوم اینکه شما در شانتاژ کردن ِ بحث خیلی تخصص داری جانم

فعالیت ِ شما کاملا هویداست که کمیت گرا هستید ...

من نص ِ امضای ِ مدیریت رو تو انجمن ادبی اعمال کردم ؛

" فکر می کنم انجمن باید به سوی ِ بحث های ِ علمی پیش برود "

به گفته ی شما که بارها هم گفته اید ُ لبخندی به این حرف ِ به نسبت بچه گانه زده ام تار ُ مار کردن ِ انجمن ِ ادبی همان نظمی ست که من از ان دم می زنم ... !!

این درست نیست ؛

اگر انقدر چشم هایتان بسته است ،

بسیار خب عرض کردم استعفا می دهم تا مدیران ضمن بررسی فعالیت های ِ من ، در صورت لزوم موافقت کنند

میدانی چرا اقای ِ ارزومند ... ؟!

چون برای ِ من ؛ ادبیات خیلی مهم تر از پست ِ فروم ُ بَه بَه ، چَه چَه ایست که شما دنبال ِ ان هستید ؛

بسیار ارزشمند تر از ان چیزهایی ست که شما دنبال ِ ان هستید

و این را بدان ؛

برای ِ عاشق ، معشوق ُ رفاه َش از هر چیزی مهم تر است

چون شما نمی خواهید چشم بر فعالیت های ِ یک مدیر بگشایید ؛

بهتر است برود ُ شایسته تر بیاید ...

ISO9002

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر

به نقل از علـي :
مارلیک جان روی هم رو ببوسین قضیه رو هم تمومش کنین :) (;

چرا اینقدر شلوغش میکنید؟ چرا طوری صحبت میکنید که انگار دعوایی هست. اینجا فقط انتقاد مطرح شده. در مورد من و مارلیک، اینها بحث های فرومی است. در دنیای واقعی ما دوستان هم خوابگاهی هستیم که در نبود شما و فروم میگیم و میخندیم.

• شروع کننده موضوع

marlik

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید صدوقی
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع - صنایع

به نقل از Kinder :
در دنیای ادبیات که ایشون هم جزء بزرگی از اون حساب می شند، شکستن قانون وقتی معنی می ده که مردانگی و غرورت رو فدای حرف دیگری کنی ...

بله، از نظر من، ایشون در دنیایی که خودش قانونش رو می سازه، قانون رو شکسته !!! :)

من فقط درخواست ِ وضعیت ِ مجدد کردم ،

ابقا یا برکناری !!

اگر ابقا شدم ؛

حرف های ِ زیادی برای دفاع وجود دارند ... !!

قانون ِ من هم حفظ ِ ادبیات است حالا با یک پست در سال !!

باید مشخص بشه که ایا مدیران سایت با این رویکرد موافق هستن ، بعد من به دفاع بپردازم !!

saeid01

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی کاشان
شهر
کاشان

نثرش قشنگ بود :D!

پسر خوب ! زشت نیست با این همه ریش و پشم ، بچه بازی در میاری ؟

ISO9002

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر

موضوع رو من قفل نکردم. من باز کردم که هم شما و هم من بتونیم صحبت کنیم.

ادبیات ارزشمند است نه فقط برای شما. برای من و برای شما و برای همه. تصور نکنید که ما میخوایم کمیت فدای کیفیت بشه. نگاهی به تاپیک شخصی نوشته ها بیندازید... نگاهی به سروده های کاربران بیندازید. اینها قبلا فعال تر نبود؟ بیشتر نبود؟ حفظ کیفیت یک انجمن چه منافاتی با توسعه کمی آن دارد؟ حالا توسعه داده نشد اشکالی وارد نیست. ولی تا این حد رکود رو نمیشه با تکرار جمله حفظ کیفیت توجیه کرد.

به نقل از marlik :
قانون ِ من هم حفظ ِ ادبیات است حالا با یک پست در سال !!

اگر به حرف شما باشد، پس نیازی به مدیر برای ادبیات نیست، کلا در انجمن ادبیات را بروی پست ها ببندیم تا ادبیات حفظ شود. ولو اینکه سالی 0 ارسال داشته باشد. خودت قضاوت کن این منطقه؟

شورا ها در میان کار نبودند. دوره کاری این گروه شورا تمام شده بود. مگر سابق بر آن کسی که از شورا بیرون میرفت برای او پیغام تشکر فرستاده شد؟ فکر کنید شورا ها دوره شان تمام شد و شما و من و سایر اعضا در دوره بعدی نبودیم.

ضمنا این قدر از این ادبیات کوبنده و کلمات تحریک آمیز نظیر وحشیانه و الاغ و بچه گانه و... استفاده نکنید که دیگران خیال کنند بین من و شما خصومتی شخصی وجود داره.

• شروع کننده موضوع

marlik

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید صدوقی
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع - صنایع

به نقل از سعید آرزومند :
موضوع رو من قفل نکردم. من باز کردم که هم شما و هم من بتونیم صحبت کنیم.

ادبیات ارزشمند است نه فقط برای شما. برای من و برای شما و برای همه. تصور نکنید که ما میخوایم کمیت فدای کیفیت بشه. نگاهی به تاپیک شخصی نوشته ها بیندازید... نگاهی به سروده های کاربران بیندازید. اینها قبلا فعال تر نبود؟ بیشتر نبود؟ حفظ کیفیت یک انجمن چه منافاتی با توسعه کمی آن دارد؟ حالا توسعه داده نشد اشکالی وارد نیست. ولی تا این حد رکود رو نمیشه با تکرار جمله حفظ کیفیت توجیه کرد. اگر به حرف شما باشد، پس نیازی به مدیر برای ادبیات نیست، کلا در انجمن ادبیات را بروی پست ها ببندیم تا ادبیات حفظ شود. ولو اینکه سالی 0 ارسال داشته باشد. خودت قضاوت کن این منطقه؟

شورا ها در میان کار نبودند. دوره کاری این گروه شورا تمام شده بود. مگر سابق بر آن کسی که از شورا بیرون میرفت برای او پیغام تشکر فرستاده شد؟ فکر کنید شورا ها دوره شان تمام شد و شما و من و سایر اعضا در دوره بعدی نبودیم.

ضمنا این قدر از این ادبیات کوبنده و کلمات تحریک آمیز نظیر وحشیانه و الاغ و بچه گانه و... استفاده نکنید که دیگران خیال کنند بین من و شما خصومتی شخصی وجود داره.

من رکودی از لحاظ ِ کیفی در ادبیات مشاهده نمی کنم ... !!

شخصی نوشته ها ، مگر من اصلا در اونا دخالت کردم ؟!

شما به یه سری هرزه نامه ی بی ارزش ، که رونق ِ ادبیات بود ؛ ارزش قائل میشید ؟!

من و شیوه ی مدیریت ِ من اونا رو مخل ِ کار میدونن

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا