• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

استعفای ِ مارلیک !!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ISO9002

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر
پاسخ : استعفای ِ مارلیک !!

به نقل از marlik :
من رکودی از لحاظ ِ کیفی در ادبیات مشاهده نمی کنم ... !!

شخصی نوشته ها ، مگر من اصلا در اونا دخالت کردم ؟!

شما به یه سری هرزه نامه ی بی ارزش ، که رونق ِ ادبیات بود ؛ ارزش قائل میشید ؟!

من و شیوه ی مدیریت ِ من اونا رو مخل ِ کار میدونن

عرض کردم اگر بپذیریم در حال حاضر کیفیتی هست، اگر در انجمن رو ببندیم هم رکودی در کیفیت مشاهده نخواهد شد. طبق قوانین مدیریتی شما مشکلی هم نیست.

اما شما، حضور کاربران و نوشته های ایشون رو هرزه نامه ی بی ارزش می نامید. به چه اجازه ای؟ با چه منطقی؟ اگر معنای حرف شما این بود که هر آنچه قبلا بیشتر از این چیزی که الان ارسال میشود در ادبیات، هرزه نامه بی ارزش بوده، کاملا با شما مخالفم. مصادیق متعددی از حضور کاربران و نوشته ها و نقدهای ادبی ایشان در انجمن وجود داشت که در حال حاضر نیست. شما به عنوان یک مدیر مسئول حفظ کیفیت تنها نیستید. حفظ کیفیت تنها نیاز به مدیر نداره. با بستن در انجمن کیفیت حفظ میشه. وظیفه شما مدیریت است. یعنی گسترش و توسعه کمیت ضمن حفظ کیفیت است.

Hespride

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی (ره)
شهر
قم...قم...قم
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مالی

دوستان لطف كنيد ضمن رعايت احترام همديگه، از يه پايه ي مشترك شروع كنيد!
الان مارليك كيفيت رو بر كميت كاملا مقدم ميدونه اما سعيد اينطور فكر نميكنه
حالا هزار شبانه روز بيايد اينجوري حرف بزنيد. فايده نداره
سعيد جان يه پست مستقل بده و توش تعريف كن كه چيو رونق حساب ميكني؟ ودليلت براي اين حرفات چيه. همينطور شما مارليك جان

• شروع کننده موضوع

marlik

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید صدوقی
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع - صنایع

به نقل از سعید آرزومند :
عرض کردم اگر بپذیریم در حال حاضر کیفیتی هست، اگر در انجمن رو ببندیم هم رکودی در کیفیت مشاهده نخواهد شد. طبق قوانین مدیریتی شما مشکلی هم نیست.

اما شما، حضور کاربران و نوشته های ایشون رو هرزه نامه ی بی ارزش می نامید. به چه اجازه ای؟ با چه منطقی؟ اگر معنای حرف شما این بود که هر آنچه قبلا بیشتر از این چیزی که الان ارسال میشود در ادبیات، هرزه نامه بی ارزش بوده، کاملا با شما مخالفم. مصادیق متعددی از حضور کاربران و نوشته ها و نقدهای ادبی ایشان در انجمن وجود داشت که در حال حاضر نیست. شما به عنوان یک مدیر مسئول حفظ کیفیت نیستید. حفظ کیفیت نیاز به مدیر نداره. با بستن در انجمن کیفیت حفظ میشه. وظیفه شما مدیریت است. یعنی گسترش و توسعه کمیت ضمن حفظ کیفیت است.

مصداق ِ شما کدوم مطلب ِ از بخش ؟!

میشه یکی ش رو بگی ؟

نکنه منظورت همون مثلا "کوتاه ترین داستان ترسناک جهان " است ... ؟!

تعداد نویسندگان در دوره ی مدیریت ِ من بیشتر شدند یا قبل از اون ؟!

بنده وختی به عنوان مدیر ادبی منصوب میشم ینی تشخیص لازم رو دارم که چی کیفیت داره و چی نداره ...

کدوم کاربر نسبت به حذف ِ مطلب ِش اعتراض داشته ؟!

ISO9002

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر

به نقل از marlik :
مصداق ِ شما کدوم مطلب ِ از بخش ؟!

میشه یکی ش رو بگی ؟

نکنه منظورت همون مثلا "کوتاه ترین داستان ترسناک جهان " است ... ؟!

تعداد نویسندگان در دوره ی مدیریت ِ من بیشتر شدند یا قبل از اون ؟!

بنده وختی به عنوان مدیر ادبی منصوب میشم ینی تشخیص لازم رو دارم که چی کیفیت داره و چی نداره ...

کدوم کاربر نسبت به حذف ِ مطلب ِش اعتراض داشته ؟!

جواب حرف من این نیست. شما مطلبی رو حذف نکردید. به ما هم ربطی نداره که چطور مدیریت کردید. مسئله ای که هست رکود شدید انجمن ادبی است که قبل از مدیریت شما یکی از فعال ترین انجمن های فروم بوده. تعداد نویسنگانی که شما از اونها صحبت میکنید الان کجا هستند؟ اگر هستند پس چرا چیزی نمی نویسند؟
اگر ملاک کار شما همان چیزی باشه که مدیریت از مدیر انجمن توقع داشته، وظیفه یک مدیر انجمن مدیریت هست. نه انتظامات و ژاندارم انجمن بودن. اینکه هرزه ها حذف بشند یکی از وظایف شما به عنوان مدیر انجمن هست. وظیفه مهمتر شما توسعه و گسترش کمی و موضوعی و تنوع مباحث، ضمن حفظ کیفیته. این یعنی مدیریت.
مسئله سر حذف موضوعاتی نیست که شما نام هرزه بر اونها میگذارید. اگر تشخیص دادید و حذف کردید در کار شما و تصمیم شما دخالتی نیست. مسئله سر موضوعاتی است که بقایای راکد اونها در حال حاضر در انجمن موجوده. قبل از شما جریان داشته ولی در حال حاضر اینطور راکد شده. علتش رو هم من نمیدونم. شما به عنوان مدیر باید بابت این رکود شدید برای یک انجمن پر طرفدار فروم توضیح بدید.

• شروع کننده موضوع

marlik

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید صدوقی
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع - صنایع

مثلا کدوم بخش از این انجمن ِ پرطرفدار رکورد خورده ؟!

Hespride

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی (ره)
شهر
قم...قم...قم
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مالی

(من هي پارازيت ميدماا :D ميخوام جو شاد شه)

فكر ميكنم دو نكته رو سعيد بايد توجه كني

1- ركودي كه تو داري ازش حرف ميزني، توي كل سايت هست. توي همه ي انجمن ها هست. حالا قطعا وقتي انجمني تخصصي تر بشه، ركودش بيشتر قابل توجه ميشه!

2- انجمن ادبيات، با انجمن اعتقادي و تاريخ و ... فرق داره.
توي اون انجمن ها، ميشه يه تاپيك بحث انگيز ايجاد كرد تا رونق پيدا كنه، اما به نظرت ميشه توي ادبيات، ادم يه كاري كنه كه ملت ذوق ادبيشون گل كنه؟
يه مدير چجوري ميتونه بياد بگه ملت، زوري بيايد متن ادبي بنويسيد!

اين متن ها جوششي هستن، خب وقتي كسي حرفي ادبي نداره. وقتي كسي شعري نسروده. وقتي كسي دل نوشته اي نداره، اين مدير بيچاره چيكار كنه؟؟
در اكثر مواردي كه تو اسمشو ميزاري ركود، قضيه كاملا مربوط به كاربراست.
الان ببين، مثلا كاربرايي مثل پرنيان( witted . Parnian . sayyed . mooket . sigma) كه هميشه فعال بودن، يكي دو ماهه كه اصلا نيستن. خب اين تقصير مديريته؟؟
نه!

پس حواست باشه كه خيلي از تاپيك ها مستقل از نوع مديريت هستنااا

× اسامي كاربراي قديم اضافه شد :D×

• شروع کننده موضوع

marlik

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید صدوقی
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع - صنایع

به نقل از Hespride :
(من هي پارازيت ميدماا :D ميخوام جو شاد شه)

فكر ميكنم دو نكته رو سعيد بايد توجه كني

1- ركودي كه تو داري ازش حرف ميزني، توي كل سايت هست. توي همه ي انجمن ها هست. حالا قطعا وقتي انجمني تخصصي تر بشه، ركودش بيشتر قابل توجه ميشه!

2- انجمن ادبيات، با انجمن اعتقادي و تاريخ و ... فرق داره.
توي اون انجمن ها، ميشه يه تاپيك بحث انگيز ايجاد كرد تا رونق پيدا كنه، اما به نظرت ميشه توي ادبيات، ادم يه كاري كنه كه ملت ذوق ادبيشون گل كنه؟
يه مدير چجوري ميتونه بياد بگه ملت، زوري بيايد متن ادبي بنويسيد!

اين متن ها جوششي هستن، خب وقتي كسي حرفي ادبي نداره. وقتي كسي شعري نسروده. وقتي كسي دل نوشته اي نداره، اين مدير بيچاره چيكار كنه؟؟
در اكثر مواردي كه تو اسمشو ميزاري ركود، قضيه كاملا مربوط به كاربراست.
الان ببين، مثلا كاربرايي مثل پرنيان كه هميشه فعال بودن، يكي دو ماهه كه اصلا نيستن. خب اين تقصير مديريته؟؟
نه!

پس حواست باشه كه خيلي از تاپيك ها مستقل از نوع مديريت هستنااا

witted . Parnian . sayyed . mooket . sigma . و غیره

من که نمی تونم جای ِ هزار کاربر نوشته بزارم ...

من اومدم پست ِ : نوشته ی شما (رمضان) رو زدم ؛ چی شد ؟!

به خانوم ِ ویتد اصرار کردم مطلب هاش رو مستقل تر کنه و تاپیکی خارج از شخصی نوشته بزنه ؛

میتونم بپرسم چی باید انجام میشد که نشد ؟!

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

جناب آرزومند، اون زمانی که نثر پارسی راه افتاد کی اونو رونق داد؟ کسی جز مارلیک با متون قویش اون بخش رو به خوبی مدیریت کرد و اجازه نداد چرت و پرت رواج پیدا کنه؟
کافیه صفحه اول اون بخش رو نگاه کنی تا ببینی همین مارلیکی که به بیکار نشستن متهمش میکنی بهتر از هر کس دیگه ای در کنار سید نثر پارسی رو رونق دادن
نوشته های پارسی و متون ادبی که بحث کوروش و داریوش نیست! انتظار داری هر تاپیک 10 صفحه پر شه؟
همون بخش تاریخ هم انباشته از کپی پیست های تکراری و بی منبعه، مواقعی رو دیدم که یه تاپیک تکراری 3-4 روز توی بخش تاریخ بوده و هیچ کاریش نکردی، چجوریه که مارلیک که هرروز انجمناش رو چک میکنه و به خوبی رسیدگی می کنه، الان ضعیف عمل کرده

ببخشید که من پریدم وسط، اما واقعا از خودم خجالت کشیدم وقتی دیدم مارلیک به ناکارآمدی متهم میشه
.

ISO9002

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر

به هر حال اینجا نسبت به گذشته کاملا راکد شده یا نشده؟ گسترش کمیت جزء وظایف مدیر هست یا نه؟ من باید بگم شما چه کار میکردید؟ هنر شما بوده که کمیت بدید.

در انجمن شما واقعا چند کار ابتکاری انجام شده؟ چه مدیریتی غیر از ناظم انجمن بودن انجام شده؟ مگر خودت نگفتی که قبل از من ادبیات برو بیایی داشت و حالا کسی در اون پست نمیده؟

رکود یک انجمن متاثر از کل فروم هست ولی نه تا این حد. خیلی از انجمن ها رکود نسبی دارند ولی جایگاهشون رو حفظ کردن. چرا شما تصور میکنید که هرجا افت کمی کرد، خب حتما نمیشده کاری انجام داد دیگه. حتما نمیشده بحثی باشه دیگه. این توجیهه. چرا همین انجمن ادبی اوایل تابستان اینقدر فعال بود؟ بحث داشت.

باید بپذیرید که انتقاد وارده. اگر سر حد و حدودش بحث میکنید که بحث این نبود. بحث این بود که همه ابتدا وظیفه خودشون رو به درستی و با تمام وجود انجام بدند بعد نسبت به دیگران انتقاد کنند.

به نقل از GCD :
جناب آرزومند، اون زمانی که نثر پارسی راه افتاد کی اونو رونق داد؟ کسی جز مارلیک با متون قویش اون بخش رو به خوبی مدیریت کرد و اجازه نداد چرت و پرت رواج پیدا کنه؟
کافیه صفحه اول اون بخش رو نگاه کنی تا ببینی همین مارلیکی که به بیکار نشستن متهمش میکنی بهتر از هر کس دیگه ای در کنار سید نثر پارسی رو رونق دادن
نوشته های پارسی و متون ادبی که بحث کوروش و داریوش نیست! انتظار داری هر تاپیک 10 صفحه پر شه؟
همون بخش تاریخ هم انباشته از کپی پیست های تکراری و بی منبعه، مواقعی رو دیدم که یه تاپیک تکراری 3-4 روز توی بخش تاریخ بوده و هیچ کاریش نکردی، چجوریه که مارلیک که هرروز انجمناش رو چک میکنه و به خوبی رسیدگی می کنه، الان ضعیف عمل کرده

ببخشید که من پریدم وسط، اما واقعا از خودم خجالت کشیدم وقتی دیدم مارلیک به ناکارآمدی متهم میشه
.

نثر پارسی رو خود من بانی ایجادش بودم با پیشنهاد مارلیک. انجمن ادبی پیش از اون که مارلیکی در فروم عضو بشه فعال بود. ابتدای تابستان فعال بود. اما الان نیست. این قابل کتمان نیست. آقای مارلیک خوب می نویسند. خوب نوشتند. خوب می نوشتند ولی ارتباطی به کم کاری ایشون نداره. یک طرح مدیریتی در انجمنشون اجرا کردند رو بگید. ایشون فقط ناظم بودند نه مدیر.

در مورد بخش تاریخ هر انتقادی داشتی در تاپیک جداگانه ای مطرح کن تا جواب بدم.

• شروع کننده موضوع

marlik

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید صدوقی
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع - صنایع

* برای ِ خیلی ها متاسفم که چشم بر حقیقت بستند و سکوت کردند ...

همین !!

خب حالا که نثر ِ پارسی رو هم شما تعیین کردی و اجرا ؛

بسیار خوب

اقایان ِ مدیر لطفا اقای ِ ارزومند رو فقط 6 ماه بگذارند بر سر انجمن ادبی !!

بنده از امروز فعالیت هام رو متوقف می کنم تا زمانی که خیلی ها که از پشت دست می زنند ، سکوت کردند !!

saeed

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی کرج
شهر
کرج
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی فناوری اطلاعات

اینجانب مارلیک ضمن بررسی وضعیت ِ انجمن ادبی ؛ از سمت ِ خود در انجمن ِ ادبی استعفا می دهم ...
آرزومند موفقیت و شادکامی شما در عرصه های دیگه زندگی هستیم.

اگه می خوای واقعا استعفا بدی جنجال نکن. طبق تجربه، بعد از جنجال سایت و افراد سرد می شن.
همه قدیمی ها این رو به خوبی می دونن.
چون انرژی زیادی از افراد می گیره جر و بحث!
این تجربه رو وقتی سیتی ها و خیلی های دیگه با جنجال می خواستند برن داشتیم.

ISO9002

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر

به نقل از GCD :

.

رونق دادند. همون آقای sayyed الان در دو ماه اخیر چه حضوری در انجمنش داشته؟ ملاک حال حاضر افراده و نتیجه کاری هست که الان پیداست. چرا تعارف دارید؟ چرا مدیران انجمن هیچ انتقادی رو قبول نمیکنند؟ از مدیران انجمن خواسته شده که مدیریت کنند اگر نکردند این یعنی کوتاهی. اگر یک ماه قبل فعال بودند و الان نیستند این یعنی کوتاهی.

به نقل از marlik :
* برای ِ خیلی ها متاسفم که چشم بر حقیقت بستند و سکوت کردند ...

همین !!

خب حالا که نثر ِ پارسی رو هم شما تعیین کردی و اجرا ؛

بسیار خوب

اقایان ِ مدیر لطفا اقای ِ ارزومند رو فقط 6 ماه بگذارند بر سر انجمن ادبی !!

بنده از امروز فعالیت هام رو متوقف می کنم تا زمانی که خیلی ها که از پشت دست می زنند ، سکوت کردند !!

بنده نثر پارسی رو تعیین و اجرا نکردم، لطفا جملات رو به نفع خودتون تغییر ندید. حیف که پیغام خصوصی های رد و بدل شده برای نثر پارسی حذف شدند وگرنه مشخص بود که معناش حرف من چیه.

این حرف های شما یک شانتاژ به تمام معنا در برابر انتقاده.

برام خیلی جالبه. خیلی جالبه کسی که اینجا بیشترین انتقادات رو مطرح میکنه تند ترین و بی پروا ترین انتقادات رو مطرح میکنه، این طور از انتقاد از کارش آشفته میشه.

Hespride

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی (ره)
شهر
قم...قم...قم
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مالی

اي بابا
اين نقل قول دوباره خراب شد!

سعيد جان، جواب اون بخش دوم حرفاي منو ندادياااا

× اين بخش حرفت قبول كه همه بايد انتقاد پذير باشن. مارليك هم داره جواب ميده. براشفتگي نيست!

لطفا سعي نكنيد جو رو خراب كنيد. هي اينارو تكرار نكنيد و بزاريد بحث منطقي و آروم جلو بره

• شروع کننده موضوع

marlik

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید صدوقی
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع - صنایع

به نقل از سعید ز. :
آرزومند موفقیت و شادکامی شما در عرصه های دیگه زندگی هستیم.

:D

متشکرِ اقای ِ هسته ی مرکزی ، درست میفرمایین !!

حضرتعالی هم موفق باشین !!

ISO9002

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر

برید و بشمرید از ابتدای مهر چند موضوع جدید و موفق ایجاد شده در انجمن ادبی. همین الان می خوای شاخص مشارکت عمومی بگیرم و انجمن شما بگذارم؟ شما نه تعداد موضوعات رو گسترش دادی نه پاسخ ها وبحث ها رو. فقط لطف کردی نظارت کردی به قول خودت هرزه نگاری نکنند.

مشکل من با انجمن شما نیست. انجمن شما مشکل کل فرومه. مشکل من با شماست که وظیفه خودتون رو به درستی انجام نمیدی و به همه مدیران و همه کسانی که مدیر میشن سر جنگ داری. دو ماهه مدام به من میگی معاونت کردند که دهانت رو ببندند. کدوم دهان و کدوم اعتراض و کدوم جنجال؟

به نقل از Hespride :
اي بابا
اين نقل قول دوباره خراب شد!

سعيد جان، جواب اون بخش دوم حرفاي منو ندادياااا

× اين بخش حرفت قبول كه همه بايد انتقاد پذير باشن. مارليك هم داره جواب ميده. براشفتگي نيست!

لطفا سعي نكنيد جو رو خراب كنيد. هي اينارو تكرار نكنيد و بزاريد بحث منطقي و آروم جلو بره

جواب قسمت اول حرف شما این بود که رکود کل فروم در هر انجمنی به نسبت خودش اثر گذاشته. رکود انجمن نثر پارسی خیلی زودتر از رکود کل فروم شروع شد و در ماه اخیر بسیار بیشتر از سطح خودش در انجمن بوده. انجمن های دیگه هم رکود داشتن ولی به نسبت خودشون نه از آسمان به زمین.

جواب قسمت دوم حرف شما هم اینه که چون یک مدیر نتونسته طرح های خوب اجرا کنه و موضوعات خوب ایجاد کنه شما به این نتیجه رسید که ادبی نمیتونه رونق داشته باشه؟ مثال نقض حرف شما یکی از پر رونق ترین انجمن های فروم بودن همین انجمن ادبی در اوایل تابستان قبل از اون هست. مگر کسی تصور میکرد که فراسرشت قابلیت رونق و بحث داشته باشه؟ بعدش هم ما نگفتیم چرا رونق پیدا نکرده. گفتیم چرا همون چیزی که بوده به این شدت از دست رفته. اون یکی مدیر این انجمن دو ماهه الان کجاست؟

Hespride

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی (ره)
شهر
قم...قم...قم
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مالی

نه عزيز من
اصلا حرف من چنين چيزي نيست كه شما ميگين

حرف من اينه كه اين انجمن، انجمني نيست كه بشه توش موضوع ايجاد كرد

به نظر شما ميشه مدير انجمن كاري كنه كه تبع (طبع؟) شعري افراد بزنه بالا؟
ميتونه كاري كنه كه ملت بيان دلنوشته بنويسن؟

خب گاهي اوقات كسي حرف ادبي نداره. چيكار كنه؟

----------
× يه نكته اي رو اضافه كنم كه يه وقت برداشت بد نشه! (در پي پ خ ي مارليك كه فكر كرد قبول شده استعفاش)

آقاي سعيد زارعيان لطف كردن نظر خودشون رو مطرح كردن!
و اين به هيچ وجه به معناي قبول يا رد استعفاي مارليك نيست!
ايشون صرفا هسته ي مركزي هستن، و تازه يك نفر از اين هسته!!
و هنوز بررسي شكل نگرفته.

لطفا ديگه فكر نكنيد كه اون پست به معني قبول استعفا بود

saeed

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی کرج
شهر
کرج
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی فناوری اطلاعات

به نقل از marlik :

متشکرِ اقای ِ هسته ی مرکزی ، درست میفرمایین !!

حضرتعالی هم موفق باشین !!
ممنون! به سلامت دیگه!
آقا این تاپیک رو کلا خوندم. بحث هاتون رو با پ.خ پیش ببرید. جو فروم رو آشفته نکنید.

همه می دونند که تاپیک استعفای "نیلوفر" و "علی" که مدیر داخلی و معاون بودند همون اول قفل شد!
پس انتظار دارم این تاپیک قفل بشه و جو فروم رو سرد نکنید.
اگه قفل نشه از راه دیگه ای اقدام می کنم.

ISO9002

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر

میشه کسانی که طبع ادبی دارند رو شناسایی کرد. طرح های ادبی گذاشت. خود فرد هم نوشته های ادبی بذاره. از دوستانش هم جهت ارسال مطالب ادبی کمک بخواد تا دیگران هم رغبت کنند برای ارسال. شما فکر نکنید کسانی که ادبی مینویسند، فقط برای سمپادیا می نویسند. اونها مدام می نویسند ولی یک وقتی از رونق یک انجمن احساس میکنند که اگر اثری از خودشون رو بگذارند کسی هست که بخونه و نظر بده. ولی وقتی انجمن راکده، انگیزه برای نوشتن آثار ادبی نیست.

چطور شده که دقیقا در همین دو ماه رکود همه طبع شعری شان خوابیده؟ شما دارید یک احتمال مطرح میکنید این جواب نیست. برای هر انجمن میشه از این علت ها پیدا کرد.

ISO9002

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر

ما حرفمون رو زدیم. اگر کسی خواست قفل کنه، قفل کنه.

کسانی که بودنشان فایده ای نداره، استعفا دادن و ندادنشان اهمیتی نداره. هرچند این استعفا دادنشون فقط یک انرژی منفی هست که به فروم میدن. این یک جمله کلی بود کسی به خودش نگیره جواب بده.

• شروع کننده موضوع

marlik

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید صدوقی
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع - صنایع

به نقل از سعید آرزومند :
کسانی که بودنشان فایده ای نداره، استعفا دادن و ندادنشان اهمیتی نداره. هرچند این استعفا دادنشون فقط یک انرژی منفی هست که به فروم میدن

با استعفا موافقت شد ، مرسی از دوستان در این چندماهه که همراهی کردن !!

عذرخاهی از کم کاری ِ اگه شده

پیروز باشین !!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا