• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

پرت و پلا

کوزت

کوزت
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3 مشهد
شهر
مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر
اره منم یادمه
اصن ریحانه منظوری نداش اما همه بچه ها بهش گفتن وای حرفت بد بودو اینا تا ریحانه مجبور شد معذرت خواهی کنه از معلمه
الکی الکی

Hamid.s

‌Bug
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد1
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
نرم‌افزار
پاسخ : پرت و پلا

یکبار سر کلاس زیست بود معلممون اسم یک چیزی رو گفت. دقیق یادم نیس. فقط یادمه یکی از مواد تو روغن نباتی بود :D بعد من میخواستم بنویسم. نفهمیدم چی گفت. گفتم دوباره بگین بعد دوباره گفت تند گفت بازم نفهمیدم. گفتم استاد مثه آدم بگو دیه :D البته اصن منظور بدی نداشتما. بعد ک بچه ها خندیدن فهمیدم چه گندی زدم اینطوری شدم :-[ البته خطر از بیخ گوشم گذشت معلم فقط خندید یک کم کاریم نکرد :-s :D

a112

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
ارومیه
رشته دانشگاه
پزشکی

یه معلم حرفه وفن داشتیم که خیلی خودشو میگرفت.. آخرای سال سوم بود با دوستام خواستیم کمی بخندیم.اسم اکسيژنو عوض کردیم,گذاشتیم "اژکیسن" (;.. گفتیم اسمشو شنیدیم,شما میدونین چیه؟! :D
گفت(با لحن جدی):البته,,بچه هاا.ساککت!! (( ما گفتیم دیگه کارمون ساختس :-s )))
بعد ادامه داد: گاز اژکیسن...گاز منتشر شده از سلول های هسته ای...با علامت "Oj".... ???
ما یهو زدیم زیر خنده. :))...معلم که تازه فهمیده بود سرکاره ...با گفتنه با مدیر کار دارم , از کلاس زد بیرون!! :-"

ولی خداییش همچین سخنرانی کرد یه لحظه همه باورشون شده بود گاز اژکیسن وجود داره :-\
حالا شاید شما یه روزی کشفش کردین :D (;

ail73

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی بیرجند
شهر
بیرجینیا(بیرجند)
مدال المپیاد
به قول بچه ها راهو باسه بقیه باز گذاشتیم
دانشگاه
شریف(ارشد)-شیراز(کارشناسی)
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی-طراحی فرآیند

یه بار سر کلاس یکی از بچه ها پا تخته بود معلم یه سوال کرد یاد نداشت هر کسی یه جوری سعی میکرد بهش برسونه اما متوجه نمیشد تا جایی که دیگه تقلب رسوندن ها خیلی ضایع شد معلم متوجه شد ولی چیزی نگفت یک دفعه اونی که پا تخته بود عصبانی شد برداشت گفت : دیوانه ها خر که نیست ( منظورش معلم بود) میفهمه آروم تر . یک دفعه کلاس منفجر شد معلم قرمز شده بود =)) =))

Your feline

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگـان
شهر
شهرستان
سال فارغ التحصیلی
105

آقا من نمی دونم این ُ قبلن گفتم یا نه ، یه دبیر داشتیم ، جزوه می گفت و ای حرفا .

بَد گفت " برا امتحان فقط کتاب ُ بخونین ، از این چرت و پرتا نمی یاد (اشاره به جزوه ) "

بَد منم دیگه خیلی ذوق زده که بالاخره دبیری چنین حرفی زده در حالت ِ :)) گفتم :

ه ِ ... :)) خانوم .. :)) خودتونم می دونین چرت و پرت میگین !! :))

خانوم : :)) .... :D... :)... :|...چی گفتی ؟ :O L-:... X-( ؟!

ینی هنو تو کف ِ اونوخت ِ خودمم ... خیلی کار ِ بدی بود ...باز به وجدانش که بیرونمون نکرد از کلاس

L.E

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 ِ تهران
شهر
تهران

آخر کلاس بود بعد این معلم ریاضیمون گف من جلسه بعد میام همه تمریناتونو حل کرده باشین!
بعد یکی از دوستام برگشت گف:به همین خیال باعش!
اصن معلمه طفلک موند! :|

Antares

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بناب
رشته دانشگاه
برق

يه بار امتحان هندسه داشتيم؛ تا صبح بيدار بودم
صبح كه اومديم مدرسه همين جور نشسته بوديم قبل برنامه صبح گاهي با هم كلاسي ها بحث مي كرديم؛بحث از يه نفر پر رو شد؛خواستم بگم
رو كه نيست سنگ پاست
گفتم سنگ پا نيست كه :D
همه خنديدن فهميدم چي گفتم ديگه بقيه شو نگفتم.
تا صبح بيداري كشيدنم عوارضي داره ها!!!! :))

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ard
سال فارغ التحصیلی
1400
همین یه ماه پیش مشاورم زنگ زده بود یه ساعت تمام تنهایی حرف زد. منم کلافه شده بودم دیگه.بعد گفت اره فقط من حرف زدم امروز. گفتم بله شما اصولا حرف زیاد میزنید.
خندید و من تازه فهمیدم چی گفتم بعدم کلی معذرت خواهی کردم :-"

بالا