• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

فرق ما با دانش آموزاي ديگه چقدره؟

بهار1998

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
برازجان...استان بوشهر...
مدال المپیاد
ایشالابعدها..
پاسخ : فرق ما با دانش آموزاي ديگه چقدره؟

فرق مابادانش اموزای دیگه فقط علاقه وسعی وتلاشمون واسه درس خوندنه همییییییین والبته اعتمادبنفسمون هخم بیشتره <D=

hani sadeghi

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان3
شهر
تهران

هب نظر من که فرق چندانی وجود نداره فقط اگه گذاشتن نمایشگاه رو بگی فرقمونه :D

Mahdiye.Z

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی

من در گذشته ي نه چندان دور (يني تا همين 5 -6 روز پيش :D) تصورم اين بود كه هيچ تفاوتي با بقيه نداريم .. و اگر هم باشه صرفا در ميزان سخت كوش بودن ه .
اما از وقتي نهايي ها شرو شده و ميرم حوزه و بچه هاي بقيه ي مدارس ُ‌مي بينم .. واقعا يه اين نتيجه رسيدم كه با بقيه فرق داريم .
شايد وقتي بين خودمون هستيم زياد متوجه ويژگي هاي خاص مون نشيم اما وقتي در كنار بقيه قرار ميگيريم اين اختلاف و تفاوت بيشتر ديده ميشه .
من باورم نمي شد كه در فاز فكري ، رفتار ها ، حتي ويژگي هاي ظاهري با بقيه فرق داشته باشيم .
اما داريم ..
اصلا نمي دونم چطور توضيح بدم .. يه شعور خاصي در شوخي هامون ، حرف زدن هامون و به طور كلي در رفتار بچه هاي سمپاد هست .
حالا نمي دونم شايد اون بچه هايي كه من باهاشون برخورد داشتم خيلي وضعشون خراب بوده .
اما قطعا و قطعا اختلاف و تفاوت بسياري مابين بچه هاي سمپاد و مدارس ديگه هست كه غير قابل چشم پوشي يه.

وریتی

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 3
شهر
طهرآن

فرقمون نوع نگاهمون به همه چیزه در ضمن من با غرور و اینا هم مخالفم اکثریت کسایی که من می شناسم اصلا خجالت می کشند بگند سمپادیند و فرزانگان و از این جور چیزا من خودم هم بدم می آد آخه چیه؟ فکر می کنند از دماغ فیل افتادیم :-w
علایقمون هم یک خورده فرق می کنه و کلن بیش تر به طرز فکر بر می گرده

سارا99

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
دانشگاه
علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

خب بچه های سمپادی معمولا از لحاظ درسی بهتر از دانش اموزاای مدرسه های دیگه هستن ولی خیلی هاشون تلاششون کمتر از حد نرماله لاقل در مورد من صدق میکنه که این به ضررشون تموم میشه بعضی هامون جدا مغروریم که این جدا خیلی بده مثلا من کسایی رو دیدم که راحت جلو معلممون درمیان البته بیشتریاتون با این افراد مواجه شدید :(

چشم بلبلی

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
تیزهوشان 1
شهر
کرمان
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
........

فرق ما تو طرز تفکرمونه اونا همش تو فکر فلانی فوقش درس فردان اما ما تو فکر اینیم نمرمون کم نشه خیط شیم =)) \:D/ {-8

fitmal

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
farzanegan 2
شهر
کرمان (1 ر) - تهران (بقیه)
مدال المپیاد
یه سری مرحله 1 :-&quot; 1 مرحله 2 :-&quot;

یه زمانی فرقمون به طرز نگاه به مسایل و طرز فکر بود خلاقیت بیشتری داشتیم حتی شاید کمی استعداد بیشتر تو بعضی موارد اما در حال حاضرک طرح هر ایرانی یک سمپاد داره اجرا میشه هیچ فرقی نداریم تقریبا!!

آیدا :)

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امام رضا(ع)
شهر
لاهیجان

بچه های ما نسبت به سایر مدارس بچه های بااستعدادتری هستن

ولی ما نمی خونیم و بچه های مدارس دیگه می خونن! :D

مثلا همین پارسال تو قلم چی نفرات 1-5 شهر بیشتر اوقات بچه های مدرسه های عادی بودن!! :D

ما کل خوندنمون در روز تو سرویس تا وقتی که به مدرسه برسیم و زنگ تفریحاست!!! :D :D ولی بچه های یگه از 24 ساعت شبانه روز ، کم کمش 12 ساعت می خونن!

زﮩرا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
کِرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
کرمان
رشته دانشگاه
پزشکی

من ميگم تفاوت عمدمون اينه که ماهاکلن اززندگي يه چيز ديگه ميخواهيم واون اعتمادبه نفسي که همه ازش ميگن وچون رومون کارشده يکمي هم بلندپروازيم که درنتيجه بلندهمتمون ميکنه درباره منم صدق ميکنه شمارونميدونم اميدوارم مفهوم رسيده باشه!

جیرجیرک

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگــــــــــــــان2
شهر
مشد

ب خاطر یه سری شرایطی واسشون ایجاد شده وارد این مدارس میشن در امکانات بهتری به سر میبرن ولی دلیل نمیشه از بقیه بهتر باشن :D

sanaz15

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
راهنمایی فرزانگان
شهر
تهران

هیچ فرقــــــــــــــی!
ما انسانیم اونام انسانن!
از یه گوشت و پوست و استخون و یه آفریدگار آفریده شدیم!
فقط ما پشتکار بیش تری داشتیم و در زمانی که دوستامون استراحت می کردن ما مشغول درسخوندن بودیم #S-: و موفقیت و آینده برای ما مهم تر از اوناس!

milad.a

milad.a
نام مرکز سمپاد
علامه طباطبایی
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی پلیمر

فرق ما ها با مدارس دیگه تو طرز فکر و کارامون و خیلی چیزاست ولی از وقتی همین طور دانش اموز راهنمایی میریزن تو سمپاد و تعداد مدارس داره بیشتر می شه افراد با استعداد کم رنگ تر فرق زیادی با مدارسدیگه نداریم بجز این که معلما هی درس میدم می گن بخونید مگه شما تیز هوش نیستید =))

deniz_nabege

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بناب

به نقل از milad aghazade :
فرق ما ها با مدارس دیگه تو طرز فکر و کارامون و خیلی چیزاست ولی از وقتی همین طور دانش اموز راهنمایی میریزن تو سمپاد و تعداد مدارس داره بیشتر می شه افراد با استعداد کم رنگ تر فرق زیادی با مدارسدیگه نداریم بجز این که معلما هی درس میدم می گن بخونید مگه شما تیز هوش نیستید =))
ما سر این قذیه تیزهوش بودن با معلم های مدرسمون دعوا کردیم و اخر سر بهشون فهموندیم مدرسه ما تیزهوشان نیست استعداد های درخشانه یعنی این آدما باسه یاد گرفتن همه چیز استعدادشو دارن

Luna H.

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
گنبدکاووس
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
علوم پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
داروسازی

به نظر من ما خیلی فرق زیادی با اونا نداریم...
الان همه دانش آموزایی که تو سمپاد درس میخونن که واقعا تیزهوش نیستن!هستن؟ فقط تلاششون بیشتر بوده :)
بعضیام هستن که مثلا ممکنه به دلایل مالی نتونن تو این مدارس درس بخونن ولی واقعا باهوش باشن!
الانم که مثلا شهر ما نصف جمعیتش فک کنم تیزهوشان درس میخونن! :D

MR.BoY

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور

تقریبا میشه به ما گفت خرخون و زود فهم

نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 2
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
98
دانشگاه
علوم پزشکی زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی

به نظرمن فرق ما خیلی زیاده حالا که من تازه سمپادی شدم.

همه ی دوستای من به من حسادت می کنن ومدام منو مسخره می کنن.

من ازاین جا نتیجه می گیرم فرق ما با بقیه دانش آموزان خیلی زیاده

Roomina.z

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 شیراز
شهر
شیراز

به نقل از مدیریت :
ما خودمون بین خودمون ار زمین تا آسمون فاصله داریم. تهران رو مقایسه کن با سایر شهر ها.
حالا حساب بقیش رو هم ببر دیگه.
چه تهرانی چه غیر تهرانی چه سمپادی چه غیر سمپادی هیچ فرقی با هم نداریم!تو هر مدرسه ای ممکنه یه آدم واقعا باهوش پیدا بشه حتی اگه این مدرسه در دور افتاده ترین نقطه ی ایران باشه.تازه هوش تنها ملاک برای موفقیت نیست.واقعا سطح فکر شما منو نگران اینده ایران میکنه.امیدوارم افرادی مثل شما نقشی در ان نداشته باشن!

Sheldon Cooper

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ساری
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

تجربه‌ی هفت‌ساله‎ی من بهم ثابت کرد که دیگه هیچ‌فرقی نیست.
یه زمانی بود که سمپاد تحت سلطه آموزش و پرورش نبود، تنها مدرسه‌ای که پنج‌شنبه‌هاش تعطیل بود، تنها مدرسه‌ای که همراه کتاب درسی کتاب خارج از اون رو هم باید پاس‌می‌کرد.
اما الان به‌لطف هشت‌سال اخیر، من که دیگه فرقی بین سمپادی‌ها و دانش‌آموزهای مدارس معمولی نمی‌بینم.
برای مثال شهر خودمون، تا سال ۸۴ تنها ۵۰ نفر قبول می‌کرد و اون‌ها اسمشون سمپادی می‌شد، اما الان در ۹۲ به جایی رسیده که ۳۰۰ تا می‌گیره ۱۵۰ تا این مدرسه ۱۵۰ تا اون مدرسه. وقتی تعداد رو ۶ برابر می‌کنید مطمئننا کیفیت هم به شدت پایین خواهداومد و کلی آدم بی‌سروپا اسم سمپادی رو یدک می‌کشند.

Minority

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
گلُزوادر

حتی به اندازه ی یه ارزن هم فرقی نداریم...همین

نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 2
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
98
دانشگاه
علوم پزشکی زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از Sheldon Cooper :
تجربه‌ی هفت‌ساله‎ی من بهم ثابت کرد که دیگه هیچ‌فرقی نیست.
یه زمانی بود که سمپاد تحت سلطه آموزش و پرورش نبود، تنها مدرسه‌ای که پنج‌شنبه‌هاش تعطیل بود، تنها مدرسه‌ای که همراه کتاب درسی کتاب خارج از اون رو هم باید پاس‌می‌کرد.
اما الان به‌لطف هشت‌سال اخیر، من که دیگه فرقی بین سمپادی‌ها و دانش‌آموزهای مدارس معمولی نمی‌بینم.
برای مثال شهر خودمون، تا سال ۸۴ تنها ۵۰ نفر قبول می‌کرد و اون‌ها اسمشون سمپادی می‌شد، اما الان در ۹۲ به جایی رسیده که ۳۰۰ تا می‌گیره ۱۵۰ تا این مدرسه ۱۵۰ تا اون مدرسه. وقتی تعداد رو ۶ برابر می‌کنید مطمئننا کیفیت هم به شدت پایین خواهداومد و کلی آدم بی‌سروپا اسم سمپادی رو یدک می‌کشند.

منظورشما از ادمای بی سروپا چیه من ورودی 92 هستم.

اینطوری فکرنکنید من بی سروپا هستم

بالا