من چه مشکلی دارم؟! [پزشکی]

• شروع کننده موضوع 4245
  • تاریخ شروع

Elsaest

✨️DILLIGAF✨️
نام مرکز سمپاد
هاگوارتز
شهر
Never land
سال فارغ التحصیلی
1403
بچه ها اینکه انرژی خیلی کارا رو ندارم چه از لحاظ منتال چه فیزیک بنظرتون می‌تونه به خاطر این تایم بعد کنکور تا اعلام نتیجه باشه یا به خاطر کمبود ویتامینی چیزی؟ کسی تجربه ای مشابه داشته؟

Feriall

ᴍᴀʏʙᴇ ꜱᴛᴜᴘɪᴅ
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1407
چند روز پیش تمام بدنم یک سری دونه های قرمز زده و فکر میکردم حساسیته اما حالا دارن پهن میشن و روشون حالت سوختگی میگیره انگار که به اتو خورده باشه
کسی میدونه ممکنه چی باشه؟

Elsaest

✨️DILLIGAF✨️
نام مرکز سمپاد
هاگوارتز
شهر
Never land
سال فارغ التحصیلی
1403
چند روز پیش تمام بدنم یک سری دونه های قرمز زده و فکر میکردم حساسیته اما حالا دارن پهن میشن و روشون حالت سوختگی میگیره انگار که به اتو خورده باشه
کسی میدونه ممکنه چی باشه؟
آبله نیست؟ شایدم یه حساسیت و خشکی باشه؟

Sui

hahaha
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
0.0
سال فارغ التحصیلی
1406
سلاام،علت سفیدی مو به جز ژنتیک چی میتونه باشه؟

Sui

hahaha
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
0.0
سال فارغ التحصیلی
1406
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
*
سال فارغ التحصیلی
0000
سلام.من یه زمینه هایی از رفلاکس معده داشتم ولی اصلا شدید نبود و فقط یه دوره ای اذیتم کرد، واسه همین بعد برطرف شدنش دیگه پیگیرش نشدم.
اما الان تو عرض این یه هفته به محض کوچکترین استرس، برگشت همه اسید معده ام رو تا اول مری حس میکنم و تا چندساعت بعدش هم همه ی اون قسمت درد و سوزش دارن. میشه یه داروی موقتی استفاده کرد که بتونه کنترلش کنه؟ علاوه بر اینکه تعداد دفعاتش زیاد شده، درد هم داره که دیگه نمیتونم تحمل کنم.

god of teasing

دلقک جدی
کنکوری 1404
نام مرکز سمپاد
تیمارستان فارابی
شهر
کلمه
سال فارغ التحصیلی
1404
چشمام به نور حساس شدن خیلی انگار، حساس تر، تو مدرسه جرئت نمیکنم برم تو حیاط چون فقط با نگاه کردن به حیاط برای چند ثانیه چشم درد بد و سردرد خفیف مبگبرم، اوکیه؟

YasamanRiyahi

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1403
تلگرام
کاش منم می تونستم مشکلم رو بگم😭😭

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
*
سال فارغ التحصیلی
0000
چشمام به نور حساس شدن خیلی انگار، حساس تر، تو مدرسه جرئت نمیکنم برم تو حیاط چون فقط با نگاه کردن به حیاط برای چند ثانیه چشم درد بد و سردرد خفیف مبگبرم، اوکیه؟
سینوزیت یا میگرن نداری؟ مطمئن نیستم ولی من یه چیزایی راجب میگرن چشمی هم شنیده بودم که همین علائم رو داره.

بالا