• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

ورزشکار های سایت

پاسخ : ورزشکار های سایت

وقتی خیلی بچه بودم فوتبال بازی میکردم :D
بچه بودم خیلی عمیق ژیمناست بودم :Dبعدش در یک حادثه پام شکست (هیچ ربطی به ژیمناستیکم نداشت ها)ولی بعد دیگه مامانم نذاشت برم :((
بعدش...چهارم ابتدایی بودم آمادگی جسمانی (ورزشه؟ :D)شهرستان مقام آوردم رفتیم استان دست از پا درازتر برگشتیم...
بعدش دیگه از پنجم ابتدایی والیبال کار میکردیم همچنان هم رشتمون والیباله ولی یه بارم مسابقات نبردنمون :-w
دیگه شنا هم تفریحی کار میکنیم :|

من عاشق ورزشم x:و 2رشته رو حرفه ای کار می کنم...در حال حاضر تنیس...که عاشقشم و سوم کشوری شدم...وای خدا جون 2 ماهدیگه دوباره مسابقات کشوری دارم دعا کنین اول شم... [-o<

بنده هم که فوتبالیست شهر تهران :-[
حدود 2 سال پیش توی تیم سایپا بازی می کردم که همون سال بهترین بازیکن نونهال تهران شدم و رفتم تیم ملی ایران
پارسال هم رفتم استیل آذین رده نوجوانان که سر یه بازی مسدوم شدم و دیگه نتونستم ادامه بدم :(
اگه میتونستم ادامه بدم شاید فوتبال ایران رو به جایی میرسوندم {-8
حالا بگذریم
بعد از فوتبال رفتم سراغ پینگ پونگ و هندبال که از پینگ خودم بیشتر راضیم تا هندبال

سوارکاری x: :-"کسی دیگه نیست؟

با این که تپیک 100 بار تکرار شده اما خب چاره ای نی دوباره میگم:
والیبال 3 سال یه بار تو استان اول شدیم تو شهرستانم که زیاده دیگه
فوتبال 3 4 سال بازی کردم اما واس خاطر زانوم بیخیال شدم : اونجاهم چندبار تو باشگاها اول شدیم اینور اونورم مسابقات زیاد رفتیم با تیم پالود(اسمش ضایس نه؟ )
تنیس روی میز 3ماه کار کردم یه دومی دارم و یه مسابقات منطقه ای رفتم که گند زدیم برگشتیم :)) :))
بقیه ورزشارو هم به جز اونایی که به آب ربط داره یه دستیش توش داریم دااااااااااش :))

منم حدودا4ساله بسکت بازی می کنم...اسکیتم بازی می کنم....نیم حرفه ای جفتشون...پنگ پنگم کار کردم خوشم نیومد....کاراته ام ی زمانی بازی می کردم ولی ولش کردم... :D

من سه ساله که بسکتبال، یکسال وینگ چون و یکسال هم هندبال کار می کنم.

بر همگان واضح و مبرهن است که کاراته کارم البته ی سالی هست دیگه گذاشتمش کنار :D
اول شناگر بودم نه به صورت حرفه ای چون بعضیاشو بلد نبودم و دیگه با گذشت زمان نرفتم دنبالش :D
والیبال هم تنوعی بازی می کنم (;

من بچه که بودم فقط یه سال ژیمناستیک کار کردم ، بعدش یه حادثه ای موقع مسابقات واسه دوستم اتفاق افتاد که منو خیلی ترسوند ، از اون موقع دیگه ولش کردم .
خیلی وقته کار نکردم ، ولی خب دیگه ازش نمیترسم . :)
بعدش حرفه ای چسبیدم به اسکیت . سه سال اسکیت نمایشی کار میکردم ، فک کنم تا اول راهنمایی ، بعد از اونم دو سال اسکیت سرعتی و استقامت ، ولی هیچ وقت رتبه ای نداشتم . هنوزم بعضی وقتا تفریحی با دوستام میریم اسکیت . خیلی اسکیتو دوست دارم /m\
از سوم راهنمایی هم رفتم سراغ فوتسال ، دیگه از اون به بعد از همه چی واسه فوتسال میزدم . سه سال هم حرفه ای فوتسال بازی کردم ، تو تیم مقاومت کرمان . موقعی که تیم سهمیه لیگ برتر فوتسالو گرفت ، خورد به امتحان نهایی ، دیگه به خاطر کنکور ولش کردم :|
بهترین خاطراتم موقعی بوده که یا کفش اسکیت زیر پام بود یا یه توپ تنبل فوتسال 8->

من دو سه سالی تنیس کار کردم و الانم با خواهرم همیشه در حال تنیس بازی کردنیم
یه سالم رفتم بسکت....

سلام منم دو سه ساله بسکتبال کار میکنم و کلا عاشق ورزش های گروهی مثل فوتبال و بسکتبالم ولی کشتی کجم دوست دارم :D :D

من يه بار واسه تيم ناحيه 6 مشهد يه بارم واسه تيم استان خراسان رضوي تو رشته فوتسال انتخاب شدم.البته مقام نياورديم... :(

حدود دو ساله که حرفه ای پارکور و فری رانینگ کار میکنم :>

یادم رفت بگم که 8 سال هم تکواندو کار کردم، الآن کمربند مشکی دارم. ولی دیگه کار نمیکنم :|

اَ اَ...
من چرا ندیدم این تاپیکو؟ 8->لایک به تاپیک! ;;)

خودم به شخصه ورزش رو فقط تفریحی دنبال میکنم!خیلی از ورزش هارو هم تست کردم،ولی حرفه ای نه! :D :-"
کلاس دوم دبستان تکواندو کار میکردم،تا کمربند زرد رفتم دیگه نرفتم :D(البته تصمیم دارم امسال ادامه بدم)
بعدش رفتم سراغ اسکیت!اسکیت رو سعی کردم حرفه ای ادامه بدم ودادم!هنوز هم به شدت کار میکنم /m\
بعدش رو آوردم به بدمیمتون!بدمیمتونم خوبه ولی تفریحی بازی میکنم همیشه! :D ;;)
بعد از اون،رفتم سراغ شنا و مثل اینکه استعدادشو داشتم،در عرض سه جلسه یاد گرفتم! :-" ;;)
شنا رو هم عموما تفننی دنبال میکنم! :D
توی مدرسه پینگ پونگ و کبدی و هند بال رو تقریبا حرفه ای دنبال میکنم!
فوتبال هم گاهی... ;;)

×امیدوارم چیزی از قلم نیوفتاده باشه! :)) :D
×پ.ن:چراچرا!دوچرخه سواری از قلم افتاده!حریف ندارم اصن :د
×پ.ن2:اوه اوه!شطرنج هم جا موند :))دوسال هم شطرنج کار کردم...

• لایک
امتیازات: fa fa

من 4 سال کاراته و 3 سال شنا و 2 سال والیبال کار کردم.البته امسال دیگه کنار گذاشته بودم. اما شنا و کاراته رو دوباره شروع می کنم...

• لایک

منم 4-5سال کیک بوکسینگ کار کردم. مقامم دارم B-)
( ناگفته نمونه داوری بین الملل کلاسC هم دارم) + چن وقتیه تنیس خاکی میرم

بنده از هفت سالگی در شنا فعالیت میکنم ! :D
هفت سالیست در بسکتبال! ( تفاهم شنا و بسکتبالم تو حلق خودم! )

مدتی است که به کونگ فو روی آوردیم! بسی لذت بخش ورزشی است! ( البت کونگ فو بالاتر از اینه[nb]اشاره به مصرع فاخر : مهراد بالاتر از اینه بشه درگیر قضیه از مهراد هیدن![/nb])

• لایک

منم کاملا ضایعست که دو ساله تیراندازی با کمان کار میکنم :D :)) x: x:
ورزشای دیگه هم حرفه ای نیست عشقیه مثلا شنا از 5 سالگی :D :-[

• لایک

من از 10سالگی اسکیت و اسکیت هاکی میکنم عضو تیم استانمونم هسم
کمک مربی هم هسم!
از 6سالگی شطرنج میکنم
دو هم میرم عاشق دویدنم