• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

اطلاعیه پادکست شماره دو سمپادیا

• شروع کننده موضوع

ISO9002

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر
سلام.

مدتی پیش بنا بر بروز برخی مشکلات کوچک موضوع رادیو سمپادیا رها شد.

در این مدت خیلی ها اصرار داشتن که این موضوع و این کار پیگیری بشه. خب امروز من این خبر رو خواستم اعلام کنم که از این لحظه ما قصد داریم کار پادکست شماره دو رو با موضوع سمپاد و سمپادیا استارت بزنیم.

در مورد موضوع یک توضیحی بدم:

موضوع پادکست در نظر سنجی که ایجاد شده بود، قرار شد که سمپاد باشه. خب یک سری از کاربران پیغام دادن و خواستن که موضوع رو تغییر بدیم. من خودم هم با این موضوع خیلی موافق نبودم. اما بعد از اینکه موضوع رو تغییر دادیم یک سری دیگه از کاربران اومدن و گفتن شما حق انتخاب کاربران رو محترم ندونستید. خب حرف حق بود و جواب نداشت. حالا هم با وجود اینکه خودم موافق این موضوع نبودم، اما موضوع پادکست دوم رو همون سمپاد قرار میدیم. اما خب از همون اول هم قرار بود که این پادکستها برای سمپادیا باشه و به همین علت سمپادیا هم در حاشیه همه پادکست ها خواهد بود و در همه پادکست ها بخشی، به بحث ها و مشکلات روز سمپادیا اختصاص پیدا خواهد کرد.

خلاصه با توجه به توضیحات بالا از همین لحظه کار تولید پادکست شماره دو با موضوع سمپاد و سمپادیا استارت خورد اما توجه به چند نکته مهمه:

1) آزادی بیان و عقیده در پادکست های سمپادیا هست اما تا جایی که در سطح اختیارات ما بگنجه. مثلا انتقادات شدید در مورد سمپاد و این قبیل چیزها رو ما قرار نمیدیم. کلا اظهار نظر در مورد شخصیت های حقوقی سمپاد رو قرار نمیدیم. لطفا درک کنید که ما هم باید قوانینی رو رعایت کنیم.

2) سعی کنید به جای اینکه انرژی منفی در مورد سمپاد بگید از فوایدش و خوبی هاش، از خاطرات خوبی در سمپاد داشتید، از خدمات طرح سمپاد بگید. خب طبیعتا اثر یکسانی داره. به جای اینکه بخواید از بدی های نبودنش بگید خب از خوبی های بودنش بگید. اینطوری پادکست هم زیباتر خواهد بود.

3) هیچ وویس حاوی توهین به عقاید و اشخاص در پادکست قرار نمیگیره.

سعی میکنم کار پادکست دوم رو به صورت گروهی انجام بدیم. تیم طراحی و تولید پادکست دوم به زودی اعلام میشه در همین تاپیک. کلا خبر های بعدی رو همینجا میدیم.

فعلا!

N.M

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
تهران
مدال المپیاد
طلای دوره ۲۷ المپیاد ادبی
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
ادبیات فارسی
پاسخ : اطلاعیه پادکست شماره دو سمپادیا

کلا چن تا سوال هس !

اولا تا کی وقت دااریم وُیس بدیم؟

بعدم این که وُیسا چن دقیقه ای باشن ؟

• شروع کننده موضوع

ISO9002

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر

به نقل از نــرگـســـــ :
کلا چن تا سوال هس !

اولا تا کی وقت دااریم وُیس بدیم؟

بعدم این که وُیسا چن دقیقه ای باشن ؟

اینا رو همرو تا آینده ای نزدیک میگم.

alemzadeh

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد - تبریز
دانشگاه
دانشگاه هنر تبریز
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

اعلام آمادگی میشه کرد؟
یا اعضا مشخصن؟

• لایک
امتیازات: N.M
  • شروع کننده موضوع

ISO9002

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر

به نقل از گلبرگ :
اعلام آمادگی میشه کرد؟
یا اعضا مشخصن؟

اعضای اصلی مشخصن. برای هماهنگی بیشتر اگر خودتون برنامه ای مد نظر دارید که میتونید اجرا و مدیریت کنید از طریق پیغام خصوصی هماهنگ کنید.

alemzadeh

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد - تبریز
دانشگاه
دانشگاه هنر تبریز
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

به نقل از Saeed.A :
اعضای اصلی مشخصن. برای هماهنگی بیشتر اگر خودتون برنامه ای مد نظر دارید که میتونید اجرا و مدیریت کنید از طریق پیغام خصوصی هماهنگ کنید.
اوکی
ولی بد نبود برای اعضای اصلی هم یه تاپیکی چیزی میزدی کسایی که میخوان داوطلب شن بعد از بین اونا انتخاب کنی
بازی هر جور مایلی :)
موفق باشی (;

• شروع کننده موضوع

ISO9002

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر

به نقل از گلبرگ :
اوکی
ولی بد نبود برای اعضای اصلی هم یه تاپیکی چیزی میزدی کسایی که میخوان داوطلب شن بعد از بین اونا انتخاب کنی
بازی هر جور مایلی :)
موفق باشی (;

شرمنده. وقت کم بود.

mohammad137550

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید علامه حلی
شهر
اراک
مدال المپیاد
ان شالله بعدا

ان شالله موفق باشه. ( کار پادکست دومو میگم ) [-o<

• شروع کننده موضوع

ISO9002

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر

اعضای تیم تهیه و تولید پادکست دوم به این شرحه:

من

پارسا

Dr.Eniac

GCD

گلبرگ

البته ممکنه نهایتا یک نفر دیگه هم به این تیم اضافه بشه که اونم مشخصه کیه.

سایر دوستانی که اعلام آمادگی کردن هم از طریق پیغام خصوصی برنامه های پیشنهادی اگر دارن بگن. اگر توانایی مصاحبه با افرادی مثل (مدیر مدرسه، رتبه های تک رقمی کنکور، مدالهای طلای المپیاد) رو دارن بگن که هماهنگی های لازم به وجود بیاد. موضوع مصاحبه هم سمپاد و موضوعات فرعی مربوط به اون هست.

در حال حاضر به مصاحبه کننده با افرادی که در بالا عنوان شد نیاز داریم.

و اما بچه های دیگه سایت غیر از تمام مواردی که در بالا گفته شد، در موضوع برنامه هایی که بعدا اعلام میشه میتونن وویس بدن.

با توجه به اینکه استقبال خوب بوده تا الان و برنامه های متنوعی در نظر گرفته شده، احتمالا ما محدودیت زمانی برای وویس ها قائل میشیم. ضمنا ممکنه همه وویسی که میفرستید قرار نگیره و بخشی از اون قرار بگیره. البته ما سعی میکنیم همه کسانی که وویس میفرستن حتما حداقل بخشیش رو در پادکست قرار بدیم.

mra1375

محمدرضا
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب 1
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1393
مدال المپیاد
طلای زیست
دانشگاه
علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

ببخشید مصاحبه حداکثر چند دقیقه باشه ( با یه طلای المپیاد جهانی B-)) و چگونه سوالاتی پرسیده بشه :-/

• لایک
امتیازات: avin3

alemzadeh

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد - تبریز
دانشگاه
دانشگاه هنر تبریز
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

آقا من از همین جا اعلام می کنم که استعفا میدم به دو دلیل
1.درس دارم
2.رفتار آقای سعید شاید من 5 6 تا پ.خ بهشون دادم ولی حتی جواب یک دونه شون رو هم ندادن من حاضر به همکاری با شخصی که برا حرفم انقد ارزش قائل نیس، نیستم
مطهریش که مدیر کله و جواب نمیده 3 4 تا پ.خ بدی بالاخره جواب میده
آقا موفق باشین
وسلام

علی دلاور

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی اراک
شهر
اراک
مدال المپیاد
المپیاد زیست
دانشگاه
علوم پزشکی ایران
رشته دانشگاه
پزشکی

خب چگونه ویس بدیم
البته من خودم خیلی اصرار داشته و دارم که موضوع سمپاد باشه اما المپیادی ها و افتخارات هم جزو موضوع سمپاد اند
مصاحبه با جناب امیر خانی هم اگه یکی از تهرانی ها مشتاقشه من شمارش را دارم
پس اول طرح کلی را بریزیم

• شروع کننده موضوع

ISO9002

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر

به نقل از گلبرگ :
آقا من از همین جا اعلام می کنم که استعفا میدم به دو دلیل
1.درس دارم
2.رفتار آقای سعید شاید من 5 6 تا پ.خ بهشون دادم ولی حتی جواب یک دونه شون رو هم ندادن من حاضر به همکاری با شخصی که برا حرفم انقد ارزش قائل نیس، نیستم
مطهریش که مدیر کله و جواب نمیده 3 4 تا پ.خ بدی بالاخره جواب میده
آقا موفق باشین
وسلام

پاسخ این پست از طریق پیغام خصوصی داده شد.

به نقل از GOD FATHER :
خب چگونه ویس بدیم
البته من خودم خیلی اصرار داشته و دارم که موضوع سمپاد باشه اما المپیادی ها و افتخارات هم جزو موضوع سمپاد اند
مصاحبه با جناب امیر خانی هم اگه یکی از تهرانی ها مشتاقشه من شمارش را دارم
پس اول طرح کلی را بریزیم

به زودی طرح کلی پادکست ارائه میشه.

13

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه_کرمان
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
88
رشته دانشگاه
عمران

دم همه بچه هايي كه براي اين زحمت مي كشن گرم.قبليش واقا منحصر به فرد بود

• شروع کننده موضوع

ISO9002

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر

خب پادکست شماره دو یک موضوع کلی و همیشگی داره که اون "سمپادیاست".

یک موضوع اختصاصی و عمومی که "سمپاده"

و یک فضای مناسبتی که مطابق با عید نوروزه.

بنابراین پادکست دوم از دو بخش اصلی تشکیل شده. بخش سمپاد و بخش سمپادیا که هر بخش برنامه های ویژه ی خودش رو داره و هریک از کاربران بسته به علاقه شون میتونن در یک یا چند برنامه شرکت کنن.

برنامه های بخش سمپاد:

برنامه "مدرسه من" که دوستان سمپادی میتونن در اون از مدرسه شون بگن. اگر رسم خوبی در مدرسه شون وجود داره یا مشکلی از نظر امکانات یا ویژگی جالب یا حتی طنزآمیزی که در مدرسه شون هست رو برای ما بفرستن. حداکثر وویس ها برای هر نفر در این بخش 25 ثانیه است. یعنی وویسی که میفرستید بیشتر از 25 ثانیه نباشه. عنوان نام مرکز و شهر در این بخش الزامیست. گفته هاتون خیلی انتقادی یا توهین آمیز باشه احیانا از قرار دادنش معذوریم.

برنامه "من و سمپاد" که در این برنامه شما به صورت اختصاصی میتونید در مورد تصورتون از سمپاد قبل و بعد از ورود به سمپاد صحبت کنید. البته تفاوتهایی در تصوراتتون در این مدت رخ داده. همچنین میتونید به تاثیر سمپاد در روند زندگیتون بپردازید و اینکه اگر سمپادی نبودید احیانا الان چه وضعیتی میتونستید داشته باشید. همچنین خاطره ای از اولین روز سمپادی تون اگر البته فکر میکنید جالب و حی طنز آمیز میتونه باشه، همه این موارد رو در این برنامه میتونید بگید. حداکثر وویس ها برای هر نفر در این بخش 30 ثاینه است.

برنامه "سمپادی ها" که به بررسی ویژگی های شخصیتی و اجتماعی دانش آموزان سمپاد می پردازه. به نظر شما سمپادی ها عموما چه ویژگی های شخصیتی و اجتماعی مثبت یا منفی دارند؟ مثلا یک نمونه اش میتونه غرور بیجای سمپادی ها باشه. یا ضعف در زندگی اجتماعی یا هرچیز دیگه ای. همچنین میتونید تو این برنامه به بررسی بودن یا نبودن رشته های انسانی و هنر در سمپاد بپردازید. لزومش یا عدم لزومش. البته گفته های شما باید یک محتوا و تحلیلی داشته باشه و حداکثر وویسی که برای ما میفرستید در این بخش 35 ثانیه است.

بخش دیگه ای هم هست که به صورت مصاحبه ایست. با شخصیت های سمپادی. که این از طریق کاربران رابط خودش در حال پیگیریست.

اما بخش سمپادیا:

برنامه "با مدیران" که در این برنامه میتونید اگر سوال یا حرفی خطاب به مدیری دارید از مدیران سمپادیا برای ما بفرستید ما پاسخش رو هم از مدیر مربوطه میگیریم و با هم در پادکست قرار میدیم. این بخش در واقع بخش پرسش و پاسخ و برقراری ارتباط با مدیران سمپادیاست. حداکثر طول وویسی که برای ما میفرستید در این برنامه 20 ثانیه باید باشه.

برنامه "خاطرات سمپادیایی" در این برنامه اگر خاطره جالب و شنیدنی از سابقه تون در سمپادیا دارید برای ما بفرستید. این بخش مخصوص بزرگان و با سابقه های سمپادیاست. حداکثر طول وویس های این بخش 1 دقیقه میتونه باشه.

برنامه "سمپادیا +- 1" که شما در این برنامه میتونید به یک و فقط یک چیزی که جاش در سمپادیا خالیه و میتونه در سمپادیا باشه اشاره کنید. و یا یک و فقط یک چیزی که در سمپادیا هست و نباید باشه. حداکثر طول وویس ها در این بخش 15 ثانیه میتونه باشه برای + یا - و برای هردوش حداکثر 30 ثانیه.

یک قسمت موضوع آزاد هم هست برای هر دو بخش که دوستان اگر موضوع دیگه ای غیر از تمام برنامه ها مد نظرشون بود که البته قابلیت گفتن و فرستان رو داشت، در اکثر به مدت 30 ثانیه برای ما بفرستند.

کلا عید رو هم که میتونید تبریک بگید و اینا.

عنوان نام کاربری در تمامی وویس هایی که میفرستید الزامیه. حالا اگر فکر میکنید نام کاربریتون نامفهومه میتونی علاوه بر اون نام واقعی تون رو هم بگید. اما در هر صورت بیان نام کاربری الزامیه. البته برای کسانی که در سمپادیا عضو نیستن بیان نام کامل واقعی یا نام کوچک یا نام خانوادگی به تنهایی، یکی از اینها به انتخاب خودتون الزامیه.

نکته بعد اینکه هر کس در هر برنامه فقط میتونه یک بار شرکت کنه و وویس بفرسته. ولی شرکت در برنامه های مختلف محدودیتی نداره و یک نفر در تمام برنامه ها هم میتونه شرکت کنه. اما چون برنامه ها جداگانه و مجزا هستن بیان نام کاربری یا نام واقعی به همون ترتیبی که در بند بالا گفته شده در هریک از وویسها برای هریک از برنامه ها الزامیه.
ضمنا میتونید گروهی هم برای ما وویس بفرستید که زمان وویس در تعداد افراد طبیعتا ضرب میشه و عنوان نام کاربری یا نام واقعی برای هر برنامه به طور جداگانه به همون ترتیبی که در قسمت خودش شرح داده شد الزامیه برای هر نفر.

این اطلاعیه رو با دوستانتون و در شبکه های اجتماعی و در سایت ها و وبلاگ های شخصیتون، برای کمک به سمپادکست به اشتراک بگذارید.

مجری هریک از برنامه ها به زودی اعلام میشه. منتظر وویس های شما هستیم.

موفق باشید.

علی دلاور

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی اراک
شهر
اراک
مدال المپیاد
المپیاد زیست
دانشگاه
علوم پزشکی ایران
رشته دانشگاه
پزشکی

اقا سی ثانیه خیلی نیست!
اخه حالا یکم پاد کست طول بکشه ایرادی نداره پاد کست قبلی که خیلی کوتاه بود حد اقل دویا سه دقیقه ویس بدیم >:D<
زود تر تصمیم بگیرید و وقت را افزایش بدهید >:D<

alemzadeh

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد - تبریز
دانشگاه
دانشگاه هنر تبریز
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

فکر دایال آپی ها هم باید بود :)

• شروع کننده موضوع

ISO9002

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر

به نقل از GOD FATHER :
اقا سی ثانیه خیلی نیست!
اخه حالا یکم پاد کست طول بکشه ایرادی نداره پاد کست قبلی که خیلی کوتاه بود حد اقل دویا سه دقیقه ویس بدیم >:D<
زود تر تصمیم بگیرید و وقت را افزایش بدهید >:D<

ببین جمع زمان همه برنامه ها 2:30 میشه که برای هر نفر واقعا کافی و مناسبه. کسی اگر بخواد در همه برنامه ها شرکت کنه میتونه دو و نیم دقیقه صحبت کنه. کم نیست. کسی هم که بخواد تو برنامه های کمتری شرکت کنه خب کمتر وویس میده دیگه. توجه کنید که پادکست نباید خسته کننده بشه و ضمنا باید فرصت برای همه باشه.

علی دلاور

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی اراک
شهر
اراک
مدال المپیاد
المپیاد زیست
دانشگاه
علوم پزشکی ایران
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از Saeed.A :
ببین جمع زمان همه برنامه ها 2:30 میشه که برای هر نفر واقعا کافی و مناسبه. کسی اگر بخواد در همه برنامه ها شرکت کنه میتونه دو و نیم دقیقه صحبت کنه. کم نیست. کسی هم که بخواد تو برنامه های کمتری شرکت کنه خب کمتر وویس میده دیگه. توجه کنید که پادکست نباید خسته کننده بشه و ضمنا باید فرصت برای همه باشه.
اخه مثلا تو سی ثانیه چی بگه در مورد مدرسش یا وجود سمپاد؟
اما قبول دارم در بخش سمپادیا کافیه چون فقط می خوان احساسشون را بدن من که در مورد سمپاد بیشتر از پنج دقیقه صحبت دارم اما من پیرو جمع هستم

بالا