• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

ژانــر اینایی که ...

پاسخ : ژانــر اینایی که ...

ژانر معلم تازه ورود : نمره هاتونو بدین به دفتر بزنن پشت شیشه !

ژانــــر عـاشـق :
ژانـــر اینایی که کلاه سویـیشرتشونو میکشن رو سرشون، هنـدزفــری رو میذارن تو گوشـشـون میرن دم غـروب تو هوای بارونی تنـها قـدم میزنن! (تازه موقع راه رفتنم هی به کفشـاشون خیره میشن... :-")

ژانـــر مرفّهِ بی دَرد :
ژانـر ایـنایی که همیـشـه و همیشه از کـلاس و اینا که میخوان برگردان، آژانـس میگیرن! 8->

ژانر روح: ژانر اینایی که هر روز روز آخرشونه و هر شب میخوان بکشن خودشونو.... :|

ژانر احمق:ژانر احمق ها یا احمق نماهایی که نمیخوان بفهمن در دروغ چه رازی نهفته است و این دروغ ها کنار هم چه حقیقتی را میسازند(اولین باره تو ژانری که میگم نیستم)

ژانرِ هوادارِ جونِ خودش واقعی : ژانرِ اینایی که فقط سرِ دربی ُ اینا یادشون میفته که یه فرقی بینِ قرمز ُ آبی هست . بعد هی حالا تیمم ُ تیمم ُ تیمم می کنن ، می گی اسمِ سر مربیتون چیه!؟ می گه کارلوس کی روش !!! ;;)

ژانر سبحان : ژانر اينايي كه از سايت نميكشن بيرون هيچ وقتِ هيچ وقت!

بابا سنگ پا اصل قزوينم بود تا حالا آب شده بود :|

ژانر مانده بین مرگ و عشق 8->
ژانر اینا که هی دو دیقه یه بار تو حرف بزن پست میدن و نمیدونن مرگو انتخاب کنن یا عشقو ;))

ژانر بازنده:
ژانر اینایی که میگن من قوی ام...من کم نمیارم...بعدشم میبازن :)) :D

ژانــر اینایی که هرچی تو حـرف بزنـو ژانــر و ایـنا مینویسی سـریع به خودشون میگیرن! کی با تو بود آخه؟ :rolleyes:

ژانر اینایی که هی صبر میکنن تا یکی پست آخر صفه رو تو حرف بزن بده ....بعد پست اول صفه بدن!!! :D :-" :-"
ژانر این بابا های که میخوان حال خانومشونو بپرسن....حال دخترشونو بهانه میکنن :D :-"
بابایی!!!!با شما نیسماااا.... ;;) :-"

ژانر "ته ِ پیاز" : اینایی که تا یه موضوعی میاد تو بورس خودشونو میندازن وسط بگن مام ناراضییم....مخالفیم....بقیه یه وقت خدایی نکرده فکر نکنن اینا لالن... :|
چیــــــش.... :-"

ژانر اینایی که هی خداحافظی میکنن برن ... هی میگن اون موقع نیستم ... ولی نمیدونم چرا بلاخره تصمیم نمیگیرن ... خو یا برو ( :-" ) یا چرت نگو ....

~X( ~X(

ژانـــر اسـتـثـناء :
ژانـر اینایی که وقتی میخندن زشت تر میشن! :D

ژانر جنسیت: ژانر اینایی که هر موضوع کل کلی بین دختر و پسر پیش میاد خودشونو میندازن وسط
(خودمم در اکثر موارد برام صدق میکنه)

ژانر ارتباطات فعال: ژانر اینایی که بهت اس میدن فردا میان دوباره همونو بهت میگن یا مثلا میپرسن اس منو دیروز خوندی؟

ژانر گوینده ی اخبار: ژانر اینایی که هر روز میشینن اخبارو نگا میکنن تا فقط فردا بره همکلاسیاشون تعریف کنن

ژانر لَکنده :

این کامپیوتر ما که هر وقت سه چهار تا برنامه رو با هم باز میکنی ارور میده که زغال سنگ به اتمام رسیده است لطفا در اولین جایگاه سوختگیری کنید :D

بلبل:
یکی که تا استاد سرفه میکنه میگه استاد علت این سرفه خشکی هواست
دودوتا؟استاد مابگیم؟چارتا :-w

عوضی
یه بلبل که هر چی بایکوتش میکنی کم نمیاره و به بلبلیش ادامه میده

میخوام دهنشو اسفالت کنم

ژانــر آن تایم :
ژانــر اینایی که خودشون سـاعـت نمیـبـندن، بعد سر کلاس بیچارت میکنن انـقـد ساعت میپرسن ازت. L-:

ژانر اینایی که هر چی پست میدی بهت میگن اسپمر بعد خودشون هر پستی که بدن میشه کاربر حرفه ای :P

ژانر مراقب:
ژانر اینایی که پس از یه مدت خیلی خیلی خیلی طولانی احساس میکنن باید از یه عده تو سایت مراقبت بشه همه میرن تحت نظر به صورت گروهی :-"

پ.ن: من هنو ندیده بودم ازین اخطارا :D

Back
بالا