• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سوالات و مشکلات در مورد برنامه ها

• شروع کننده موضوع TMNT
  • تاریخ شروع

arcana

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
jah
سال فارغ التحصیلی
96
پاسخ : سوالات و مشکلات در مورد برنامه ها

به نقل از امیررضا رحمتی :
اینطوری که من سوالتونو متوجه شدم مثلا نرم افزار hi app lock وقتی برای یک برنامه رمز میزاری موقع حذفشم همون رمزو ازت میخواد :D
اره همین :D
مرسی :D البته سخت نبود سوالما :-"

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
بچه ها من موقع خوندن پی دی اف ، دائم پیام تبلیغاتیِ یه نرم افزاری که نمیدونم چیه میاد . و وقتی میبندمش ، صفحه م قفل میشه نمیتونم روی پی دی افه زوم کنم :| ریشه ش چیه این پیاما مال کدوم برنامه س ؟ اصلا مال برنامه س ؟ چه کنم قفل نشه حالا ؟ :-"

HeiSenberG

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
خرم آباد
سال فارغ التحصیلی
1399
بچه ها من موقع خوندن پی دی اف ، دائم پیام تبلیغاتیِ یه نرم افزاری که نمیدونم چیه میاد . و وقتی میبندمش ، صفحه م قفل میشه نمیتونم روی پی دی افه زوم کنم :| ریشه ش چیه این پیاما مال کدوم برنامه س ؟ اصلا مال برنامه س ؟ چه کنم قفل نشه حالا ؟ :-"
نرم افزار پی دی اف خوان‌ت رو بزار تو فایروال یه بار دیگه کرکش کن شاید درست بشه

• لایک
امتیازات: riant

***Paradise

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
shk
سال فارغ التحصیلی
0000
مدال المپیاد
متاسفانه به مدال نرسید :(
رشته دانشگاه
پزشکی
ممکنه یه ویروس ساختگی باشه ...
یکی دیگه نصب کن

M R X

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
-
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
0000
از wonder share استفاده میکنید؟
در هر صورت به احتمال زیاد باید کرکش کنید

• لایک
امتیازات: riant

POKER

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
قم
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1397
آقا من ی مشکل دارم |: از نظر کامپیوتری هم سر در میارم |: ولی این مشکل خیلی نادره ... هر جا سرچ کردم کسی جوابی نداشته |: تا حالا بهش بر نخوردم ... سیستم بعضی بازیا از کارت گرافیک استفاده نمیکنن |: ولی به جاش از 100 درصد CPU استفاده میکنن موقع اجراء لگ میزنن ی مقدار |: ولی مثلا بازی هایی مثلا CALL OF DUTY WW2 یا EVIL 7 با اون گرافیک بالاشون هیچی مشکل گرافیکی ندارم ولی بعضی بازیای میکرو برام لگ میزنه -_- جدیدا هم PES 2018 برام ی مقدار لگ میزنه( پسرا میدونن که PES 2018 از واجباته -_- ) ... درواقع بهتره بگم موقع بازی GPU 0 درصد میمونه و CPU 100 درصد ... کارت گرافیکم نصبه |: کسی میدونه مشکل از کجاست ؟

کارت گرافیکم

NVIDIA GEFORCE GTX 6GB 1060

نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
گرندلاین
سال فارغ التحصیلی
1399
سیستم عاملت رو نگفتی ولی این مشکل بیشتر برا اندرویده و تقصیر مارکت هاست
برای اندروید از xodo
و برای ویندوز از SumatraPdf
استفاده کن، بسیار سبک و بدون هیچ تبلیغی
(تازه زوم هم میتونی بکنی!)

ولی اگر مثل من روی برنامه‌هات تعصب داری در اندروید با لاکی پچر تبلیغات گوگل رو میتونی حذف کنی..

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
سیستم عاملت رو نگفتی ولی این مشکل بیشتر برا اندرویده و تقصیر مارکت هاست
برای اندروید از xodo
و برای ویندوز از SumatraPdf
استفاده کن، بسیار سبک و بدون هیچ تبلیغی
(تازه زوم هم میتونی بکنی!)

ولی اگر مثل من روی برنامه‌هات تعصب داری در اندروید با لوکی پچر تبلیغات گوگل رو میتونی حذف کنی..

ب نظرم بخاط همون مارکتاس . اندرویدم. لینکشو میشه برام بزاری؟
#تعصب : ))

ممنون از کسایی ک راهنمایی کردن ؛-)

nils

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
‌‌فرزانگان
شهر
‌مشهد
سال فارغ التحصیلی
0
بچه ها ! راهی هست که به عنوان ادمین گروه تلگرام آی پی ممبر هارو چک کنیم ؟

بالا