بررسی مشکلات سمپادیا و حل آن ها

• شروع کننده موضوع

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID
مدتیه کلا سمپادیا اوضاش خرابه
از لحاظ محتوا، کیفیتش اومده پایین تا حدی که با سیتی مقایسه میشه
از لحاظ سطح انگیزه، انگیزه مشارکت اومده پایین و خیلیا اصلا انگیزه ای برای ادامه فعالیت ندارن
و عده ای مشخص با استفاده سوء از تاپیک هایی مثل خانواده سمپادیا یا شب نشینی ها و سختگیری های کمتری که در تابستون هست، خواسته یا ناخواسته وضع بسیار بدی به وجود آوردن تو سمپادیا

به عبارتی سمپادیا الان داره به سمت نابودی پیش میره :D
حتی سطح حمایت اجتماعی کاربرا از هم دیگه بسیار اومده پایین، تقریبا همه با هم یه مشکلی دارن، همه بی هدف فعالیت می کنن و این خیلی بده

بیاید اینجا مشکلات رو بررسی کنیم، هرکسی هر مشکلی به نظرش میرسه در این تاپیک بگه تا به یک راه حل براش برسیم، و از تحلیل کیفیت سمپادیا جلوگیری کنیم

لطفا دقت کنید، توجه کنید، این تاپیک فقط برای بررسی مشکلاته، هرکسی خواست دعوا راه بندازه و به قول بذرکار جوسازی کنه و اینا، با من طرفه :D

پیشنهاداتم رو ضمن تاپیک می گم، فعلا مشکلاتی که به نظرتون هست رو بگید

Parpari

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اهواز
پاسخ : بررسی مشکلات حال حاضر سمپادیا و طرح راه حل برای آ

خوب الان یه عده همین جور دارن تو این تاپیک خانواده پست میدن پشت سر هم دیگه هی ارسالاشونم میره بالا کسیم پیگیری نمیکنه این موضوع رو! :-/

کلا حس میکنم مدیرا یه ذره راحت گذاشتن ماهارو خیلیام دارن از این موضوع سواستفاده میکنن :-??

تنوع هم نداریم حوصلمون سر میره میشینیم تو بعضی تاپیکا برا خودمون چرت و پرت میگیم (:| (غیر از اینه؟؟)
یه تنوعی سرگرمی چیزی بذارین تا اینجوری نشه :D (شب نشینی فایده نداره یه چیزی که موندگار باشه!)

lof

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
پلى تكنيك تهران
رشته دانشگاه
مهندسى معدن

يه مشكلي كه شدت بايد جلوش رو گرفت مافيا بازي تو سايته

سايت شده مافياي عده اي كه نميخوام بگم كيان!

ولي بهتره كه با اين برخورد بشه

مشكل ديگه اي كه هست پشت پرده بودن اكثر مديراس

اين خيلي تو چشمه!

هر چند من خودم قبول دارم كه مديريت باعث ميشه نقش نضارتي بيشتر بشه

واي خب كاربرا توقع دارن ديده بشن!

البته جديدا خيلي بهتر از چند ماه قبل شده!

همينا فعلا جز بي محتوا بودن سايت تو ذهنم هست كه گفتم

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی
پاسخ

من فقط الان یه مشکل دم دستمه فعلن چیزی به ذهنم نمیاد همینو میگم که نپره ،

ببینید ، یه سری طرح ها هست مثل همین خانواده سمپادیا ، اینا قبلن اجرا شده و خب مشکلاتشو همه دیدن !
اما نمیدونم چرا باهم همون اشتباهات قبلی تکرار میشه و شرایطو از قبل هم بدتر میکنه !

تشکیل خانواده سمپادیا یه سری هدف ها داشته ، خب اصلیترینش نزدیکتر شدن کاربرا به هم بوده و اینکه اون حلقه بسته کاربرای قدیمی سایت از بین بره و جدیدتر ها هم بتونن وارد بشن !
خب این خیلی خوبه اما به شرطی که درست اجرا بشه و متاسفانه الان میبینیم نشده !

گراف خانواده سمپادیارو ببینید ، حالا اون هدف مهم خانواده یعنی نزدیکتر شدن کاربرای جدید و قدیمو هم تو ذهنتون داشته باشین ...

همون لاه های اول و دوم گراف محمدین ( بذرکار و مطهری :D ) تو چشمه ، خب بچه هاشون کیان ؟
محمد بذرکار که : سعید ، آروین ، سها ، یاشار همسرش هم نداست ،
محمد مطهری هم : که دوتا بچه داره ولی باز توی سطح بعدی مهران اومده جبران کرده بچه زیاد داره ! :D

خب ، میگم مثلن خانواده بذرکار همه کاربرای تا ته توی خاکن ، اینا الان شدن خانواده ، خب هیچ کمکی به هدف میکنه ؟

اینکه قدیمیا بیان خانواده خودشونو داشته باشن وجدیدا یه طرف خانواده خودشونو فکر نمیکنم اصلا مفید باشه و هیچ فایده ای داشته باشه !

در کل میگم حالا که همه مضرات این طرحو مطهری به جون خرید و تصمیم گرفت اجراش کنه ، خیلی بهتر بود درست اجرا میشد تا یه فایده ای داشته باشه نه اینکه خیلی اوضاعو وخیم کنه !

پ.ن : نظر شخصی بود ، نگین چه پرروئه به خانواده ملت کار داره ، خب باید بیان میشد دیگه ! محمد هم مثال بود فقط :D

ستاره : شوهر ِ ... ! منم بچه بذرکار و ندام ! همیشه زنتو از قلم بنداز ! خب؟ :-دبلیو

• شروع کننده موضوع

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

خب آخه...
ببینید ما قبلا هم تاپیک خانواده سمپادیا رو داشتیم، اون بار که این مشکلات نبود، پس میشه گفت مشکل از خانوادست؟

نام مرکز سمپاد
شهید رجایی اسلامشهر
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
دانشگاه
پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی
تلگرام

تنوع هم نداریم حوصلمون سر میره میشینیم تو بعضی تاپیکا برا خودمون چرت و پرت میگیم (:| (غیر از اینه؟؟)
یه تنوعی سرگرمی چیزی بذارین تا اینجوری نشه :D (شب نشینی فایده نداره یه چیزی که موندگار باشه!)
خب یکی از اصلی ترین مشکلات همین عدم تنوعه و مشکل بزرگتر از اون اینه که نمیدونیم چطوری تنوع ایجاد کنیم!
ایده ای وجود نداره برای تنوع پایدار سرگرمی سالم و مفید!!
---
1 مشکل دیگه به نظر من حرف بزن هستش!
من خودمم توش پست میدم مدیر کل ها هم توش پست میدن کلا همه توش پست میدن ولی نمیدونیم چجوریه که احساس میکنم این تاپیک جلوی حرکت سایت رو میگیره! :-?
یکجورهایی ترمز سایت هستش!
ایده ای هم در موردش ندارم! :rolleyes:

Parpari

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اهواز
پاسخ : بررسی مشکلات سمپادیا و حل آن ها

بهتر میشه گفت همه مشکلاتو میدونیم اما ایده ای براش نداریم :-s

SOUL KEEPER

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع
پاسخ امیر !

بله ، من چون کلا" عامل بیگانه ی دشمنم و کارم جو سازیه ، الان با فرشید طرفم ، ولی قبلش حرفامو میزنم ،بعد دعوا راه میندازم
سایت خیلی خوبه ، ما داریم لذت می بریم از وضع موجود ، جنبه ی فانه سایت بیشتر از هر وقته دیگه ای شده ، این دیگه چیزی نیست که بشه ردش کرد ، نمونش همین تاپیک خانواده !
شب نشینی ها خیلی خوب شده ، مثلا" همین دیشب ، واقعا" من 14 صفحه ی اول رو خوندم ، اصلا" کف کردم ، فکر کنید ، چقد شعور بچه ها بالاست و به فکر پست های خوب و با کیفیت هستند که 14 صفحه فقط در مورد موضوع داشتن بحث میکردن ، به جز مهران که هی اسپم میداد اون وسط !
مدیرا همه نالایق شدن ، یه مطهری بود که امیدی بش بود ، که اونم از دست رفته ، دیگه امیدی نیست ، تایپک میزنه ، باز میذاره ، میگی ببند لج میکنه ، بعد داستان میشه ، بعد بش میگی ، میگه من خودم بعدش گفتم عجب غلطی کردم ، اما بازم قفل نمیکنه ، بعد ما از صفحه ی 1 تا صفحه ی 40 هی میگیم ، اسپم ندید بحث نکنید ، دوستان کمال توجه رو دارند ، بعد آقایون و خانومای مدیر میان پستای قشنگ قشنگ میذازن ، ادم واقعا" لذت می بره ، ترغیب میشه مثه اونا پست بزاره ، بعد پست میزاره ، بعد بقیه دوستان دز کار رو بالا میبرن ، بعد مهران شاکی میشه ، فحش میده ، بعد مطهری میگه همه بی ادب شدن ، بعد فرشید تاپیک میزنه که چی شد چی شد من نبودم !
البته این خانم هنگامه یه سری برنامه هایی رو قول دادند که به نظر خوب میاد ، مثه طرح چشم انداز توسعه ی 20 ساله میمونه ، ولی خوبه ، حداقل امید میده ، ما منتظر عملی شدنش هستیم
بعد آها ! این مهمه ! من میگم دوستان بچه ان سنشون کمه جنبشون کمه ، بعضی چیزارو نمیدونن ، میگن تو غلط میکنی ، از تو بیشتر میدونن ، بعد پست بد می بینم ، سربه سر طرف میزارم ، همین آدما ، پی ام میدن میگن ، ااا امیر حالا تو خودت تازه وارد بودی همینجوری بودی ، چیزی نگو ناراحت میشن ، بزا راحت باشن ، بعدا" درست میشن ، بعد یکی میاد تاپیک میزنه یاد قدیم که سمپادیا فلان بود ...
مدیران داخلی فوق العاده جذاب اند ! به شخصه چیزی تو سایت ازشون ندیدم ، بعضیاشونم اصلا" نمیشناسم ، یعنی افتخار نمیدن پست بدن ، یا حتی سر بزنن ، مگر در تاپیکایی که 5 نفر بازدید کننده داره + 2 تا پاسخ پست !
پیشنهادات زیاد دادیم ، هزار تا از این تاپیکا تا حالا زده شده و زده هم خواهد شد ، ولی کسی گوش نمیده ، گوشم بدن ، واسه یه مدت چند ساعته اس
الان اون تاپیک خانواده پاک شه ، اون داستان ، تا شب تموم شه (وقتی گراف نهایی بیاد) ، کلی فضای سایت باز میشه ، بعد تاپیکای دیگه روند طبیعی خودشو طی کنه ، به بعضیا اخطار داده شه (از جمله خودم) ، بعضیا یکم جددی باشون برخورد شه(از جمله خودم ، آمادگی بن شدن هم دارم) ، بعد برنامه های تفریحی خوب و هدفدار ایجاد شه ، مشکلات تا حد زیادی بر طرف میشه ، بقیه اش به جنبه ی کاربرا بستگی داره ، که به اقتضای سنشون یه سری پست ها و کارها رو قطعا" می کنند و نمیشه جلوشو گرفت ، اما میشه به سمت هدف سایت اونارو برد ، یعنی با پست بقیه کاربرا و رفتار یه عده ، جدیدیا زودتر دستشون بیاد که سایت چه فضایی داره و باید داشته باشه ، مدیرا می تونن رو کاربرا خیلی تاثیر داشته باشن ، طبیعتا" به حرفشون بیشتر گوش میدن ، و پستهاشون تآثیر گذار تره ...
به هر حال ، راهکار هست ، مثه همیشه ، بحث هست ، مثه همیشه ، مشکلم هست ، مثه همیشه ، فکر حلشم هستیم ، مثه همیشه !
(کسی دعوا داره pm بده ، دعوا کنیم)

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

به نقل از GCD :
خب آخه...
ببینید ما قبلا هم تاپیک خانواده سمپادیا رو داشتیم، اون بار که این مشکلات نبود، پس میشه گفت مشکل از خانوادست؟

خانواده مثال بود ، تاپیک اولو من نبودم واسه همین نمیتونم نظر بدم :-??

به نقل از Amir - Eblis :
سایت خیلی خوبه ، ما داریم لذت می بریم از وضع موجود ، جنبه ی فانه سایت بیشتر از هر وقته دیگه ای شده ، این دیگه چیزی نیست که بشه ردش کرد ، نمونش همین تاپیک خانواده !
شب نشینی ها خیلی خوب شده ، مثلا" همین دیشب ، واقعا" من 14 صفحه ی اول رو خوندم ، اصلا" کف کردم ، فکر کنید ، چقد شعور بچه ها بالاست و به فکر پست های خوب و با کیفیت هستند که 14 صفحه فقط در مورد موضوع داشتن بحث میکردن ، به جز مهران که هی اسپم میداد اون وسط !

ببین من درک نکردم اینا شوخی بودن یا جدی جون من بگو اگه جدی گفتی جواب بدم اگه شوخی بود که مرسی خندیدیم :D

meli

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
برنز کشوری کامپیوتر
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر
پاسخ : بررسی مشکلات سمپادیا و طرح راه حل برای آن

به نقل از GCD :
خب آخه...
نه مشکل فقط از خانواده نیست...

ولی خانواده هم مشکلاتی ایجاد کرده...

خانواده رو زیاد آزاد گذاشتن!

53 صفحه فقط شاید 3 سه صفحش اسپم نباشه!

این یعنی آزادیه زیاد...

همین شده باعث شروع مشکلات سایتو اسپم و نارضایتیه کاربران!

به نقل از Ali pasha :
خب یکی از اصلی ترین مشکلات همین عدم تنوعه و مشکل بزرگتر از اون اینه که نمیدونیم چطوری تنوع ایجاد کنیم!
ایده ای وجود نداره برای تنوع پایدار سرگرمی سالم و مفید!!
---
1 مشکل دیگه به نظر من حرف بزن هستش!
من خودمم توش پست میدم مدیر کل ها هم توش پست میدن کلا همه توش پست میدن ولی نمیدونیم چجوریه که احساس میکنم این تاپیک جلوی حرکت سایت رو میگیره! :-?
یکجورهایی ترمز سایت هستش!
ایده ای هم در موردش ندارم! :rolleyes:
نه حرف بزن تو سایت بوده و هست...

اگرم الان سایت بد شده یا مشکل از جاهای دیگس یا حرف بزن باعث بد شدنش شده! :-??

*احمدرضا:دو پست متوالی شما ادغام شد.

SOUL KEEPER

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

ببین من درک نکردم اینا شوخی بودن یا جدی جون من بگو اگه جدی گفتی جواب بدم اگه شوخی بود که مرسی خندیدیم :D
من با کسی شوخی ندارم ... :-" :D

نام مرکز سمپاد
شهید رجایی اسلامشهر
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
دانشگاه
پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی
تلگرام

به نقل از meli :
نه حرف بزن تو سایت بوده و هست...

هیچ وقتم به سایت لطمه نزده...

اگرم الان سایت بد شده یا مشکل از جاهای دیگس یا حرف بزن باعث بد شدنش شده! :-??
الآن کدوم حرف شما رو قبول کنیم؟؟؟؟
من میدونم حرف بزن تو سایت بود اون موقعی که 1 نفر درستش کرد تو سایت بودم دارم میگم به سایت لطمه میزنه! شما میگی نه دلیل بیار!
دلیلی نداره هی پست بزنیم و جواب دیگران رو بدیم در حالی که جواب خاصی نداریم!
×× بحث رو منحرف نکنیم و در مورد حرف بزن بحث نکنیم الآن! فقط مشکلات رو بگیم! لطفا! ××

meli

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
برنز کشوری کامپیوتر
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

به نقل از Ali pasha :
الآن کدوم حرف شما رو قبول کنیم؟؟؟؟
من میدونم حرف بزن تو سایت بود اون موقعی که 1 نفر درستش کرد تو سایت بودم دارم میگم به سایت لطمه میزنه! شما میگی نه دلیل بیار!
دلیلی نداره هی پست بزنیم و جواب دیگران رو بدیم در حالی که جواب خاصی نداریم!
×× بحث رو منحرف نکنیم و در مورد حرف بزن بحث نکنیم الآن! فقط مشکلات رو بگیم! لطفا! ××
نمیدونم شاید حق با شما باشه...

منظورم این بود که تقریبا همه قبول دارن سایت اخیرا بد شده...

این نمیتونه واسه حرف بزن باشه چون حرف بزن ماله اخیرا نیست...

SOUL KEEPER

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

حرف بزن خیلی هم خوبه ، هیچ ربطی به هیچ کجای جو نداره ، اصلا" تمام درست شدنا ، از حرف بزن شروع میشه ،ملت غیر مستقیم پست میدن ، بعد میخونن می فهمن بقیه هم باهاشون هم عقیدن یا اتفاقاتی میفته سایت خوب میشه

• شروع کننده موضوع

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

حرف بزن درواقع جاییه که مشکلات به صورت متمرکز توش نمود پیدا می کنن، وگرنه علت مشکل نیست قطعا

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

به نقل از Amir - Eblis :
تاپیک فان به چه قیمتی ؟ ببین ، هرچقدر سایت فان بشه بعد از مدتی خسته کننده میشه ! یعنی دیگه تو با این حد فان راضی نیستی ! اصن فان نیست برات ! اینی که الان میبینی به خاطر محدودیت های گذشتست که یهو برش داشتن و اینجوری شده اوضاع !
اگه همین منوال بمونه یه موقع هست کاربرا از فان خسته میشن ولی کِی ِ ؟ وقتی که سمپادیا کاملا به گند کشیده شده و هیچجوره نمیشه درستش کرد ! اینجاست که کاربرا نا امید میشن پامیشن میرن !

واقعا نمیدونم از چیش داری لذت میبری ! 50 صفه اسپم کجاش لذت بخش بوده برات ! :-??

به نقل از Amir - Eblis :
شب نشینی ها خیلی خوب شده ، مثلا" همین دیشب ، واقعا" من 14 صفحه ی اول رو خوندم ، اصلا" کف کردم ، فکر کنید ، چقد شعور بچه ها بالاست و به فکر پست های خوب و با کیفیت هستند که 14 صفحه فقط در مورد موضوع داشتن بحث میکردن ،

شب نشینی ها خوب شده ؟؟؟ امیر اینو دیگه مطمئنم شوخی کردی :D بابا همین دیشب ، مزخرفترین شب نشینی بود که تاحالا دیده بودم واسه همین پاشدم رفتم ! خب شب نشینی های قبلی تهه فان بود ، هی میگفتیم میخندیدیم ، این اصن هیچی نداشت فقط اسپم میدادیم ! :-??

به نقل از Amir - Eblis :
مدیرا همه نالایق شدن ، یه مطهری بود که امیدی بش بود ، که اونم از دست رفته ، دیگه امیدی نیست ،

مدیرا همه نالایق نشدن ! اتفاقن تیم خیلی هم خوبه ! فقط الان مطهریه که از دست رفته ! اونم در حد اصن یه وضی ها !
توی تیم مدیریت هیچی کم و کسری دیده نمیشه ، همه چی خوبه فقطمطهری میخواد جوو شاد کنه نمیدونه چجوری داره گند میخوره به سایت (نظر شخصی)

• شروع کننده موضوع

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

مهران خانواده باید کنترل شه، الان مطهری تاپیک رو زده و هیچ کنترلی هم نمیشه! اینجا نه مشکل از مطهریه نه خود خانواده سمپادیا، مشکل اینجاست که مدیریت تاپیک ضعیف بوده و این هم قابل اصلاحه

تو زمان خانواده سمپادیا 2 هم بودی، اون زمان هم این مشکلات بود؟

L.E

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 ِ تهران
شهر
تهران

به نقل از گلی :
پریشب خانواده سمپادیا تا صب
دیروز خانواده سمپادیا تا شب
دیشب شب نشینی تا صب
امروز خانواده سمپادیا تا الان!
.
.
.
بد نگذره یه وخ!
این پستو من دادم یه جا!
مشکل خانواده یا شب نشینی نیس مشکل اینه که خیلی اتفاقی همه ی اینا افتاده رو هم و سایت متوقف شده رسما!
ینی هر تلاشیم ما تو اون ماه اخیر(تاپیک یه چیزی کمه یه جوری شده)واسه زنده کردن تاپیکای قدیمی کردیم به فنا رفت!
دوباره زنده کردن تاپیکا خیلی سخته!
با این چند روزی که فعالیتا صفر بوده!

closeman

کاربر فوق‌حرفه‌ای
شهر
مشهد
دانشگاه
ازاد:-""
رشته دانشگاه
مهندسی معماری

یه لجظه فک کردم وبا زده سایتو یا کم کمش طاعون اومده :-ss (چه ربطی داشت؟! :-? )

یه چیزی:!اونقدا هم وضع بد نیست...دو سه روزه به خاطر این خانواده ی سمپادیا یه کم فعالیت تو تاپیکای دیگه مختل شده ...به نظرم مث دفعه ی پیش باید تاپیک قفل می شد...اخه خدایی بحث جالبی هستش اگه تاپیک باز باشه ادم هی وسوسه می شه دیگه...اما از یه طرف هم خب اگه باز باشه سایت مختل می شه!کلا فقط گراف باشه بقیش تعطیل :D

یه چیز دیگه: سطح سایت اصلا پایین نیومده..اتفاقا خیلی از بخش هاش خیلی فعال شدن مث معما و هوش و خلاقیت و کتابخوانی...نباید توقع داشت تاپیکای مث فیزیک هسته ای و پل وتسون و...زیاد و جذاب شه...

بنده خدا مطهری هم فقط می خواد سایت برای جدیدا و کلا سایت فانش بیشتر شه بسکه همه بهش گفتن فانش کمه....

×بچه ها...امروز فک کنم سومین روزه باز بودن خانوادست...زیاد هم سخت نگیرین....اینجوری خیلی از جدیدا ترس از پست دادنشون می ریزه...یکمم جنبه های مثبتشو در نظر بگیرین....

sohaaaa

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان کرج

بابااا يه تاپيك بود ديگه چرا انقد سخت ميگيرين؟
هركس با هر حالتي مشكل داره (چه فان بودن زياد چه جدي و خشك بودن زياد چه ... ) خودش + اونايي كه فك ميكنه باهاش هم فكرن سعي كنه جو رو به حالتي كه مي پسنده تبديل كنه با فعاليتش
الان به نظر شما خيلي فان شده ... خوب شركت نكنيد بريد تاپيكاي خوب پست پر محتوا بدين و بحث فلسفي كنين
كلا ميخوام بگم چه داستانيه هر چي ميشه و هر كس هر حسي پيدا ميكنه حتما بايد مطرح كنه و شاخ و برگ پيدا كنه و بعضا چيزاي كوچيك اونقد بزرگ شه كه وقتي يه آدم نوعي تازه ميخواد وارد داستان بشه نمي فهمه واقعا جريان چي بوده و الان دقيقا مشكل چيه كه قضيه تا اين حد بيخ پيدا كرده

نمي دونم چه جوري توضيح بدم درست ولي در كل اين قضيه مشكليه واسه خودش به نظر من

بالا