• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

جیم زدن

تا حالا از مدرسه فرار كردين؟

• خيلي زياد

رای‌ها: 56 42.4%
  • اصلا

رای‌ها: 34 25.8%
  • بش فكر كردم

رای‌ها: 36 27.3%
  • حتما بش فكر ميكنم

رای‌ها: 6 4.5%

• رای‌دهندگان
    132

Suspected Girl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
علوم‌تربیتی
تلگرام
پاسخ : جیم زدن

ما سر زنگایی ک پرسش و اینا داریم میپیچونیم!! :-" مثن با معاون فناوریمون خیلی رفیقم بعد یه بار پرسش داشتیم ادبیات، بهش گفتم که نمیخوام سر کلاس بمونم و اینا بعد کلی هم از این نگاه های مظلوم گربه شرک دادم گفت باشه نمیشه ک همینجا بمونی برو من حلش میکنم! .. رفتم سر کلاس تا معلم اومد ،معاونمون اومد صدام کرد من رفتم تو دفترش تا اخر زنگ بیکار نشستم :D
یا مثن سر بعضی کلاسای دیگه هم ک حوصله نداشتم الکی کارای پرورشی رو بهانه میکردم جیم میزدم :-"
یا مثلا امتحان زبان داشتیم تو حیاط داشتیم میخوندیم کل بچه های کلاس.. بعد معلم ک اومد همه رفتیم پشت درختا معلم مارو ندید رفت تو کلاس بدبخت نیم ساعت تنها نشسته بود واسه خودش :-"
کلا از اینکارا زیاد کردیم .. خیلی زیاد :D ولی اینکه از خود مدرسه فرار کنیم نه!

arez0u

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شاهرود

پارسال کلا تو طول سال 3 جلسه سر کلای آمار 9 جلسه سر کلاس فیزیک 2 جلسه سر کلاس دینی بودم بقیه این 3 تا کلاس رو یا میپیچوندم میرفتم ولو میشدم تو حیاط حیاط شهید بهشتیا رو دید میزدم میخندیدم بهشون
یا میخوابیدم سر کلاس
آخرش هر سه تاشون بهم دادن12
کباثت ها L-: :D

iran1372

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
...........
شهر
ساری
رشته دانشگاه
حقوق

زنگ آخر امروز از کلاس مهم پروشی
بعد۱۰سال مدرسه.پرورشی داریم.تا کی باید تحمل کنم

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
لاهیجان
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
هیچی ...
دانشگاه
آزاد
رشته دانشگاه
مهندسی

تا راهنمایی اینا که ترسو بودم :))
اما پاراسال بود که خواسم زنگ اخرو بپیچونم که تا پامو از در بیرون گذاشتم :)))))))) به جا این که ناظم بیاد منو بگیره بگه نرو :)))
رفت زنگید به مامانمو گفت دخترتون فرار کردهه از مدرسه:))))))))))))))که بعدش خودم سرکوچه مدرسه که رسیدم پشیمون شدم برگشدمم :)))) بعدشکلی حرفو اینا خوردم ... :)))))).... بیخیال فرار در کل زندگی شدم :-??

mohad_z

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سه
شهر
طـــهـران
سال فارغ التحصیلی
95
رشته دانشگاه
زیست فناوری/ ژنتیک

عمومن وقتی معلم میاد سر کلاس یکی از بچه ها نیس ما اجازه میگیریم بریم دنبالش بعد ما میریم اون میاد ما نمیریم بعد یکی میاد من بیام میرم نمیاد و بدین ترتیب! :))
یاد نمایشگاه و همه پیچش هاش گرامی!
لذت بخش ترین پیچوندنم سر هندسه سال اول بود بعدشم سر شیمی سال دوم که با کیمیا و نگین پیچوندیم تو ناهار خوری با دفتر شیمی والیبال بازی می کردیم!
پ.ن: آخییییییییی! امسال همه جا مدرسه دوربین داره بچه ها اول دوم نمی تونن بپیچونن! :))

l.brisc

کاربر نیمه‌حرفه‌ای

من که تا حالا انجامش ندادم :))
ولی سال سوم بودیم انگار. یه دوستی داشتم به اسم کیمیا. کیمیا سال اول و دوم دقیقا نخاله ی کلاس محسوب می‌شد. بعد این سال سوم به دلایلی که هنوز مشخص نشده با معلم ریاضی ما مشکل داشت و زنگای ریاضی می‌رفت یه کلاس ریاضیه دیگه. یه روزی بود که هر دو تا کلاس امتحان ریاضی داشتن. کیمیا عم نخونده بود. بعد زنگ تفریح رفتیه جایی که هنوز نفهمیدیم کجا بود. اون کلاس فکر میکردن کیمیا اینجاست و ما هم فکر می‌کردیم که اونجاست 8)) بعد بچه ها رو فرستادن دنبالشون و اونا عم گفتن که کیمیا گم شده، فرار کرده :)) در آخر هم ما دو کلاس بسیج شدیم و دنبالش گشتیم ولی کیمیا رو پیدا نکردیم. امتحان ریاضیم لغو شد اون روز :د‌ی

خوشال...!

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه دو
شهر
کرمان
مدال المپیاد
فیزیک......نشد که بشه....

ما یه بار خیلی گشنه شدیم خوراکیایه خودمونم خوشمزه نبود تصمیم بر اون شد با دوستم دو نفری جیم بزنیم رفتیم ساندویچ خوردیم :-" جاتون خالی قلبمون تو دهنمون بود موقع بیرون رفتن از مدرسه .خلاصه برگشتیم ونگو سرایداره لو داده بود
من و اونی که جیم زده بودیم به گفته بقیه خیلیی شبیه همیم
عاغا مدیر معاون ما قاطی کرد کامل و گیج شد نفهمید ما کدوممون کدومیم!(مسخره به نظر میاد ولی خوی...پیش اومد دیگه)

گفت برید سر کلاستون دیگه نبینم همچین مواردی ازتون!
پ ن:ناظم اخر سال بهم گفت تو امسال منو خیلی اذیت کردی حتما نمره انضباطتو کم میکنم همیشه هم غیر فرم بود شلوارت!
و انضباط من بیست شد!!فک کنم از اون دوستم یه سه چار نمره کم کرده باشه!

Dr

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان گرگان
شهر
گرگان

یه روز ما معلممون نیومده بود بعد میخواستن مشاور بفرستن کلاسمون منم با دوستم رفتیم کتابخونه حرف بزنیم زنگ اولم بود دوسم داشت میگفت که چه قدر خوب بود اگر یه جایی بود می تونستیم بخوابیم (:| (:|(زنگ اول بود واقعا خواب بودیم )
بعد هی میدیدیم بچه ها یه چادر برمیدارن میرن تو مخزن کتابخونه (اخه اون موقع وقت نماز خوندن نبود که .
من رفتم دیدم ملت همه خواب اونم کجا تو نماز خونه منو اون دوستمم رفتیم خوابیدیم خیلی حال داد بهترین چیزی که اون لحظه می تونستن بهم بدن {-8 :D =))
خوابیدیمااا
زنگ هم که خورد مسئول کتاخونه اومد مارو بیدار کرد ما هم مثل دختر های خوب رفتیم سر کلاس :D :)) :)) :D

Orchid

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
94

خدا منو ببخشه سوم که بودم میرفتم کلاس ارامفر وسط سال اغا جلسه سومی که من اومدم یه امتحان جامع بود ما هم به یه روش ناجوانمردانه جیم زدم.دروغ گفتم به سرایدار اونجا که برم به خانوادم خبر بدم دم در که دیر میام رفتم نیومدم از شانش خوب ما هرچی حسود و بخیل بود مارو دیدن ما که رفتیم به خانم ک.(جانشین مزخرف ارامفر)گفتن جلسه بعد اومد سر کلاس بنده رو قهوه ای کرد البته نمیدونست من دقیقا کیم بعد منم مثه گاو رفتم خودمو لو دادم که من جیم زدم حالا ایشون نمیدونستن جیم ینی چی ما هم کلمه دیگه ای یادم نمیومد مایه آبروریزی گریه هم میکردم هیچی دیگه هرکی نمیدونست ما جیم زدیمم فهمید و واسم تاسف خورد رفتم از سرایدارم معذرت خواهی کردم.یاد بگیرین اینجوری حرفه ای جیم میزنن نه مثه شما مبتدی ها!والا
معلم ادبیات راهنمایی فک میکردن من مشکل کلیه دارم اینقدر هر زنگ چهل و پنج دقیقه میرم wc.گلاب به روتون

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ard
سال فارغ التحصیلی
1400
معلم ادبیات ما همیشه سه چهارتا درس رو با هم میپرسید. مگر اینکه یه درس سنگین باشه و فقط همونو بپرسه.
یکی از همون روزا معاون مدرسه اومد گفت که سه تا از بچه ها بیاد آزمایشگاه هارو تمیز کنه و وسایلشو مرتب کنه. از اونجایی که من همیشه جلو مینشستم اولین داوطلب شدم و دو تای دیگه رو هم به راه خودم کشیدم و جیم شدیم:D:))
بماند که عین چی کار کردیم و جسدمون برگشت خونه -_-

بالا