• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

جیم زدن

تا حالا از مدرسه فرار كردين؟

• خيلي زياد

رای‌ها: 56 42.4%
  • اصلا

رای‌ها: 34 25.8%
  • بش فكر كردم

رای‌ها: 36 27.3%
  • حتما بش فكر ميكنم

رای‌ها: 6 4.5%

• رای‌دهندگان
    132

جوادی

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
پاسخ : جیم زدن

یادمه کلاس دوم کهع بودم لثم یه مشکلی داشت که اگه بهش وَر میرفتم خون می اومد،منم همیشه از این فرصت ناب استفاده میکردم و از کلاس درس جیم میزدم. :D

N.Y.M

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
TEH
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق

واس کارگاه اجازه میگرفتیم میومدیم پایین بعد کارا که زودتر تموم میشد یا موکول که میشد به بعد مدرسه نمیرفتیم کلاس
مثن منو تزار ی بار کل زنگ اومدیم پایین گفتن بعد مدرسه رفتیم بوفه :D بعدشم حیاط دوممون

ی بار تزار نیومد من دوبار گفتم حاظر سر کلاس ی بار جای اون ی بار جای خودم شانس اوردم نیت نکرده بود درس بپرسه

ی بار اومدم بپیچم صورت معلمه یادم اومد گفتم بذار اجازه بگیرم با اجازه نرم سر کلاس گفت نه L-: ینی اون لحظه فحش بود که به خودم دادم اونم چی جغرافی همین کارارو میکنن دل ادم نمیسوزه واسشون دیگه

mehrdad74

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
helli 4
شهر
tehran

ی روز ک حوصله ی زنگ کامپیوترو نداشتم خواستم جیم بزنم، رفتم پیچستان مدرسه! بعد در حین رفتن معلم اصلی کامپیوتر منو از دور دید و بعد ازینکه زنگ تموم شد توی کتاب خونه دستیارش منو دید و فیس تو فیس شدیمو منم مجبور شدم بهش سلام کنم! کلی چپ چپ نگاه کردو وقتی از پله ها رفتم بالا ناظممون خرمو گرفتو گفت تو این زنگ کجا بودی؟!؟!؟
منم ی چاخان خیلی ضایع کردمو اونم داد زد: ازین ب بعد حتی اگه خواستی بمیری هم حتما قبلش باید ب من خبر بدی....!
این پیچش زمینه ای شد تا دفعات بعدی جلو معلم کیفمو وردارم برمو دیگه حرفه ای شدم!!!!!

pekhpekhmandi

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegane nahie1
شهر
کرمان
دانشگاه
هرچی که خداخاست
رشته دانشگاه
اگه خداخاست پزشکی

تو این 16 سال عمری که از خدا گرفتم یبار نشد جیم بزنم و معلم و مدیر نفهمنن و نمره انضباط کم نشه واقعا نشد..........

Nafas 21

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
يه دبيرستاني از فرزانگان
شهر
Najaf abad
مدال المپیاد
المپياد رياضي
دانشگاه
بايد بش فكر كنم

از اين تجربيات زياد دارم ولي چندتاشو مي گم:
هفته ي پيش بود به بهونه ي مشاوره اجتماعي رو پيچوندم
چند بار اسممو رو برگه ي مشاوره ي(برگه اي كه مشاور مي ده براي مجاز بودن خروج از كلاس) بچه ها نوشتم كلاس پيچوندم
دو هفته پيش به بهونه ي كمك به گروهي كه مي خواست همايش سازه ماكاروني شركت كنه به مدير گفتم و كلاس زيست رو پيچوندم
دو ماه پيش خودمو كشتم كه مامانم يه روز چهار شنبه زنگ بزنه مدرسه بگه مريضم (سخت ترين كار عمرم)و اون روزم ديگه پيچوندم كلا مدرسرو
......
.....
....
...
..
.

• لایک
امتیازات: s123

Nafas 21

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
يه دبيرستاني از فرزانگان
شهر
Najaf abad
مدال المپیاد
المپياد رياضي
دانشگاه
بايد بش فكر كنم

اگه تا حالا از مدزسه فرار كردين خاطرشو بنويسيد. /m\
فكر كنم پسرا بيشتر از اين كارا كردن <D=
ما كه ديوار مدرسمون كوتاهي و زيرش نيمكت گذاشتن طوري كه ما گاهي رو نيمكتو مي ايستيم و بيرونو ديد مي زنيم :D
ولي تا حالا كسي فرار نكرده :-s

ag-boy

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
Helli1 tehran
شهر
THRN
مدال المپیاد
ریاضی
دانشگاه
-
رشته دانشگاه
-

اره یبار منو دو نفر دیگه بعد از کلاس المپیاد از پنجره اومدیم فرار کنیم که وقتی اولین نفر رفت دیدیم کلاس پایین ما هنوز تموم نشده و اونی هم که رفت پاش روی پنجره همون کلاس بود خلاصه یه ربع اونجا بین زمین و آسمون گیر کرده بود و ما هم استرس اومدن ناظم رو داشتیم بعد به زور اوردیمش بالا :D
ولی روز بعدش که حرفه ای بودیم از پنجره همه رفتیم و اخرش راهی برا فرار پیدا نکردیم و برگشتیم از مدرسه رفتیم (;
ولی روز بعدش که خیلی حرفه ای شده بودیم از بالای دستشویی رفتیم و وقتی رسیدیم به دیوونه خونه دوستم پرید پایین و رفت برا ما نردبون بیاره که از بس اونو به اینور اونور زد صداش در اومد بعد گرفتنمووون :D
فیلمش هم موجوده !!!

Vip

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
tehran
رشته دانشگاه
بزارحالادیپلمموبگیرم

عاغامامدرسمون ازیه طرف حدودن 5متردیوارداره و از بقیه ی جهت ها علاوه بردیوار نیم مترسیم خاردار داره >:p
ولی یه بارمدرسه خرتوخر بود ماچهارنفربودیم خیلی شیک ازمدرسه اومدیم بیرون(قابله توجه از در اومدیم :D)وهیچکس هم خبر دار نشد :D
همچین مدرسه ی شاخی د :D B-)اریم

angry girl

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمان

سال قبل یه روز۲ساعت معلم نداشتیم بعدگشنمون شده بودمنویکی دیگه ازبچه هارفتیم ازسوپری روبروی مدرسه خوراکی خریدیم از درم رفتیم ولی وقتی برگشتیم سرایداردیدمون ولی مااصلابه روی خودمون نیاوردیم;‏D:D:D:D:D:D

ghazaleb

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
tehran
مدال المپیاد
فعلا میخونیم

ما و هاشمی نژاد مدرسه هامون کنار هم بود بینشم چند تا کاگاه و کتابخونه
یک روز بردنمون کتاب خونه
ما نیز ۸ نفری از اونجا با تمام دقت خارج شدیم
چون کل مسیر پر از دوربین بود بفول خودمون استتار کردیم(جو کتاب دفاعی بود)مقنعه هامونو جلو صورتمون گره زدیم:)))
بعد رفتیم سالن امنحانات بلند گو رو وصل کردیم و همه باهم یک توپ دارم قلقلیه خوندیم:)))))))
از اونجایی که تمام کرم هامونو نریخته بودیم شروع کردیم به شیطونی کردن
یک ماشین بین کتابخونه و سالن ورزشی بود ما نیر نوبتی یک لگد به چرخ این زدیم بلکه صداش در بیاد ولی انگار نه انگار بعد اخرین نفر کنار این ماشین شروع کرد بنذ گفششو بستن بک هو صدا ماشینه در امد(پراید بود دیگه )
همه دویدیم از پنجره سالن ورزشه رفتیم تو(پیشناهادات من بود دیگه)یکی دو تا گیر کردن به زور ردشون کردیم خلاصه چرخیدید دیدیم پسرا اون تو بودن(خدارو شکر راهنمایی ها)مارو ندیدن ما نیز مثه وت مت دوباره از در رفتیم بیرون:)))))
عالی بود اون روز عالییییییی

fitmal

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
farzanegan 2
شهر
کرمان (1 ر) - تهران (بقیه)
مدال المپیاد
یه سری مرحله 1 :-&quot; 1 مرحله 2 :-&quot;

اوه تا دلتون بخواد حالا چنناشو میگم
یه روز دینی رو ب بهانه ی iypt روباتیک رو ب بهانه ی دینی و iypt رو به بهانه ی روباتیک و سرودم به یه بهانه ای پیچوندم رفتم فوتیال بازی کردم!!!
تو نمازخونه یه دره بعد من به طور کاملا شانسی یه کلید انداختم توش باز شد از دیوار رفتم بالا از مدرسه جیمیدم
چندبار هم ک با قرص های خون گفتم ک دهنم داره خون میاد و...

• لایک
امتیازات: s123

behnaz_s

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان دیگه
شهر
شهر گنبد های فیروزه ای

کلاس رو پیچوندیم بریم کتاب خونه درس بخونیم بعد رفتیم به صرف اهنگ گوش دادن =))
روز بعدش می خواستیم همین کارو بکنیم معلمه گفت میام می بینم جای دیگه نباشین ~X(
بعد ما از زیر سیم کشی کردیم
یه کتابم جلومون باز بود
بعد یه معلما اومده می که فک نمی کردم درس که می خونی این غدر می ری تو حس!
تاره همون موقع رییس اموزش و چزوزش با معونش اومده بود بازید کلی هم ما رو تحسین کرد که داریم درس می خونیم!!!!

pekhpekhmandi

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegane nahie1
شهر
کرمان
دانشگاه
هرچی که خداخاست
رشته دانشگاه
اگه خداخاست پزشکی

اصلا نمیدونم چرا هروقت من جیم میزنم مدیر اون زنگ باید بره ببینه کی نرفته سرکلاس!!!!!!!!!!!!!!!!!1 :-w :-w :-w :-w

maryam-rad

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان شهریار
شهر
اندیشه شهریار
مدال المپیاد
فیزیک، المپیاد های ازمایشگاهی دوم استان تهران شدیم

یکی از سالهایی که مارا بردن مشهد این معلما نذاشتن درس حسابی خرید کنیم و بریم بیرون ما هم گفتیم داریم براتون.
بعد شام که می خواستن ما رو ببرن حرمٍ ما چند تا نقشه کشیدیم که بپیچونیمشون. بالاخره نقشه شماره 2 عملی شد . ما باهاشون رفتیم حرم و اونجا گفتیم که میخوایم بریم صحن ها رو یکی یکی بگردیم اونام گفتن فقط ساعت 12(شب) این جا باشین ما هم یه دیده منت قبول کردم. حالا این وسط یکی دسشویش گرفته بود . بعد این که ایشونو به مقصد رسوندیم نهایتا از یه صحن دیگه رفتیم بیرون . بعد این که کارامونو کردیم موقعی که خواستیم بریم تو حرم چون یه چیزایی خریده بودیم راهمون ندادن تو حرم. اون موقع بود که استرسای ما شروع شد. ولی ولی ولی با هوش سرشار کوچه ی هتلمونو پیدا کردیم و رفتیم دم در هتل حالا فک کن خیابون فقط پر پسر یکی هم لش تر از اون یکی ولی ما که اصلا به روی مبارک نیاوردیم و رفتیم ادم در هتل به بقیه که رفته بودن حرم پیوستیم . ولی خودمونیم دیگه همچین یه ذره کار خرکی بود اما بازم همین حس پیچوندن خیلی حال میده مخصوصا وقتی نتونن مچتو بگیرن.
{-8

h.f

جــــــــــــلاد لـــــاغر :>
نام مرکز سمپاد
F1 TEH
شهر
چه فرقی میکنه کجای دنیام
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شهید بهشتی

دو راهنمایی ک خیییییییییییییلی زیاد جیم میزدیم :D معمولا هم گرفتار نمیشدیم :-" از اون سال تا امسال کمتر شده ولی هنوز هست !یکی از روشا دلدرد و سردرده که به معلم میگی یه لحظه یه لحظه میشه یه زنگ :-" (خب یه لحظه ی من با یه لحظه ی معلم خیلی فرق داره :D)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
یه بار ما اصن قصد جیم زدن نداشتیم تو کارگاه هنر بودیم صدای زنگو نشنیدیم یه سری از بچه ها هم زیر پنجره داشتن میخندیدن ما فک کردیم زنگ نخورده :-" (ساعت هم اصن در اطراف نبود ماهم متوجه گذر زمان نبودیم :D ) رفتیم بریم سر کلاس و خلاصه ما رو گرفتن گفتن کجا بودین و کل مدرسه رو گشتیم و این حرفا سه روز اخراج که با وساطت (املا ؟) معلم حل شد :D

Golenazzz

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
تهران

کلاس پنجم که بودیم زنگ ناهار در مدرسه رو باز میکردن، من و 2تا از دوستام هم تو اون "یه ربع/نیم ساعت" (یادم نیست) زنگ ناهار تا چند تا خیابون دور مدرسه میدویدیم زنگ خونه مردم و میزدیم! :D بعدم خیلی شیک برمیگشتیم مدرسه! >:D<
امسال هم یه دفه کلاس کامپیوترو پیچوندم خیر سرم سر کلاس هم شیرینی دادن هم کیک! :(( به منم هیچی نرسید! :-<

pouya BT

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور

یه هفته بود ما نمایشگاه داشتیم تو مدرسه . ولی مسئول غرفه نبودیم به هوای کمک کردن به مسئول غرفه ها با دوستم از کلاس بیرون میرفتیم بعدم دیگه تا آخر زنگ نمیومدیم .خوش میگذشت :D

Bittern

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan 4D
شهر
تهــــ ران
مدال المپیاد
ریاضی کار بودیم، مدال نیاوردیم ولی حال کردیم.

نظر سنجی مشکل داره گزینه هاش! :-"
اگه کسی خیلی زیاد جیم نزده باشه، ولی در کل جیم زده باشه، دیگه هم نخواد به جیم زدن فکر کنه... از کدوم گزینه استفاده می شه؟!
من به شخصه یه بار از مدرسه فرار کردم.... گزینه ی خیلی زیاد رو انتخاب کردم.تفسیرش با خودتون دیگه! :-"

lop ghermezi

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امام رضا (ع)
شهر
لاهیجان

یه بار وقتی سوم ابتدایی بودم حوصله نداشتم بمونم ...خودمو زدم به شکم درد رفتم پیشه معاونمون ادای کسایی که دارن گریه میکنن و در اوردم بعد گفت عه؟؟؟ واقعا؟؟؟ حالت بده؟؟؟؟ باشه بیا به مامانت زنگ بزن منو میگی B-)...عاغا هیچی دیگه به صورته خیلی چرت جیم زدم! :D

ghazaleb

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
tehran
مدال المپیاد
فعلا میخونیم

من کلا امسال همش جیم بودم:))
این اواخر معلما گیر شده بودن بعد من اصن به رو خودم نمیاوردم
به جای رسید که معلما از ناظم میپرسید غزل غایب؟
ناظممونم میگقت اره :))
بعد میومد منو پیدا میکرد میگفت غزل جلو فلان معلم نری . بهش گفتم نیستس :))
کلا امسال عالی بود:)))))

بالا