• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

مشاوره المپیاد ریاضی

جاني دپ

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان5
شهر
تهران
ببخشيد شما گفتين كه حيف كه ما هم چين استادايي نداريم يعني شما اقاي جمالي رو ميشناسين؟؟

Moshk

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 1
شهر
ساری
سال فارغ التحصیلی
1397
خوب و دقیق نمیشناسم، ولی خوب شما که تهرانی هستی خیلی امکانات زیاده دیگه، میگم ازین امکانات و اساتید استفاده کنید!
33.jpg

ایشونه دیگه؟

جاني دپ

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان5
شهر
تهران
به نظر مياد خودشونه خيلي ايشون معروفن؟يا اين كه شما از كسي شنيديد كه استاد خيلي خوبي هستن؟؟؟ولي بايد قدر ايشونو دونست چون واقعا اموزگار با تجربه و در كارشون حرفه اي هستن!

Fliqpy

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
غیر انتفاعی علامه حلی 3
شهر
تهران
مدال المپیاد
هر جوری حساب میکنم افتخار نمیکنم بهش
دانشگاه
شريف
رشته دانشگاه
نرم افزار
ايشون مسئول دوره طلاي امسال المپياد رياضي هستن - و احتمالا چند سال ديگه - و قبلا مشاور وزير بودن.

• لایک
امتیازات: Moshk

Moshk

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 1
شهر
ساری
سال فارغ التحصیلی
1397
دو تا کتابم تو مجموعه ناب فاطمی دارن آشنایی با جبر و یه آشنایی دیگه!

جاني دپ

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان5
شهر
تهران
شما از كجا خبر داريد؟ من نمي دونستم ايشون مسئول المپيادي هاي امسالن !!! واقعا از كجا ميدونيد؟؟ مطمئنين ولي خودشون چيزي در اين مورد به ما أعلام نكردن! راستي اون اشنايي با نظريه أعداد

MTZ

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
96
ینی واقعا نمیشناسی آقای جمالی رو؟اصن میشه؟
حالا ولش کن ینی چی استادت هستن؟کجا استادتن؟
وای وای خوش به حال این تهرانیا یعنی ما اگه امکانات شون رو داشتیم الان ما قوی ترین مدرسه کشور بودیم.

farnoosh hashemi

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانـگان یـک
شهر
تــهــران
مدال المپیاد
مرحله دوم 24 امین المپیاد کامپیوتر -ناکامی در مرحله۳
دانشگاه
صنعتی شریف
به نقل از Mtz_M0k :
ینی واقعا نمیشناسی آقای جمالی رو؟اصن میشه؟
حالا ولش کن ینی چی استادت هستن؟کجا استادتن؟
وای وای خوش به حال این تهرانیا یعنی ما اگه امکانات شون رو داشتیم الان ما قوی ترین مدرسه کشور بودیم.
انقدر به حال تهرانیا غبطه نخورید . درسته ک معلمای خوبی داشتیم ، ولی مهم خودتونید !مهم اینه که بعضی از شما ها؛تواناییتون بهتر از خیلی از ماهاست، بهتره به جای اینکه این موضوعات آزارتون بده ، تلاش کنید و مطمئن باشید که نتیجتون باتهرانی بودن تفاوتی نخواهد داشت ...بجنگید برای رسیدن بهش .

amirhosien

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
شهربابک
سلام من می خوام المپیاد ریاضی دهم بدم اما پیدا کردن منابع در شهر من یه جورایی ناممکنه چه کنم؟؟؟

عَنّآب ؛؛)

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1396
مدال المپیاد
برنز کامپیوتر ۹۵
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر
سلام من می خوام المپیاد ریاضی دهم بدم اما پیدا کردن منابع در شهر من یه جورایی ناممکنه چه کنم؟؟؟
خب اگر بتونی یه جوری خودتو ثابت کنی احتمالا افرادی هستن که کمکت کنن (: حتی کتاباشونو قرض بدن بهت.

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
تلاشی بیهوده در المپیاد زیست شناسی!
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی
ولی ببین تو شهری که امکانات نباشه خیلی خیلی سخته موفقیت تو المپیاد، نه که نشه، ولی... ، تجربه ی خودمه اینی که دارم میگم.

Leo

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1399
ببین ریاضی ای که تو مدرسه میخونی "خیلی" با ریاضی المپیاد فرق داره ها / :
اگه به خاطر علاقه به ریاضیِ مدرسه میخوای بری مطمئن نباش از المپیاد ریاضی هم خوشت بیاد!
@ایلیا هم راست میگه. اگه شهری هستی که امکانات خوبی نداره بیخیال شی بهتره. معلم خوب پیدا نمیکنی.
ولی اگه میخوای بری، آنلاین بخر، یا برو یه شهر دیگه بخر. ولی معلمو کاری نمیشه کرد!
در کل بیخیال شی بهتره / :

mr wayne

کاربر
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Auschwitz
سال فارغ التحصیلی
94
سلام
واقعیتیه که کنکور از المپیاد ریاضی خیلی عادلانه تره. در حالی که شما دسترسی به منابع ندارین کلی مدرسه هستن که هرروز کلاس و امتحان دارن. ولی جدا از سیستمش مباحث المپیاد ریاضی خیلی برای درسای پیش و دبیرستان به کارتون میاد و کلا قدرت حل مساله رو تقویت میکنه و واقعا خوبه اگه علاقه داری مباحثشو بخونی و برای حل مساله وقت بذاری بدون اینکه به درس های مدرسه لطمه ای بخوره
همین منابعی که تو پست اول هست خوبن سرچ کنی پی دی اف شون پیدا میشه
کتابفروشی گیتامهر تهران فک کنم سفارش تلفنی و ارسال پستی داشته باشه.

dr.namingstuff

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
98
جای شرکت در المپیاد سعی کن مباحثی رو که خودت دوست داری کار کنی خیلی لذت بخش تره. المپیاد اجبار نیست که. ولی ممکنه بری المپیاد اون مباحثی که می خواستی نباشه. مثلا من خودم حسابان دوست دارم که نیستش.

amirhosien

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
شهربابک
ببین ریاضی ای که تو مدرسه میخونی "خیلی" با ریاضی المپیاد فرق داره ها / :
اگه به خاطر علاقه به ریاضیِ مدرسه میخوای بری مطمئن نباش از المپیاد ریاضی هم خوشت بیاد!
@ایلیا هم راست میگه. اگه شهری هستی که امکانات خوبی نداره بیخیال شی بهتره. معلم خوب پیدا نمیکنی.
ولی اگه میخوای بری، آنلاین بخر، یا برو یه شهر دیگه بخر. ولی معلمو کاری نمیشه کرد!
در کل بیخیال شی بهتره / :
معلمای شهر بهترینن بعد خودم دعوت شدم به یه دوره فشرده المپیاد

Yasaman.k

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان شعبه2
شهر
کـرمان
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
باهنر کرمان
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر
چه کتابایی مثلا میخوای بیای کرمان راحت پیدا میکنی تازه میتونی سفارش بدی برات میارن!

Orelia

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
0000
ببینید، نقش امکانات (کلاس، معلم، کتاب و...) رو نمی‌شه انکار کرد، ولی اگه یکی "بخواد" می‌تونه. امسال مثال عینی‌ش تو رشته زیست هست، ایشون از اسکو (از شهرـای آذربایجان شرقی) شرکت کردن و خب با اینکه اسکو حتی فرزانگان نداره، موفق شدن که مرحله دوم قبول بشن.
(با توجه به اینکه زیست، منابع و امکاناتِ متنوع‌تری نسبت به ریاضی احتیاج داره)
چه کتابایی مثلا میخوای بیای کرمان راحت پیدا میکنی تازه میتونی سفارش بدی برات میارن!
آره! خیلی راحت می‌شه زنگ زد سفارش داد!
در این حد همین دوست‌مون که بالا گفتم، کتاب‌ـایی داشت که به شخصه نداشتم! می‌گفت زنگ زدم پاساژ فروزنده، دو سه روزه با پست فرستادن.

آخرین ویرایش:

n._.a.m

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
جیرفت
سال فارغ التحصیلی
1401
سلام دوستان
امسال پایه نهم می رم و دوست دارم که توی المپیاد ریاضی نتیجه مطلوبی را به دست بیارمو تصمیم گرفتم برای رسیدن به این مقصد عالی ;;) از امسال شروع به خوندن کنم .دوستانی که قبلا توی المپیاد شرکت کردن اگه می شه یه مقدار از تجربیاتشون را در اختیار م قرار بدن ممنون میشم.واینکه برای یه دانش آموز که امسال به پایه نهم می ره چه کتابایی مناسب هستند؟
من مجموعه کتاب های آمادگی برای المپیاد از انتشارات فاطمی را تهیه کردم و لطفا اگه منابع بهتری رو می شناسید بهم معرفی کنید. خیلی خیلی ممنون می شوم.
نظرتون راجع به کتاب های انتشارات فاطمی چیه ؟به نظرتون می تونن جوابگوی نیازهای محتوایی و علمی باشند؟

Zeinab04

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۷
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی پزشکی
من المپیاد ریاضی ندادم و احتمالا هم نخواهم داد
ولی خب ی روز جو گیر شدم رفتم کلی تحقیق کردم درباره کتاباو خریدمشون
ببین کتابای آشنایی با جبر ، آشنایی با هندسه ، آشنایی با نظریه اعداد ،آشنایی با ترکیبیات و کتاب تست هر کودوم ک 250 سواله و همینطور کتاب مهارت در هندسه آقای امیر آجرلو خیلی خوبن .. ینی منابع مرحله اولند .. راستی تو هنوز نهمی از الان باید شروع کنی ولی خ ب خودت سخت نگیر ک ی وخ زده نشی.. اها راستی کلی کتاب با هم نخر ک حس نم کنی بخونی هیچکودومشونو.. ولی این کتاب هایی ک گفتم برا سن من و تو مناسب و خوبه (اخه منم نهمم)

نام مرکز سمپاد
استعداد های درخشان شهید بهشتی
شهر
دلفان
سال فارغ التحصیلی
1399
مدال المپیاد
طلای ریاضی imc2018
من المپیاد ریاضی ندادم و احتمالا هم نخواهم داد
ولی خب ی روز جو گیر شدم رفتم کلی تحقیق کردم درباره کتاباو خریدمشون
ببین کتابای آشنایی با جبر ، آشنایی با هندسه ، آشنایی با نظریه اعداد ،آشنایی با ترکیبیات و کتاب تست هر کودوم ک 250 سواله و همینطور کتاب مهارت در هندسه آقای امیر آجرلو خیلی خوبن .. ینی منابع مرحله اولند .. راستی تو هنوز نهمی از الان باید شروع کنی ولی خ ب خودت سخت نگیر ک ی وخ زده نشی.. اها راستی کلی کتاب با هم نخر ک حس نم کنی بخونی هیچکودومشونو.. ولی این کتاب هایی ک گفتم برا سن من و تو مناسب و خوبه (اخه منم نهمم)
میتونی کتاباتو بدی ب من یا هر کسی ک ب نظرت لازمشون داره اگه خودت نمیخوای شرکت کنی!

بالا