• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

موسیقی فیلم ها

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
97
پاسخ : موسیقی فیلم ها

آهنگ فوق العاده young and beautiful با صدای lana del rey یکی از آهنگ های فیلم the great gatsby

http://s5.picofile.com/file/8109549526/Young_And_Beautiful_Lana_Del_Rey.mp3.html

Mr.khaste

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
حلی 99
شهر
تهران

آهنگ فیلم Brokeback Mountain با بازی هیث لجر همون جوکرِ پرطرفدار تو فیلم بتمن!
دانلود
موسیقی این فیلم کار ی آهنگساز و ی خواننده نیست ، کار چند نفره

• لایک
امتیازات: N.M

Weeping Angel

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران

فعلا باز می کنم ببینیم چی میشه :)

behradv

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علّامه حلّی تهران
شهر
تبریز و تهران
دانشگاه
دانشگاه تورنتو
رشته دانشگاه
علوم مهندسی

موسیقی متن فیلم Yumeji's Theme - In the Mood for Love
(اصالتاً از ساندترک فیلم Yumeji)

اگه به YouTube دسترسی دارید، این اجرا رو هم ببینید و به معنی زندگی و صحنۀ یکتای هنرمندی بودنش پی ببرید (:

پ.ن. جا داره اینجا یه دست‌مریزادی هم بگیم به اون سرگارسون رستوران ملّت که وقتی این آهنگ داشت پخش می‌شد و بهش گفتم چه‌قدر آهنگاشون خوبه، از اون بعد تقریباً یک‌درمیان همین پخش شد، حتّی بعد از این که اون‌قدر شلوغ شد که به سختی می‌شد شنیدش، ولی هنوز می‌شد 8->.

نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0

قطع به یقین اون‌هایی که فیلم Interstellar رو دیدن اتفاق نظر دارن که یکی از عوامل مهم و تأثیرگذار در زیباسازی این فیلم، موزیک متنش هست. Hans Zimmer، از نوابغ ساخت موزیک متن فیلم‌ها، کار ساخت ساندترک‌های این فیلم رو برعهده گرفت و قطعات بسیار زیبا و شگفت‌انگیزی (!) رو خلق کرد. توصیه می‌کنم Cornfield Chase رو از آلبوم موسیقی این فیلم بشنوید و کیف کنید 8->

کاربر حذف شده 8031

مهمان

وقتی که اسم « انیو موریکونه» توی فیلمی در میون باشه، اونم از نوع وسترنش، یعنی به احتمال زیاد یه فیلم پر از هیجان و پر التهاب رو خواهیم دید.
و این هیجان به خودی خود مختص همین موریکونه هست. آهنگسازی که به نظر من ارزش بعضی فیلم‌های تاریخ سینما رو از لحاظ تاثیرگذاری و محتوا چند برابر کرده. که این کار رو کمتر کسی توی تاریخ سینما به عنوان آهنگساز تونسته بکنه. فیلم هایی که موریکونه آهنگسازی‌شون رو کرده میشه اشاره کرد بشون عبارتند از:
The Good, the Bad, and the Ugly، For a Few Dollars More، Once Upon a Time in America، Cinema Paradiso، Days of Heaven و... فیلم‌هایی که یکی از دلایل اصلی ماندگاری‌شون موسیقی متن قوی‌شون بوده.

حالا هم آقای موریکونه و تارانتینو با هم یه پروژه رو تموم کردن و الانم اکرانش شروع شده به اسم The Hateful Eight. من خودم به شخصه هیچ علاقه‌ای به سینمای تارانتینو ندارم ولی بی‌صبرانه منتظر این فیلم هستم تا با موسیقی متن‌ش لذت ببرم.
فقط یه قطعه به اسم L’Ultima Diligenza di Red Rock از آلبوم منتظر شده که فقط در توصیف‌ش می تونم بگم فوق العاده است. ریتم صدای پاهای اسب!

پرنیان.ک

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
خرم آباد
سال فارغ التحصیلی
94
از تاپیکای خوب انجمن موسیقی که خیلی وقته مسکوته...
فتح بهشت (Conquest of Paradise) نام آهنگی است که در سال ۱۹۹۲ توسط موسیقیدان یونایی ونگلیس ساخته و ضبط شد.این آهنگ برای فیلمی بنام فتح بهشت به کارگردانی ریدلی اسکات ساخته شده بود و معروفترین آهنگ آلبومی است که با نام همین آهنگ منتشر شد.
به شخصه فیلم رو ندیدم اما آهنگ اونقدر معروف هست که همه شنیدن...قطعه حماسیه و ترکیب اعجاب آوری از گروه کر، سازهای الکترونیک و آکوستیک هست...عجیبه و وصف ناشدنی...

اجرای قطعه به رهبری آندره ریو پرفورمنس تأثیرگذاری هم داره در نوع خودش...

نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
90
دانشگاه
خوارزمی
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر- علوم تصمیم و مهندسی دانش
تلگرام
اینستاگرام
از تاپیکای خوب انجمن موسیقی که خیلی وقته مسکوته...
فتح بهشت (Conquest of Paradise) نام آهنگی است که در سال ۱۹۹۲ توسط موسیقیدان یونایی ونگلیس ساخته و ضبط شد.این آهنگ برای فیلمی بنام فتح بهشت به کارگردانی ریدلی اسکات ساخته شده بود و معروفترین آهنگ آلبومی است که با نام همین آهنگ منتشر شد.
به شخصه فیلم رو ندیدم اما آهنگ اونقدر معروف هست که همه شنیدن...قطعه حماسیه و ترکیب اعجاب آوری از گروه کر، سازهای الکترونیک و آکوستیک هست...عجیبه و وصف ناشدنی...

اجرای قطعه به رهبری آندره ریو پرفورمنس تأثیرگذاری هم داره در نوع خودش...
از زیبایی آهنگ و اینکه صداوسیما فک کنم چقد خزش کرده بگذریم، غبغب آندره ارزش اشاره شدن رو داره! :))

پرنیان.ک

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
خرم آباد
سال فارغ التحصیلی
94
نام مرکز سمپاد
-
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1397

شیخ المثال

کاربر فراموش شده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نکا
سال فارغ التحصیلی
96
رشته دانشگاه
هوانوردی
موسیقی فیلم interstellar (نمیدونم اسم فیلمو درست نوشتم یا نه)
موسیقی فیلم پاندای کونگفو کار همه سری ها
سریال گیم اف ترونز
پ.ن: اصلا کلا همه کارای رامین جوادی و هانس زیمر بی رقیبن

هلیوم

هئومه
نام مرکز سمپاد
علامه‌حلی
شهر
آشویتس
سال فارغ التحصیلی
1945
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
شیمی
تاپیک مناسب خودم.
-----------
یکی از بهترین موسیقی های فیلم inception قطعه Time از هانس زیمر.
----------
اگر فیلم Gladiator دیده باشید از این موسیقی حماسی ( The Battle) هم خوشتون میاد. 10 دقیقه آهنگ بی کلام!
----------
A way of life هم از فیلم Last Samurai به نظرم زیباست.

dark shadow

خائــن.
نام مرکز سمپاد
Farz2
شهر
KRG
سال فارغ التحصیلی
1399

پرنیان.ک

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
خرم آباد
سال فارغ التحصیلی
94
موسیقی فیلم interstellar (نمیدونم اسم فیلمو درست نوشتم یا نه)
موسیقی فیلم پاندای کونگفو کار همه سری ها
سریال گیم اف ترونز
پ.ن: اصلا کلا همه کارای رامین جوادی و هانس زیمر بی رقیبن

تاپیک مناسب خودم.
-----------
یکی از بهترین موسیقی های فیلم inception قطعه Time از هانس زیمر.
----------
اگر فیلم Gladiator دیده باشید از این موسیقی حماسی ( The Battle) هم خوشتون میاد. 10 دقیقه آهنگ بی کلام!
----------
A way of life هم از فیلم Last Samurai به نظرم زیباست.
آیا می دانستید آهنگساز فیلم اینتراستلار هم هانس زیمره...مثه فیلم اینسپشن...کلا کاراش عالیه *_*
زیمر در طول بیش از سه دهه فعالیت هنری، برای بیش از ۱۵۰ فیلم موسیقی متن نوشته‌است.
اینم لینک چندتا از آهنگای اینتراستلار
+ one day
+ S.T.A.Y
+ Mountains

هلیوم

هئومه
نام مرکز سمپاد
علامه‌حلی
شهر
آشویتس
سال فارغ التحصیلی
1945
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
شیمی

merfan x1

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 2
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
اقتصاد
آخرین بار توسط مدیر ویرایش شد:

Leo

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1399
قطعه ی Concerning Hobbits یکی از ترک های خیلی معروف فیلم Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring هست که به شخصه سال های زیادی ازش لذت بردم و هنوز هم دوستش دارم. توسط Howard Shore نوشته شده و خب، موسیقی متن این فیلم جایزه ی اسکار برده اگه اشتباه نکنم. (در کل پیتر جکسون خیلی خوب تونست اسکار دِرو کنه با مجموعه ی ارباب حلقه ها :)) مجموعه ی سه قسمتیِ ارباب حلقه ها در مجموع تونست برنده ی 16 جایزه ی اسکار باشه و نامزد 14 جایزه ی اسکار دیگه هم بود!)

راستش وقتی این قطعه رو میشنوم منظره ی شایر تو ذهنم تداعی میشه. همون دهکده ی سرسبزِ هابیت ها که پر از باغ سبزیجات و میوه ـست. هابیت های شادی که هرروز صبح به بازار میرن تا ماهیِ تازه و سبزیجاتِ باکیفیت رو قبل از اینکه تموم بشه بخرن! خونه های کوچیکی زیرِ زمین که سقفشون با چمن پوشیده شده. بچه های بازیگوشی که دور از چشم پدر و مادرشون تو رودخونه آب بازی میکنن. گوسفندهایی که تو زمین های چمنِ سرسبز اطراف روستا برای خودشون میچرن. پیرمردایی مثل بیلبو بگینز که جلوی خونه های کوچیکشون روی صندلی میشینن و پیپ میکشن و به دهکده ی آرومی که جلوی چشمشونه با آرامش نگاه میکنن. و البته گاندولف که هر از چندگاهی به شایر میاد و با آتیش بازی های معروفِ خودش بچه های شایر رو خوشحال میکنه و با هابیت هایی که همگی گاندولف رو دوست دارن، یه جشنِ پر از غذا و پایکوبی و مشروب و خنده و رقص رو برگزار میکنه!

چقدر من شایر رو دوست دارم. این دهکده ی آرومِ شادِ زیبا.
کاش واقعی بود.

امیرحسین

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق

خیلی ممنون از موسیقی‌هایی که معرفی کردی. فقط من اشاره کنم که فیلم اول دزدان دریایی کارائیب حاصل کار چند هنرمند نامدار دیگه از جمله klaus badelt و ramin djawadi هستش.
====
منم به سهم خودم یه کار از Hans Zimmer And Johnny Marr اشتراک می‌ذارم.
Freeheld

THG

امین
نام مرکز سمپاد
شهید فیروزی
شهر
یه جایی
سال فارغ التحصیلی
1398
مدال المپیاد
سخته
موسیقی متن همه فیلم ها کار هنس زیمرن مگه اینکه خلافش ثابت شه :))
اجرای زنده ?Why so serious و Like a dog chasing cars از فیلم the dark knight

بالا