• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کلاس‌های آمادگی المپیاد

roxanaxl

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۳ شهید شکفته
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1406
کلاس موسسه خیلی به درد نمیخوره کلا،مگه اینکه همه افراد تیپ هم و تقریبا هم سطح باشن.کاربرد اغلب هم برای بعضی مباحث بعضی کتب تخصصی و حل سوال هست.
مشهد که خود آقای نبوی و فارسی اینها هستن کیفیت کلاس هاهم خوبه نیاز به موسسه نیست.
ولی خب اگه خیلی حس میکنی نیاز داری با یک مدالی که وقت برات میزاره و مثل بعضیا فقط پول هدر نمیده،دو هفته یکبار یکی دو جلسه کلاس مشاوره و رفع اشکال بگیر.
توی زیست فلاح زاده آرمان بحری و نبوی رو پیشنهاد میکنم
البته مشاوره و کلاس بحث شون جداست و مشاوره لازم و مفیده.
البته نمیدونم فارغ التحصیل ۱۴۰۶ میشه کلاس چندم ولی امیدوارم هفتم نباشی :))
مرسیی
نه امسال میرم نهم😭😂
مشاورخوبی میشناسین تو مشهد؟

Retr026

:)
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
مدال المپیاد
کامپیوتری بودم
تلگرام
المپیاد
کلا هم بود اشکالی نداره بازم استفاده میکنیم🙏
الان که تازه داری وارد المپیاد میشی از سال بالایی هایی که دارن جدی میخونن میتونی مشاوره بگیری مثل melina03
جلوتر که رفتی و سطح علمیت بالاتر رفت معلم های المپیادت هستن و میتونی ازشون مشاوره بگیری

melina03

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
مرسیی
نه امسال میرم نهم😭😂
مشاورخوبی میشناسین تو مشهد؟
راستی میتونم ای دی تل نبوی رو برات بفرستم.. ولی فعلا بابت ازموناش جوابگو نباشه احتمالا..
ب نظرم فعلا هم نیازی نیست..(ممکنه حرفاش و .. اذیتت کنه) این اوایل برو جلو.. بعدا تخصصی از مدال دارا نظر بگیر..
شایدم اصلا جواب نده و ایگنور کنه😂😅

roxanaxl

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۳ شهید شکفته
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1406
راستی میتونم ای دی تل نبوی رو برات بفرستم.. ولی فعلا بابت ازموناش جوابگو نباشه احتمالا..
ب نظرم فعلا هم نیازی نیست..(ممکنه حرفاش و .. اذیتت کنه) این اوایل برو جلو.. بعدا تخصصی از مدال دارا نظر بگیر..
شایدم اصلا جواب نده و ایگنور کنه😂😅
باشه چشم مرسیی

Lizard

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1406

2586Reyhaneh

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1405
سلام خوبی؟ :)
همونطور که بقیه هم گفتن به نظرم اول راه کلاس ثبت نام نکن
از کمپبل شروع کن و پیشنهاد می‌کنم کتابای دهم تا دوازدهمم یه دور بخونی سریع (واسه شروع به من کمک کرد، متنشون روونه و راحت مفهوم می‌کنه فقط یکم کلمات فارسی شده‌ش اذیت می‌کنه)
اگه مدرستون کلاس المپیاد برگزار کرد اونا رو شرکت کن
مبحثی هم اشکال داشتی برو کلاس ولی به نظرم کلا دور طلایی ها رو خط بکش :)‌) آیریسکم بد نیست
البته یه چیزیم بگم، کلاس رفتن واقعاً کمک می‌کنه ولی استارتشو خودت بزن بعد اگه دیدی علاقمندی کلاس هم برو
اگه خواستی چند تا کانال تلگرام مرتبط با المپیاد زیست بهت معرفی می‌کنم
برای کتاب کمپبل انتشارات خانه زیست شناسی خوبه، انتشارات آفتاب هنر هم هست ولی من نخوندم نمی‌دونم چطوره

و در آخر هم المپیاد زیستی های مدرستونو شناسایی کن، خیلی بهت کمک می‌کنه :) چه تو حل سوال چه رقابت چه کمک سال بالایی ها...
سلامم
میشه به منم کمک کنی ؟ :)
ایدی هاشونو میشه برام بفرستی ؟

Strangers

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
علامه حلی۱
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
0000

Amirhsz

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1404
مدال المپیاد
ندونی جالب تره 😈
من از هرکی که دیدم توو المپیاد ریاضی همه متفق القول بودن که وجود چیزی مثل آیریسک که فضای المپیاد رو تجاری کنه ضرر رسانه به کل المپیاد(منطقا از دانش آموزاش نه دبیرای خود آیریسک). یکی هم میگفت کلاس های طولانی و بیهوده برای کسب درامد بیشتر میزارن صرفا(روی این چندان پافشاری ندارم چون تاحالا خودم شرکت نکردم)ولی دیدم که خیلی از دانش آموزاش دید سطحی مثل کنکور به المپیاد دارن!

-Asal-

عثّل
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1405
کسی ابرکلاس شرکت کرده ؟ نظرتون چیه؟

بالا