• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادی های اردبیل

mohamad91

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1388
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
برق قدرت
بابا چقدر شماها توی نخ رتبه های سال بالایی ها هستید چرا؟
از کی تا حالا شهید بهشتی 1 و 2 داره ؟ فرزانگان رو چرا مینویسین فرزانگان محقق اردبیلی؟

aliiii9

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی2
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
طلایimc/چهارم پایا
بابا چقدر شماها توی نخ رتبه های سال بالایی ها هستید چرا؟
از کی تا حالا شهید بهشتی 1 و 2 داره ؟ فرزانگان رو چرا مینویسین فرزانگان محقق اردبیلی؟
یک و دو ناحیست،راجب اسم فرزانگان من دیگه خبر ندارم زهرا خانوم میگن

mohamad91

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1388
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
برق قدرت
یک و دو ناحیست،راجب اسم فرزانگان من دیگه خبر ندارم زهرا خانوم میگن
برادر تو ریاضی هستی؟ فکر کنم بچه های ریاضی از انسانی هم کمتر میشن
کی میخوای دست برداری؟

aliiii9

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی2
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
طلایimc/چهارم پایا
برادر تو ریاضی هستی؟ فکر کنم بچه های ریاضی از انسانی هم کمتر میشن
کی میخوای دست برداری؟
فعلا که توی سال ما توی کل استان توی تیزهوشان پسرا، 31 نفر ریاضی یعنی کلاس ما هست و فک کنم دوازده یا سیزده نفر انسانی، از مدارس دیگه خبر ندارم

mohamad91

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1388
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
برق قدرت
فعلا که توی سال ما توی کل استان توی تیزهوشان پسرا، 31 نفر ریاضی یعنی کلاس ما هست و فک کنم دوازده یا سیزده نفر انسانی، از مدارس دیگه خبر ندارم
پسرا بیشتر ریاضی میرفتن ... سال 84 که رفتیم دبیرستان 2 کلاس ریاضی بودیم یه کلاس نصفه تجربی ها بودن اما واسه فرزانگان یه کلاس ریاضی یه کلاس تجربی بودن ... البته اون موقع درآمد پزشکی و مهندسی خیلی اختلاف نداشت و خب به ریاضی علاقه هم داشتیم
اما الان کسایی که میرن رشته ریاضی واقعا عاشق رشته شون هستن چون آینده کاری توی داخل ایران خیلی مناسب نیست
یادم میاد سال سوم دانشگاه بودم که یکی از دوستام که تجربی بود واسه خودش ویتارا خرید الان مطبش توی ساختمان پزشکان بلوار ساحلی هست.

Elaheh_nas

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱ دبیرستان
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1399
مدال المپیاد
نداشته بید
دانشگاه
محقق
رشته دانشگاه
فیزیک
تلگرام
اینستاگرام
سلام دوستان:)
الهه‌م یازدهمم فرزانگان یکم
میخوام المپیاد زیست شرکت کنم کسی هس بتونه کمکی بکنه؟ یا کسی رو بشناسه که اون بتونه کمکی بکه؟

big cat

SPHINX
نام مرکز سمپاد
سمپاد:')
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1400
المپیاد زیست الان دیره بخوای شروع کنی مگر اینکه بخوای برای سال بعد آمادی بشی
منابع هم می تونی سرچ کنی هم اینجا برای راهنمایی المپیاد زیست یه تاپیک هست بخش المپیادها

Elaheh_nas

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱ دبیرستان
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1399
مدال المپیاد
نداشته بید
دانشگاه
محقق
رشته دانشگاه
فیزیک
تلگرام
اینستاگرام
منابع هم می تونی سرچ کنی هم اینجا برای راهنمایی المپیاد زیست یه تاپیک هست بخش المپیادها
تو اردبیل کسی رو میشناسین که زیست المپیاد درس بده؟ یا کسی که حداقل یکی دو مرحله جلو رفته باشه؟

aliiii9

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی2
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
طلایimc/چهارم پایا
فک نکنم دوازدهم هم بشه المپیاد داد،میشه؟!
ولی خداییش از یازدهم برای المپیاد شروع کردن یه ریسک خیلی خیلی بزرگه،چون خیلی از وقتی که آدم میتونه برای کنکور بذاره برای المپیاد میذاره، المپیاد هم مثل کنکور نیست که بشه پشت المپیادی! موند،خیلیا هستن از دهم و حتی نهم شروع به طوفانی خوندن المپیاد کردن...از طرفی هم پذیرش کنکور خیلی بیشتره، و شنیدم تازگیا شرایط المپیادو سخت و سخت تر میکنن...
تصمیم با خودتونه،ولی به هرحال خوشحال میشیم همشهریمون در سطح کشور مدال بیاره:) (مثل اون دانش آموزی از اردبیل توی مدرسه تدین که توی فیزیک دوم کشور شد و معاف از کنکور)
شرایط توی المپیاد برای شهرهایی مثل اردبیل خیلی سخته چون هیچ کلاس المپیادی برگزار نمیشه و معلمای المپیادی هم وجود نداره که آدم حداقل بتونه مشورت بگیره ازشون...

Elaheh_nas

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱ دبیرستان
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1399
مدال المپیاد
نداشته بید
دانشگاه
محقق
رشته دانشگاه
فیزیک
تلگرام
اینستاگرام
ممنون
به هرحال تصمیمم هنوز قطعی نیس و دارم همه جوانبو میسنجم

aliiii9

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی2
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
طلایimc/چهارم پایا
ممنون
به هرحال تصمیمم هنوز قطعی نیس و دارم همه جوانبو میسنجم
من یه دوست دارم یازدهم ریاضیه، ازش راجب المپیاد پرسیدم،گفت من هدف اصلی رو به خاطر شرایط المپیاد و امکانات اردبیل، کنکور انتخاب کردم ولی المپیاد رو به صورت تفریحی توی وقتای آزاد و یا تابستون خوندم و سه تا المپیاد مرحله اول قبول شد،البته پیشنهاد کرد اگه منم بخوام المپیاد شرکت کنم حداقل المپیادهایی مثل فیزیک و...رو انتخاب کنم که هم تمرکز شهرهای بزرگ رو اونا کمتره هم مباحثش توی دهم و یازدهم و دوازدهم هست و به درد کنکور هم تا حدودی میخوره...الان فک کنم تمرکز بیشتر دانش آموزای تجربی رو همین زیسته...

Cyspho

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
98
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
رشته دانشگاه
داروسازی
اینستاگرام
الان فک کنم تمرکز بیشتر دانش آموزای تجربی رو همین زیسته...
حداقل هم دوره ای های ما عمدتا سراغ شیمی رفتند، با این تصور که "شیمی المپیادش آسونه". تصور چندان نادرستی هم نیست؛ شاید نزدیک 30 نفر از مرحله اول انواع المپیاد ها قبول شدن و برخی چندین المپیاد. ولی به همین مرحله اول بسنده بودن و کسی جلو نرفت برای مرحله دوم.
× بازهم به نظر من در این ابعاد، سوال "شرکت کنم یا نه" سوال خوبی نیست. چون هیچکس نمیخواد به این سوال جواب منفی بده، مستقل از شرایط. هیچکس نمیخواد انگیزه یکی برای المپیاد رو بگیره؛ بنابراین اکثراً تشویق میکنن با نادیده گرفتن شرایط دشوار شهرمون.
@Elaheh_nas
نظر صادقانه و شخصی من رو بخوایید به نظرم سال یازدهم یک خورده دیره برای المپیاد، مگر اینکه حاضر باشید این قمار رو بازی کنید و همه چیز رو بریزید پای المپیاد. برای ادامه تحصیل دانشگاه تو رشته های پزشکی، المپیاد های زیست یا شیمی رو نیاز دارید. زیست دشواره و شیمی هم رقابت شدیدی داره، اما اگر علاقه مندید و حاضرید که چنین شرط بندی کنید می تونید موفق بشید، هرچند که از الان شروع کنید...

Elaheh_nas

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱ دبیرستان
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1399
مدال المپیاد
نداشته بید
دانشگاه
محقق
رشته دانشگاه
فیزیک
تلگرام
اینستاگرام
من واقعا زیستو عاشقانه دوس دارم
برا همین احتمال میدم اگه بتونم تو یه چیزی موفق بشم همین زیسته
خیلیا رم شنیدم که برا مرحله اول چندان جدی نخوندن ولی بلد از قبول شدن از مرحله اول خیلی خوندن و مرحله دورم قبول شدن، یه نفرشونم نقره آورده بود فک کنم
امید نداشته باشم یعنی؟

aliiii9

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی2
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
طلایimc/چهارم پایا
من واقعا زیستو عاشقانه دوس دارم
برا همین احتمال میدم اگه بتونم تو یه چیزی موفق بشم همین زیسته
خیلیا رم شنیدم که برا مرحله اول چندان جدی نخوندن ولی بلد از قبول شدن از مرحله اول خیلی خوندن و مرحله دورم قبول شدن، یه نفرشونم نقره آورده بود فک کنم
امید نداشته باشم یعنی؟
آخه این به توانایی و اراده و ساعات مطالعه تون و سطح رقبای امسالتون در المپیاد بستگی داره دیگه،خوبه از نظرات دیگران استفاده کنید ولی باید خودتون بشینید قشنگ و کامل از تمام جوانب راجبش فکر کنید و تصمیم بگیرید...

Cyspho

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
98
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
رشته دانشگاه
داروسازی
اینستاگرام
امید نداشته باشم یعنی؟
:))
جداً کسی در جایگاهی نیست که به شما بگه موفق میشید یا نه، امید داشته باشید یا نه.
بازهم، باید خودتون رو وارسی کنید و ببنید حاضرید که این قمار رو بازی کنید؟

Elaheh_nas

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱ دبیرستان
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1399
مدال المپیاد
نداشته بید
دانشگاه
محقق
رشته دانشگاه
فیزیک
تلگرام
اینستاگرام
هعی
به هرحال ممنون از کمکاتون
میشینم عمیق فک میکنم و یه تصمیم میگیرم و دیگه عوضش نمیکنم

mohamad91

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1388
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
برق قدرت
هعی
به هرحال ممنون از کمکاتون
میشینم عمیق فک میکنم و یه تصمیم میگیرم و دیگه عوضش نمیکنم
سلام Elaheh
حالت چطوره؟ حالا قبل از این که این کار رو بکنی میشه منم نظر خودمو بگم
البته باز تصمیم نهایی با خودته میدونی که
ولی من یه مطلب کلی راجع به المپیاد و مسابقات علمی که زمان ما خیلی مورد توجه بود بگم
ببین واقعیت اینه که علاقه توی تسلطه یعنی شما به هر موضوع علمی که تسلط داشته باشی به اون موضوع علاقه مند میشی
کلا میشه گفت این دوتا علت و معلول همدیگه هستن شما به زیست علاقه داری پس بیشتر روش تمرکز میکنی بهش مسلط تر میشی علاقت هم بیشتر میشه حالا من نمیخوام فلسفه درس بدم اینجا
اما اگه به دین و زندگی (من اصلا منظورم نبود که درس بد و خسته کننده ایه:Dفقط من خیلی بلد نبودم) هم تا این اندازه مسلط باشی بهش علاقه مند میشی مطمئن باش هر چقدر هم که به نظرت دور از ذهن باشه
اما اینجاش خیلی مهمه ... اون سطح از تسلطی که تو برای هر کدوم از درس ها توی کنکور بهش نیاز داری خیلی کمتر از اون مقدار تسلطی هست که برای المپیاد بهش نیاز داری و خیلی زودتر میتونی توی درس های کنکور تاپ بشی
بدست آوردن تسلط هم به شدت وقت گیره و هم انرژی بر هستش
و خب عمر آدم هم محدوده
خواهش میکنم به این تیکه دقت کن
علاوه بر اینها موضوعاتی که توی درس های دیپلم توی کله ما فرو میکنند همه اش در دانشگاه به درد نمیخوره این که فکر کنی چون زیست من قویه در بدو ورود به دانشگاه از بقیه جلوتر هستم یا دارم یه پاییه ی قوی برای خودم ایجاد میکنم کاملا اشتباهه و این اشتباه هم باعث سرخوردگی زیادی توی سال های اول دانشگاه میشه در بدو ورود به دانشگاه همه چیز ریست میشه یعنی 80 درصد معلومات قبلیتو باید بریزی دور و کتاب های جدیدی بخونی
حالا تو فکر کن که اصلا توی المپیاد موفق بشی اولا بیشتر از اینی که خودت از موفقیتت استفاده کنی مدیر و معلم مدرسه ات و والدینت از این موفقیت استفاده می کنند و طبیعیه که خیلی با تو صمیمی خواهند شد فوقش هم یه جایزه و تشویق ولی انرژی از دست رفته خیلی بیشتره
به نظرم المپیاد خوندن واقعا کار بی نتیجه ایه یه جور کودک آزاری مدرنه #:O|-@@-)خیلی هم به رزومه ات اضافه نمیکنه و به درد نمیخوره اما توی رقابت های پیش اومده بین مدرسه هاو استانها همیشه مدیر ها و معلم ها روی المپیاد تاکید دارند
عمر تو محدوده خرج چیزای با ارزش تری بکن ... بهت قول 100 درصد میدم تا 5 سال دیگه کلا علاقه ات به موضوعات دیگه ای خواهد بود
کاش میتونستم اون روز رو الان نشونت بدم
موفق باشی نوه خوبم :-l:))

آخرین ویرایش:

Elaheh_nas

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱ دبیرستان
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1399
مدال المپیاد
نداشته بید
دانشگاه
محقق
رشته دانشگاه
فیزیک
تلگرام
اینستاگرام
سلام Elaheh
حالت چطوره؟ حالا قبل از این که این کار رو بکنی میشه منم نظر خودمو بگم
البته باز تصمیم نهایی با خودته میدونی که
ولی من یه مطلب کلی راجع به المپیاد و مسابقات علمی که زمان ما خیلی مورد توجه بود بگم
ببین واقعیت اینه که علاقه توی تسلطه یعنی شما به هر موضوع علمی که تسلط داشته باشی به اون موضوع علاقه مند میشی
کلا میشه گفت این دوتا علت و معلول همدیگه هستن شما به زیست علاقه داری پس بیشتر روش تمرکز میکنی بهش مسلط تر میشی علاقت هم بیشتر میشه حالا من نمیخوام فلسفه درس بدم اینجا
اما اگه به دین و زندگی (من اصلا منظورم نبود که درس بد و خسته کننده ایه:Dفقط من خیلی بلد نبودم) هم تا این اندازه مسلط باشی بهش علاقه مند میشی مطمئن باش هر چقدر هم که به نظرت دور از ذهن باشه
اما اینجاش خیلی مهمه ... اون سطح از تسلطی که تو برای هر کدوم از درس ها توی کنکور بهش نیاز داری خیلی کمتر از اون مقدار تسلطی هست که برای المپیاد بهش نیاز داری و خیلی زودتر میتونی توی درس های کنکور تاپ بشی
بدست آوردن تسلط هم به شدت وقت گیره و هم انرژی بر هستش
و خب عمر آدم هم محدوده
خواهش میکنم به این تیکه دقت کن
علاوه بر اینها موضوعاتی که توی درس های دیپلم توی کله ما فرو میکنند همه اش در دانشگاه به درد نمیخوره این که فکر کنی چون زیست من قویه در بدو ورود به دانشگاه از بقیه جلوتر هستم یا دارم یه پاییه ی قوی برای خودم ایجاد میکنم کاملا اشتباهه و این اشتباه هم باعث سرخوردگی زیادی توی سال های اول دانشگاه میشه در بدو ورود به دانشگاه همه چیز ریست میشه یعنی 80 درصد معلومات قبلیتو باید بریزی دور و کتاب های جدیدی بخونی
حالا تو فکر کن که اصلا توی المپیاد موفق بشی اولا بیشتر از اینی که خودت از موفقیتت استفاده کنی مدیر و معلم مدرسه ات و والدینت از این موفقیت استفاده می کنند و طبیعیه که خیلی با تو صمیمی خواهند شد فوقش هم یه جایزه و تشویق ولی انرژی از دست رفته خیلی بیشتره
به نظرم المپیاد خوندن واقعا کار بی نتیجه ایه یه جور کودک آزاری مدرنه #:O|-@@-)خیلی هم به رزومه ات اضافه نمیکنه و به درد نمیخوره اما توی رقابت های پیش اومده بین مدرسه هاو استانها همیشه مدیر ها و معلم ها روی المپیاد تاکید دارند
عمر تو محدوده خرج چیزای با ارزش تری بکن ... بهت قول 100 درصد میدم تا 5 سال دیگه کلا علاقه ات به موضوعات دیگه ای خواهد بود
کاش میتونستم اون روز رو الان نشونت بدم
موفق باشی نوه خوبم :-l:))
مرسی بابابزرگ
به حرفتون‌گوش میکنم

Elaheh_nas

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱ دبیرستان
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1399