• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

غرور ِ سمپادی بودن

سمپادیا مغرورن؟

• بله.همشون.

رای‌ها: 34 6.4%
  • اکثرشون.

رای‌ها: 187 35.0%
  • بعضیاشون.

رای‌ها: 209 39.1%
  • تعداد اندکشون.

رای‌ها: 79 14.8%
  • همه متواضع اند.

رای‌ها: 27 5.1%

• رای‌دهندگان
    534
پاسخ : سمپاد و غرور

به نقل از meli :
شاید حق باشما باشه و توی شهر شما سمپاد اسم خوبی نداشته باشه...

ولی بنظرم سمپادی بودم حداقل توی تهران جای افتخار داره!
موافق نیسَم ! (با اینکه میگی توی تهران)
اولا که توی تهرانم مثل چی دارن مرکز میزنن و تعداد کلاس ها به شدت زیاده... هرجایی تعداد شعبه ها و کلاس هاش بستگی به جمعیتش داره... الان توی تهران اون نسبت رو بگیرید مثل اصفهانه... پس اینایی که میگن کسایی که توی تهران قبول شدن کار شاخی کردن ،خیر ! (البته الان با استانی شدن آزمون کمی فرق کرده اوضاع.اما زمان ما که نه !)
مثل اینه که بگی من توی کنکور توی منطقه یک 400 شدم... اون توی منطقه سه 400 شده !! شاید حق با شما باشه اما نمیشه مقایسه کرد واقعا ! چون اونم با توجه به امکانات اونجا و در مقایسه با مناطقی که اون امکانات رو دارن این رتبه رو آورده :)
من به شخصه گزینه ی "به هیچ وجه...حرف هایی میزنی ها!!!!" رو انتخاب کردم !چون دیگه الان همه ی غیر سمپادی ها هم میدونن که چه گندی خورده به سمپاد ! مخصوصا برای ورودی دبیرستان که من همه دوستام از بقیه ی مدارس قبول شدن تقریبا :)) قبلا کسایی که از مدارس دیگه برای دبیرستان قبول میشدن میشد بگی بچه های قوی ای هستن و واقعا هم بودن... اما حالا دیگه این هم نیس... آزمونشون به شدت آسون بوده... تا حدی که همشون میگفتن ! مال اهواز هم من شنیدم که آب بوده :))
خلاصه این که من بیخودی افتخار نمیکنم... جوجه ها رو آخر پاییز میشمرن ! :-?? اگه رتبه ی خوبی آوردم توی کنکور اون موقع شاید با افتخار بگم من مدرسمَم سمپاد بوده ها :>

به نقل از minasamiei :
اولا که توی تهرانم مثل چی دارن مرکز میزنن و تعداد کلاس ها به شدت زیاده... هرجایی تعداد شعبه ها و کلاس هاش بستگی به جمعیتش داره... الان توی تهران اون نسبت رو بگیرید مثل اصفهانه... پس اینایی که میگن کسایی که توی تهران قبول شدن کار شاخی کردن ،خیر ! (البته الان با استانی شدن آزمون کمی فرق کرده اوضاع.اما زمان ما که نه !)
مثل اینه که بگی من توی کنکور توی منطقه یک 400 شدم... اون توی منطقه سه 400 شده !! شاید حق با شما باشه اما نمیشه مقایسه کرد واقعا ! چون اونم با توجه به امکانات اونجا و در مقایسه با مناطقی که اون امکانات رو دارن این رتبه رو آورده :)
من به شخصه گزینه ی "به هیچ وجه...حرف هایی میزنی ها!!!!" رو انتخاب کردم !چون دیگه الان همه ی غیر سمپادی ها هم میدونن که چه گندی خورده به سمپاد ! مخصوصا برای ورودی دبیرستان که من همه دوستام از بقیه ی مدارس قبول شدن تقریبا :)) قبلا کسایی که از مدارس دیگه برای دبیرستان قبول میشدن میشد بگی بچه های قوی ای هستن و واقعا هم بودن... اما حالا دیگه این هم نیس... آزمونشون به شدت آسون بوده... تا حدی که همشون میگفتن ! مال اهواز هم من شنیدم که آب بوده :))
خلاصه این که من بیخودی افتخار نمیکنم... جوجه ها رو آخر پاییز میشمرن ! :-?? اگه رتبه ی خوبی آوردم توی کنکور اون موقع شاید با افتخار بگم من مدرسمَم سمپاد بوده ها :>
ما خودمون چون تو مدارس سمپادیم اینو میدونیم...

میدونیم که سمپاد داره بد میشه...

میدونیم که سمپاد دیگه جای افتخار نداره...

میدونیم کسی که تو سمپاد قبول شده کار شاخی نکرده...

ولی مردم دیگه ی توی جامعمون که اینو نمیدونن...

اون بچه ای که یه سال خرخونی کرده که قبول شه ولی نشده که اینو نمیدونه...

هنوز بنظر اونا سمپاد چیزه گنده ایه...

هرکی سمپاد میره خیلی شاخه!

واسه همین افتخار داره!!!

گفتم تهران چون بقیه شهر ها رو نمیدونم :-??

وقتی می گی که سمپادی هستی که بعضی ها نمی فهمن بعد مبگی تو مدرسه تیزهوشانی اون وقت یه جور دیگه شاید نگاه می کنن بعضی ها که خیلی اهمیتی نداره براشون ( کم ) بعضی ها جوری نگاه می کنن که ادم یه جورایی به خودش افتخار می کنه بعضی ها هم ( بعضی دانش اموزا ) هم بد نگات می منن چون در بارمون بد فکر می کنن ولی من احساس می کنم بیشتر مامان بابا ها افتخار می کنن و حال می کنن تا ماها ;)) :-?

نمیدونم چرا وقتی میفهمن سمپادی(یا همون تیزهوشان) هستی توقع دارن کارای عجیب غریبی بکنی یا مثلا از فضا اومده باشی!!!!!!! هر وقت میخوام درس بخونم میگن تو که تیزهوشی بابا!دیگه درس واسه چی میخونی؟!؟!؟!؟!؟! بابا مگه رمالیم ما؟بالاخره باید درسو خوند,علم غیب که نداریم! :))
یا اینکه توقع دارن جواب همه سوالای دنیارو بلد باشی!

• لایک
امتیازات: meli

به نقل از minasamiei :
مدارس سمپاد تهران امكاناتشون با بقيه شهرها قابل مقايسه نيست...
كادري كه دارن هم همينطور...
من كه از اين لحاظ گفتم...

واسه ورودي سمپاد هم همشون كلاس ميرن...امكاناتشو دارن...در صورتي كه خيليا از شهراي ديگه هيچ كلاسي نرفتن...همون ازمون وروديو دادنو قبول شدن....نمونش خودم :|

اره...همه ديگه ميدونن سمپاد گندش بالا اومده...خيليا مسخره ميكنن سمپادو... :(
تو كانون زبان يكي از بچه هاي فرزانگان 2 خودمون راس راس جلومون وايساده از سمپاد بدي ميگفت...ميگفت پشيمونم اومدم اينجا و هر چي از دهنش در اومد گفت... :(
خوب چي بگيممممممممممم؟
به چي افتخار كنيم؟چطور طرفداري كنيم؟
:-<

ما که حال نکردیم . امکانات پایین معلمای شوت ............ :-<

به نقل از farmi1r :
ما که حال نکردیم . امکانات پایین معلمای شوت ............ :-<
بازم هرچی باشه امکانات مدارس سمپاد از خیلی مدارس معمولی و دلتیه دیگه بهتره... نا شکری نکنین...!

نمیدونم بازم شاید شهرستان ها اینجوری نباشه :-??

به نقل از meli :
بازم هرچی باشه امکانات مدارس سمپاد از خیلی مدارس معمولی و دلتیه دیگه بهتره... نا شکری نکنین...!

نمیدونم بازم شاید شهرستان ها اینجوری نباشه :-??
این شکلی نیس تو شهرستان در حد تیم ملی ضایعه (البته دروغ نباشه بعضی از شهرستان ها مثلا واسه ما :-< ) :((

مال ما که همونجوریه که توضیح داده شده.
نسبت به باقی مدارس شهر از همه سر تریم. :)

به نقل از مُحسن :
خدا پدر مدارس عادی رو بیامرزه، یه سرانه دولتی دارن، سر پاییز هم معلماشون مشخصه، مراکز سمپاد شهرستان ها یه چیزی فرا تر از افتضاحه! نمونه دولتیاشون به شدت برتری دارن.

ما ترجیه میدادیم تو مدرسه عادی بریم بخونیم معلماشون خیلی عالی بودن فقط یه مشکل بود اونم دانش آموزاش بود که سطحشون به شدت پایین بود. :-??

تو تهران که رقابت شدید بین مدارس وجود داره... :-?

به نقل از مُحسن :
خدا پدر مدارس عادی رو بیامرزه، یه سرانه دولتی دارن، سر پاییز هم معلماشون مشخصه، مراکز سمپاد شهرستان ها یه چیزی فرا تر از افتضاحه! نمونه دولتیاشون به شدت برتری دارن.
من شاید چون مدارس شهرستان ها رو ندیدم اینجوری میگم ولی وقتی یه آزمون میگیرن و بهترین دانش آموز های اون منطقه رو قبول میکنن لزوما امکانات بهتری نسبت به مدارس دیگه بهشون تعلق میگیره مگه اینطوری نیست؟ :-??...

من جلو بچه های مدارسقر انتفائی خیلی حال میکنم چون همش قر مدرسه شونو به ما میگن

ما هم سر جاشون میشونیم

به نقل از meli :
من شاید چون مدارس شهرستان ها رو ندیدم اینجوری میگم ولی وقتی یه آزمون میگیرن و بهترین دانش آموز های اون منطقه رو قبول میکنن لزوما امکانات بهتری نسبت به مدارس دیگه بهشون تعلق میگیره مگه اینطوری نیست؟ :-??...
درسته که بهترین بچه هاهستن!امکاناتش هم بد نیست!در برابر مدارس دیگه!
ولی تو نیشابور که اینجوریه بهترین معلمارو اول برای شاهد انتخاب میکنن بعد برای مدارس تیزهوشان و نمونه!
من موندم که چرا خوانواده های شاهد باید اینقدر امکانات داشته باشن!اه اه

• لایک
امتیازات: brano

به نقل از meli :

قانون عقل میگه این شکلی باشه :Dولی تو بعضی از شهرا یا معلم درست و حسابی پیدا نمیشه یا اگرم پیدا شد جریان های محرم سازی :-&و .....اینارو میارن وسط استعداد هارو نابود میکنن با معلمای خانم و.... :-& :-?? :-??

در حد تیم ملی !
البته همیشه هم اینطوری نیستم گاهی اوقات که همچین یه کار باحال درسی میکنم از تیم ملی میزنه بالاتر ! :D

به نقل از EmpresS :
تو تهران که رقابت شدید بین مدارس وجود داره... :-?
آخ گفتی رقابت
مشکلی که ما داریم اینه که هیچ مدرسه ای درخور رقابت با فرزانگان همدان نیست
جدی می گم
فقط یه مدت علامه بود سر امتحانات و نمرات و اینا چون دبیرا مشترک بود
که چون میدیدن کم میارن خیلی زود کوتاه میومدن
تازگی هام آمنه(نمونه دولتی) واسه ما شاخ شده دبیرای محترم هم نمی دونم چرا طرف اونا رو میگیرن یک سره ---مسخره بازیو
اما بازم همش ما اولیم
امسال فرزانگان 2 اومده ببینیم چی میشه
اما فک نکنم آبی ازش گرم شه
!

به نقل از brano :
آخ گفتی رقابت
مشکلی که ما داریم اینه که هیچ مدرسه ای درخور رقابت با فرزانگان همدان نیست
جدی می گم
فقط یه مدت علامه بود سر امتحانات و نمرات و اینا چون دبیرا مشترک بود
که چون میدیدن کم میارن خیلی زود کوتاه میومدن
تازگی هام آمنه(نمونه دولتی) واسه ما شاخ شده دبیرای محترم هم نمی دونم چرا طرف اونا رو میگیرن یک سره ---مسخره بازیو
اما بازم همش ما اولیم
امسال فرزانگان 2 اومده ببینیم چی میشه
اما فک نکنم آبی ازش گرم شه
!
خب معمولا تو هر شهری فرزانگان یک از بقیه شعبه هاش بهتره...پس احتمالا مدرسه ی خودتون بهترین میمونه (;
تو تهران از بس مدرسه ساختن و از بچه ها کلی کار کشیدن که نتایج بهتر شه رقیب هایی واسه مدارس سمپاد پیدا شده ولی من هنوز خودم این اعتقاد رو دارم که سمپاد هنوز از بقیه مدارس بهتره!

• لایک
امتیازات: brano

من عاشق سمپادم. x: وقتى يه سمپادى ميگه سمپادو دوست نداره خييييلى ناراحت ميشم =((
درسته نسبت ب زمان اقاى اژه اى ضعيف شده ولى اين جورى ما با حرفامون به بهتر شدنش كمك نميكنيم. فقط داغونش ميكنيم. خودمون بايد درستش كنيم نميشه كه مابشينيم انتظار داشته باشيم خانم مديرسمپاد كه دلش برامانميسوزه كارارور درست كنه وقتى براخودمون كارى نمى كنيم ازاون ادمانميشه انتظار داشت

اژه اى كجايى كه يادت بخير... :-/

• لایک
امتیازات: Zr74

خوبه.خوب باکلاس ولی معلما خیلی ادمو سرزنش می کنن که مثلا تیزهوشی و باید این کارو نکنی.ولی انصافا جو مدارس تیزهوشان خیلی بده.راستی بدیش اینجاست که اگه یه مسئله رو بلد نباشی هی سرکوفت می خوری که بدبخت مثلا تو تیزهوشی این چه وضع درس خوندنته اخه!!!!!!!!!!!!!

Back
بالا