• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

علاقه ی دختران به فوتبال

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
2020
من گفتم زنا فوتبال بازی نکنن؟ بحث من مقایسه قدرت بدنی مردا و زن هاست
تو نمیتونی بدن یه زن تنومند مث رواندا روزی رو با یه زن خیلی نحیف مقایسه کنی خیلی زن های تنومند هم داریم که مثل مردان اندامشون

MmmSampadi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
1405
تو نمیتونی بدن یه زن تنومند مث رواندا روزی رو با یه زن خیلی نحیف مقایسه کنی خیلی زن های تنومند هم داریم که مثل مردان اندامشون
:) الله اکبر من میدونم زنایی هستن تنومند ولی بحث نوع قدرت در بازیه الان یه زن بدن ساز عطیم الجسته رو نمیارن تو بازی که راموسو له کنه اونا زنای فوتبالیستو میارن....

نام مرکز سمپاد
فرزانگان۱
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
یه مرحله دو ادبی :)
دانشگاه
UMSHA
رشته دانشگاه
ANS
میشه نظراتتون رو بدون نگرش خاصی و واضح بگید که سوتفاهم پیش نیاد ؟

مسئله بازی کردن یا نکردنه ؟
با اقایون بازی کردن؟
یا؟

Leo

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1399
ببین چیزی که وجود داره قدرت فیزیکیه که استثناهارو بزاری کنار یک بازیکن زن نمیتونه جلو مدافع و هافبک دفاعی خشنی مثل راموس یا ارتور ویدال بازی کنه(مثلا فکر کن ۲۰۱۸ به جای ممدصلاح یه بازیکن زن میبود فکر کنم فمنیستا یه کاری میکردن راموس کلا خداحافظی کنه بره :)) )
واینکه کلا مسیو نباید مقایسه کرد ولی اگرم میخوای بکنی باید تو همون پستش مقایسه کنی
......
البته بازیایی که جنبه های تشریفاتی هستن خوبه باعث برابری زنو مرد میشه ولی سطح حرفه ای شدنی نیست
خب من هم این رو انکار نمیکنم که شاید میانگینِ قدرت فیزیکیِ مردها بیشتر از زن‌ها باشه. ولی خب حرفم این نیست اصلاً! قرار نیست که حتماً بیایم یه تیمِ 11نفره‌ی زنان رو بذاریم جلوی یه تیم 11نفره‌ی مردان و بگیم بازی کنید. من فقط دارم میگم که "تیمِ متشکل از هر دوی زن و مرد"، چیزِ قابلِ قبول و «اوکی»ای‌ه واقعاً!
بازم تکرار میکنم، اگه معیارت برای دسته‌بندی این هست که بشینی بررسی کنی "خب این میتونه از راموس/ویدال/... بگذره؟" و بعد بگی آره یا نه، و بر اساسِ این جواب بیای فوتبالیست‌ها رو جداسازی کنی، حتماً باید مردهایی که جثه‌ی بزرگی ندارن رو هم جدا کنی!

طبقِ این حرفایی که تو و @MmmSampadi میزنید، بهترین کار این هست که بیایم هر چی زن و مردِ غول‌پیکر هست رو بندازیم تو یه لیگ، بعد هر چی زن و مردِ کوچک‌اندام هست رو هم بندازیم تو یه لیگ و بگیم با هم بازی کنید. حالا لیگِ اول بیشترش مرد هست، لیگِ دوم هم بیشترش زن. بعد نتیجه چیه؟ دو تا لیگِ کسل‌کننده و مسخره احتمالاً :))
چیزی که من نمیفهمم، این هست که چرا انقدر اصرار دارید همه چیز رو با قدرتِ بدنی مشخص کنیم؟ من باز هم ارجاع میدم به مسی. خب مسی در مقابلِ راموس چیکار میتونه بکنه؟ مثلاً دریبل میزنه یا پاس میده :)) خب چرا یه فوتبالیستِ زن نباید این کار رو انجام بده؟ این ورزشی که میگیم، فوتباله نه کشتی‌کج! قرار نیست هر بار که از کنارِ همدیگه رد میشن وایسن و یه مبارزه‌ی نفس‌گیر انجام بدن که! گاهی برخورد هست، گاهی هم نیست. و این مسئله بینِ یه مدافع مردِ بزرگ و یه مهاجم مردِ کوچک هم رخ میده و طبیعی‌ه. (مسی رو فقط به خاطرِ معروف بودنش میگم. وگرنه شما بهتر از من میدونید که بازیکنِ مردِ زیر 170 واقعاً کم نیست!)

نام مرکز سمپاد
فرزانگان۱
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
یه مرحله دو ادبی :)
دانشگاه
UMSHA
رشته دانشگاه
ANS
خب من هم این رو انکار نمیکنم که شاید میانگینِ قدرت فیزیکیِ مردها بیشتر از زن‌ها باشه. ولی خب حرفم این نیست اصلاً! قرار نیست که حتماً بیایم یه تیمِ 11نفره‌ی زنان رو بذاریم جلوی یه تیم 11نفره‌ی مردان و بگیم بازی کنید. من فقط دارم میگم که "تیمِ متشکل از هر دوی زن و مرد"، چیزِ قابلِ قبول و «اوکی»ای‌ه واقعاً!
بازم تکرار میکنم، اگه معیارت برای دسته‌بندی این هست که بشینی بررسی کنی "خب این میتونه از راموس/ویدال/... بگذره؟" و بعد بگی آره یا نه، و طبقِ این جواب بیای فوتبالیست‌ها رو جداسازی کنی، حتماً باید مردهایی که جثه‌ی بزرگی ندارن رو هم جدا کنی!

طبقِ این حرفایی که تو و @MmmSampadi میزنید، بهترین کار این هست که بیایم هر چی زن و مردِ غول‌پیکر هست رو بندازیم تو یه لیگ، بعد هر چی زن و مردِ کوچک‌اندام هست رو هم بندازیم تو یه لیگ و بگیم با هم بازی کنید. حالا لیگِ اول بیشترش مرد هست، لیگِ دوم هم بیشترش زن. بعد نتیجه چیه؟ دو تا لیگِ کسل‌کننده و مسخره احتمالاً :))
چیزی که من نمیفهمم، این هست که چرا انقدر اصرار دارید همه چیز رو با قدرتِ بدنی مشخص کنیم؟ من باز هم ارجاع میدم به مسی. خب مسی در مقابلِ راموس چیکار میتونه بکنه؟ مثلاً دریبل میزنه یا پاس میده :)) خب چرا یه فوتبالیستِ زن نباید این کار رو انجام بده؟ این ورزشی که میگیم، فوتباله نه کشتی‌کج!(مسی رو فقط به خاطرِ معروف بودنش میگم. وگرنه شما بهتر از من میدونید که بازیکنِ مردِ زیر 170 واقعاً کم نیست!)
دقیقا با شما موافقم
مثلا مهدی قایدی
کوچیک اندامه و سنی هم نداره و قبلا خطا روش زیاد میشد :|
توی دربی جلوی مدافع های قوی پرسپولیس مثل شجاع یا کنعانی (2برابرشه تقریبا) چیکار کرد؟ خیلی زیبا با دریبل و تیکی تاکا ( و در مواقعی حرکات تکنینکی و لایی ) ازشون رد میشه
مثال زدم که نگین توهمه و خیاله
اگه اون میتونه قطعا یه خانم هم میتونه
و در ضمن قایدی بخاطر اون جثه کوچیکش از سرعت بالایی برخورداره :-"

MmmSampadi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
1405
انقد نزنید رو اون دیسلایک مریضا امروز 50 لایک خوردم همشو دیس برد بسه بابا بسه
به جای کلیک رو اون دیسلایک حرفتونو بزنید خجالت بکشید آقا فوتبال دوس دارید برید تو کوچه بازی کنید یه تیم بانوان تشکیل بدید دست از سر ما بردارید:/

آخرین ویرایش:

Leo

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1399
انقد نزنید رو اون دیسلایک مریضا امروز 50 لایک خوردم همشو دیس برد بسه بابا بسه
به جای کلیک رو اون دیسلایک حرفتونو بزنید خجالت بکشید آقا فوتبال دوس دارید برید تو کوچه بازی کنید یه تیم بانوان تشکیل بدید دست از سر ما بردارید:/
آقا تو منو "نادیده گرفتن" کردی تو سایت؟ :)) یا همینجوری پستامو نمیخونی کلا؟ :))

Black meaw

‌‌‌‌ ‌
نام مرکز سمپاد
‌‌‌ ‌‌فرزانگان
شهر
‌‌‌ ‌‌‌بندرعباس
سال فارغ التحصیلی
1234
من دارم واقعیتو میگم زن ها دخترا و جنس مونث از نظر جسمانی کم می آورند
حقیقتا ربط قدرت به جنسیت رو درک نمیکنم و خوشحال میشم توضیح بدی چه چیزی باعث شده اینطور فکر کنی.
پ.ن: بر اساس تفکرات شما، اگه یه مرد با یه زن ورزشکار دعوا کنه حتما اون مرد موفق میشه زن رو زمین بزنه؟ مثلا اگه یه پسر معمولی همسن من، سعی کنه منی رو که یک سال و خوردیه کیک بوکسینگ کار می‌کنم بزنه من بی دفاع میمونم به قول خودتون کم میارم؟ چی باعث میشه اینطور فکر کنی؟!

MmmSampadi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
1405
حقیقتا ربط قدرت به جنسیت رو درک نمیکنم و خوشحال میشم توضیح بدی چه چیزی باعث شده اینطور فکر کنی.
پ.ن: بر اساس تفکرات شما، اگه یه مرد با یه زن ورزشکار دعوا کنه حتما اون مرد موفق میشه زن رو زمین بزنه؟ مثلا اگه یه پسر معمولی همسن من، سعی کنه منی رو که یک سال و خوردیه کیک بوکسینگ کار می‌کنم بزنه من بی دفاع میمونم به قول خودتون کم میارم؟ چی باعث میشه اینطور فکر کنی؟!
خودتم جواب خودتو دادی تو میگی یه پسر معمولی در برابر تو نه رونالدو و راموس و کاستا به اون گندکی تازشم مگه قراره کتک کاری شه تو زمین

Black meaw

‌‌‌‌ ‌
نام مرکز سمپاد
‌‌‌ ‌‌فرزانگان
شهر
‌‌‌ ‌‌‌بندرعباس
سال فارغ التحصیلی
1234
خودتم جواب خودتو دادی تو میگی یه پسر معمولی در برابر تو نه رونالدو و راموس و کاستا به اون گندکی تازشم مگه قراره کتک کاری شه تو زمین
وقتی داری میگی زن ها دخترها جنس مونث کم میارن، آدم اون برداشت رو می‌کنه. ترجیح میدم بحث رو متوقف کنم؛ فقط پیشنهاد میدم مقدار مطالعه‌ت رو بیشتر کنی. به نفعته.

MmmSampadi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
1405
وقتی داری میگی زن ها دخترها جنس مونث کم میارن، آدم اون برداشت رو می‌کنه. ترجیح میدم بحث رو متوقف کنم؛ فقط پیشنهاد میدم مقدار مطالعه‌ت رو بیشتر کنی. به نفعته.
درباره بدن زنا مطالعه کنم؟یه جوری میگی مطالعه کن انگار سعدیه :)

M@soome

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1400
پاسخ : علاقه ی دختران به فوتبال

بس ک پرروئن! :-"فوتبال مال ما پسراست!...اصلا اون موقع ک ما داشتیم فوتبال رو ابداع میکردیم شما کحا بودین؟ :-w :-" >:p
ولی جدا الان دخترای فوتبالی خیلی زیاده...بعد این دخترا فوتبال هم بازی میکنن خودشون(نمونش خود تو بریز...بازی میکنی؟)
[/QUOTE فوتبال ورزشه و ورزش تفکیک جنسیتی نداره این حرفا هم نشانه فقر فزهنگیه نه چیز دیگه... و اینکه خدا رو شکر شما رییس فیفا نیستی هر چند ادمی با این طرز تفکر احتمال پیشرفتش خیلی کمه

دلیلش معلومه ولی جرات نمیکنیم بگیم!
دیلیش اینه که دخترا ذاتا دنبال آدم های مشهور میگردن. فوتبالیستا مشهورن پس در نتیجه دخترا فوتبال رو دوست دارن.
البته دلیل دیگش هم خود مطرح کنیه مثلا این تماشاچی های دختر که آدم دوس داره از همون بالا شوتشون کنه پایین! >:p
نه اصلا ربطی به ادم مشهور نداره من فوتبال بخاطر هیجان بالایی که دارا دوست دارم

دقیقا به خاطر اینه که دخترا تو این دوره و زمونه می‌خوان ادای پسر بودن رو در بیارن. نمی‌دونم چرا. شاید می‌خوان بگن ما قدرت داریم. ضعیف نیست. آقا جون، بیاین رک باشیم. فوتبال یه ورزش کاملا فیزیکیه. فقطم واسه‌ی پسرا مناسبه و اصلا موافق نیستم که دخترا فوتبال بازی کنن. من جنسیت خودم رو برتر نمی‌دونم ولی هر جنسی واسه‌ي یه چیزی مناسبه! قبول کنید چیزای فیزیکی مال پسراس! و دخترا برای کل کار دیگه مناسب‌تر از پسرها هستن!
جنس زن از نظر فیزیکی ضعیفه! و این باعث می‌شه نه تنها در مباحث روان‌شناختی بلکه در اینجور چیزا با پسرا فرق کنن!
اصگاهی فقط سکوت سزای سبک سری ست

بقیه پستت باشه، ولی این یه تیکه رو مخالفم. اصلاً اینطوری نیست. من شخصاً فوتبال رو دوست دارم و خیلی موقع‌ها دنبال می‌کنم و حتی بچه بودم بازی هم می‌کردم :D اما اصلاً به خاطر این نیس که می‌خوام ادای پسرارو درارم. به خاطر اینه که هیجانش رو دوست دارم و کلاً از فوتبال لذت می‌برم. شاید فوتبال واسه پسرا مناسبتر باشه، اما دلیل نمی‌شه دخترا نتونن بازی کنن یا دوستش داشته باشن.

و البته تو کشور ما به فوتبال بیش از هر ورزش دیگه ای بها داده می‌شه. یه جورایی فوتبال رو بورسه. همه - چه دختر، چه پسر - چه بخوان چه نخوان تو زندگی روزمره درگیر بحثای فوتبالی ‌میشن. شاید اگه روی یه ورزش دیگه‌ای، مثلاً بسکتبال، بیشتر تمرکز می‌کردن الان دخترا بیشتر بسکتبالی بودن تا فوتبالی.
من من با اخر حرفت مخالفم... فوتبال هیجانی داره که هیچ ورزشی به پاش نمیره تو 90 دقیقه استرس نیگیری و تعداد انگشت شماری گل زده میشه ولی بسکتبال توی هر بازی حداقل 90/100 گل رو داره این هم سلیقه ای ست ولی خب من دوست ندارم و به نظرم دلیل جذابیت فوتبال هم کم گل بودنش نسبت به بقیه ورزش هاست

نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
دانشگاه یزد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
برای اینکه بحثو تموم کنیت بنظرم دو تا تیم مختلط تشکیل بدین با هم بازی کنین...
فوتبال دختران رو اگه نگاه کنین متوجه تکنیک فوق‌العاده شون میشید ولی اینکه بگی دخترا و پسرا با هم بازی کنن نمیشه...

بالا