• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

علاقه ی دختران به فوتبال

• شروع کننده موضوع

nbalinparast

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
همون طور که میدونید از نظر بیشتر مردم فوتبال ورزشیه که بیشتر پسرونه به حساب میاد و دخترا قاعدتا باید کمتر بهش علاقه مند باشن ولی در حقیقت اینطور نیست و اغلب دخترا هم به این ورزش تمایل نشون میدن تو این تاپیک میخوایم درباره ی علاقه ی دخترا و دلیل علاقشون به فوتبال صحبت کنیم. :)

Billy the kid

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 | آموزشگاه هنری میدیا
شهر
تهران.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی
پاسخ : علاقه ی دختران به فوتبال

می دونی اول باید یه سری سوال ها مطرح بشه، ملت بیان جواب بدن، بعد بحث صورت بگیره...

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

بس ک پرروئن! :-"فوتبال مال ما پسراست!...اصلا اون موقع ک ما داشتیم فوتبال رو ابداع میکردیم شما کحا بودین؟ :-w :-" >:p
ولی جدا الان دخترای فوتبالی خیلی زیاده...بعد این دخترا فوتبال هم بازی میکنن خودشون(نمونش خود تو بریز...بازی میکنی؟)

Mahgol

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
مدرسه قرآنی علامه محمد تقی آملی(!)
شهر
آمل
مدال المپیاد
در زمان کودک سالی زیست
دانشگاه
مازومس(مازندران یونیورسیتی
رشته دانشگاه
پزشكى

اون موقعي كه شماها داشتين فوتبال رو ابداع مي كردين ما داشتيم قوانينشو مي نوشتيم!!!!
فوتبال هم يه ورزشه مثل بقيه ي ورزشا!تفكيك جنسيتي نداره كه!قرار نيست چون توي ايران مردا راحت با شرت ورزشي مي پرن وسط زمين فكر كنن اين ورزش هم مال اوناست!!!!!!!!!
علاقه ي دخترام به فوتبال اصلا چيز عجيبي نيست!خيلي هم عاديه!خيلي از دوستاي من ١٠٠ برابر پسرا فوتبالي اند و اخبار ورزشي رو دنبال مي كنن!اين علاقه هام ريشه توي افكار و شخصيت آدما داره نه جنسيتشون!!!!

mohammad.se

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
دامغان

این که دخترا به فوتبال علاقه ی بیشتری دارند شکی درش نیست. دلیلش هم معلومه.

melika.m.r

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیــرســتانِ فرزانگانِ یک
شهر
تــــهران!
دانشگاه
خدا بخواد ، تهران .

نمی دونم چرا ؛ امّا اینکه یه پسری فوتبال دوست نداشته باشه ، به شخصه برایِ من خیلی عجیب تر از اینه که یه دختری ، دوست داشته باشه !
فوتبال ، یه ورزشِ با هیجانِ بالا ُ جذابیت هایِ منحصر به خودش ! شاید چون تو جامعه یِ ما دختر رو دور می کنن از ورزشگاه ُ اینا ، یا اینکه مثلا" دخترا نمی تونن به آزادیِ پسرا ، بازی کنن ، این تصور هم پیش میاد که نباید علاقه داشته باشن . امّا این یه چیزی ـه که کاملا" بستگی به روحیات و تفکراتِ اون شخص داره. ربطی به جنسیت نداره واقعا" ! فقط پسرا چون راحت تر می تونن واردِ فوتبال ُ این ها در جوامعِ عمومی بشن از همون بچگی، ( چرا راهِ دور بریم ؟ همین بازی تو کوچه ! :D چقدر خونواده به ما گیر میدادن سرِ فوتبال بازی کردن تو کوچه...! :-< ) فکر می کنن که یه سهمِ عضیم تری نسبت به دخترا دارن تو این ورزش !
والّا...! :-"

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از پاستاپوپولوس!! :
بس ک پرروئن! :-"فوتبال مال ما پسراست!...اصلا اون موقع ک ما داشتیم فوتبال رو ابداع میکردیم شما کحا بودین؟ :-w :-" >:p
ولی جدا الان دخترای فوتبالی خیلی زیاده...بعد این دخترا فوتبال هم بازی میکنن خودشون(نمونش خود تو بریز...بازی میکنی؟)
بس که خودخواه و انحصار طلبین :-w :rolleyes: :rolleyes:
بله که بازی میکنن :P
به نقل از melika.m.r :
نمی دونم چرا ؛ امّا اینکه یه پسری فوتبال دوست نداشته باشه ، به شخصه برایِ من خیلی عجیب تر از اینه که یه دختری ، دوست داشته باشه !
فوتبال ، یه ورزشِ با هیجانِ بالا ُ جذابیت هایِ منحصر به خودش ! شاید چون تو جامعه یِ ما دختر رو دور می کنن از ورزشگاه ُ اینا ، یا اینکه مثلا" دخترا نمی تونن به آزادیِ پسرا ، بازی کنن ، این تصور هم پیش میاد که نباید علاقه داشته باشن . امّا این یه چیزی ـه که کاملا" بستگی به روحیات و تفکراتِ اون شخص داره. ربطی به جـنس‍‌‍یت نداره واقعا" ! فقط پسرا چون راحت تر می تونن واردِ فوتبال ُ این ها در جوامعِ عمومی بشن از همون بچگی، ( چرا راهِ دور بریم ؟ همین بازی تو کوچه ! :D چقدر خونواده به ما گیر میدادن سرِ فوتبال بازی کردن تو کوچه...! :-< ) فکر می کنن که یه سهمِ عضیم تری نسبت به دخترا دارن تو این ورزش !
والّا...! :-"
واقعا نمیدونم چرا فک میکنن سهم عظیم تری دارن :-?? پسرا رو هُل میدادن طرف فوتبال ولی مانع دخترا میشدن :rolleyes:این مسئله هم فقط مال ایران نیس،مثلا توی آلمان هم یه زمان فوتبال بازی کردن برای خانوما "ممنوع" بوده و زندان داشته :rolleyes: :|
به نظر منم اصن ربطی به جنسیت نداره،چون مربوط به علاقه میشه و علاقه هم یه چیز فردیه نه جنسیتی
ورزش هم مثل لباس نیس که پسرونه/دخترونه داشته باشه هرکسی با توجه به علاقه و استعدادش میتونه یه ورزشی رو انجام بده و توش موفق باشه

• شروع کننده موضوع

nbalinparast

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران

این دخترا فوتبال هم بازی میکنن خودشون(نمونش خود تو بریز...بازی میکنی؟)
معلومه که بازی میکنیم. >:p
بعدشم من منظورم اینه که اگه فوتبال از نظر شما ورزش پسرونس لطفا یه ورزش بگین که دخترونه باشه و پسرا بهش علاقه نداشته باشن
ورزش دختر ُ پسر نمیشناسه و همچنین علاقه.
به نقل از "?" :
به نظر شما دلیل علاقه ی دخترا چیه؟!همینُ میخوایم بدونیم.

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

=))
@بریز و آیدا:باو سوت نشان دهنده ی شوخی هست دیگه :))
ولی ی ایراد فلسفی ب حرفت وارده بریز..."ی ورزش دخترونه بگو..."
ببین...این ک ما ورزش دخترونه نداشته باشیم دلیل نمیشه جنسیت در ورزش دخیل نباشه :-?...نمیگم اینجوریه ولی میتونه چند تا از ورزش ها انحصاری متعلق ب پسرا باشه...و چند تا هم انحصار جنسیتی نداشته باشن...
آخه سوال من اینه"چرا دخترا فوتبال آقایان رو نگاه میکنن؟...مگه نمیگین انحصاری نیست؟...خب برین چ میدونم فوتسال و فوتبال بانوان رو ببینین"...این سوال واقعا مهمه جوابش...پشت گوش نندازین لطفا >:p :-"
بریز فوتبال بازی میکنی؟...ی سوال...تو مدرستون علاقه مند ب"فوتبال بازی کردن"واقعا چند نفره؟؟...خیلی خیلی کم(نیمچه آماری دارم :-" :D)...
من میگم تا کسی بازی نکنه نمیتونه بگه اون رشته رو دوست داره :)

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

=))
@بریز و آیدا:باو سوت نشان دهنده ی شوخی هست دیگه :))
ولی ی ایراد فلسفی ب حرفت وارده بریز..."ی ورزش دخترونه بگو..."
ببین...این ک ما ورزش دخترونه نداشته باشیم دلیل نمیشه جـنس‍‌‍یت در ورزش دخیل نباشه :-?...نمیگم اینجوریه ولی میتونه چند تا از ورزش ها انحصاری متعلق ب پسرا باشه...و چند تا هم انحصار جـنس‍‌‍یتی نداشته باشن...
آخه سوال من اینه"چرا دخترا فوتبال آقایان رو نگاه میکنن؟...مگه نمیگین انحصاری نیست؟...خب برین چ میدونم فوتسال و فوتبال بانوان رو ببینین"...این سوال واقعا مهمه جوابش...پشت گوش نندازین لطفا >:p :-"
بریز فوتبال بازی میکنی؟...ی سوال...تو مدرستون علاقه مند ب"فوتبال بازی کردن"واقعا چند نفره؟؟...خیلی خیلی کم(نیمچه آماری دارم :-" :D)...
من میگم تا کسی بازی نکنه نمیتونه بگه اون رشته رو دوست داره :)
اِ نمیشه که آدم هرچی میخواد بگه بعدم یه سوت بذاره جلوش بشه شوخی [-(
بحث "شدن" و "نشدن" نیس،بحث اینه که میذارن و نمیذارن،مثلا شنای موزون و ژیمناستیک موزون،توی المپیک فقط برای خانوماس ولی آقایونی هم هستن که تو این ورزش کار میکنن،وقتی میدونن خب نمیتونن برن المپیک دیگه خیلی رقبتی نشون نمیدن،درست عین خانوما که اون موقع میدونستن که جام جهانی ندارن پس دیگه فایده ای نداره و اینا
خب پخش نمیشه،چطوری ببینیم؟ :-/
آخه بعضبا فقط نیگا میکنن و میگن "بلد" نیسیم ضایع میشیم این ربطی به علاقه نداره
آخه توی دبیرستان فرزانگان1 فضا نیس ولی ما بازی میکردیم،البته اگه بشه اسم اون رو فوتبال بازی کردن گذاش :-" :rolleyes:
چرا میتونه"بگه" میتونه احساس کنه دوس داره،مثلا من تا حالا تنیس بازی نکردم ولی فک میکنم دوس دارم و میخوام امسال برم کلاس

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

@آیدا:ب جمله ی آخرت ارجاعت میدم...میخوای بری کلاس"یعنی میخوای بازی کنی"...
ولی حرف من از دخترانی هست ک بازی نمیکنند حتی اگر شرایط باشد و باز هم با دیدن فوتبال میگویند ما"فوتبالی"هستیم...(نگین از این دخترا ندیدین...من بیشتر دخترای دور و برم ک فوتبال میبینن اینجوری هستن...)

alireza-zamiri

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد یک مشهد
شهر
مشهد
دانشگاه
علوم پزشکی بیرجند
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

به نقل از "?" :
دلیلش معلومه ولی جرات نمیکنیم بگیم!
دیلیش اینه که دخترا ذاتا دنبال آدم های مشهور میگردن. فوتبالیستا مشهورن پس در نتیجه دخترا فوتبال رو دوست دارن.
البته دلیل دیگش هم خود مطرح کنیه مثلا این تماشاچی های دختر که آدم دوس داره از همون بالا شوتشون کنه پایین! >:p

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از alireza-zamiri :
دیلیش اینه که دخترا ذاتا دنبال آدم های مشهور میگردن. فوتبالیستا مشهورن پس در نتیجه دخترا فوتبال رو دوست دارن.
البته دلیل دیگش هم خود مطرح کنیه مثلا این تماشاچی های دختر که آدم دوس داره از همون بالا شوتشون کنه پایین! >:p
ببینین دارین توهین میکنین دیگه :| ینی چی؟ ینی همش به خاطر فوتبالیستاس؟ [-( خب این درمورد پسرا هم وجود داره ربطی نداره،کلا بعضیا فقط به خاطر یه نفر میرن طرفدار یه تیم میشن :rolleyes:
@آیدا:ب جمله ی آخرت ارجاعت میدم...میخوای بری کلاس"یعنی میخوای بازی کنی"...
ولی حرف من از دخترانی هست ک بازی نمیکنند حتی اگر شرایط باشد و باز هم با دیدن فوتبال میگویند ما"فوتبالی"هستیم...(نگین از این دخترا ندیدین...من بیشتر دخترای دور و برم ک فوتبال میبینن اینجوری هستن...)
چرا اتفاقا خیلی هم دیدم،خب آخه این ربطی به دختر بودن نداره که بعضی پسراهم این طورین خب

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

به نقل از آیدا-ق :
ببینین دارین توهین میکنین دیگه :| ینی چی؟ ینی همش به خاطر فوتبالیستاس؟ [-( خب این درمورد پسرا هم وجود داره ربطی نداره،کلا بعضیا فقط به خاطر یه نفر میرن طرفدار یه تیم میشن :rolleyes:چرا اتفاقا خیلی هم دیدم،خب آخه این ربطی به دختر بودن نداره که بعضی پسراهم این طورین خب
دیگه جدا واقع گرا باشین...تقریبا همه ی کسانی ک اینجوری دیدم من دختر بودن...اکثر دخترای فوتبال بین!ذره ای علاقه ب بازی کردنش ندارن حتی...و من اسم این آدم رو نمیتونم بذارم فن فوتبال...

ibtkm

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران

به نقل از Breeze :
همون طور که میدونید از نظر بیشتر مردم فوتبال ورزشیه که بیشتر پسرونه به حساب میاد و دخترا قاعدتا باید کمتر بهش علاقه مند باشن ولی در حقیقت اینطور نیست و اغلب دخترا هم به این ورزش تمایل نشون میدن تو این تاپیک میخوایم درباره ی علاقه ی دخترا و دلیل علاقشون به فوتبال صحبت کنیم. :)
دقیقا به خاطر اینه که دخترا تو این دوره و زمونه می‌خوان ادای پسر بودن رو در بیارن. نمی‌دونم چرا. شاید می‌خوان بگن ما قدرت داریم. ضعیف نیست. آقا جون، بیاین رک باشیم. فوتبال یه ورزش کاملا فیزیکیه. فقطم واسه‌ی پسرا مناسبه و اصلا موافق نیستم که دخترا فوتبال بازی کنن. من جنسیت خودم رو برتر نمی‌دونم ولی هر جنسی واسه‌ي یه چیزی مناسبه! قبول کنید چیزای فیزیکی مال پسراس! و دخترا برای کل کار دیگه مناسب‌تر از پسرها هستن!
جنس زن از نظر فیزیکی ضعیفه! و این باعث می‌شه نه تنها در مباحث روان‌شناختی بلکه در اینجور چیزا با پسرا فرق کنن!

م.ز

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک.
شهر
تهران

میبینم که باید بیام دفاع.
اصلن قبول ندارم که دخترا میخوان ادای پسرارو در بیارن.
ببخشید میشه بگی کدوم ورزش (جز شطرنج) فیزیکی نیست؟
والیبال؟بسکتبال؟
بازی نکنیم؟
ببین مثه این میمونه که بگیم پسرا نباید برقصن چون اینجوری دارن ادای دخترارو در میارن.
اینایی که شماها میگین هیچ کدوم واقع گرایی نیست. :|

روژین د.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از پویا م :
دقیقا به خاطر اینه که دخترا تو این دوره و زمونه می‌خوان ادای پسر بودن رو در بیارن. نمی‌دونم چرا. شاید می‌خوان بگن ما قدرت داریم. ضعیف نیست.

بقیه پستت باشه، ولی این یه تیکه رو مخالفم. اصلاً اینطوری نیست. من شخصاً فوتبال رو دوست دارم و خیلی موقع‌ها دنبال می‌کنم و حتی بچه بودم بازی هم می‌کردم :D اما اصلاً به خاطر این نیس که می‌خوام ادای پسرارو درارم. به خاطر اینه که هیجانش رو دوست دارم و کلاً از فوتبال لذت می‌برم. شاید فوتبال واسه پسرا مناسبتر باشه، اما دلیل نمی‌شه دخترا نتونن بازی کنن یا دوستش داشته باشن.

و البته تو کشور ما به فوتبال بیش از هر ورزش دیگه ای بها داده می‌شه. یه جورایی فوتبال رو بورسه. همه - چه دختر، چه پسر - چه بخوان چه نخوان تو زندگی روزمره درگیر بحثای فوتبالی ‌میشن. شاید اگه روی یه ورزش دیگه‌ای، مثلاً بسکتبال، بیشتر تمرکز می‌کردن الان دخترا بیشتر بسکتبالی بودن تا فوتبالی.

alireza-zamiri

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد یک مشهد
شهر
مشهد
دانشگاه
علوم پزشکی بیرجند
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

دیگه جدا واقع گرا باشین...تقریبا همه ی کسانی ک اینجوری دیدم من دختر بودن...اکثر دخترای فوتبال بین!ذره ای علاقه ب بازی کردنش ندارن حتی...و من اسم این آدم رو نمیتونم بذارم فن فوتبال...
اولا ایول الحق که گل گفتی :>
ثانیا بله خب دخترا از اونجایی که همش به فکر کالری ورودیشون هستن :-s در نتیجه دنبال یه راهی واسه مصرف کردنش میگردن... حالا تصور کن مثلا داداشه رفته یه دست فوتبال مشتی توی کوچه زده و آمده خونه
خواهره میگه e! چه جالب!! ببین چقد ورزش کرده! بعدشم میره دزدکی توپ 40تیکه Nike داداشه رو برمیداره و با دیوار حیاط گل کوچیک میزنه و کلّی ذوق میکنهP:>
بعدشم میگه E! چه جالب! عجب ورزش خوبی...عجب جالب!!
(کلی گفتما دور از جون بچه های اینجا)

به نقل از مرضیــــه :
میبینم که باید بیام دفاع.
اصلن قبول ندارم که دخترا میخوان ادای پسرارو در بیارن.
ببخشید میشه بگی کدوم ورزش (جز شطرنج) فیزیکی نیست؟
والیبال؟بسکتبال؟
بازی نکنیم؟
ببین مثه این میمونه که بگیم پسرا نباید برقصن چون اینجوری دارن ادای دخترارو در میارن.
اینایی که شماها میگین هیچ کدوم واقع گرایی نیست. :|
تیم فوتبال زن های ایرانی رو دیدین؟!
اصلا آیا فوتبال رو میشه همگانی کرد؟!
مثلا میشه اخبار ساعت دو بگه "امروز تراکتور سازی خواهران با دخترای فولاد بازی دارن؟!"

م.ز

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک.
شهر
تهران

تیم فوتبال زن های ایرانی رو دیدین؟!
اصلا آیا فوتبال رو میشه همگانی کرد؟!
مثلا میشه اخبار ساعت دو بگه "امروز تراکتور سازی خواهران با دخترای فولاد بازی دارن؟!"
میشه توضیح بدی چه ربطی داره به بحث؟؟؟ :-?
مگه هر چیُ نشه همگانی کرد باید جمعش کرد؟!
مگه چون تلویزیون حتی شنای آقایان رو هم نشون نمیده باید تعطیلش کرد؟
نه جانم این حرفا نیست.
اخبار بانوان این رو هم میگه.

mohammad.se

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
دامغان

یکمشو قبول دارم ببین شما دخترا بهتون بر نخوره ها از این حرفی که میزنم ولی این حقیقت محضه شاید خیلی هاتون بدونین. ببینید شما دخترین درسته فوتبالیست ها هم مردن دیگه! فکر کنم گرفته باشین :)

بالا