• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادیای میاندوآبی!

kosar abdeyan

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
miandoab
دانشگاه
علوم پزشکی ارومیه
پاسخ : سمپادیای میاندوآبی!

به نقل از Forough :
اولا کوثر خانم قبلا گفتم حالا هم میگم به هیچکس ربطی نداره کی چه کلاسی میره! اگه بخوای میتونی تو هم بری! جلوتو نگرفتیم! دوما تو رو خدا بیا 1 کاری کن!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟جون من؟؟؟؟؟؟؟!!!!! انگار خودتو زیاد تحویل میگیری! فک کردی میتونی خیلی کارا بکنی مثلا!!!!!! من این پستو محض اطلاع بچه ها گذاشتم چون خواهش کرده بودن!!!!!!! برا من اصلا مهم نیس معلمام! هر کی خوب درس بخونه, معلم واسش اهمیتی نداره!!!!!! :D
من که چیزی نمی گم امیدوارم موفق بشی تو درسات با معلمات(البته 12 معلم تو آموزشکاه).فقط مشکل من اینه که اگه معلم مدرسه اشکال نداره شما چرا بیرون کلاس میری؟اونم چی؟زبان فارسی؟نگین چون می خوایم واسه زمان مدرسه وقت داشته باشیم واسه بقیه درسا.چون تقریبا نصف بیشترشونو تابستون میرین.بازم میگم مشکل من کلاس رفتن شما نیس، به قول خودت به خودتون مربوطه. من میگم هرکی کلاس میره لطفا تو بحث عوض کردن معلما اظهار نظر نکنه چون حق اونایی که نمی رن ضایع می شه.خوب الان من که بیرون کلاس شیمی میرم. اگه الان بیام به کسایی که می گن معلم شیمی رو عوض کنین بگم خیلی خوبه پس تقصیر اونایی که تو کلاسش هیچی نمی فهمن چیه؟منم باهات پدر کشتگی ندارم که .خودتم می دونی همیشه سعی کردم به همه احترام بزارم و هیچ وقت هم باهات بد برخورد نکردم.پس خواهشا تو هم تمومش کن بچه ها ناراضین

• شروع کننده موضوع

الهه ن

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مياندوآب
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

میشه دیگه بی خیال بشید؟! چرا همه چیز رو تو دایره میریزید آخه؟! بقیه اش رو تو پ.خ مطرح کنین لطفا! :|

Forough

::باران::
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
ارومیه/ تبریز
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه تهران

به نقل از kOs@r_A :
من که چیزی نمی گم امیدوارم موفق بشی تو درسات با معلمات(البته 12 معلم تو آموزشکاه).فقط مشکل من اینه که اگه معلم مدرسه اشکال نداره شما چرا بیرون کلاس میری؟اونم چی؟زبان فارسی؟نگین چون می خوایم واسه زمان مدرسه وقت داشته باشیم واسه بقیه درسا.چون تقریبا نصف بیشترشونو تابستون میرین.بازم میگم مشکل من کلاس رفتن شما نیس، به قول خودت به خودتون مربوطه. من میگم هرکی کلاس میره لطفا تو بحث عوض کردن معلما اظهار نظر نکنه چون حق اونایی که نمی رن ضایع می شه.خوب الان من که بیرون کلاس شیمی میرم. اگه الان بیام به کسایی که می گن معلم شیمی رو عوض کنین بگم خیلی خوبه پس تقصیر اونایی که تو کلاسش هیچی نمی فهمن چیه؟منم باهات پدر کشتگی ندارم که .خودتم می دونی همیشه سعی کردم به همه احترام بزارم و هیچ وقت هم باهات بد برخورد نکردم.پس خواهشا تو هم تمومش کن بچه ها ناراضین
عزیزم من شروع نکردم که تمومش کنم!!!!!!!! تو شروع کردی!!!!!! درضمن بقول 1 نفر که میگف کوثرم میره کلاس عربی دیگه؟!!!!!!چرا خانم فرجزاده عوض بشه؟؟؟؟ شماها و گروهتون انگار کلاس رفتن ما مونده تو دلتون! یک حرفی هم میزنی سعی کن درست باشه! اینکه میگی من 12 تا معلم دارم تو آموزشگاه بنظرت درسته؟؟؟؟؟؟؟؟ ینی تو با من پدر کشتگی نداری؟؟؟؟!!!!!! هر کلاسی هم من برم شماها همتون میرید!!!!!مهم اینه که چطور بتونی ازش بهره ببری!!!!!!!!! منم امیدوارم که تو هم موفق باشی! البته این ره که تو میروی به ترکستان است!!!!

lio10

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
میاندوآب
دانشگاه
بناب
رشته دانشگاه
نرم افزار

اوه اوه اوه...... اگه اینطوری ادامه بدید فک کنم کار به بزن بزن بکشه!!!نکنید این کارا رو

یه موضوع خوب نامبر 1 پیشنهاد بدید روش بحث کنیم . فقط مث موضوع پربار و آموزنده ی قبلی راجع به معلم و تدریس بد و این جور حرفا نباشه

• لایک
امتیازات: dani

speed

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
میاندوآب
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

به نقل از lio10 :
اوه اوه اوه...... اگه اینطوری ادامه بدید فک کنم کار به بزن بزن بکشه!!!نکنید این کارا رو

یه موضوع خوب نامبر 1 پیشنهاد بدید روش بحث کنیم . فقط مث موضوع پربار و آموزنده ی قبلی راجع به معلم و تدریس بد و این جور حرفا نباشه
گفتم دیگه راجبه کار هایی که تو مدرسه میخوایم بکنیم بحرفیم؟؟؟؟؟؟
:D

dokhtare tanha

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
میاندوآب

به نقل از Forough :
عزیزم من شروع نکردم که تمومش کنم!!!!!!!! تو شروع کردی!!!!!! درضمن بقول 1 نفر که میگف کوثرم میره کلاس عربی دیگه؟!!!!!!چرا خانم فرجزاده عوض بشه؟؟؟؟ شماها و گروهتون انگار کلاس رفتن ما مونده تو دلتون! یک حرفی هم میزنی سعی کن درست باشه! اینکه میگی من 12 تا معلم دارم تو آموزشگاه بنظرت درسته؟؟؟؟؟؟؟؟ ینی تو با من پدر کشتگی نداری؟؟؟؟!!!!!! هر کلاسی هم من برم شماها همتون میرید!!!!!مهم اینه که چطور بتونی ازش بهره ببری!!!!!!!!! منم امیدوارم که تو هم موفق باشی! البته این ره که تو میروی به ترکستان است!!!!
من نمی دونم ما چرا عادت کردیم درس خوندن بقیه رو راهی برای توجیه حرفامون قرار بدیم . درس خوندن توی مدرسه خیلی با درس خوندن توی یه آموزشگاه فرق داره ؛ تو مدرسه برای کارنامه درس میخونیم ولی کلاسای بیرون واسه کنکورن " اینم قابل توجه کسایی که زیادی پشت سرمون حرف میزنن! با اجازه... :)) {-8 "

• شروع کننده موضوع

الهه ن

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مياندوآب
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از dokhtare tanha :
من نمی دونم ما چرا عادت کردیم درس خوندن بقیه رو راهی برای توجیه حرفامون قرار بدیم . درس خوندن توی مدرسه خیلی با درس خوندن توی یه آموزشگاه فرق داره ؛ تو مدرسه برای کارنامه درس میخونیم ولی کلاسای بیرون واسه کنکورن " اینم قابل توجه کسایی که زیادی پشت سرمون حرف میزنن! با اجازه... :)) {-8 "
میتونم اسمتونو بپرسم؟!

درس خوندن همه متفاوته! بعضیا هم به خاطر کارنامه نمیخونن! اما بعضیا میخونن!
کلا هم عادت کردیم تا یکی خوب درس میخونه،ازش ایراد بگیریم! :)

kosar abdeyan

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
miandoab
دانشگاه
علوم پزشکی ارومیه

خب بچه ها موضوع دیگه؟آهااااااااااااااااا! یه خبر.فکر کنم سه شنبه یا چهارشنبه هفته پیش مراسم عقد میثم شریفی بود.می گن یه دختر مازندرانی خوشگلو گرفته کسی از اینجا دعوت نبود؟

speed

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
میاندوآب
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

به نقل از kOs@r_A :
خب بچه ها موضوع دیگه؟آهااااااااااااااااا! یه خبر.فکر کنم سه شنبه یا چهارشنبه هفته پیش مراسم عقد میثم شریفی بود.می گن یه دختر مازندرانی خوشگلو گرفته کسی از اینجا دعوت نبود؟
آقای چوپان دعوت بودن ..... مبارکه
ایشالا عروسی خودم همتونو دعوت میکنم :D

dokhtare tanha

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
میاندوآب

به نقل از ا.ن. :
میتونم اسمتونو بپرسم؟!

درس خوندن همه متفاوته! بعضیا هم به خاطر کارنامه نمیخونن! اما بعضیا میخونن!
کلا هم عادت کردیم تا یکی خوب درس میخونه،بش گیر بدیم! :)
اول من اسم شما رو میپرسم ؟؟؟؟ اسمتون ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه شناختمتون اسمم رو میگم !!!!! معامله ی خوبیه ، نه ؟؟

• شروع کننده موضوع

الهه ن

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مياندوآب
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

اول من اسم شما رو میپرسم ؟؟؟؟ اسمتون ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه شناختمتون اسمم رو میگم !!!!! معامله ی خوبیه ، نه ؟؟
:)

من الهه.... سال اولی هستم! میرم دوم!

احتمالا میشناسین! :)

kosar abdeyan

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
miandoab
دانشگاه
علوم پزشکی ارومیه

به نقل از speed :
آقای چوپان دعوت بودن ..... مبارکه
ایشالا عروسی خودم همتونو دعوت میکنم :D
عروسی شما که خودم ساقدوش می شم.خوب آق مهندس عروسی چجوری بود؟خوب بود؟اینطور که شنیدم آق میثم خیلی تعصب نشون می داد رو عروس خانوم.بیچاااره :-<

lio10

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
میاندوآب
دانشگاه
بناب
رشته دانشگاه
نرم افزار

به به...ميبينم كه زدين توو فاز امر خير و ...!ميخوايد رسما وارد بحث شيرين ازدواج بشيم؟؟ بشيم؟؟
مثلا فعلا برا شروع: معيار شما... اصن ولش كن اگه موافق بوديد مطرح ميكنم.

speed

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
میاندوآب
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

من موافق نیستم :D
آبجی . شما دختری نمتونی ساقدوش باشی :D

kosar abdeyan

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
miandoab
دانشگاه
علوم پزشکی ارومیه

خوب تو که منو به عنوان آبجیت قبول داری.پس عیبی نداره ساقدوش عروس میشم تو حنابندون :P

به نقل از lio10 :
به به...ميبينم كه زدين توو فاز امر خير و ...!ميخوايد رسما وارد بحث شيرين ازدواج بشيم؟؟ بشيم؟؟
مثلا فعلا برا شروع: معيار شما... اصن ولش كن اگه موافق بوديد مطرح ميكنم.
اینجا تقریبا همه همدیگه رو میشناسن اگه می شه شما و دختر تنها هم خودتونو معرفی کنین و بگین.مثلا اینجوری: به نام خدا هستم. :D :P

speed

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
میاندوآب
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

lio10 = حمید (دوست منه)
اون یکی رو نمیشناسم
آره من زبونشم(آخه کم میاد اینجا) :D

kosar abdeyan

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
miandoab
دانشگاه
علوم پزشکی ارومیه

به نقل از speed :
lio10 = حمید (دوست منه)
اون یکی رو نمیشناسم
آره من زبونشم(آخه کم میاد اینجا) :D
من اسمو می خوام چیکا فامیلیشونو بگو شاید فامیل از آب دراومدیم. :D
راستی شما با آقای معروفی اینا همسایه این؟اگه دوس دارین ج بدین :D

dokhtare tanha

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
میاندوآب

به نقل از ا.ن. :
:)

من الهه.... سال اولی هستم! میرم دوم!

احتمالا میشناسین! :)
سلام الهه جونم ... حالت چطوره ؟؟؟؟؟؟؟ منم یه دوستم ، همون دوست واقعی که می گفتی ... فقط اگه فهمیدی کیم ، رمزی جوابمو بده !( یه رمز به جز اسمم !!!!!!!!) اینم یه کمک : " گربه ها و ...اینکه امروز بمیرن ، فردا سومشون باشه! مطمئنم حالا دیگه شناختیم ...پس فعلا h-: *-:

• شروع کننده موضوع

الهه ن

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مياندوآب
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

کاملا حدس میزدم از یوزرنیمت. خوش اومدی

dokhtare tanha

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
میاندوآب

راستی دوستان خبری از کنگره ی پسرای فرزانگان ندارید ؟ چند هفته پیش توی زنجان بوده . میگفتن خوب ندادن ... ظاهرا چند تا شونم انصراف دادن !!!!!!!!!!!!!!!!! ای بابا ! کسی رتبه آورده حالا ؟ ما ها که از این جور جاها خبر نداریم ..........

به نقل از kOs@r_A :
اینجا تقریبا همه همدیگه رو میشناسن اگه می شه شما و دختر تنها هم خودتونو معرفی کنین و بگین.مثلا اینجوری: به نام خدا هستم. :D :P
همه ی فرزانگانی های اینجا منو میشناسن ! اونم چه شناختنی .......... خوب خودشون حدس بزنن دیگه !!!!!!!! :-w :)) {-8

همه ی فرزانگانی های اینجا منو میشناسن ! اونم چه شناختنی .......... خوب خودشون حدس بزنن دیگه !!!!!!!! :-w :)) {-8
راستی کوثر خانوم خییییییییلی سر و زبونت راجع به معلما و کلاس رفتنا می جنبه ها !!!!!!!!!! ناراحت نشیا دوست من ، فقط خواستم بگم این جا ، جای اینجور صحبتا نیست ... کلاس رفتن برای کنکور چه ربطی به معلمای مدرسه داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :-/ :-/ :-/ :-w

× پست متوالی.

بالا