• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کنکور منابع کنکور 1401

الماس خانم

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
تیزهوشان جیرفت
شهر
جیرفت
سال فارغ التحصیلی
1391
رفقا کسی کتاب درسنانه ی ای بسیار قوی و مفهومی برای فیزیک مد نظرش هست؟شگفت انگیز چطوره؟

Lincoln

کاربر فوق‌فعال
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی دانشگاهی
رشته دانشگاه
کارشناسی ارشد_مهندسی هوافضا
رفقا کسی کتاب درسنانه ی ای بسیار قوی و مفهومی برای فیزیک مد نظرش هست؟شگفت انگیز چطوره؟
درسنامه خوب و کافی همون میکرو کاج با خیلی سبز کفایت میکنه اگه اوضاع شما خیلی خراب تو فیزیک آره برو شگفت انگیز ولی اوضاع خراب به این زودی ها بالا نمیاد با توجه به اینکه فارغ التحصیلی خیلی زودتر و سریع مشکل پایه و فیزیک و ریاضی خودت حل کن بره

من از دینی بهمن ابادی نتیجه خوبی نگرفتم برم سراغ میکرو طلایی ؟
میکرو طلایی عالی !

الماس خانم

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
تیزهوشان جیرفت
شهر
جیرفت
سال فارغ التحصیلی
1391
درسنامه خوب و کافی همون میکرو کاج با خیلی سبز کفایت میکنه اگه اوضاع شما خیلی خراب تو فیزیک آره برو شگفت انگیز ولی اوضاع خراب به این زودی ها بالا نمیاد با توجه به اینکه فارغ التحصیلی خیلی زودتر و سریع مشکل پایه و فیزیک و ریاضی خودت حل کن بره

میکرو طلایی عالی !
شگفت انگیز مگه همون خیلی سبز نیست؟

Lincoln

کاربر فوق‌فعال
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی دانشگاهی
رشته دانشگاه
شگفت انگیز مگه همون خیلی سبز نیست؟
انتشارات خیلی سبز چند سری کتاب برای فیزیک داره
یکی همین مجموعه شگفت انگیز هست که معمولا بیشتر جنبه آموزشی داره و همراه اون تست های سطح پایین
یک مجموعه دیگه هم از سری کتاب های فیزیک داره که با درسنامه مناسب درس هر فصل رو توضیح میده بعد میره سراغ تست های متوسط بعد سری تست های z که سخت تر هستن
یک مجموعه کتاب فیزیک هم داره به اسم نردبام که اصولا اونا هم درسنامه مفید دارن ولی اغلب تست های سطح بالایی دارن هرچند بینشون تست های ساده و استاندارد کنکوری هم پیدا میشه همچنین تست های ممکن فراتر از کنکور و المپیادی
پیشنهاد من نه شگفت انگیز که خیلی رو درسنامه مانور داده نه نردبام هست همون دومی که گفتم یا میکرو گاج هست
فرمول اینکه منبع مناسب خودتون هم پیدا کنید ساده است سعی کنید نمونه پی دی اف سایت انتشارات پیدا کنید درسنامه رو مطالعه کنید و بعد برید سراغ تست زدن اگه دیدید که تست ها همه براتون آسون بود و همه رو حل میکردید خوب منبع برای شما مناسب نیست و منبع ساده ای هست
اگه دیدید تست ها بسیار گیج کننده هست و حتی با مطالعه پاسخنامه و بررسی چند تست و پاسخنامه هنوز هیچی کاری نمیتونید بکنید پس این منبع هم مناسب شما نیست
منبع که شمارو درگیر کنه حتی تا نیم راه حل برید ولی بقیه آش بمونید و به پاسخنامه مراجع کنید بنظرم مفید تر هست
خلاصه داوطلب زرنگ اونی که هرچی زودتر از درسنامه دل بکنه چون بنظرم کنکور واقعا همه نکات نمیشه تو درسنامه و جزوه و ویدیو و یا حتی کلاس حضوری آورد بنظرم نکات داوطلب باهوش از لابه لای تست ها باید بدست بیاره اون نکات ارزشمند تر هستن ! ( پس در نتیجه وقتی تستی مارکدار میکنی صرفا به معنی بلدش نیستم و سخت بود نیست بعضی ها میان با رنگ ها مختلف یا کنارش مینویسن مثلا نکته دار بود ) این ارزش از ۱۰۰ تا درسنامه و ویدیو حتی کلاس حضوری بیشتر
هرچی زودتر دل بکنی بری بیوفته به جون تست ها مهم تر

نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1395

Kiamehr

A special genius
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1403
مدال المپیاد
نقره زمین شناسی
کاش کنکوری ها میگفتن ک مثلا سوالات ریاضی ک سخت بودن منبعشون چ کتابی بوده..یا اینکه چ منبعی ب سطح سوالات کنکور نزدیکتره؟
من از یکی شنیدم کتاب نردبان و کتابای توماس و لیتوس که مال دانشگاس

Acwmw:'

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
سیبری
سال فارغ التحصیلی
2020
دانشگاه
Kmu
رشته دانشگاه
پزشکی

Acwmw:'

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
سیبری
سال فارغ التحصیلی
2020
دانشگاه
Kmu
رشته دانشگاه
پزشکی
چه کتاب دینی خوبه؟
برای دینی همش باید کتاب بخونی.من تو هردوتا کنکورم فقط کتاب میخوندم و اصلا وقت برا تست نداشتم.به ۸۰ هم رسیدم.شک نکن مرور مکرر کتاب بهترین کمکه

_Fatemeh_

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
علوم پزشکی بیابون
رشته دانشگاه
پزشکی
ممکنه یه نفر زیست پینوکیو خیلی‌سبز با جامع آی‌کیو رو برام مقایسه کنه؟
ممنونم ^-^
من منبع اولم پینوکیو بود باهاش به سطح دانش خوبی هم رسیدم و ازش خیلی راضیم.کتاب کاملیه.پیشنهادم اینه اول پینوکیو بزن بعد ای کیو. من تو دی ماه واسه منبع دوم ای کیو خریدم ولی نرسیدم بزنمش. فقط ازمونای اخر هرفصلشو تو عید واسه دوره کردن زماندار کار کردم. ایکیو خیلی ترکیبی کار کرده اگه تسلط بالایی رو زیست نداری واسه منبع اول پیشنهاد نمیکنم چون ادم وقتی شروع میکنه رو نکات مباحث مختلف تسلط نداره و شاید ای کیو اعتماد به نفسشو بگیره.
پیشنهادم اینه اگه سرعتت در تست زنی خوبه و تسلط نسبی رو زیست داری باهم جلو ببریشون.نکات و ایده های خوبی در هردو مطرح شده ولی سطح ایکیو بالاتره.
ایده های ایکیو یه سریاشون واقعا جذابن.
این نظر من بود. امیدوارم کمکت کرده باشه:)

_Fatemeh_

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
علوم پزشکی بیابون
رشته دانشگاه
پزشکی
ممکنه یه نفر برای ریاضیات و فیزیک کنکور ریاضی یه منبع متوسط به بالا معرفی کنه که درسنامه ی خوبی هم داشته باشه؟

Lincoln

کاربر فوق‌فعال
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی دانشگاهی
رشته دانشگاه
ممکنه یه نفر برای ریاضیات و فیزیک کنکور ریاضی یه منبع متوسط به بالا معرفی کنه که درسنامه ی خوبی هم داشته باشه؟
منابع ریاضیات و فیزیک خودت زمان کنکور تجربی چی بود ؟
و باهاشون راحت بودی از دیدن سخت بود یا آسون ؟

_Fatemeh_

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
علوم پزشکی بیابون
رشته دانشگاه
پزشکی
منابع ریاضیات و فیزیک خودت زمان کنکور تجربی چی بود ؟
و باهاشون راحت بودی از دیدن سخت بود یا آسون ؟
من واسه فیزیک خیلی سبز داشتم و ریاضی هم مهروماه داشتم که بعدش نردبام رو هم واسه بعضی فصل ها زدم. موج ازموناشونم داشتم. میخوام برای حسابان و فیزیک، سختیش بالاتر از مهرو ماه و خیلی سبز باشه.چون یه دور میشه گفت خوندمشون تقریبا.
هندسه و گسسته و امار چون تا حالا نخوندم درسنامه ی خوب برام مهمه و تستایی در حد همون منابع ریاضی فیزیکِ تجربیِ کنکورِ خودم.

Asal :)

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه 2
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1401
من واسه فیزیک خیلی سبز داشتم و ریاضی هم مهروماه داشتم که بعدش نردبام رو هم واسه بعضی فصل ها زدم. موج ازموناشونم داشتم. میخوام برای حسابان و فیزیک، سختیش بالاتر از مهرو ماه و خیلی سبز باشه.چون یه دور میشه گفت خوندمشون تقریبا.
هندسه و گسسته و امار چون تا حالا نخوندم درسنامه ی خوب برام مهمه و تستایی در حد همون منابع ریاضی فیزیکِ تجربیِ کنکورِ خودم.
هندسه نشر الگو و خیلی سبز خوبه
گسسته و امار هم خیلی سبز خوبه
حسابان هم خیلی سبز

Binamm

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تنکابن
سال فارغ التحصیلی
1402
سلاااام بچه ها من میرم یازدهم میخواستم کتابای خوب سطح بالا مناسب برای تخصصی ها معرفی کنین

Binamm

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تنکابن
سال فارغ التحصیلی
1402
بچههه هااا منبع خوب تخصصی برا یازدهم ریاضی بگینننن

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه 2
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1401

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه 2
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1401
شیمی پایه خیلی سبز خوبه
هندسه خیلی سبز ( نشر الگو هم خوبه )
حسابان خیلی سبز
انگلیسی پایه خیلی سبز
عربی پایه خیلی سبز
دینی پایه خیلی سبز
فارسی پایه میکرو گاج خوبه خیلی سبز هم خوبه
فیزیک خیلی سبز خوبه گاج نقره ای هم خوبه
میتونی نردبام بگیری اگر خوشت نیومد

Binamm

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تنکابن
سال فارغ التحصیلی
1402
شیمی پایه خیلی سبز خوبه
هندسه خیلی سبز ( نشر الگو هم خوبه )
حسابان خیلی سبز
انگلیسی پایه خیلی سبز
عربی پایه خیلی سبز
دینی پایه خیلی سبز
فارسی پایه میکرو گاج خوبه خیلی سبز هم خوبه
فیزیک خیلی سبز خوبه گاج نقره ای هم خوبه
میتونی نردبام بگیری اگر خوشت نیومد
حسابان الگو گرفتم خوشم نیومد فیزیکش خوبه شیمی میگن مبتکران خوبه امار هندسه رو نمیدونم

بالا