• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سوالات و مشکلات تحصیلی

babak_eb

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای ۱
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
91
رشته دانشگاه
روانشناسی
اینستاگرام
با سلام
این تاپیک همونطور که از اسمش پیداست, برای هر گونه سوالات و مشکلات شما در زمینه های تحصیلی است.
سوالات خود را مطرح کنید و پاسخ آنها را دریافت کنید.

*برای سوالات و مشکلات خود , تاپیک جداگانه نزنید.
از این پس, سوالات خود را اینجا مطرح کرده و از ایجاد تاپیک هایی با عناوین "کمک" , "چیکار کنم" و موارد مشابه بپرهیزید.

Kenji

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران-budoko
پاسخ : سوالات و مشکلات تحصیلی

اقا من الان یه موضوعی برام هست

هر کدوممون تو تاپیکا یه چیزی میگیم هر کی راهی رو که خودش رفته چه درست چه غلط میاد میگه(شاید اون چیزی که من میگم کار اشتباهی بوده که من انجامش دادم و خودمم نمیدونم) خب اون بنده خدای کنکوری 93 هم که زمان نداره برای سعی و خطا رفتن , میگم چیکار کنیم ؟ اینجوری سردرگم میشن

Ehsan.T

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای
شهر
اصفهان

[size=18pt][size=12pt][size=10pt]سلام ! از نظر علمی تو برق علم و صنعت قویتره یا صنعتی اصفهان ؟ علم و صنعت ارزشش رو داره پاشم برم تهرون ؟[/size][/size][/size]

• لایک
امتیازات: Kenji

Kenji

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران-budoko

به نقل از Ehsan.T :
[size=18pt][size=12pt][size=10pt]سلام ! از نظر علمی تو برق علم و صنعت قویتره یا صنعتی اصفهان ؟ علم و صنعت ارزشش رو داره پاشم برم تهرون ؟[/size][/size][/size]

من شنیدم صنعتی خیلی بد نمره میدن صحبت میکردم میگفتن معدل بالای 15 کم پیدا میشه توش اگه بخوای اپلای کنی مشکل پیدا میکنی

تازه برات بهتره که بیای یه شهر جدید رو ببینی و با زندگیش اشنا شی اگه امکانشو داری

و بالاخره هم که تهرانه دیگه علم و صنعت هر چی باشه اسمش روشه

kosar2

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شاهرود
مدال المپیاد
سال بعد ایشاا...
رشته دانشگاه
اگه خدا به خواهد اقتصاد.

میشه دوستان لطف کنن بگن روش خوندن جامعه شناسی رو؟ :D

• لایک
امتیازات: N.M

Behz@d

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نکا
سال فارغ التحصیلی
1393
مدال المپیاد
شایعه ای بیش نبود!
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
برق
اینستاگرام

سلام
نمیدونم اینجا جاش هس یا نه ولی میخوام بدونم کسی اینجا مدرسه انرژی اتمی درس میخونه؟
آخه یه چن تا نمونه سوال ازشون میخوام.اگه میشه [-o<
چون میگن سوالاش جالبه.اگه دارین بهم پ.خ بدین
لطفا یکم سریع تر :)

Ehsan.T

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای
شهر
اصفهان

به نقل از Behz@d :
سلام
نمیدونم اینجا جاش هس یا نه ولی میخوام بدونم کسی اینجا مدرسه انرژی اتمی درس میخونه؟
آخه یه چن تا نمونه سوال ازشون میخوام.اگه میشه [-o<
چون میگن سوالاش جالبه.اگه دارین بهم پ.خ بدین
لطفا یکم سریع تر :)
انرژی اتمی نبودم اما این فایل ها رو داشتم . از کجا پیدا کردم یادم نیست !
http://uplod.ir/af82nuqeluzg/3_-_Riazi.zip.htm

mr.aliof

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه1
شهر
هِمدان
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
صنایع

دوستان یه پرسش:
من الان تابستون قبل سومم به نظر شما پیش خوانی سومو داشته باشم یا فقط دومو بخونم(مخصوصا" بین ریاضی 2 و حسابان شک دارم)؟؟از هرکی می پرسم یه چیزی میگه با دلایل نه چندان قانع کننده...
حالا از حضار محترم خواهش می شود بیان اینجا نظراتشونو با دلیل درست حسابی بگن یا این که از تجربه ی خودشون بگن تا روشن بشیم...فقط اگه پر رویی نیست یه چند نفری جواب بدن تا یه جمع بندی درستی آخرش بکنیم.
پیشاپیش ممنون!!

Ehsan.T

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای
شهر
اصفهان

به نقل از mr.aliof :
دوستان یه پرسش:
من الان تابستون قبل سومم به نظر شما پیش خوانی سومو داشته باشم یا فقط دومو بخونم(مخصوصا" بین ریاضی 2 و حسابان شک دارم)؟؟از هرکی می پرسم یه چیزی میگه با دلایل نه چندان قانع کننده...
حالا از حضار محترم خواهش می شود بیان اینجا نظراتشونو با دلیل درست حسابی بگن یا این که از تجربه ی خودشون بگن تا روشن بشیم...فقط اگه پر رویی نیست یه چند نفری جواب بدن تا یه جمع بندی درستی آخرش بکنیم.
پیشاپیش ممنون!!
حسابان چون وقتی حسابان بخونی به طور خودکار ریاضی 2 فول میشه . مطالب حسابان خیلی گسترده تره و ریاضی در مقابلش چرته !

@@sin

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
احمدی روشن
شهر
قروه
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
شیمی
رشته دانشگاه
پزشکی

با سلام :)
من الان دارم درس ها و کتاب ها و (هچنین قسمت های اموزشی کتاب های تستی B-))سال بعدمو(دوم تجربی)می خونم و نکته برداریشون می کنم.
حالا یه مشکلی دارم و اون اینه که الان که درس ها رو می خونم تست زنی هم بکنم یعنی تو تابستون تست زنی کار کنم یا نه بزارم در ایام مدرسه بعد از درس دادن معلم؟؟؟؟ #-o
راهنمایی ام کنید. :-w :-w :-w
ممنون x: x:

Flower

سينوهه
نام مرکز سمپاد
فـرزانگـآن
شهر
آمــل

سـلـآم :D
زیــاد نیــاز نیســت عجــله کــنی :D به نظر ِ من نیــازی نیست . :D چــون در طول ِ سال کلی وقت داری اونم تو که پیشخــوانی می کنی . :D تابســتون ِ آخرتــ رو خوش بگــذرون حداقــل :D
البتــه اگــه علاقــه داری می ـتونی تست هم کــار کنی . :-" مثــلـا میتــونی یه سـری کــتاب تست رو کــآر کنی تو تــابســتون ، یه ســری رو هــم بذاری واسه سال تحصـیلی . فقط یه پیشنهــاد اینــکه خودتو با عــمومیـا زیاد خســته نکن . :) یعنی بــخونشــون ولی تست ـهاشو در طول سال بزنی بهتره فکر کنم . :)
واسـه عمــومــیا هم پیشــنهــاد کتاب تست میدم بهت (چقد خودمو تحــویل میگیرم ! :)) ) :
عربی : گــآج سفید عمومی خوبه (واسـه کنکــوره ولی تو قسمت هایی رو که بلدی کار کن .)
ادبیــآت : کتاب خیلی سبز خوبه .
دین ُ زندگی : خیلی سبز و گاج (اینا هم مال ِ سال کنکور ِ ولی خب دوم هم داره توش که خیلی خوبه کار کنی . :) )

البته پیشنهاد میکنم جغرافیا رو یه دور بخونی . :D

Shaghayegh11

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
سیرجان-کرمان
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
شیراز
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

الان ینی تابستون سال اولی؟ تو پروفایلت زدی 94 آخه! :-"
ببین من با اصل قضیه مشکل دارم! :D اصلا نیازی نیست تو،تو این تابستون درس بخونی!چه برسه به تست!خوب اگه الان سال دومو بخونی در طول سال میخوای چیکار کنی؟ به علاوه اینکه تست زدن فایده ای نداره الان!تستو مسلما با هدف کنکور کار میکنیم که خوب از الان تست زدن به درد نمیخوره و مسلما آدم یادش نمیمونه چیزی رو!
به نظر من که این تابستونو برو کیف کن.وقت واسه درس خوندن زیاده.

mr.aliof

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه1
شهر
هِمدان
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
صنایع

به نقل از @@sin :
با سلام :)
من الان دارم درس ها و کتاب ها و (هچنین قسمت های اموزشی کتاب های تستی B-))سال بعدمو(دوم تجربی)می خونم و نکته برداریشون می کنم.
حالا یه مشکلی دارم و اون اینه که الان که درس ها رو می خونم تست زنی هم بکنم یعنی تو تابستون تست زنی کار کنم یا نه بزارم در ایام مدرسه بعد از درس دادن معلم؟؟؟؟ #-o
راهنمایی ام کنید. :-w :-w :-w
ممنون x: x:
داداش به هیچکی گوش نکن که میگن نمی دونم زوده و تو تابستون حال کنو از این حرفا...من نمی گم کلا" درس بخونو همه چی رو ول کن...نه!ببین تو اگه 8 ساعت بخواببی 8 ساعتم درس بخونی بازم می تونی 8 ساعت تفریح کنی پس هر چیو جای خودش انجام بده.
الانم اصلا" لازم نیست تست بزنی یا کلاس بری...فقط درساتو مخصوصا" زیستو مفهومی بخون...فقط همین.
موفق باشی

• لایک
امتیازات: Kenji

mr.aliof

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه1
شهر
هِمدان
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
صنایع

به نظر شما کتاب تست و آموزش ریاضی دو خوب چیه؟؟ :D

Soroush_SilentCry

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
khatam
شهر
Ahwaz

برا تست گاج نقره ای عالیه :D

mr.aliof

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه1
شهر
هِمدان
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
صنایع

به نظر شما من که الان تابستون قبل سومم عمومیا رو چی کار کنم؟اصن بخونم؟؟ نخونم؟؟تست بزنم؟؟حفظ کنم؟؟...کلا" چی کارشون کنم؟ :-?

سپنتا

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
زنجان

سلام...به نظرتون من که سال بعد سوم میشم(رشتم تجربیه)الآن چی بخونم؟
مر30

mr.aliof

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه1
شهر
هِمدان
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
صنایع

به نقل از سپنتا :
سلام...به نظرتون من که سال بعد سوم میشم(رشتم تجربیه)الآن چی بخونم؟
مر30
درسای دومتو بخون البته از نوع کنکوری...یعنی تو تابستون درسای دومتو مخصوصا" اختصاصیارو خوب خوب یاد بگیر،خلاصه ازشون تهیه کن و تستشونو بزن.هر جمعه هم دوره شون کن تا فراموشت نشه. <D=
... این خلاصه که گفتم لزوما" منظورم این نیست که خودت بشینی درسارو با حجم کمتر بازنویسی کنی(البته این یکی از روش های خوبه)...خلاصه نویسی روش های زیادی داره تو همین انجمن هم بچه ها در موردش صحبت کردن.اون روشی که باهاش راحت تری رو انتخاب کن...خلاصه برا موقع دوره کردنه و حتما" بعد از این که درسارو خوب خوندی و یاد گرفتی یه خلاصه خوب دست و پا کن واسه خودت :D
موفق باشی (;

mr.aliof

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه1
شهر
هِمدان
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
صنایع

به نقل از mr.aliof :
به نظر شما من که الان تابستون قبل سومم عمومیا رو چی کار کنم؟اصن بخونم؟؟ نخونم؟؟تست بزنم؟؟حفظ کنم؟؟...کلا" چی کارشون کنم؟ :-?
یکی نبود محض رضای خدا جواب مارو بده؟؟ [-o<

بالا