• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادی‌های دانشگاه‌های مشهد

nmejris@zan

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهيد هاشمي نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
پاسخ : سمپادی های دانشگاه فردوسی

به نقل از حـــــجـــــت 73 :
خب اين همايش معنوي ميثاق مهر هم که لغويد !! :)

مطمئنی؟ چرا ؟؟! #-o

فک کنم امسال همه درسا رو چه عمومي چه پايه و چه تخصصي رو تفکيک جنسيتي کردن :O واسه همين زمان بندي کلاسا داغون شده !!! ~X(

سال قبل هم اینجوری بود ... :D
تا حدی که بتونن و ممکن باشه جدا میکنن ... :D

اما خبمعمولا ترم اول خیلی برنامه ها مزخرف میشه و مثلا هر روز یه کلاس صبح زود دارین و یکی عصر !!! اما خب از ترم های بعد که خودتون انتخاب واحد کنین تا حدودی میتونین بهتر برنامه ریزی کنین ... :D

آقا نيما : بعدش يه چيزي الان من عمرانم ۱۴ واحد گذاشتن فعلن !!! تو اين چارت درسي عمران معمولا نقشه کشي رو واسه عمرانيا ترم اول ميزارن ولي امسال واسه ما زمين شناسي مهندسي گذاشتن. حتي تو حذف و اضافه هم درسي به اسم نقشه کشي نبود !!!
بعد ما وروديان ما ترم اوليا ميتونيم اصن حذف و اضافه بکنيم اصن ؟؟!! اگه ميشه توصيه تون اينه که اينکارو بکنيم يا نه مثلا چند واحد اضافه کنيم ؟؟؟! عمومي اضافه کنيم يا اختصاصي ؟؟ کلا يه توضيحي در مورد اين پديده حذف و اضافه بدين !!! :D هر درسي هم که ميبيني خوبه واسه ترم اول به خاطر همين تفکيک جنسيتي کلاسا زمانش با بقيه کلاسامون تداخل داره !! X-(
از لحاظ مقررات آموزش کل نمیتونین . اما خب از لحاظ سیستمی و اینکه این قابلیت رو داشته باشید آره ! من خودم سال گذشته نقشه کشی صنعتی 1 رو حذف و اضافه برداشتم .
مهندسی کمی هم بی در و پیکیر هست ، رئیس آموزش کل دانشگاه میگفت حق ندارین بردارین ، آموزش مهندسی میگفت اگر چیزی میخواین و خالیه برین بردارین و من دیگه واحد نمیدم بیشتر بهتون !!
من توصیه میکنم ترم اول بین 14 تا 16 واحد بردارین . :D

در ضمن ما رياضي ۱ مون هم با آقاي حامد نجفيه . استاد خوبين در کل ؟؟ البته خيلي جوونن !!! :D
حامد نجفی بد نیست ، یعنی درس دادنش خوبه ، نسبت به حضور و غیاب و تاخیر سخت گیر نیست . ( در حالی که مثلا پرویزی حتی یک دقیقه تاخیر داشته باشی و بعد از استاد برسی به هیچ عنوان راه نمیده و ... )
اما خب توی بحث نمره دادنش زیاد تعریفی نداره و خیلی خوب نمره نمیده !
اصولا ریاضی یک هم خب زیاد میفتن ، سال قبل هم خیلی از بچه ها از نجفی بابت این قضیه شاکی بودن ... زیاد انداخته بود کمی ...
ولی خب اگر از اول ترم کتاب رو بگیرین و باهاش پیش برین و بخونین و اینا مشکلی واقعا نخواهید داشت . :D

• لایک
امتیازات: hh73

fatima74_2010

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
مشهد
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : سمپادی های دانشگاه علوم پزشکی مشهد

به نقل از SS201 :
نه عزیزم من نگفتم شوخیه
اما اگه جدی باشی میشه
دوستان من امروز از اموزش سوال کردم گفتن بهمنیایی که رتبشون زیرصده حالا کشوری یامنطقه نمیدونم میتونن عوض کنن احتمالزیاد
اره دورقمیایی که اعتراض نوشته بودن مهری شدن.

zmaa

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سمپاد
شهر
تهران

اوهوم منم مهر شدم >:D<

بچه ها کلاسا از کی شروع میشه؟؟؟ :-? :-? نمیشه من از شنبه هفته دیگ بیام؟؟ :-" :-" :-"

fatima74_2010

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
مشهد
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از زهــــــــــــــــــــــــرا :
اوهوم منم مهر شدم >:D<

بچه ها کلاسا از کی شروع میشه؟؟؟ :-? :-? نمیشه من از شنبه هفته دیگ بیام؟؟ :-" :-" :-"
کلاساازشنبه هفته بعدشروع میشه.بازم زنگ بزن ازدانشکده بپرس

• لایک
امتیازات: zmaa

نمیدانم

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران

میدونم یه سوال بپرسم همه بچه های اینجا خفم میکنند :-"(الخصوص کسی که باید جواب بده :-")

خب شعورم نمیرسه اینجا جای این سوالها نیس :-"

برای اپلای گرفتن از دانشگاه مشهد چجوریاس؟؟؟ 8->

:-"

N.H.F

کاربر فوق‌فعال
شهر
مشهد

دوستان تبریک P:> P:> P:> >:D< >:D< >:D< *-: *-:
دورقمی ها و هیئت علمیا و المپیادیا کارشون درس شد

و ما بدبختایی که دستمون به هیچ جا نمیرسه نه
ینی خدایی کسی که 100 شده 200 شده نسبت به کسی که 600،700 شده هیچ پوئن مثبتی که نداره هیچ اوضاشم داغونتره
به یارو میگم میگه برو از خداتم باشه
بهش میگم میگه برو برو
ینی واقعا موندم چی بگم
به اون یکی میگم میگه 4 ماه بمون خونه به مامانت کمک کن(البته ایشون مسئول نبودن و پدر یکی از بچه ها بودن)
دیگه این عدالت واقعا زیبا منو به وجد اورد
خوشحال شدم واقعا که کار شما ها حداقل درس شد شما دیگه اگه درس نمیشد خیلی بد بود >:D< >:D< >:D< <D= <D= <D= P:> P:> P:>

• شروع کننده موضوع
  • توقیف شده

first amir

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
فردوســـی
رشته دانشگاه
مـهـنــدســی شــیـمــی / حسابداری / روانــشناســی

شیمی ها برنامه نویسی دارن
شمام دارین؟ :-?

nmejris@zan

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهيد هاشمي نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نقل از zeinabt :
میدونم یه سوال بپرسم همه بچه های اینجا خفم میکنند :-"(الخصوص کسی که باید جواب بده :-")

خب شعورم نمیرسه اینجا جای این سوالها نیس :-"

برای اپلای گرفتن از دانشگاه مشهد چجوریاس؟؟؟ 8->

:-"

توی ایران تنها 2 تا دانشگاه شریف و تهران هست که به دلیل نام دانشگاه و شناخته تر بودنش و حسن سابقه ی دانشجوهاش در بعضی دانشگاه ها مزیتی برای اپلای کردن ایجاد میکنه و سایر دانشگاه ها ایران از این لحاظ حقیقتا تفاوت خاصی ندارن .
بحثی که بیشتر توی این موارد برای اپلای کردن اهمیت پیدا میکنه سوابق پژوهشی و معدل و ... هست .
در هر صورت دوستان زیادی رو میشناسم بازم که کارشناسی فردوسی بودن و در مقاطع بعدی دانشگاه های خارج از کشور اپلای کردن و موافقت شده ...
اما خب طبیعتا ممکنه دانشگاه های خیلی تاپ مثل ام آی تی و استندفرد و اینا امکان پذیر نباشه زیاد !!! :D

• شروع کننده موضوع
  • توقیف شده

first amir

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
فردوســـی
رشته دانشگاه
مـهـنــدســی شــیـمــی / حسابداری / روانــشناســی

یه برنامه امتحانی دادن بهمون
نوشتن روز امتحان : صفرم
چرا دقیقا؟

N.H.F

کاربر فوق‌فعال
شهر
مشهد

به نقل از khadijeh1998 :
واقعاااااااااااااااا درست شد؟؟؟؟
خداروشکر منم خیلی براتون دعا کردم جدا مگیما >:D< 8-> 8->

P:> P:> P:> P:> P:> P:> P:> P:> P:> P:> P:>
[-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o<
میشه برا ما ها هم دعا کنی؟ :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :((

• لایک

raha1994

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
پزشكي

به نقل از N.H.F :
میشه برا ما ها هم دعا کنی؟ :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :((
ناراحت نباش دوستم
تیک ایت ایزی (;
ازدست ماخارج بوده به هرحال
الان یه ترم عقب میفتیم اما زودی جبرانش میکنیم

• لایک

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

وای که چقده جو گیرین شما =))
الان بیان به من بگن کلاساتون تا بهمن تعطیله میام خونه تا خود بهمن پشت سرمم نگاه نمیکنم.
بشینین فیلم ببینین کتاب بخونین..حال کنین..

nmejris@zan

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهيد هاشمي نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نقل از امــیـــررضـــا :
یه برنامه امتحانی دادن بهمون
نوشتن روز امتحان : صفرم
چرا دقیقا؟
دروس عملی مثل کارگاه ها ، نقشه کشی ، تربیت یا ... امتحان هاشون تاریخش رو خود استاد در طول ترم مشخص میکنه و یا جلسه ی آخر کلاس امتحانش برگزار میشه .

Hamid.s

‌Bug
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد1
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

نیما، بهم بگو که بعد یکی دو ترم همه چی بهتر می‌شه :)) من الان به هرجای دانشگا نگا می‌کنم می‌خوره تو ذوقم :))

• لایک

nmejris@zan

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهيد هاشمي نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نقل از BUG :
نیما، بهم بگو که بعد یکی دو ترم همه چی بهتر می‌شه :)) من الان به هرجای دانشگا نگا می‌کنم می‌خوره تو ذوقم :))

چه طور ؟!!! :D

Hamid.s

‌Bug
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد1
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

از بحث اینکه کلا همه‌جای دانشگا تفکیکه بگذریم،‌ می‌رسیم به مسئولای یکی از یکی گل‌تر و بهتر و فلان. اون‌روزم که تو معارفه یارو برگشت گفت ما سال پیش جلسه نقد فیلم داشتیم، جلسه‌ی نقد رمان داشتیم، محفل آشنایی با تاریخ هنر داشتیم، بعد اومدن گفتن گزارش فحشا داریم همشو بستن رفته :)) بعد بسیج و اون صحبتاش هم که به کنار.

تمام امیدم به سایت و نت دانشگا بود که اونم افتضاح بود :))‌ یک ورزش سه خواستیم باز کنیم در حد دایال آپ بود :)) کلاسا هم که فک نکنم چیز جذابی داشته باشه. یه چیز خوب داره این دانشگا؟‌ :))

• لایک
امتیازات: min3a

nmejris@zan

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهيد هاشمي نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

خب حقیقت کاری ندارم که اون بحث های انتقادی برای ما جذاب بودن ، اما به نظرم بهتر بود توی جلسه ی معارفه اصلا مطرح نمیشد . :D

ببین این فقط مختص به دانشگاه فردوسی نیست ، کلا فضای غالب توی خیلی از دانشگاه ها تو این سال های اخیر و تغییرات وزارت علوم به این نحو شده ؛ حالا در مشهد که یه شهر مذهبی هست و دانشگاه فردوسی به دلیل حساسیت های بیشتر ممکنه کمی شدید تر باشه ...
اما خب به شخصه خیلی امیدارم که با تغییر دولت و در نتیجه اون تغییر احتمالی رئیس دانشگاه و دانشکده های مختلف فردوسی اوضاع بهتره بشه .

اون بحث فعالیت های جانبی مثل نقد فیلم و ایراداتی که بهش گرفتن هم هرچند بی مورد هست ، اما خب بعضی موارد تقصیر خود بچه ها هم بود که بهونه دادن دست مسئولین !!! :-" :D
مثلا یادمه سال قبل یه فیلمی مستندی2 قسمتی بود به نام میراث آلبرتا ، مستند معروفی راجع به فرار مغز هاست . اما خب بخش هاییش در هر صورت ممکنه از نظر مسئولین نشر فحشا محسوب بشه !!! :|
مثلا با دانشجو های داخل ایران و خارج که از لحاظ حجابی اصلا از دید مسئولین قابل قبول نبودن صحبت میکرد ، دولت رو مورد حمله شدید قرار داده و بود و از شخص آقای احمدی نژاد و غیره سوژه های منفی ای توی فیلم بود ، یا حتی بخش هایی از یه کلیپی که دانشجو های ایرانی دانشگاه آلبرتا ساخته بودن پخش شد ! اون کلیپ سوسن خانم ، چشم عسلی ، ابرو کمون ... :))
که خب رفتار بچه ها و بی جنبه بازی های یه عده از دوستان هم بیشتر موجب تحریک مسئولین شده طبیعتا ...

اما خب این ها گذراست ... درست میشه باز ... :D

سایت دانشکده مهندسی برای بچه های کارشناسی به خاطر اینکه اکثرا خیلی شلوغ هست و حجم کاربرانش بالاست معمولا زیاد سرعتش خوب نیست .
اما خب اگر چیزی میخواستی برای دانلود بزاری میتونی صبح بزاریش و یه فایل ورد باز کنی و بنویسی در حال دانلود ... این کار رایج هست . :D
به مرکز دانلود دانشگاه ( FTP ) هم یه سری بزن ، من خودم زیاد ازش استفاده نمیکنم ، اما بچه ها خیلی از اون راضی هستن ، فیلم ها و انیمیشن ها و نرم افزار های و ... زیاد و به درد بخوری توش هست . :D
خوبیش هم این هست که چون شبکه ی داخلی دانشگاه هست ، سرعت دانلود از اون خیلی بالاست و حجم دانلودت هم دیگه کم نمیشه ... :D

رشته ات راستی کامپیوتر بود ؟ سایت آبی رفتی ؟

مهندسی چیز خوب پیدا نمیکنی ... چیزای خوبش دانشکده های دیگه است !!! :-" :))
ادبیات و معماری و اقصاد در این زمینه میگن پیشتازن ... :))
دنبال چیز خوب میگردی برو اونجا ها ... :-" :)))))

Hamid.s

‌Bug
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد1
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

به هر حال جو کلی دانشگاه یجور مرده‌ای به نظر میومد، شایدم من توقعاتم از دانشگاه زیاد بوده :D

سایت آبی کجاست؟ :-"

بعدا بیا ما رو با این مکان‌های چیز خوب دار آشنا کن :))

nmejris@zan

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهيد هاشمي نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نقل از BUG :
به هر حال جو کلی دانشگاه یجور مرده‌ای به نظر میومد، شایدم من توقعاتم از دانشگاه زیاد بوده :D

سایت آبی کجاست؟ :-"

بعدا بیا ما رو با این مکان‌های چیز خوب دار آشنا کن :))

در هر صورت هنوز زوده برای تصمیم گیری به نظرم ... :D

سایت آبی یه سایت کوچیک تر هست مخصوص بچه های کارشناسی مهندسی کامپیوتر ...
تا جایی که میدونم بچه های انجمن کامپیوتر پیگیری کردن و درستش کردن ... :D
هیچ رشته ی دیگه ای مخصوص بچه های کارشناسی سایت جداگانه ای نداره جز شما ...

اونجا هم خلوت تر و دنج تر هست ، هم شاید سرعتش بیشتر باشه . :D

راهرو اول ، طبقه سوم هست .

N.H.F

کاربر فوق‌فعال
شهر
مشهد

به نقل از معصومه :
وای که چقده جو گیرین شما =))
الان بیان به من بگن کلاساتون تا بهمن تعطیله میام خونه تا خود بهمن پشت سرمم نگاه نمیکنم.
بشینین فیلم ببینین کتاب بخونین..حال کنین..
ینی خدایی تو رو مینداختن بهمن در بدو ورودت به دانشگاه بعد رتبه ی 3 برابر تو میرف مهر میشست حالت گرفته نمیشد؟ :( :( :(( :((
من از نامردیشون حالم گرفته شده
میگه اشتباه کردم یک کد دادم
الان تاوان اشتباه شما رو ما باید بدیم؟
یکی از دلایلی که پزشکی مشهد رو انتخاب کردم این بود که دیدم تک رقمی ها و دورقمی ها مشهد رو زدن سطح دانشگاه بالاعه
ولی الان تمامم تک و دورقمی ها و المپیادی ها مهرن و از 100 به بعد شانسی بهمن یا مهر(گرچه واقعا حقشون بوده ولی حق منم بوده با این رتبه کنار اونا بشینم همیشه هم همینطور بوده)+از مدرسمون 14 نفر قبول شدن که 3-4 نفر بهمنن و دوستای من همه مهرن
بازم بگم؟
آقا ما هرجا رفتیم گفتن بهمن بهتره و اینا بعد خیلی زیبا همین افراد(اعضای هیئت علمی)بچه هاشون رو از بهمن بردن مهر
برا من جشن گرفتن بیا پزشکی رو بزن این دانشگاه خیلی خوبه و اینا ینی 6 ساعت تمام(از6 تا 12 شب داشتن تریف میکردن که این دانشگاه چنین و چنانه)نامردا یکیشون نگف که آقا قرعه کشی ه
فقط همینو بگم که همه به من میگفتن دندان یا دارو بزن و وقتی گفتم پزشکی همه ناراحت شدن واقعا و الان ضایع شدم حسابی دیگه
لطفا ی ذره خودتون رو جای ما بذارین
به نقل از SS201 :
ناراحت نباش دوستم
تیک ایت ایزی (;
ازدست ماخارج بوده به هرحال
الان یه ترم عقب میفتیم اما زودی جبرانش میکنیم
اصلن همچین خبری نیس نمیشه به این راحتی ها جبرانش کرد :(( :( :( :( :(( :((
به نقل از khadijeh1998 :
من برای همتون دعا کردم ایشالا که جبران میشه این یه ترم [-o< [-o<
اصلا خیلیم کلاس داره ترم بهمنی باشی :> :> :>
من خودمم میخوام ترم بهمنی بشم :D
تنها چیزی که نداره کلاسه تا آخر اگه شاگرد اول بشی رتبه بشی تو علوم پایه یا آزمونای دیگه میگن اوه با بهمنیا رقابت کرده(با توجه به اینکه در سراسر کشور بهمنی ها رتبه های پایینتری هستن)

بالا