• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

Sherlock

من از tehmovies دانلود میکنم شبکه نمایش هم گذاشتش چند بار ولی خب طول میکشه تا بخوان دوبلش کنن واسه من اعتیاداوره چون نمیتونم یه قسمتشو فقط یه بار ببینم ولی میشه که اعتیاد آور نباشه. bbc هم میذاره.ولی قسمتاش زیاد نیستن هر فصل سه قسمته و چند تا قسمت ویژه هر قسمت هم یک ساعت و نیم.فصل چهار هم تازه شروع شده و تا دو هفته دیگه تموم میشه

کدوم شبکه؟
زیاد اعتیاد آور نباشه سومم:-"
نمیدونم فعلا که پخش نمیکنه ولی قبلنا نمایش بود فک کنم، خوشبختم منم سومم >:D<متاسفانه اعتیاد آوره ولی تعداد قسمتاش زیاد نیست 4 تا فصل سه قسمتی + special که حالت سینمایی داره.

bbcفارسی؟ ببخشید من واقعا نمی دونم چی به چیه باید همه رو بپرسم :-"
اره عزیزم فارسی دوبله خود بی بی سی هم بود تا چند وقت پیش میذاشت ولی فصل سومش شاید الان تموم شده باشه ولی دوباره احتمالا بذارش
از اول دانلود کنی بهتره فک کنم

اره عزیزم فارسی دوبله خود بی بی سی هم بود تا چند وقت پیش میذاشت ولی فصل سومش شاید الان تموم شده باشه ولی دوباره احتمالا بذارش
از اول دانلود کنی بهتره فک کنم
خسته تر از اونیم ک دان کنم. :-"
منتظر میمونم :د

کسی قسمت اول سیزن چهارم رو دید؟
به نظر من یکی از نکات منفیش اینه که خیلی داره دور می‌شه از اون فضا و شخصیت شرلوک هلمزی.

به نظر من یکی از نکات منفیش اینه که خیلی داره دور می‌شه از اون فضا و شخصیت شرلوک هلمزی.
من دیدم
آره تقریبا .منم موافقم

آره

آره دیگه شرلوک منزوی و بی ادب آنتی سوشال نیست
موریارتیم که دیگه نیست ولی باید صبر کرد و دید

دوستان خواهشا اسپویل نفرمایید:-"
شاید ی بدبختی هنوز وقت نکرده ببینه

من که چیزی ازش حالیم نشد! نه از قسمت ویژه کریسمس نه قسمت اول فصل چهار. فک کنم باید دو قسمت بعدیشو با داداشم ببینم! :D

کارگاه دروغ گو رو دیدین؟ نظرتون چیه؟
به عمرم تا الان انقدر شوکه نشده بودم!

[خطر اسپویل]

باد شرقی در حال وزیدنه؟! وجدانا به عقل جنم نمیرسید! و اصلا نمیتونستم حدس بزنم که منظور مایکرافت با آخرین جملش تو عروس نفرت انگیز یوروس باشه!
نقش خانوم هادسون خیلی پررنگ شد تو این اپیزود یه جورایی یه سرنخایی هم همزمان داد بهمون با دیالوگاش .
%E5%8F%AF%E6%84%9B%E3%81%84%E3%82%84%E3%81%A4_m.gif

[خطر اسپویل]

آخرین ویرایش:
کارگاه دروغ گو رو دیدین؟ نظرتون چیه؟
ب عمرم تا الان انقدر شوکه نشده بودم!
[خطر اسپویل]
باد شرقی در حال وزیدنه؟! وجدانا به عقل جنم نمیرسید! و اصلا نمیتونستم حدس بزنم که منظور مایکرافت با آخرین جملش تو عروس نفرت انگیز یوروس باشه!
[خطر اسپویل]
من دیدم نمیدونم ولی خیلی از این مسیری که سریال پیش گرفته خوشم نمیاد مخصوصا شوک آخر.واقعا امیدوارم اشتباه کرده باشم و واقعا حضور این شخص جدید گند نزنه به داستان

من دیدم نمیدونم ولی خیلی از این مسیری که سریال پیش گرفته خوشم نمیاد مخصوصا شوک آخر.واقعا امیدوارم اشتباه کرده باشم و واقعا حضور شخص جدید گند نزنه به داستان.یه لحظه این فیلم هندیا اومدن جلو چشمم دور از جون شرلوک:-s
ولی مث اینه که موفات و گتیس از همون اول قصد داشتن که یوروس رو یه جایی وارد داستان کنن و چیزه دیگه اینکه دوست مشترک اسمیت و یوروس احتمالا موریارتی بوده. و یه احتمال دیگه اینکه یوروس و موریارتی از اول دستشون با هم تو یه کاسه بوده.
نظرت؟
داخل پرانتز بگم اینو که از نحوه دستگیری اسمیت راضی نبودم واقعیتش . ولی به داستان اصلی وفادار بودن نویسنده ها دیگه. انتقادم بیشتر به سمت کانن دویله!

آخرین ویرایش:
بچه ها شرلوک خواهر داره یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بچه ها شرلوک خواهر داره یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یعنی بابای شرلوک و مادرش علاوه بر شرلوک، فرزند مونثی دارند. به این فرزند مونث، خواهر شرلوک می گویند.

شما هم از این لینک دان کردین؟:-"
من گذاشتم رو دان گوشیم خود ب خود ریست شد:|
آره من اپیزود یک رو از بیکراستریت گرفتم، تو بعضیا پلیرا مثل اینکه پخش نمیشه. مثلا تو kmp پخش نشده ولی تو vlc پخش شده.
اپیزود دو رو از film2movie گرفتم، مشکلی نداشت.

بنظر میاد تموم شده ولی بعضی جاها نوشته کمبربچ برای فصل پنجم هم قرارداد نوشته.کسی نظری داره در مورد قسمت اخر؟چیزی که توقع میرفت نبود بنظر من.

بنظر میاد تموم شده ولی بعضی جاها نوشته کمبربچ برای فصل پنجم هم قرارداد نوشته.کسی نظری داره در مورد قسمت اخر؟چیزی که توقع میرفت نبود بنظر من.
خطر اسپویل(!)

اونجایی که دیدم موریارتی اومد خیییییییلی خوشحال شدم ولی بعدش خورد تو ذوقم :|
کلا موافق اینکه انقد به ترس و وهم بچگیاشون دامن زده بود نبودم، درهم برهم بود خیلی.
انتظارم خیلی بالا بود در کل . دلم میخواست یه ربطیم به عروس نفرت انگیز داشته باشه ولی نداشت :|
55% از انتظاراتم از قسمت اخر براورده شد.

مثل اینکه فصل پنجی هم در کاره خود موفات و گتیس هم اظهار علاقه به ادامه ی شرلوک کردن.

آخرین ویرایش:
Back
بالا