• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کنکور ارشد

نگارین

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اهواز
سال فارغ التحصیلی
1395
بچه ها ممکنه تو کنکور درصدارو اشتباه محاسبه کرده باشن ؟
چون من یکی از درصدام با درصدی که خودم بعد ازمون حساب کرده بودم یک ده درصدی فرقشه .

نبی

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
سمپاد
شهر
یزد
سال فارغ التحصیلی
1395
چون من یکی از درصدام با درصدی که خودم بعد ازمون حساب کرده بودم یک ده درصدی فرقشه .
کلا حس می‌کنم کلید اولیه تغییر زیادی ممکنه کرده باشه
توی کنکور کارشناسی پاسخبرگمونو هم نشون میداد شاید اینم بگذارن چند روز دیگه

2noghte_khat

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
frz1
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
مهندسی معماری
شاید تاثیر درصد تاثیر معدل باعث شده باشه...:-"

Miad..

...
نام مرکز سمپاد
ملا_صدرا
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1394
کسی هست امسال کنکور داشته باشه؟
یک عدد درس نخوانده هستم که فک کنم سال سوم ثبت نام کردم ...البته اینکه بعضا سر جلسه هم نمیرم بی تاثیر نیست

یه سوال دوستان ..اون سامانه خود اظهاری کرونا رو باید همه شرکت کننده ها شرکت کنن یا فقط مبتلا به کرونایی ها

Mtz_Mok

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
یک عدد درس نخوانده هستم که فک کنم سال سوم ثبت نام کردم ...البته اینکه بعضا سر جلسه هم نمیرم بی تاثیر نیست

یه سوال دوستان ..اون سامانه خود اظهاری کرونا رو باید همه شرکت کننده ها شرکت کنن یا فقط مبتلا به کرونایی ها
گفتن فقط اونایی که مبتلا هستن یا در قرنطینه خانگی بودن به دلیل اینکه مثلا حس میکردن مبتلان و اینا برا همه نه اجباری نیست

A M I N

لنگر انداخته
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
BHT
شهر
LNG
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
SBU
رشته دانشگاه
ARC
من آزمایشی ثبت نام کردم و حتی نمی دونم دقیقا چه درسایی داریم! یکی، دو تا کنکور قبلی رو حل کنم جوابه؟((:

Miad..

...
نام مرکز سمپاد
ملا_صدرا
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1394
من آزمایشی ثبت نام کردم و حتی نمی دونم دقیقا چه درسایی داریم! یکی، دو تا کنکور قبلی رو حل کنم جوابه؟((:
فک کنم منظورت المپیاد برا ترم ششمی هاست..برا رشته ما اینطور بود که المپیادی ها باید درس های مشخصی از گرایش های مختلف رو جواب میدادن،
اما خب اگه یه گرایش رو برای رشته ات تو ارشد در نظر گرفتی فرصت خوبیه درس هاش پاسخ بدی ببینی وضعیتت چطوره

A M I N

لنگر انداخته
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
BHT
شهر
LNG
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
SBU
رشته دانشگاه
ARC
فک کنم منظورت المپیاد برا ترم ششمی هاست..برا رشته ما اینطور بود که المپیادی ها باید درس های مشخصی از گرایش های مختلف رو جواب میدادن،
اما خب اگه یه گرایش رو برای رشته ات تو ارشد در نظر گرفتی فرصت خوبیه درس هاش پاسخ بدی ببینی وضعیتت چطوره
نه منظورم کنکوره((: این بالا نوشته کنکور خب منم اومدم((:

Miad..

...
نام مرکز سمپاد
ملا_صدرا
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1394
نه منظورم کنکوره((: این بالا نوشته کنکور خب منم اومدم((:
اگه اشتباه نکنم هنوز دو ترم داشته باشی تافارغ التحصیلی ،چیزی که از سال ۹۸ و۹۹ تو ذهنمه اینکه کسایی که به قول شما میخواستن آزمایشی شرکت کنن و تا شهریور فارغ التحصیل نمیشدن باید یه گزینه رو تیک میزدن که نوشته صرفا متقاضی شرکت در المپیاد..(که خب مثل بقیه سر جلسه آزمون ارشد حاضر میشدن و یه دفترچه سوال مشابه دریافت میکردن...المپیاد متمرکز)

Mtz_Mok

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
کارت ورود به جلسه هم که از امروز هست روی سامانه و میشه پرینت گرفت ... یادتون نره!

بالا