• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

روز کنکور

وضعیت
موضوع بسته شده است.
پاسخ : روز کنکور

به نقل از Tar Tar :
کسی بوده اینجا کا سردرد گرفته باشه روز کنکور ؟ یا آزمونا ... ؟ راه حل سریعی سراغ دارید برای بهبودی ؟
والا سر کنکور نه، ولی سر قلم چی ی بار از سر درد مردم، من خودم معمولا عادت دارم سرم رو با دستمال ببندم، بعد اون همیشه ی دستمال همراهم بود، استامینوفنم فکر کنم بد نباشه...

با مداد پر ميكنيم دستمون ميكشه روش سايه سياه ميوفته رو پاسخ برگ،چيكار بايد كرد واقعا!؟

به نقل از ماهِ ـشاد :
با مداد پر ميكنيم دستمون ميكشه روش سايه سياه ميوفته رو پاسخ برگ،چيكار بايد كرد واقعا!؟
به نظرم با مداد یا اتد یا هرچیزی که تاحالا باهاش ازمون میدادید و راحت بودید ازمون بدید. اگر با اتد همیشه پر میکردید ( یعنی جوری بوده که باعث پارگی برگه نشه و بتونید راحت کنترل کنید و با اتد مشکلی پیش نیومده تا کنون ) با اتد پر کنید و یکی دوتا اتد اضافه همراهتون داشته باشید. نوک هم حتمن باید داشته باشید دیگه قاعدتن.
در کل هر کاری که برای ازمون ها تاحالا انجام میدادید، همون کار رو انجام بدید. اینم مثل همه ی ازموناییه که تاحالا داشتید.

تو هر حوزه ای یه سری مشکلات خاص هست من یادمه وسط ادبیات بودم یه صدای آژیری اومد به مدت 5 دقیقه :)) هیچ اتفاق خاصی هم نیفتاد
گزینه هارم نزارید که اخر سر بزنید ممکنه وقت نشه
اینم بگم هر سال یک یا چند درس فراتر از حد انتظار سخت میشه ممکنه تو یه صفحه اصلا چیزی بلد نباشید به هیچ وجه نگران نشید چون این شرایط برا همس
ایشالا همتون موفق باشید

به نقل از ماهِ ـشاد :
من اخرش یه دست پاک کن میکشیدم روش.
گزینه هارو همون لحظه علامت میزدم ولی 20 تا 30 تا یهو پر میکردم اون وسط دو دقیقه استراحت میشد خودش.

دوستان باور میکنین من واسه روز کنکور یذره هم استرس ندارم تمام استرس من از روز اعلام نتایجه خیلی ذهنم مشغولشه از الان نگرانشم تمرکزمو بهم زده :-ss

جدا یکی بگه گزینه هارو با اتود پر کنیم اشکالی نداره؟ 2B یه
پشتیبان بیشعور میگه سنجش نمیتونه اصلاح کنه اصلا نبرید

به نقل از Niam :
جدا یکی بگه گزینه هارو با اتود پر کنیم اشکالی نداره؟ 2B یه
پشتیبان بیشعور میگه سنجش نمیتونه اصلاح کنه اصلا نبرید

اینو نمیدونم. منکه خودم با اتد پر کردم.
شاید به این دلیل گفتن که مدل پر کردن بعضی افراد طوری باشه که مثلن سنجش نتونه تصحیح کنه

چه چیزهایی رو ممکنه دم در اجازه ندن ببریم تو؟ :-?
چیزایی که معمولاً ملت میبرن بعد میفهمن ای دل غافل نباید میبردن منظورمه.

دقيقا ساعت هفت در حوزرو ميبندن يا الكي گفتن ملت زود بيان؟ مثل نهاييا و اينا مثلا كه تازه بعد شروع ازمون بعضيا ميومدن :-"

تو حوزه ی ما خیلی حساس نبودن ک چیز خاصی همرامون باشه یا نه
راس 7 هم درو نبستن اما زود برین استرس نمیگیرین

همه ی شما سر جلسه انگشت زدید ؟ :-"

دوستان،صفحه ارائه کارت سازمان سنجش چرا باز نمیشه؟

به نقل از ali kh :
مگه اومد کارتا ؟ توی آخرین اخبارش که چیزی نیست

به نقل از ali kh :
بعدازظهر میذارن

به نقل از sanaz123 :
دوستان باور میکنین من واسه روز کنکور یذره هم استرس ندارم تمام استرس من از روز اعلام نتایجه خیلی ذهنم مشغولشه از الان نگرانشم تمرکزمو بهم زده :-ss
منم همینطوریم

سلام آقا تو کارت ورود ب جلسم شماره شناسنامم با 00 شروع میشه ولی 00 رو نزده واس همه اینجوریه ؟

دوستان،برید کارت هاتون رو بگیرید.باز شده

بچه ها برای من کد سوابق تحصیلی پیش وارد کارت نشده برا شما شده؟

دوستان تهرانی ی نگاه بکنید ببینید تو شماره شناسنامه رو کارتتون دو صفر اولو گذاشته یا ن واس من نداره
مرسی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
Back
بالا