• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

آزمون های آزمایشی گاج، قلمچی و ...

کانون میرین یا گزینه ی دو یا گاج یا ...؟

• رای‌دهندگان
    508
پاسخ : گزينه2 دو - کانون - سنجش - گاج و ...

چرا قفل نمیکنن اینجارو؟همش تکراریه حرفا!!!!!صفحه های قبلو یه نگاه بندازین

به نقل از ɧԾԾԵԹՌ :
الان من سوم هستم میخواستم بدونم کدئوم موسسه برای کنکور بهتره؟ 3 وم و چهارم
سلام دوست عزیز من خودم سوم قلمچـــــی بودم خیلی راضیم اگه بتــونی سوالاشوخوب کــــــارکنی محشـــــــره...ب مطالعه ات سامان دهی میده ;;)

به نقل از FA.FA :
چرا قفل نمیکنن اینجارو؟همش تکراریه حرفا!!!!!صفحه های قبلو یه نگاه بندازین
این چه فازیه همه میان خودشون که به نتیجه رسیدن تصمیم می‌گیرن که قفل شه تاپیکا؟ دلیلی نداره تاپیک قفل بشه؛ چون آدم‌های جدید هم شاید سوالی داشته باشن یا بخوان حرفی بزنن؛ با این حساب که شما می‌گین باید نصف تاپیکای سمپادیا قفل باشه. :/
قفل نمی‌شه؛ باتشکر. ؛)

به نظر من !
دوم و سوم گزینه 2 تا با سوالای سختش بفهمید هیچی نیستید و سال کنکور مغرور نشید!
گام اول گزینه 2 بخاطر خدمات خفنش و سرعت بالاش که نمیزاره نفس بکشید!
پیش دانشگاهی قلم چی فقط بخاطر برنامه ی خوبش!

کسی میدونه قیمت هر آز مون قلم چی چقده؟؟ :-?
+قیمت آزمونای تابستون سوم ریاضی؟

سلام.من کانون میرم....بد نی.....نظرتون درباره گزینه 2 چیه؟خوبه؟لطفا اگه اطلاعات دارین بگین :-/

یادمه یکی همینجا گفت کسایی که آزمون های قلمچی شرکت میکنن برای تست زدن از کتابای کانون استفاده نکنن . میشه دلیلشو توضیح بدین ؟ :D
آخه مثن اگه بگین این نتیجه ای که از آزمون میگیرین به خاطر اینکه سوالای کتاباش با آزموناش مشابه هست ، غیر واقعی میشه و یه تصور غلط در مورد سطح خودتون ایجاد میکنه حرفتون درسته تقریباً ولی منو قانع نمیکنه . مثن همین نگاه به آینده ای که تو تابستون گذاشته واقعاً برای شروع یک کتاب خیلی ساده می طلبه که توضیحات خلاصه هم داشته باشه . {اینجا آقای کاظم قلمچی وارد میشه و میگه ما کتابهای آبی کانونُ به شما توصیه میکنیم :-" }

به نقل از K.M.W :
یادمه یکی همینجا گفت کسایی که آزمون های قلمچی شرکت میکنن برای تست زدن از کتابای کانون استفاده نکنن . میشه دلیلشو توضیح بدین ؟ :D
آخه مثن اگه بگین این نتیجه ای که از آزمون میگیرین به خاطر اینکه سوالای کتاباش با آزموناش مشابه هست ، غیر واقعی میشه و یه تصور غلط در مورد سطح خودتون ایجاد میکنه حرفتون درسته تقریباً ولی منو قانع نمیکنه . مثن همین نگاه به آینده ای که تو تابستون گذاشته واقعاً برای شروع یک کتاب خیلی ساده می طلبه که توضیحات خلاصه هم داشته باشه . {اینجا آقای کاظم قلمچی وارد میشه و میگه ما کتابهای آبی کانونُ به شما توصیه میکنیم :-" }

دلیلش واضحه ، ببینید تو آزمون های قلمچی واسه هر درس ( مثلا ادبیات عمومی ) : 10سوال از کتاب آبی قلمچی، 10 سوال از کتاب سبز قلمچی ، 5 سوال از کنکور های اخیر و تالیفی میاد و شما اگه تست کتاب های قلمچی رو بزنید توو آزمون میترکونید دریغ از اینکه قبلا سوالا رو داشتید ! :-" البته مواردی هم هستن که این موضوع رو نقض میکنن اما خودِ بچه های کانون همین رو گفتن ! :-"

به نقل از نیرمـا)΄ :
دلیلش واضحه ، ببینید تو آزمون های قلمچی واسه هر درس ( مثلا ادبیات عمومی ) : 10سوال از کتاب آبی قلمچی، 10 سوال از کتاب سبز قلمچی ، 5 سوال از کنکور های اخیر و تالیفی میاد و شما اگه تست کتاب های قلمچی رو بزنید توو آزمون میترکونید دریغ از اینکه قبلا سوالا رو داشتید ! :-" البته مواردی هم هستن که این موضوع رو نقض میکنن اما خودِ بچه های کانون همین رو گفتن ! :-"

اصلا کانون مزخرفیش اینجاس که میری کتاباشو می خری سوالارو جواب میدی. بعد میگی رتبه آوردم. تو آزمونا که میگه سوال از کتاب آبی، موجب میشه دانش آموز بره پول بده کتاب بخره (عجب زرنگنااااااااا. با یک تیر آزمون 2 نشان میزنن. هم از امتحانا پول در میارن و هم از کتابا) و هم اعتماد به نفس کاذب ایجاد میشه.

:(
به نقل از A.D.00 :
آقا قیمت کل آزمونای گزینه 2 چنده ، بعد گزینه 2 پشتیبان که نداره ؟!
......

گزینه دو پشتیبان نداره؛ یعنی بچه‌های ما که امسال می‌رفتن می‌گفتن یه مدت اون اولا گذاشتن؛ بعد طی اعتراضاتی برداشتن! راجع به هزینه‌ش اطلاعی ندارم؛ تو سایت‌ش باید باشه فک کنم!

• لایک
امتیازات: zmaa

من قلم چی و گزینه دو میرم. گزینه دو برنامه ریزیش خوب نیست پشتیبانم نداره ولی من سوالاشو بهتر میدونم سخت تر از قلم چی ولی بجاش قلم چی برنامه ریزیش عالیه پشتیبانشم بد نیست.

بچه ها لطفا کمکم کنید خیلی واجبه ها

من بین گزینه دو کانون موندم که کدومو برم

توروخدا منطقی بهم ج بدید بدون تعصب

من امسال میرم سال دوم ریاضی

• لایک
امتیازات: zmaa

شما كه سال دوم هستين از نظر من زياد فرقي ندارن...اگر ميخواين برنامه ريزي رو ياد بگيرين كانون خوبه ولي اگر ميخواين با سوالاي سخت خودتون رو به چالش بكشيد گزينه 2 خوبه..البته براي سال دوم اين مقايسه ي ذره كمرنگه....من جاي شما بودم ميرفتم گزينه 2 ....و سال هاي بعد حتما ميرفتم كانون...

به نقل از khanoomi :
بچه ها لطفا کمکم کنید خیلی واجبه ها

من بین گزینه دو کانون موندم که کدومو برم

توروخدا منطقی بهم ج بدید بدون تعصب

من امسال میرم سال دوم ریاضی

همین پولارو جمع کن اگه یک وقت خدای تکرده دولتی قبول نشدی بری آزاد
برای سال دوم مگه لازمه آزمون دادن؟نفرای برتر بیشتر سال آخر آزمون میدادم.من پنجم دبستان رفتم کانون اصلا خوب نبود.برای دبیرستان نمیدونم چطوریه؟پولت اضافه کرده؟به نظ من نری بهتره

خب من سال سوم و تابستون گزینه2 بودم!سال پیش چی برممم ؟!!
گزینه 2 سوالاشو واقعا قبول دارم!قلمچی برنامش خوبه ! سوالای قلمچی چطوره ؟!
از یه طرف گزینه 2 دی وی دی و خدمات خیلی خوبی داره!قلمچی حس رقابت رو زیاد میکنه!
کلا مث گاو تو گل موندم! :-"
در ضمن من اول زمستون مدرسه م تمومه بعدش بیکارم! :D
درضمن با قلمچی معروف میشی همه جا میبرنت ولی گزینه 2 و اینا خبری نیس! :D

به نقل از CrazyB0y :
[/quote
برای معروف شدن برو گزینه2.بری قلمچی چون خیلی زرنگی یا براشون تبلیغ حساب میشی یا چون عکستو میزنن احتمال ترور کردن بالا میره.سال دیگه هم میگه چه زرنگ بوده بدون رفتن به قلمچی تک رقمی آورده!

سلام به همه
راستش نتونستم همه صخحه ها رو بخونم اما تا اونجایی که خوندم درست نفهمیدم که کدوم آزمون شرکت کنم یعنی مثل اینکه اختلاف نظر زیاده
در هر صورت من میرم سوم رشتمم تجربیه دوستانی که در این زمینه تجربه دارن ممنون میشم اگه کمکم کنن

به نقل از CrazyB0y :
به این جمله آی خندیدم ها :D
+ برای کسی که دوم یا سومه گزینه دو میتونه خوب باشه...
اما شما که امسال پیشی(نه اون پیشی :D ) کانون کانون کانون !!!
برنامه کانون بهترین برنامه س:|
بعد یه کنکوری هم به یه برنامه خوب نیاز داره:)

به نقل از fateme12 :
برای معروف شدن برو گزینه2.بری قلمچی چون خیلی زرنگی یا براشون تبلیغ حساب میشی یا چون عکستو میزنن احتمال ترور کردن بالا میره.سال دیگه هم میگه چه زرنگ بوده بدون رفتن به قلمچی تک رقمی آورده!
خب من فیلم اکشن هم خیلی دوس دارم! :D

---

امسال گزینه 2 برنامش رو عوض میکنه احتمالا! ولی بازم بخاطر قضیه عکس گرفتنا + همایشا قلمچی بهتره! :(

Back
بالا