• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

ارزشمندترین چیزی که از سمپادیا به دست آوردید!

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اشباح
سال فارغ التحصیلی
1400
متوجه شدم «طریقه‌ی نوشتن» رو از سمپادیا یاد گرفتم. :))
چیزایی مثل ه‌کسره و علائم نگارشی و نیم‌فاصله تا خودِ محتوای نوشته. =‌))

@Admin2 میگما تا فعال هستین اینجا هم یه پست بدین :-"

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
متوجه شدم «طریقه‌ی نوشتن» رو از سمپادیا یاد گرفتم. :))
چیزایی مثل ه‌کسره و علائم نگارشی و نیم‌فاصله تا خودِ محتوای نوشته. =‌))

@Admin2 میگما تا فعال هستین اینجا هم یه پست بدین :-"
منتظرم از اینجا زن بگیرم بعد بیام بگم ارزشمندترین چیز زنم بوده :-))

amir_

پوچه
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
(: 0
شهر
:)
سال فارغ التحصیلی
1403
منتظرم از اینجا زن بگیرم بعد بیام بگم ارزشمندترین چیز زنم بوده :-))
خب دوستان یک "مدیر کل" تمیز داریم
صب به صب به صب میومده یه سر به سمپادیا میزده چند تا تاپیک جدید تکراری رو پاک میکرده نهایت 2 تا پست هم میزاشته
قول میده که دسترسی های "خانم مدیر کل" هم خیلی بالا باشه

جدا از شوخی جو نسبتا صمیمی (به جز "حرف بزن" که همه میخوان کله یکی رو بِکنن ) که داره و ارشیو اطلاعاتی که مال 10 ، 11 سال پیشه و خب این همه تجربه مگه داریم یکجا؟

شیخ المثال

کاربر فراموش شده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نکا
سال فارغ التحصیلی
96
رشته دانشگاه
هوانوردی
به نام خدا
شیخ هستم
بنده قبل از سمپادیا شیخ نبودم
تو سمپادیا شیخ شدم
فرزندان زیادی تو سایت دارم
ولی متاسفانه فرزندان من را فراموش کرده و گذاشتن خانه سالمندان

نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب:)
شهر
تهر
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
روان شناسی
من هیچوقت تو زندگیم، هیچ‌جای زندگیم و توی هیچ موقعیتی آدم محبوبی نبودم. همیشه یا کسی بودم که نامرئیه و وجودش احساس نمی‌شه و یا کسی که محسوس هست اما به علت تفاوت یا عجیب غریب بودن(!) پذیرفته نمیشه.
اینجا به قدری کامنت مبنی بر این که آدما دوست دارن با هم دوست شیم دریافت کردم که شمارش دستم نیست. شاید احساس پذیرفته شدن توصیف خوبی برای چیزی باشه که سمپادیا بهم داد.
قبل از کرونا متوجه شدم که رفتارم تو جمعایی که از اینجا شکل می‌گیره با هر جمع دیگه‌ای متفاوته. تو هیچ جمع دیگه‌ای نمی‌تونستم اینقدر با اعتماد به نفس و صمیمانه رفتار کنم که توی اون جمع‌ها می‌کردم. که کرونا آمد و همون یک فرصت اجتماعی‌تر بودن هم از دست رفت :))
دیگه این که نمی‌تونم تصور کنم اگه دوست‌هایی که اینجا پیدا کردم نبودن این روزا، این سال‌ها، تا چه حد تنها می‌شدم.

sara-s

panda^^
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
1403
شاید اونقدر مدت فعالیتم تو سایت زیاد نبوده باشه ولی از نظر خودم مهم ترین بازه زمانی زندگیم و دقیقا وقتی که یهو افکارم پخته تر میشد رو‌ اینجا گذروندم و خب خیلی کمکم کرد و خیلی چیزارو تو سایت فهمیدم:)
مهم تر از اون دوستایی که پیدا کردم^^

hanita.ard

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
....
سال فارغ التحصیلی
99
دانشگاه
قزوین
رشته دانشگاه
شیمی محض
فکر کردن به موضوعاتی که هیچوقت بهشون فکر نمیکردم :)
اینجا شما بچه های ریاضی زیادی رو میبینید و حتی هنر و انسانی با رشته های خیلی مختلف و میفهمید موفقیت فقط توی تجربی خوندن و کنکور خوب نیست (المپیاد و ثبت اختراع ها و استارت آپ ...)
اومم یه خرده روی انتقادپذیریم و این مسئله که همه قرار نیست باهام موافق باشن تاثیر گذاشته‌‌‌...و حتی روی احترام گذاشتن به عقایدی که اصلا شبیه به من نیست...

چون یه جایی بوده که راحت از خودم مینویسم یه خرده باعث شد تلاش کنم برای اینکه اعتماد به نفس داشته باشم و بتونم در واقعیت هم راحت تر خودم رو بیان کنم...
دوستای خوب که واقعا یه وقتایی از تجربه هاشون استفاده کردم :)
و جو دوستانه ای که حس خوبی میده بهم.‌‌.‌.
و همینا فعلا تویِ ذهنمه :)

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
من هیچوقت تو زندگیم، هیچ‌جای زندگیم و توی هیچ موقعیتی آدم محبوبی نبودم. همیشه یا کسی بودم که نامرئیه و وجودش احساس نمی‌شه و یا کسی که محسوس هست اما به علت تفاوت یا عجیب غریب بودن(!) پذیرفته نمیشه.
اینجا به قدری کامنت مبنی بر این که آدما دوست دارن با هم دوست شیم دریافت کردم که شمارش دستم نیست. شاید احساس پذیرفته شدن توصیف خوبی برای چیزی باشه که سمپادیا بهم داد.
قبل از کرونا متوجه شدم که رفتارم تو جمعایی که از اینجا شکل می‌گیره با هر جمع دیگه‌ای متفاوته. تو هیچ جمع دیگه‌ای نمی‌تونستم اینقدر با اعتماد به نفس و صمیمانه رفتار کنم که توی اون جمع‌ها می‌کردم. که کرونا آمد و همون یک فرصت اجتماعی‌تر بودن هم از دست رفت :))
دیگه این که نمی‌تونم تصور کنم اگه دوست‌هایی که اینجا پیدا کردم نبودن این روزا، این سال‌ها، تا چه حد تنها می‌شدم.
اتفاقا تو دورهمی آخر نشسته بودیم غیبت بچه‌ها رو میکردیم و از تو به عنوان یک آدم حال‌خوب دوست‌داشتنی یاد کردیم.

هرکی بهش دسترسی داره این پیام رو بهشون برسونه. بن کرده خودشو.

بالا