• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سینمای ابرقهرمانی

کامیک ها و فیلم های کدوم کمپانی رو ترجیح میدین؟

• رای‌دهندگان
    43
  • شروع کننده موضوع

mim.mim.ghaf

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتى
شهر
یه شهر کوچیک
سال فارغ التحصیلی
1400
رشته دانشگاه
داروسازی
  • شروع کننده موضوع

mim.mim.ghaf

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتى
شهر
یه شهر کوچیک
سال فارغ التحصیلی
1400
رشته دانشگاه
داروسازی
من هیچ کدوم از فیلمای قبلی اونجرزو به اندازهٔ فیلمای سولوی کاراکترا دوست نداشتم ولی میتونم بگم این بار این فیلم از همه نظر فوق‌العاده قوی بود! یه داستان عالی و یه پایان عالی برای یه مجموعه عالی. امیدوارم بعد از این هم مارول بتونه ما رو با فیلماش شگفت‌زده کنه.

رحمتی!

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
باشه
سال فارغ التحصیلی
1398
مدال المپیاد
یه خورده شیمی
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر
رشته دانشگاه
پلیمر
  • شروع کننده موضوع

mim.mim.ghaf

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتى
شهر
یه شهر کوچیک
سال فارغ التحصیلی
1400
رشته دانشگاه
داروسازی

Nemesys

کاربر انجمن خاک‌خورده
نام مرکز سمپاد
Sh.HiddenHand
شهر
MD
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
ادبیات و شیمی
من که اینهمه صبر کردم هرچی هم که میتونستن برام اسپویلش کردن.
نمیبینم تا کیفیت بلوریش بیاد.

رحمتی!

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
باشه
سال فارغ التحصیلی
1398
مدال المپیاد
یه خورده شیمی
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر
رشته دانشگاه
پلیمر

Nemesys

کاربر انجمن خاک‌خورده
نام مرکز سمپاد
Sh.HiddenHand
شهر
MD
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
ادبیات و شیمی
من بخش صبر کردنشو بلدم، اونو نمیدونم "-:

• شروع کننده موضوع

mim.mim.ghaf

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتى
شهر
یه شهر کوچیک
سال فارغ التحصیلی
1400
رشته دانشگاه
داروسازی
کیفیت بلوریش کی میاد ؟؟؟
هنوز تاریخش رونمایی نشده. کپ مارول فردا میادالبته وب دی الش، بلو ریش هم ده بیست روز دیگه درست یادم نیست. با توجه به تاریخ اکرانشون احتمالا دو ماه دیگه هم حدودا اونجرز بیاد.

نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
90
دانشگاه
خوارزمی
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر- علوم تصمیم و مهندسی دانش
تلگرام
اینستاگرام
در باب Avengers: Endgame و پایان یک دوران

از ۱۱ سال پیش تا امشب تقریبا همه فیلمای دنیای مارول رو دیدم(به غیر از دو تا اَنت من ها). کل سری نقاط قوت و ضعف زیاد داشته، احتمالا ضعفاش به مراتب بیشتر بوده، و خب این فیلم به نوعی آخر هم مستثنا نیست، ولی با اینکه ضعف هاش در حدی بودن که من بعضی هاش رو تو همین دفه اول تشخیص دادم، نمیخوام اشاره ای بهشون بکنم تو این نوشته. این نوشته هدفش ادای دین به مجموعه ایه که ۱۱ سال از دیدنش لذت بردم و مهم ترین نقاط قوتی که باعث شدن از دیدنش لذت ببرم. با توجه به مشاهدات من، دنیای سینمایی مارول در طراحی شخصیت ویلن ها به مراتب بهتر از سوپر هیروهاش عمل میکنه، اکثر ویلن های مارول از کیفیت مطلوبی برخوردارن ولی این وسط به نظر من سه تا از اونا با فاصله خوبی از بقیه بهترن؛ اگه بخوایم رده بندی کنیم و از آخر به اول بیایم، گزینه اول مون میشه لوکی، ویلنی که هم در سری تور و هم اونجرز به خوبی ظاهر شد و البته در انتها سقوط بدی داشت. گزینه دوم که یکی از سه شخصیت مورد علاقه کل مجموعه هس واسه من، اولترانه، یکی از بهترین ارائه های هوش مصنوعی که من تا به حال تو فیلما دیدم و احتمالا تاریخ سینما. و اما گزینه اول که فک کنم برای هر کسی که این مجموعه رو دیده مشخص باشه، تانوس، آخرین و بهترین، در مورد این شخصیت خیلی چیزا میشه گفت ولی به نظر من بهترین توصیفش میشه تونی استارک که آینده دور رو دیده.
خب از ویلن ها که بگذریم میرسیم به سوپر هیروهای خوب مجموعه. در کل مارول سعی کرده سوپرهیرو هاش از اون حالت کلاسیک و کلیشه ای خارج کنه و خب تو اکثر موارد موفقیت قابل قبولی داشته، اما بین این موفقیت ها بازم تقریبا سه گزینه به نظر من از بقیه بهتر بودن که البته به دوتاشون کمتر پرداختن تا اینجا. خب گزینه سوم این لیست ویژنه، فرزند نامشروع اولتران و تونی استارک، شخصیتی که میشد خیلی بیشتر از این بهش پرداخته بشه و حتی تو همین مقدار کم هم میشه پتانسیل هاش رو دید. گزینه دوم داکتر استرنج، یکی از متفاوت ترین شخصیت های داستان که تا جایی که من شنیدم تو کمیک ها جزو اونجرز نبوده هیچوقت ولی تو فیلما داستان فرق میکنه و خب پرداخت بهش هم به نسبت کم بوده ولی خوبیش اینه که یه فیلم دیگه قراره در موردش بسازن. و اما گزینه اول که بازم مشخصه احتمالا، تونی استارک، مکانیک نابغه، به نظر من بین تمام سوپر هیرو های مارول از شروع مجموعه تا الان هیچ سوپر هیرویی از جهت خوب بودن شخصیت پردازی حتی نزدیک به این شخصیت هم نشده و با اختلاف بهترین سوپرهیروی سری بوده و خب نباید از بازی پشم ریز رابرت دَونی جونیور هم بگذریم و البته بازی تمام کسایی که تو نقش هایی که گفتم، بازی کردن.
در آخر به نظرم باید اشاره به یه نقش کوچیک خیلی خوب بکنم، که اون نقش نیک فیوری با بازی ساموئل فاکینگ جکسونه.
بازم تاکید میکنم هدف از این متن ادای احترام به ۱۱ سال تلاش یه مجموعه برای لذت بردن من و ذکر عواملی که بیشترین تاثیر رو داشتنه و هیچگونه ارزش دیگری ندارد.

#TheEndOfAnEra

Mahdi ostoori

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
آيت الله خامنه اي
شهر
سيرجان
سال فارغ التحصیلی
98
دانشگاه
ع.پ.کرمان
رشته دانشگاه
پزشکی
آقا سوال مسخرس
مگه بهتر از مارولم تو ابرقهرمانا داریم؟
میدونی در واقع ابرقهرمان های مارول بیشتر قابل لمس هستن ، یه سری مشکلات برا خودشون دارن ، یه سری ضعف های انسان های معمولی رو دارن
ولی قهرمان های دیسی مثه سوپرمن و فلش بیشتر حالت خدا گونه دارن و به اون اندازه ملموس نیست

• شروع کننده موضوع

mim.mim.ghaf

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتى
شهر
یه شهر کوچیک
سال فارغ التحصیلی
1400
رشته دانشگاه
داروسازی
بر و بچ کامیک فن، کامیک از کجا میشه دانلود کرد؟

Leo

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1399
آقا سوال مسخرس
مگه بهتر از مارولم تو ابرقهرمانا داریم؟
1- خب یادآوری کنم سه گانه ی بتمن که نولان ساخته به اسمِ DC ـه :-"
اون فیلم ها نه تنها درمقایسه با فیلم های مارول، بلکه درمقایسه با خیلی از فیلم های مطرح سینما هم یه سر و گردن بالاترن.
حالا درسته که فیلمای دیگه ی DC زیاد دندون گیر نیستن :)) ولی خب بی انصافیه کلا نادیده بگیریمش :-"
2- کمیک های DC خیلی غنی تر و قوی تر از ماروله. ولی خب مارول تو دنیای سینماییش بهتر عمل کرده :-"
1- یکی از نقاط قوت فیلم قبلی، ویلنِ خیلی پخته و خفنی بود که داشت. تانوس برای اولین بار تو سینمای مارول فرصت قدرت نمایی پیدا کرده بود و علاوه بر قدرت های اکشنی که داشت، از نظر شخصیت پردازی هم خیلی خوب کار شده بود. برای من عجیب بود که یه ویلن تو دنیای مارول اینطور فلسفی صحبت کنه بعضی وقتا :)) و خب نیازی به توضیح نیست که تانوس به تنهایی یکی از پایه های موفقیتِ Infinity War رو تشکیل میداد. برای کار هایی که میکرد، هدفِ والا و بزرگی داشت. میخواست تمامِ Universe رو به توازن برسونه!
ولی اما :-" Endgame رسما تبر به ریشه ی تانوس زد! اول فیلم که ثور به شکلِ نه چندان تاثیر گذار و مسخره ای گردن تانوس رو زد :)) خب همین برای تخریبِ اون ابهتی که تانوس تو فیلم قبلی برای خودش جمع کرده بود کافیه! بعد خواستن ابهتِ تانوس رو برگردونن در ادامه، زدن اون وجه فلسفی و پخته ای که داشت رو هم خراب کردن! تانوس تو فیلم قبلی واقعا شخصیت ملموس و قابل درکی داشت. برای تک تکِ کارهایی که میکرد یه سری دلایل قانع کننده و قوی داشت. ولی اینجا چی؟ فیلم یه دیالوگ داره که تانوس خیلی رُک میگه قبلا خصومت شخصی با زمین نداشتم، ولی الان میخوام زمین رو نابود کنم و از موجودی که کشته شه لذت خواهم برد. خب این در تضاد با ارزش هایی که تانوسِ Infinity War داشت نیست؟ یعنی اون ویلنِ پخته ای که اونطور هوشمندانه عمل میکرد، الان همینجوری میخواد زمین رو نابود کنه تا "دلش خنک شه"؟ اصلا قابل درک نیست! یعنی هیچ انگیزه و موتور محرک و فلسفه ای برای تانوس قابل مشاهده نبود تو فیلم! Endgame از نظر داشتن یه ویلنِ خوب، واقعا فقیر بود و صرفا 3 ساعت تعامل های اکشنِ آدم خوبا و آدم بدا رو شاهد بودیم!
از نقد میثم کریمی:
نکته جالب اینکه خودِ شخصیت تانوس که از نقاط قوت قسمت قبل محسوب می شد و یکی از برترین شخصیت های منفی آثار اَبَرقهرمانی محسوب می شد، در اینجا آن وجه خاکستری خود که باعث می شد تماشاگر حتی با او ابراز همدردی نماید را از نیز از دست داده و به یکباره با تغییر کاربری، به یک بَدمن کلاسیک تبدیل شده که قصد نابودی دنیا را دارد و خبری هم از شخصیت پردازی دقیق درباره او وجود ندارد. او حالا از همان دسته بَدمن هایی است که معمولاً داد و فریاد به راه می اندازند اما در انتها به ساده ترین شکل ممکن از میان برداشته می شوند!
2- Endgame با اینکه اکشنِ محشری داره و نسبتا خیلی پیشرفت کرده نسبت به Infinity War، ولی یکی از مشکل هایی که داره هدایت نکردنِ درست اکشن هاست. فیلم قبلی تو بازه های زمانیِ کوتاه و متعدد، فایت های زیادی رو جا داده بود که باعث میشد فیلم از کسل کنندگی و خشکی در بیاد. ولی Endgame به جز نبرد حماسی آخرش واقعا اکشن دیگه ای نداشت! خب ما از یه فیلم سوپرهیرویی کمیک طبیعتا انتظار اکشن زیادی رو داریم. حالا درسته که علاوه بر اکشن بهتره داستان و بک گراند خوبی داشته باشه، ولی وقتی اکشن نداشته باشه اصلا تصویر قشنگی ازش درست نمیشه!
3- یکی از مسائلی که توجهم رو جلب کرد ایگنور کردن خیلی از شخصیت هایی بود که واقعا پتانسیل های زیادی داشتن. نمونه ی بارزش کاپیتان مارول! که تقریبا هیچ نقشی تو روند داستان به جز نجاتِ تونی استارک نداشت و هرازچندگاهی که یه سفینه ی خیلی بزرگ پیداش میشد به کمکِ اونجرز میومد و تو چند ثانیه سفینه رو سوراخ سوراخ میکرد و بوم! بقیه ی مدت درحال کمک کردن به بقیه ی سیارات بود! خب وقتی فیلم درمورد توازن Universe و ویلنی مثل تانوس پیش میره، چرا کاپیتان مارول که قوی ترین سوپرهیرو محسوب میشه نباید حضور داشته باشه؟ شاید چون قوی تر از چیزیه که بشه ازش استفاده کرد و تو سه سوت کار تانوس رو میسازه! ولی خب تو همون باس فایت آخر تانوس چندین بار کاپیتان مارول رو با مشت های محکمش پرت میکنه اونور!
4- Endgame به شکلِ واقعا بدی ارزش ثور رو پایین آورد. خب چطور یه نیمه خدا که پسر اودینه و قهرمان آزگارده اینطور راحت تبدیل میشه به یه دائم الخمرِ چاق که هیچ کاری جز نشستن تو خونه و فورتنایت بازی کردن انجام نمیده؟ حیف نیست همچین شخصیت قدرتمندی رو یه دفعه اینطور تنزل بدیم؟ تو فیلم رگناروک، وقتی هلا چکش ثور رو مثل شیشه خرد کرد، خیلی مسئله ی ملموس تر و کار شده تری رو دیدیم. انگار با این شکست تکاملِ ثور از یه مرحله به مرحله ی بالاتر شکل گرفت! ولی تو Endgame به شکل بچگانه و مسخره ای، و بدون هیچ منطق قابل قبولی ثور رو اینطور خراب کردن!
به علاوه، اون سکانسی که کاپیتان آمریکا تونست چکش ثور رو برداره و باهاش صاعقه به سرِ تانوس بکوبه واقعا مسخره بود! خب ثور 3 تا فیلم جدا داره که نشون میده چطور استفاده از اون چکش مسئله ی پیچیده و والایی ـه و فقط یه نیمه خدا مثل ثور اونم وقتی که از نظر اخلاقی و معرفتی لیاقتش رو داره میتونه ازش استفاده کنه! حالا چطور میشه کاپیتان آمریکایی که تو فیلم Age of Ultran همه ی تلاشش رو کرد و فقط تونست چکش رو یکم رو زمین تکون بده، به این راحتی صاحب قدرت های آسمانی چکش میشه؟
حالا اینکه Endgame با دادنِ اون چکش به ثور چقدر از ارزش و ابهتِ اون تبر جدیدی که تو Infinity war به دست آورده بود کم میکنه به کنار!
5- من دقیقا نفهمیدم رابطه ی استارلورد و گامورا چی شد تو فیلم! یعنی اون رابطه ی عاطفیِ بلندمدتی که Guardians of the Galaxy تو 2 تا فیلم به این دونفر داده بود، به یه لگد لای پاهای استارلورد توسط گامورا ختم میشه؟ بعد استارلوردی که هنوز همون آدمه و هنوز عاشق گاموراست سوار سفینه ش میشه و با ثور سرِ فرماندهی سفینه بحث میکنه و تمام؟
6- Damn! هالک چرا اینجوری شده؟ مگه جذابیت هالک به "!Smash" کردن هاش نبود؟ مگه این نبود که فقط خورد کنه و له کنه و خراب کنه؟ خب الان ما با چی طرفیم؟ با یه پروفسور نابغه، که وجه اشتراکش با هالک فقط هیکل گنده و رنگ سبزشه؟
خب اگه بخوام رُک باشم، بروس بنر هیچ جذابیتی نداره! اگه دنبال یه شخصیت نابغه باشیم، تونی استارک به مراتب پخته تر و قوی تر از بروسه. ما بروس رو به خاطر هالکی که درونش بود دوست داشتیم! اون هالکی که وحشی بود و فقط خورد میکرد و قوی بود. نه این موجود ضعیف که بیشتر یه بروس بنره تا هالک!
دوتا نکته ی مثبتی که واقعا واسم قابل تحسین بود:
1- اکشن فیلم خیلی خیلی قوی بود. درسته که انسجام و هدفمندیِ خاصی نداشت، ولی واقعا تمیز و تحسین برانگیز کار شده! میشه بار ها و بار ها نبرد آخر فیلم رو دید و لذت برد. چه از نظر گرافیکی و بصری، و چه از نظر محتوای اکشن و حرکاتی که انجام میشد. پیشرفت چشمگیری نسبت به Infinity War داشت و محشر بود!
2- اینکه تعارف و ملاحظه رو کنار گذاشتن و مرگ تونی استارک و بلک ویدو رو اینقدر خوب و تاثیر گذار نشون دادن واسم جالب بود. به علاوه ی حذفِ هوشمندانه ی کاپیتان آمریکا از فیلم که از راهِ طرفدارپسندی انجامش دادن! (درمورد بُعد هنری و سینماییِ این قضیه چیزی نمیدونم. ولی خب واقعا طرفدارپسند بود کارشون!)

Detective SHERLOCK

Logophile
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1397
مدال المپیاد
دردست احدااااث ؛) المپیاد دانشجویی میرویم ان شا الله
دانشگاه
کاشان
رشته دانشگاه
پزشکی
بخاطر زمان خیلی چیزا تغییر میکنه

این گامورا اون گامورا نیست و هنوز اصلا استار لرد رو ندیده ک عاشقش بشه پس اونجوری میشه

تانوس هنوز اون رنجی که طی ب دست آوردن سنگها کشیده رو ندیده درنتیجه ب پختگی تانوسی ک تو اینفینتی وار دیدیم نیست

و الخ برا خیلی از چیزایی ک گفتین

دوست عزیز خیلی نکته هایی که نوشتین به علت دقت نکردنتون تو فیلم بوده ها:-"

Leo

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1399
@Detective SHERLOCK
حرفی که زدم درمورد استارلورده نه گامورا. فرض کن پدرِ X مُرده و X از یه بُعد دیگه پدرش رو میاره، ولی اون پدری که هنوز بچه دار نشده. خب الان پدرِ X طبیعیه که حسی بهش نداشته باشه. ولی آیا اینم طبعیه که X به کل پدرش رو ایگنور کنه و بره هویج بستنی بخوره با خیال راحت؟ من دارم میگم استارلورد چرا اینقدر بی منطق رفتار میکنه؟ مثلا طبیعی تر نیست که با گامورا حرف بزنه و درمورد آینده ای که گامورای گذشته هنوز ندیده واسش توضیح بده؟ خب یه جورایی واسم رباتی به نظر اومد که استارلورد اینقدر بیخیال سوار سفینه ش شد و بای بای!
انگیزه و دلیلی که تانوس رو تحریک میکرد تا اینقدر پخته و هوشمندانه رفتار کنه، ربطی به رنج کشیدن در مسیرِ سنگ ها نداره! تانوس اواخر فیلم Infinity War به داکتر استرینج توضیح میده که چطور شورای سیاره ای که توش زندگی میکرده با پیشنهادش مبنی بر نصف کردنِ جمعیت جهان مخالفت کردن و درادامه خودش مجبور شده کار رو یه سره کنه! حتی یه بخشی هم نشون میده که وقتی گامورا بچه ـست تانوس به سیاره ش حمله میکنه و برای برقراری توازن در جهان همه ی اون سیاره رو قتل عام میکنه. پس تانوس خیلی قبل تر از اتفاقات Infinity War و تلاش برای به دست آوردن سنگ ها، انگیزه و پختگی لازم برای تبدیل شدن به این ویلنِ درست حسابی رو داشته!
به اندازه ی کافی هم به فیلم های مارول دقت میکنم :)) هرموردی که اشکال داره بگو من توضیحمو میدم :)) به هر حال Endgame زیاد به دلم ننشست متاسفانه :-"

• شروع کننده موضوع

mim.mim.ghaf

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتى
شهر
یه شهر کوچیک
سال فارغ التحصیلی
1400
رشته دانشگاه
داروسازی
@Leo
!هشدار لوث شدن!
من هم تا توی ویکی پدیا خوندم متوجه نشدم. پیتر بی تفاوت نبود. تو سفینه که نشونش داد، داشت روی نقشه دنبال گامورا میگشت. در مورد ثانوس هم خب تا حدودی درست میگی. البته از نظر من نیازی نبود که بیشتر از این شخصیت پردازی بشه که خب زمان فیلم هم اصلا بهشون مجال این کارو نداد.

Leo

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1399
@mim.mim.ghaf
خب آره درمورد گامورا درست میگی. قبل از اینکه ثور وارد سفینه شه، استارلورد داره رو نقشه به عکس گامورا نگاه میکنه و یه searching نوشته روی صفحه. بعد که ثور میاد استارلورد خیلی سریع میزنه عکسا میرن که ثور نبینه احتمالا :)) ولی خب درمورد تانوس حرفت رو قبول ندارم. به دو دلیل:
1- حدود یک سومِ فیلم با سفر در زمان گذشت! خب بهتر نبود به جای اینکه اینقدر نوستالژی زنده کنن و تونی با پدرش ملاقات کنه و کاپیتان آمریکا معشوقه ی قدیمیش رو ببینه و ثور با مادرش حرف بزنه و جدالِ تکراری و خسته کننده ی گامورا و نبیولا رو برای چندمین بار ببینیم و صدها اتفاقِ دیگه ای که هدفی جز زنده کردنِ خاطرات مارول فن ها نداشت و چیز خاصی هم به داستان فیلم اضافه نکرد، روی ساختن یه ویلن خوب کار میکردن؟ به نظرم خیلی بهتر بود که 2 ساعت با یه تانوسِ خفن درگیر باشن تا اینکه اینقدر فلش بک بزنن رو فیلمای قبلیِ مارول و چیزهایی رو نشون بدن که هیچ جذابیت و تازگی خاصی برامون نداشت. تا اینکه یه ساعت فقط نوستالژی زنده کنن و یه ساعت بقیه رو با یه تانوسِ کلیشه ای و نه چندان خفن سر کنیم!
2- حداقلش این بود که اینقدر تانوس رو پایین نمیاوردن. یعنی خب آره شاید یه فیلم 3 ساعته که یه ساعتش قراره برای احیای مرده ها باشه و یه ساعتش برای نبردهای حماسی، مجالِ ویلن سازی رو نده. ولی خب این ویلنِ خوب، قبلا تو Infinity War ساخته شده بود! چرا باید خرابش کنن اینجا؟

پ.ن: یه چیزی هم الان به ذهنم اومد :)) خودِ تانوس چطور تونست چکش و تبرِ ثور رو برداره؟ :)) قبل از اینکه تانوس ارتشش رو از سفینه پایین بیاره، یه فایت 3v1 با کاپیتان آمریکا و تونی و ثور داره. اونجا چندین دفعه چکش رو میگیره و میندازه اونور. یا حتی تبر ثور رو رو هوا میگیره و سعی میکنه با همون تبر ثور رو بکشه. خب مگه این دوتا سلاح یه قدرتِ آزگاردیِ خاص ندارن؟ که ربطی به قدرت نداره و باید لیاقتش رو داشته باشن؟(دقت کن که نه ویژن، نه هالک و نه تونی نتونستن اون چکش رو حتی تکون بدن!) پس چطور تانوس اینقدر راحت این سلاح ها رو برداشت؟

dark shadow

خائــن.
نام مرکز سمپاد
Farz2
شهر
KRG
سال فارغ التحصیلی
1399
- خب یادآوری کنم سه گانه ی بتمن که نولان ساخته به اسمِ DC ـه :-"
اون فیلم ها نه تنها درمقایسه با فیلم های مارول، بلکه درمقایسه با خیلی از فیلم های مطرح سینما هم یه سر و گردن بالاترن.
حالا درسته که فیلمای دیگه ی DC زیاد دندون گیر نیستن :)) ولی خب بی انصافیه کلا نادیده بگیریمش :-"
2- کمیک های DC خیلی غنی تر و قوی تر از ماروله. ولی خب مارول تو دنیای سینماییش بهتر عمل کرده :-"
اصن سه تا فیلمی ک نولان ساخت و بتمنش کریستین بیل بود و سیلیان مورفی توش بود و هانس زیمر موسیقی متنشو ساخت و...با هیچ چیزی قابل مقایسه نیست:))
ولی دور از شوخی از نظر من سری دارک نایت اصن مث بقیه ی فیلمای کمیک یا سوپرهیروی موجود نیستش؛اصلا قابل مقایسه نیست
وقتی آدم مشغول دیدنش میشه اصلا این تفکر براش پیش نمیاد ک خب من قراره ی فیلم ببینم مثل همه ی فیلمای دنیای ابرقهرمانانه ک بیس کار همشون شبیه همه.وقتی آدم مشغول دیدنه کاملا اینطوریه ک داره ی فیلم عالی میبینه با ی ژانر خفن و اونقدر بتمن رو مردمی و فداکار نشون داده ک حس نمیکنی ی آدم با قابلیت های عجیب غریب جلوی روته یا ی سوپرهیرو ؛ی شهروند جلوته ک تمام تلاششو میکنه تا شهرشو حفظ کنه.خیلی متفکرانه تر از بقیه فیلمای این ژانر ساخته شده (حداقل بین فیلمای دی سی!)و حقیقتا خیلی بیشتر از ی سرو گردن از بقیه ی فیلمای ی سی بالا تره.اصن آدم حس نمیکنه داره ی فیلم از دی سی میبینه چون مث هیچکدوم از کارای دی سی نیست
-بیشتر از این نمیتونم فوق العاده بودنشو توصیف کنم:د-
و من بعد از نمایش بتمن با کریستوفر نولان و کریستین بیل دیگه هیچ بتمنی رو نگاه نکردم(از بن افلک هم خوشم نمیاد:/)

من در مورد دنیای کمیک این دوتا کمپانی خبر ندارم اما تو دنیای سینمایی از نظر من دی سی خیلی افتضاح تره نسبت ب مارول(اینو ب خاطر اینکه مارول فن هستم نمیگن انصافا خیلی کلیشه ای هستن-یا شاید از نظر من!-)

من هنوز کاپیتان مارول و اندگیم رو ندیدم ولی ی اسپویلر ب شدت قهار اندگیم رو برام پودر کرد(ولی خدارو شکر همه شو نگفت:)) )
برای دیدن کاپیتان مارول هیچ ذوقی ندارم فقط میخوام ببینم و سر از سرنوشت نیک فیوری و زخم چشمش دربیارم:D
-این پیامای آخر رو هم هنوز نخوندم؛دیگه چشمم از هر چی اسپویله میترسه:د

• شروع کننده موضوع

mim.mim.ghaf

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتى
شهر
یه شهر کوچیک
سال فارغ التحصیلی
1400
رشته دانشگاه
داروسازی
@Leo
من ندیدم ثانوس میولنیرو بگیره دستش. اگر هم منظورت استرم بریکره که اون نیازی به شایستگی نداره. بعدش هم ثانوس مگه کم کسیه، وقتی هلا تونست میولنیرو پودر کنه، چرا ثانوس نتونه بلندش کنه؟(حالا شاید هم هلا ورثی بوده نمیدونم)
راستی یه چیزیه دلم میخواست به یکی که قضیه رو میگیره بگم. صحنهٔ مورد علاقهٔ من وقتی بود که پیتر پارکر گفت: activate instant kill.

بالا