• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

المپیادی‌های سایت

Maryam_M

night owl
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1404
مدال المپیاد
Loading...
سلام، المپیادی ها توجه کنن :D
ما یه گروه توی تلگرام داریم که اونجا کورس مطالعه گذاشتیم. اول هر روز هدفمون رو می‌نویسیم (مثلا امروز مبحث ۲ فصل ۵ کمپبل رو بخونم) و آخر همون روز هم گزارش، که میگیم انجام شد یا نه، و چند ساعت مطالعه داشتیم. توی این گروه، هم برای درس های مدرسه هدف گذاری می‌کنیم و هم درس های المپیاد. این کار بهمون انگیزه میده و یه رقابت دوستانه داریم. چه از هفتم شروع می‌کنید و چه از یازدهم، میتونید اگه دوست دارید عضو شید: https://t.me/olampiad_sampadia

zahra:)

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نجف‌آباد
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
الزهرا/رویان
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژی/ژنتیک مولکولی
تاپیکو دیدم برام سوال پیش اومد که چرا سراغ المپیاد سلول بنیادی نمیرین؟ به جز اینکه علاقه نداشته باشین و سهمیه نداره چون دیدم مثلاً المپیاد زمین میخونن بچه ها که اونم فکر کنم نداره سهمیه کنکور. :-?

• شروع کننده موضوع
  • مدیر کل

Karenn

19s physicist
عضو کادر مدیریت
مدیر داخلی
کنکوری ۱۴۰۱
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
Error 404 :)
تاپیکو دیدم برام سوال پیش اومد که چرا سراغ المپیاد سلول بنیادی نمیرین؟ به جز اینکه علاقه نداشته باشین و سهمیه نداره چون دیدم مثلاً المپیاد زمین میخونن بچه ها که اونم فکر کنم نداره سهمیه کنکور. :-?
زمین تیم جهانی داره
بنیادی ام داره؟

zahra:)

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نجف‌آباد
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
الزهرا/رویان
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژی/ژنتیک مولکولی
زمین تیم جهانی داره
بنیادی ام داره؟
بنیادی هنوز جهانی نداره
ولی عضویت بنیاد ملی نخبگان رو داره زمین نداره فکر کنم
یا حمایت مادی معنوی داره از طرف ستاد سلول بنیادی و پزشکی بازساختی، واسه زمین در تلاشن حمایت وزارت نفتو بگیرن یعنی هنوز حمایت خاصی از جایی نداره.

• شروع کننده موضوع
  • مدیر کل

Karenn

19s physicist
عضو کادر مدیریت
مدیر داخلی
کنکوری ۱۴۰۱
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
بنیادی هنوز جهانی نداره
یا حمایت مادی معنوی داره از طرف ستاد سلول بنیادی و پزشکی بازساختی، واسه زمین در تلاشن حمایت وزارت نفتو بگیرن یعنی هنوز حمایت خاصی از جایی نداره.
بنیادی هنوز جهانی نداره
بنیادی هنوز جهانی نداره
خیله خوب خودت جواب خودتو دادی
اولا جهانی برای اپلای خیلی خوبه
حمایت خاصی هم نداره
رشته ای ام نیس که زیاد آشنا داشته باشه

• شروع کننده موضوع
  • مدیر کل

Karenn

19s physicist
عضو کادر مدیریت
مدیر داخلی
کنکوری ۱۴۰۱
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
بچه های المپیاد بهمن 1401 و 1402 (و حتی بعد تر) بیاین اسماتونو تو بانگ یا پ.خ بگید لیست جدید بزارم

• شروع کننده موضوع
  • مدیر کل

Karenn

19s physicist
عضو کادر مدیریت
مدیر داخلی
کنکوری ۱۴۰۱
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
از لیست اولیه خیلی هنوز المپیادی ان و خیلی دیگه المپیادی نیستن میتونید باهاشون صحبت کنید
لیست جدید

شیمی
@kimia+_+

فیزیک
@MAMMAD

ادبیات
@Lushato

Lushato

ریــجــــان
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۶
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1403
از پاییز کلاسای المپ ادبیم شروع میشه و شروع میکنم دیگه المپ رو ..‌.ادبی که دهم نمیشه مدال گرفت ولی واسه تجربه خوبه دهمم شرکت کرد..‌.نمیدونم المپیادی به حساب میام یانه

mammadreza

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی یک
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1403
( کسی اگه المپیادیه و تو لیست نیست بیاد پ.خ تگ کنم )
زیست شناسی
@Krypton
@Mkj
@armaghannn

@پریا :)
@R A T A&
@Barf
@negaar_mgd
@امیرحسین ش
@Ss_Zahra
@Arminium
@Maedeh :)
@Ashley Grm
@Maryam_M

ریاضی
@Gh_jam
@Apar

نجوم
@Sara.kh
@merfan x1
@حامی جعفری

کامپیوتر
@Mthlvr
@Apar
@SinaDev

شیمی
@2005_Mrym
@ЖMohammadж
@yikitaa (ایشون خواهرشون نقره شیمی و میتونه به بچه ها کمک کنه )

فیزیک
@Shidi
@CourierVi
خودم

ادبی
@reyhaneh24

زمین
@2005_Mrym

نانو
@2005_Mrym
سلام
منم المپیاد فیزیکم دهم(الان دیگه دیره برای معرفی؟ :/)
تو رده ب هستم. برنامه اش این شکلیه که دو روز تو هفته درس های مدرسه(ریاضی،فیزیک،هندسه،شیمی،ادبیات) و بقیه روز هاهم المپیاد
امروز هم اخرین ازمون فاینال تابستون رو دادم
انشاالله که فیلتر نمیشم، ولی رتبه ام بین بچه ها نسبت به ازمونای قبلی یکم میاد پایین احتمالا :/
مشکلی که دارم اینه که درست حسابی درس نمیخونم! واقعا اگه درست حسابی درس بخونم وضعیت بهتری خواهم داشت.
میدونم چجوری درس بخونما، ولی اراده... :/

بچه ها من شنیدم مرحله یک فیزیک 5تا تست هم درست بزنی قبول میشی، درسته؟

• شروع کننده موضوع
  • مدیر کل

Karenn

19s physicist
عضو کادر مدیریت
مدیر داخلی
کنکوری ۱۴۰۱
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
بچه ها من شنیدم مرحله یک فیزیک 5تا تست هم درست بزنی قبول میشی، درسته؟
راستش آره
(۵ تا برا دوره های سخته) ولی دیگه بیشترین کف ۲۰ درصد بوده در طی این چند سال
ولی مرحله یک عجیب سبکه
سال پیش که همه سوالا هم ماستی بود واقعا
نه ترمو داشت نه مکانیک (دست رو دلم گزاشتی متاسفانه) کلا مرحله یک اصلا استرس انگیز نیست
دو ام اگه از اول اصولی کار کنی و مثل ما تایم آزمونتونو ۲ ماه نندازن جلو مسائل خاص و دور از انتظاری نداره فقط دستت باید خیلیی تو ریاضیات گرم باشه و لتونی سریع و قشنگ با فورمولا بازی کنی

برای ترمو راستی
من با الفبا :) کارم در حد مسائل مرحله دو راه افتاد هالیدی و و الفبا مکمل باحالین فقط مسئله باید زیاد حل کنی

mammadreza

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی یک
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1403
راستش آره
(۵ تا برا دوره های سخته) ولی دیگه بیشترین کف ۲۰ درصد بوده در طی این چند سال
ولی مرحله یک عجیب سبکه
سال پیش که همه سوالا هم ماستی بود واقعا
نه ترمو داشت نه مکانیک (دست رو دلم گزاشتی متاسفانه) کلا مرحله یک اصلا استرس انگیز نیست
دو ام اگه از اول اصولی کار کنی و مثل ما تایم آزمونتونو ۲ ماه نندازن جلو مسائل خاص و دور از انتظاری نداره فقط دستت باید خیلیی تو ریاضیات گرم باشه و لتونی سریع و قشنگ با فورمولا بازی کنی

برای ترمو راستی
من با الفبا :) کارم در حد مسائل مرحله دو راه افتاد هالیدی و و الفبا مکمل باحالین فقط مسئله باید زیاد حل کنی
الفبا رو دارم ولی مسائلش رو نمیدونم چرا سخت میفهمم:/ شاید چون فعلا درست باهامون کار نکردن(چون تو این 3ماه تابستون معلم ترمومون خوب نبود) حالا هالیدی رو هم میگرم امیدوارم جواب بده:D
البته شاید نیاز نباشه که الفبا رو کامل بفهمم، چون تو ازمون فاینال ترمویی که دادم سوالا خیلی راحت بود(در حد pv=nrt یا u=q+w) از استادمون پرسیدم گفت فعلا همین قدر ترمو بدونید کافیه
به هرحال ممنون بابت راهنمایی:D

Americium

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
همته
سال فارغ التحصیلی
1357
سلام
فکر کنید یک مدال المپیاد یا هر فردی که در این حوزه موفق بوده در مقابل تون قرار گرفته.
چه سوال هایی ازش میپرسید و در چه حوزه های کنجکا‌و میشد؟
پ ن=یکی دوتا مصاحبه توی رشته های زیست و شیمی و نجوم و تفکر و کارآفرینی داریم میخواستم سوال هاتون رو بگید تا برای مصاحبه ازشون بپرسم،سوال های تاپیک های قبلی تکراری شده بعدم اینکه صندلی داغ داریم طبعا و این صحبت ها.
همین پست رو لطفا ریپلای بزنین بگید در غیر این صورت سوال های روتین قبل توی مصاحبه پرسیده میشه.

mammadreza

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی یک
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1403
سلام
فکر کنید یک مدال المپیاد یا هر فردی که در این حوزه موفق بوده در مقابل تون قرار گرفته.
پ ن=یکی دوتا مصاحبه توی رشته های زیست و شیمی و نجوم و تفکر و کارآفرینی داریم میخواستم سوال هاتون رو بگید تا برای مصاحبه ازشون بپرسم،سوال های تاپیک های قبلی تکراری شده بعدم اینکه صندلی داغ داریم طبعا و این صحبت ها.
همین پست رو لطفا ریپلای بزنین بگید در غیر این صورت سوال های روتین قبل توی مصاحبه پرسیده میشه.
روزی چند ساعت و چجوری درس خونده

rejo

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1403
سلام
1.برای شیمی دقیقا چه کتاب هایی مطالعه کردن و چه مباحثی رو بیشتر کار کردن؟
2.اینکه مباحث بیشتری رو اشراف داشته باشیم بهتره یا توی مباحث محدود تری حرفه ای باشیم ؟
3.یه موقع هایی پیش میاد که نمیشه تمرکز کرد و خب چون یجورایی وقت کمه نمیشه وقت رو از دست داد برای افزایش تمرکز چیکار میکردن ؟
4. کتاب ها و منابعشون رو از کجا تهیه میکردن؟
5.ایا این وقتی که برای مطالعه مباحث گذاشتن به نظر خودشون ارزششو داشته ؟

AS1.2

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
علامه؛
شهر
یه جای دور؛
سال فارغ التحصیلی
0000
سلام
میتونی تو گروه شاززززز با مدال اوران المپیاد کامپیوتر هماهنگ کنی و مصاحبه انجام بدی باهاشون
پیشنهاد میکنم با اقای مهرداد سهرابی مصاحبه کنی خیلی با اخلاق و متواضع جواب میدن :-"

kimia+_+

ᴜɴꜱᴛᴏᴘᴘᴀʙʟᴇ
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1403
سلام
برای المپ شیمی:
1-مباحثی که استفاده میکردند چیا بود؟
2-هرکتابی را برای آمادگی چندبار حل میکردند؟
3-در ابتدا و اواسط و انتها هرکدام به صورت جدا روزی چند ساعت مطالعه داشتن و روش مطالعه اشون چجوری بود؟
4-روش تست زنیشون به طور خلاصه چجوری پیش میرفت؟
5-برای سنجش کردن سطح خودشون چیکار میکردن؟
6-عموما وقتایی که انگیزشونو از دست میدادن چجوری به خودشون امیدواری و اینا میدادن؟

همین خیلی هم تشکر

Nimbus

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
92
مدال المپیاد
فیزیک
دانشگاه
Universität Mainz
رشته دانشگاه
Physics
روزی چند ساعت و چجوری درس خونده
روزی نهایتا ۳ ساعت و به آرومی و ملایمت. تئوریمم خوب بود راستش، عملی رو بد دادم.

منظورم اینه که لازم نیست خودتونو جر بدین، به نظرم حیفه آدم فقط به المپیاد بچسبه.

Krypton

Out of nowhere
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ٢
شهر
سال فارغ التحصیلی
1402
مدال المپیاد
Loading
سلام
روزهای مدرسه و تعطیل، چقدر مطالعه داشته؟
چقدر از وقتشون صرف المپیاد و چقدر صرف مدرسه یا کنکور می‌شده؟
مدرسه چه تاثیری در موفقیتشون داشته؟
از کی حل سوال رو شروع کردن؟
کلاس‌هم می‌رفتن یا کلا خودآموز؟
مشاور داشتن؟
از کی شروع کردن؟
تا یازدهم چقدر از منابع رو خونده بودن؟
چطور ثبات و پیوستگی شون رو حفظ کردن؟

بالا