• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تصور ما از کاربران سایت (سری ۱۰)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

reyna

MelloW
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
پردیس هاشمی‌ نژاد مشهد
رشته دانشگاه
آموزش ریاضی
@Anaana خب آناهیتا : )))
اوایل عضویت خیلی تاپیک‌های سمی تو دخترونه میزدی :)) مشخص بود که اهل شیطنت و سبزی پاک کردنی:))
اوایل یکم ازت حس مغرور بودن میگرفتم. اما بعدها فهمیدم نیستی. رکی و معمولا رودروایسی نداری. اعتمادبنفست کمه(تا حالا عکس بدون فیلتر ازت ندیدم با اینکه حس میکنم خیلی زیبایی). با خانوادت رابطتت معمولیه. همیشه یک کراش داری:)) درحالت کلی فک کنم آدمی هستی که از دوران تینیجریت لذت بردی. برای کنکور تمام تلاشتو کردی و کلا شخصیتی داری که تفریح و درس هرکدوم جای خودشونو دارن. بیشتر با کوچکتر از سن خودت یا همسن خودت حال میکنی. خیلی هم اهل بازی و کلا سرگرم بودنی.
خب نمیدونم اینا تصور بود یا شرح حال:))ولی خب من تمام تلاشمو کردم D:
درباره بقیه دوستان متاسفانه هنوز فرصت آشنایی باهاشون پیش نیومده.

anaana251223

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
جایی همین حوالی
@Anaana
واقعا از حرف زدن باهاش لذت می‌برم و دلم براش تنگ میشه یعنی خ آدم باحالیه عزیزمی
خاکیه اهل قیافه اومدن نیس گرم و صمیمی
بچم فکر اقتصادی داره ;;) چه کنیم دیگه
یه ذره اعتماد به نفسش کم
ه باید روش کار کنه
آدم رکیه خیلی کمه خیلی رکم :))
کلا خیلی قشنگه کاش یه روز ببینمش ^^ به زودی:RedHeartx:>:D<

@Anaana
همشهری گرام دیگر :-"
عشق چارباغ خوش صحبت خوش خنده شوخ مهربون پایه احتمالن عشق سینما ساحلم هس :-" نو سینما خیلی ندوست
وقتی عصبانی و جو گیر میشه هم موجود خطرناکیه "-: :))
یکم بی دقت و شاید عجول #_# جدا عجولم نمیدونم:))
تصورم اینه قدش بلنده ولاغر "-: لاغرم ولی قد متوسط
چون باش حرف نزدم و خیلی شناختیم ندارم همینا دیگه ممنون مرسی که امدی

@Anaana
بچه با مرام و خوبیه
کِرمش بگیره دست شیطونو از پشت میبنده میشه بَنْدَش (بر اساس شیپ کن :-" )
حس میکنم چاقه خیلی لاغرم

زبونش زیادی درازه
(رحم الله من یقرا فاتحة قبلة الصلوات)

@Anaana
انسان کول و باحال.شناختی ازش ندارم ولی در کل میتونم بگم با رفیقاش گرم و صمیمیه و دیر با غریبه ها گرم میگیره. باحالی از خودتونه

واقع بینه و یه مهربونی تو ذاتش داره که حس میکنم داره پنهونش میکنه..خسته است این روزا و نیاز به استراحت بوس بت

مرزهایی از رک بودن و خجالت در هم تنیده شده :))
بی اعصاب:-"
مهربون و دلسوز و پایه ی رفاقت بودن :"
حساس به ظاهر و قیافه و صورت و سیما و اینا
رمانتیک و احساسی بودن (با توجه به علاقه به چهارباغ)
اهل کمک کردنه ولی در حد معقول و خودشو قاطی هر چیزی نمیکنه...
بسیار حسود :)) (منو خیلی دوست داره)عه من اینو با عینک دودی گذاشته بودم:-" کم نوشابه باز کن برا خودت

زیاد نمیشناسمشون ولی از اون غیرتیای خطرناکه(طبق ح.ب) ک کسی زیاد ب دوستاش نزدیک شه دیگ الفاتحه...
و اینکه تورم چوب شور بدلیل مصرف ایشون بالا رفته[وی چوب شور(سیگار خوراکی) میکشد] :)) :)) نه بابا

کمی تا حدودی احساساتی :-":D

@Anaana
ازونایی که اگه بشه عاشق گلدون روی میز هم میشن : )))
احساساتش گاهی غیرقابل کنترل میشه و باقی برنامه های زندگیش رو مختل میکنه. کمی تا قسمتی فضاهای عمومی رو آلوده میکنن :‌>
عمیقا صفت مهربونی بین تک به تک سلولهاش جا خوش کرده.
به همه میشه صفت مهربون رو نسبت داد اما واقعا همه در یه رنج نیستن و ایشون اون بالامالا هاست:-‌"
تا حدودی هم در یه سری مسائل منطق براشون تعریف نشده میشه : )))
علاقه زیادی به قول خودشون تو خوردن مخ بقیه دارن دیگه مختو نمیخورم

خب الان اومدم اینجا فقط و فقط چون میخام @Anaana رو تصور کنم-__-

بنظرم از اون دوستاییه که اگه همکلاسیم میبود خیلی وحشتناک با اخلاقش حال میکردم (اشک شوق)

منو یاد بهترین رفیقم ف. میندازه که دیگه ندارمش

با اینکه دیدمش ولی چون پروفایلش عکس این دختره پرنسس شجاع ـه، وقتی باهاش میحرفم یاد همین دختره میوفتم و موهای فرفریش ^^

کلی غاز و اردک داره که مهربونیشو نسبت به حیوانات نشون میده (عخی) من فقط ازشون عکس میگیرم

پ.ن: آنا نمودی منو از بس گفتی تصورم کن :))

@Anaana خب آناهیتا : )))
اوایل عضویت خیلی تاپیک‌های سمی تو دخترونه میزدی :)) مشخص بود که اهل شیطنت و سبزی پاک کردنی:)) یس
اوایل یکم ازت حس مغرور بودن میگرفتم. اما بعدها فهمیدم نیستی. رکی و معمولا رودروایسی نداری. اعتمادبنفست کمه(تا حالا عکس بدون فیلتر ازت ندیدم با اینکه حس میکنم خیلی زیبایی). با خانوادت رابطتت معمولیه. همیشه یک کراش داری این همون قبلیه است:)) درحالت کلی فک کنم آدمی هستی که از دوران تینیجریت لذت بردی. نه برای کنکور تمام تلاشتو کردی نه واقعا و کلا شخصیتی داری که تفریح و درس هرکدوم جای خودشونو دارن. بیشتر با کوچکتر از سن خودت یا همسن خودت حال میکنی. نه واقعا خیلی هم اهل بازی و کلا سرگرم بودنی.
خب نمیدونم اینا تصور بود یا شرح حال:))ولی خب من تمام تلاشمو کردم D:
درباره بقیه دوستان متاسفانه هنوز فرصت آشنایی باهاشون پیش نیومده. بوس بت

@Anaana
عاشق موی مجعده با توجه به پروفایل و بنر. اوم نه
مهربون و نوع دوسته(ح.ب)
یک بخش هایی از شخصیتش رو داره پنهان میکنه چون این کمبود حس میشه تو حرفاش. اوهوم

[

@Anaana
شما که عشقی بیب *_* رخ نورانی تونم که دیدیم. دختر رک و رو راست
مهربونه و کمک میکنه
خوره کتاب و رمانه
عاشق فیلم و سریال
تو روابط با آدما ممکنه اول باهم بد باشن ، ولی دوست میشن
شیطون و اهل دوست بازی و پلن ریختن سپاس*_*

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین ۱
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1397
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژی
@پرواز
اول از ظاهر میگم .حس میکنم چشم بادومیه رنگ موهاش هم قهوه ایه و(الان کوتاهه) و رنگ چشماش هم همینطور
یه دختر خیلی آروم و مهربون که دنبال حاشیه درست کردن نیست.خیلیم باهوش و خلاقه.آدمیه که اگه یه پروژه داشته باشین تو ذهنتون برای مشورت خیلی عالیه
به دوستاش اهمیت میده حتی به قدیمیاشون
یکم اعتماد به نفسش کمی گاهی اوقات
خودتو دست کم نگیر خلاصه
این قضیه اعتماد به نفس یه بار من قهر کردم گفتم اصن خودتون همه کاره این و من قهلم :)) ممنونن از تعریفااهای خوبت چشمام درشت مشکیه و پلکم اصلا وقتی چشمام بازه معلوم نیس اخلاقم به مو کوتاها میخوره ولی بلنده :))بقیه اشم مرسی ارغوان سپاس روی اعتماد به نفسمم کار می کنم چشم :*

بابونه.

ماهی پیشی‌خوار
نام مرکز سمپاد
تنگ ماهی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1401
@ماهی
خب اول از همه چیز شخصا چون خیلی اسم مرضیه رو دوست داشتم یه مدتی با غزل دلمون میخاست اسممون مرضیه و راضیه باشه : ))))
روح لطیفی میشه از نقاشی هاش استخراج کرد حتی اون دیوِ که برای بچها کشیده بود هم لطافت خودش رو داشت.
اینکه به بچها اهمیت زیادی میده رو خیلی دوست دارم.بعضی اوقات بچها به صدتا آدم بزرگ می ارزن و میشه لذت بیشتری باهاشون برد.
نمیدونم چقدر مهارتش تو سیب زمینی سرخ کردن بالا رفته ولی یحتمل هنوز به حد ایده آل نرسیده.
از لحاظ منطقی فکر میکنم با منطق پیش میره تا حدودی مگر مواردی که احساسش کلا هوش و حواسشو ببره.
یه چیز میانه نیست شاید.
اخلاقا کسی که با بچها میجوشه .خوش اخلاقه.
در کل مکمل خوبی بنظر میای حیف که دختری :‌>
و بنظرم اگه قرار بود یه شخصیت باشه رودابه شاهنامه بهش نزدیک میبود.

@زهرا
اوایل تصور خیلی محوی داشتم اما فکر کنم الان واضح تر شده باشه.
بنظرم یکم زودرنجه. قلم فوق العاده خوبی داره.هروقت متنهاش رو بخونم میتونم تصور کنم چیزی رو که بیانش میکنه.به جزییات اهمیت زیادی میده.ولی از زدن بعضی حرفهاش تو گذشته راضی نیست و راضیه زمان زیادی رو بزاره تا از بین برن.
منطق و احساسش بنظرم تو یه ترازو تو حالت تعادل ان.
+ذوق هنری از کودکی در وی جوانه زده بود+
بنظر میاد امید به زندگی زیادی داره و آستانه عصبانیتش نسبت به بقیه هم بالاتره.
بنظرم اگه یه نقش بود نقش مجید تو داستانهای هوشنگ مرادی کرمانی بود.
همونقدر قشنگ و دلپذیر.

@Sahaʀ
در مورد ایشون متاسفانه اطلاعات کمی دارم اما اگه اشتباه نکنم به گربه علاقه زیادی داشتن
و تصورم پیش ازین این بود که دانشجوی مهندسی باشن تا روانشناسی :-‌"

@تیهو تهامی
در مورد شما، حقیقتا گاهی اوقات من هم ناراحتی رو حس میکنم وقتی بعضی از نوشته هارو میبینم.
سعی میکنه تمام تلاشش رو بکنه و تاجایی هم موفقه اما وقتی احساساتش وسط باشه بدون منطق جلو میره.
یک آن قید همه چیز رو میزنه و کاری که قلبش میگه رو انجام میده.و اینکار همیشه خوب نیست و قطعا بعضی اتفاقات جبران ناپذیرن.
علاقه داره به موسیقی.
ولی همیشه دوست دارم یه روزی با خوشحالی بیای و از کلی چیز خوب حرف بزنی و اینکه پروفایلت دیگه تیره نباشه :‌ (((
و بنظرم اگه یه نقش بودی نقش اما استون تو "فیلم احمقانه،دیوانه؛عشق"میبودی.
از لحاظ شخصیتی تو فیلم نه جریانات خیانت و اینا : ))))

aventador

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
Nahavand
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
۲ عدد برنز و یک عدد نقره
رشته دانشگاه
پزشکی
آرامش خاصی داره و اعتماد به نفس خوب.
دومی بله ولی اولی اخیرا کمرنگ تر شده )
خیلی ازش نمیدونم فقط میدونم ارومه و خوش صحبت همین :-"
:-" نیم ساعت اول چیزی نمیگم ولی بقیش بله خوش صحبت میشم )))
این بنده خدا یه گوشه نشسته ماستشو میخوره :))
)))
ادم خیلی سخت کوش و پرتلاش.به نظرم اعتماد به نفسشون خوبه.خانواده خوب و پایه ای دارن(از اون حامی ها شایدم یکم سخت گیر). شرمنده این اواخر فعال نبودین تو سایت زیاد شناختی ازتون ندارم:)
اووم تقریبا درسته کاملا جز مورد اعتماد به نفس ))) . اره خیلی وقته زیاد اکتیو نیستم
زیاد نمیشناسم ولی به نظر آدم سردی میاد
آره از نظطر اکثر ادما
ایشونم اصلا شناختی ندارم ولی شدیدا مخالف اون "من بهترینم" اوله سایته.
من مخالف هر شعار به این شکلم ))
مشغول راه اندازی کار جدیدشون هستن.از دلبر گفتن زیاد خوششون میاد و در جواب به ناشناس ها میگن.
شاید بعضی اوقات اونطور که باید به قضیه نگاه نکردن و خودشونو دست کم گرفتن اما چنین چیزی نبوده مثل همین داستان المپیادشون.
برخورد خوبی با همه دارن.ولی ایشون حداقل باید از یه نژاد اصیل روسی بودن با چنین چهره ای : )))
نامبذده در راه اندازی کار جدید داره پیر میشه ))) کاملا مشخصه تو چنلم عضوی ها )))
سلطان سعید :))
مهربون و خندون
سلطان پایه ریزی ویدیوکال :)):)):))
موسس ویدئو کال سمپادیا ))))
خیلی زیاد حرف نزدیم ولی در کل کاراکتر خیلی ساعی و مهربونی داره. میشه ازش الگو گرفت.بنظرم شوخه....و همین!(=
لطف داری که ))

برفــــ

-
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1403
@زهرا
(به قول خودش)باید با تیر زَدِش :-l :))
زهرا اینجا خیلی نوشته بود و فکر کنم با افراد زیادی در ارتباط باشه ولی در حقیقت احتمالا درونگراست. اعتماد به نفسش کمه و خجالتیه(قضیه آیناز رو یادتونه؟، ولی در مجازی خجالتی نیست به نظرم بیشتر در واقعیت اینطوریه). دقیق و ریزبینه. دوست نداره خودش رو بروز بده. از اینکه بهش توجه کنیم خوشش میاد ولی اگه همه افراد جمع روش تمرکز کنند و در موردش حرف بزنن مضطرب میشه. خودش رو تخریب و اذیت میکنه. به نظر میاد زودرنج باشه ولی به نظرم اینطوری نیست و اگر وقتی انتظارش رو نداریم ازمون ناراحت بشه صرفا بخاطر اون موضوع خاص نیست و اتفاقات دیگری در پشت قضیه وجود دارن و مجموعه اون ها باعث شده بِرَنجه و ناراحت بشه.
@ماهی
مرضیه فکر کنم برونگرا باشه. بیشتر از اینکه محتاط باشه ابرازگره و خودش رو بروز میده. چیز هایی که براش جالبند رو دوست داره با بقیه به اشتراک بذاره. اعتماد به نفسش خیلی خوبه. جزئیات براش مهم هستند. ریسک پذیره و گاها کارهای عجیب غریب و در حین حال جالبی انجام میده(مثال: نقاشی با خون، کی پایین امتحان انشا نهایی مینویسه ببخشید که خوندن این ناله ها رو در قالب انشاء به شما تحمیل کردم؟؟؟ مرضیه:))). توی نوشته‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌هاش طنز به کار میبره و موقع خوندنشون متوجه میشین به جزئیات ظریفی توجه کرده. آدم بامزه و خلاقیه.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ard
سال فارغ التحصیلی
1400
@ماهی
بامزه است.فکر کنم از هموناست که کم حرف میزنن ولی وقتی یه چیزی میگن همه غش میکنن از خنده.خیالپردازی خوبی داره گمونم. خیلی از چیزایی رو که حس میکنه به زبون میاره. به نظرم دوست داره زبون حیوانات رو بفهمه..خوش اخلاقه.
@زهرا
گمونم این تیپ اخلاقو داره که مثلا میشینه یه گوشه و به چرت و پرت های بقیه میخنده.بی حوصله است بیشتر وقتا. کم پیش میاد واقعا خندش بگیره.احتمالا جزئی نگره..حس میکنم دوست نداره خودشو زیاد بشناسونه یعنی شاید دوست داره تو حالت مخفی بمونه..شایدم یکم زود عصبانی میشه
@Sahaʀ
برخوردی نداشتم تا حالا با ایشون ولی طبق اسمش اووم شاید یکم لوس، زودرنج و احساسی.
ته چشماشم احتمالا یه نم داره همیشه و مهربونه..
@تیهو تهامی
بخاطر چیزایی که دوسشون داره میجنگه و تلاش میکنه. خوش ذوقه گمونم. خوش تیپه. از این تیپ های خز خوشش نمیاد. منظمه..وقتی ناراحته دوست نداره کسی به پر و پاش بپیچه..
قلبش بیشتر روش تسلط داره تا عقلش.
خوش قلب:)

نام مرکز سمپاد
فرزانگان۱
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
یه مرحله دو ادبی :)
دانشگاه
UMSHA
رشته دانشگاه
ANS
@ماهی
(من فقط برای شکلات اومدما:)))
هنرمند و دارای سلیقه و علاقه به آبرنگ (میدونم اینو هیچکدومتون نمی دونستین:)))
آشپزی نه چندان قوی ولی قابل احترام و متعهد به سیب زمینی سرخ کرده :)
حس میکنم که انگار تو یه فضای بسته است و گویی دیوارهای نمناک اتاق وی از هر طرف بر او فشار می‌آورند (یه چی تو مایه های همین جمله بندی)
کمی مهربون، رک، جدی با تعلقاتی از طنز، متعهد، اهل معاشرت

@تیهو تهامی
امم
نرگس خیلی مهربون و احساساتیه خیلی خیلی خیلی
همدرده، حامیه، زودرنجه، دیرفراموش کنه، وابستگی زیاد؟
اینکه حس میکنی نمیتونی و دیگه دیره؟

از اینا که دل نوشته هاشون میتونه لبریز از احساسات باشه
حالا یا از خوشحالی پره یا دلت بخاطر غم زیادش میگیره
حس کدبانویی ازت میگیرم
و همین :)

@زهرا
رئیس باند مافیایی که فاطمه طفلک رو قربانی خودت کردی:))
رک، بی پروا، یه گوشه گیرِ اجتماعی(پارادوکسیکال)، علاقه مند به نقاشی (گاها خط خطی های دلی) برای بیان احساسات
با خودش رو راست نیست و عین یه کلاف کاموا درون خودش تنیده شده
میخواد بازش کنه ولی نمیدونه از کجا...
گاهی مهربون بازیش گل میکنه و میخواد میانجی گری کنه
به ضحاک خیلی علاقه داره :-" ===‌)))))
اعصاب مصاب هم نداره
حساس به ضمیرهای جمع زبان فارسی و سایر :")
رگه هایی از خودخواهی هم دیده میشه :))
راستی تهدید کار خوبی نیست خانوم محب
بانگ هاتون رو هم از صفحه های مردم پاک نکنین شاید براشون خاطره است...
همین :-"

dorincii

ز هـمـه خـلـق رمـیـده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
بَلْدَةً مَیْتاً
سال فارغ التحصیلی
1404
@ماهی
از اون دسته از آدماییه که هنر تو خونشه. درونگراست. آدم دقیقیه و همه چیو یادداشت میکنه، اونم باجزئیات و اهل کوتاه نویسی نیست. یه خورده زود دلسرد میشه ولی راحت روحیه میگیره. مهربون به نظر میرسه و با بچه ها بیشتر از بقیه ارتباط میگیره. در واقع از اون دسته از آدماست که خیلی بچه دوسته. نگاه طنز جالبی داره به قضایا. خیلی به دستور زبان و نقطه و ویرگول و این چیزا حساسه. مذهبی و لطیف و گوگولیه. ((:همیشه هم من با موهای کوتاه تا سر شونه و مواج تصورش میکنم، نمیدونم چقد به واقعیت نزدیکه.
دختر خوبیم هست شکلات مارو میده.

@زهرا
احساساتیه. در لحظه تصمیم میگیره و اینده نگر نیست. اینجا بیشتر از اینکه براش حکم یه فروم رو داشته باشه حکم یه جایی رو داره که بتونه خودشو خالی کنه. وسواس "اسپیس نزدن قبل نقطه" داره. به نظر میرسه از اون دسته از آدماییه که خیلی تحت تاثیر خانوادشونن. محتاطه و حس میکنم راحت از گذشته نمیگذره کلا اهل "گذشته ها گذشته" نیست. خیلی سعی میکنه نقاط ضعفش رو کسی نفهمه (طبیعتا همه آدما این کارو میکنن) ولی گاهی اوقات اوضاع از کنترلش خارج میشه.

@تیهو تهامی
زودرنجه. از قضایا راحت نمیگذره ولی به روی خودش نمیاره. احساس میکنم تو دنیای واقعی زیاد به چیزی که نیست تظاهر میکنه. خونگرمه ولی یه خورده خجالتیم هست، علی رغم اینکه خجالتی به نظر میرسه احساساتشو بروز میده.

@Sahaʀ
رشته اش خیلی بهش میاد. آشفته است. از صحنه ها و اتفاقات مختلف راحت نمیگذره. از نظر احساساتی و منطقی بودن در فراز و نشیبه و خیلی استیبل نیست. آسون گیر نیست.

پ.ن: اگه چیز دیگه ای یادم اومد ادیت میکنم تا شب.

نام مرکز سمپاد
‌‌‌‌
شهر
سال فارغ التحصیلی
1401
این زنبیل اینجا باشه:‌-" فردا زهرا، مرضیه و نرگس رو تصور کنم :‌-"
[reminder‍طور مثلاً]
@زهرا
فکر می‌کنم نتونم اسم "تصور" رو روی حرف‌هام بذارم وقتی که حدوداً ۳ سال از آشنایی‌مون می‌گذره. "تصویر"ـی که ازت در ذهنم دارم، شاید واژۀ مناسب‌‌تری باشه و تبعاً این‌تصویر می‌تونه درست یا غلط باشه.
بذار تصور 3سال پیشمو بذارم:-"
دوستاشو دوست داره خیلی راحت دوست پیدا می کنه مهربونه
کنجکاوه ،زیاد فکر میکنه،احساس می کنم تو دنیای واقعی خجالتی تره
باادبه تقریبا! خونواده اشو دوست داره کم رو نیست:)
پستت که صحت تصورمو بررسی کرده‌بود رو حذف کردی که-_- خودم می‌گم: نمی‌دونم.
تصویر:
این عکسه هست؟خب، می‌تونم این رو بهت نسبت بدم. اون انبوه درختای پشت سر بچه‌ها، این بوته‌های خار، دویدن بچه‌ها، نگاه‌هاشون همه و همه:-‌"
تصویر در قالب کلمات:‌
اون کلاف کاموا رو گفته بودن؟ با اون خیلی موافقم. زهرا بی‌اندازه مهربون و بامحبته، برای دوستی‌هاش ارزش زیادی قائله[گاهی انقدر زیاد که آدم رو شرمنده می‌کنه]، توصیف‌کردن رو دوست داره و کاریه که توش زبردست و تواناست. شخصیت مجازی و واقعیش در نگاه اول خیلی متفاوت به نظر میاد ولی اینطور نیست و اگه ریز بشی می‌بینی که انگار هرکدوم بازتاب یه تکه‌هایی از وجودشه که تناقضی هم ندارن. هنوزم میگم که زیاد فکر می‌کنه و این بد نیست، ولی گاهی وقتا نسبتاً الکی و بیهوده خودش رو آزار می‌ده. و احتمالاً در بزرگسالی، یه کلکسیون پر و پیمون از عکس‌ها، یادگاری‌ها و مجلات قدیمی مربوط به کودکی، نوجوانی و جوانیش خواهد داشت که هر بار با نگاه‌کردن بهشون غرق شعف می‌شه.
@ماهی
مرضیۀ عزیز، جالب و دوست‌داشتنی ،-،
ازیناست که سوای از هنرهایی که دنبال میکنه، خیلی از هنرها رو در حد مبتدی بلده و توشون راحت می‌تونه جلو بره. فکر کنم منظورمو بد گفتم، ولی اگه هم می‌گفتم "بااستعداد"ـه کج‌فهمی می‌شد خب:-"
آینده‌نگر و جسوره،در عین‌حال ریسک‌پذیره و عواقب کارهاش رو کاملاً می‌پذیره. مهربون و خوش‌اخلاقه. حساس نیست و چیزهای کوچیک راحت عصبانیش نمی‌کنن. با "ذوق"ـه، و احتمالاً ازیناست که مسافرت باهاش کلی خوش می‌گذره و کل مسیر رو زند‌گی می‌کنه و از مسیر لذت می‌بره. همین‌ها فکر کنم.

تایید میکنم :-<
این رو انگار باید خرد خرد کامل کنم :-"
بهرصورت از حسن نیت شما ممنونم نرجس جان :‌))))
˺-˺
@تیهو تهامی
و خب "تصور"ـی که نسبت به نرگس در ذهنم دارم. ولی قبلش از تریبون[:-"] استفاده کنم و بگم که:«اسمت خیلی قشنگه»
نرگس ازین‌هاست که از دیدن طبیعت و زیباییش مسحور می‌شه، بیشتر از بقیه‌ی آدم‌ها. احتمالاً می‌تونه ساعت‌ها توی جنگل راه بره و برای خودش آواز بخونه و یا اونقدر به آسمون و ستاره‌های شب و ماه زل بزنه تا وقتی‌که خوابش ببره و از دیدن زیبایی یه گل سیری ناپذیره. قلب مهربونی داره، بانگ‌های شب‌بخیرش خیلی زیبان، خیلی خیلی.
و اگه بخوام چندتا صفت نسبت بدم:
نرگس مهربان، روبه‌جلو، زودرنج، احساسی، قوی، پرذوق و تواناست.

===
خرد خرد کاملش می‌کنم خب :-"-_-

Krypton

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سال فارغ التحصیلی
1402
رشته دانشگاه
CS
@ماهی
به نهاد هنرمند، خیلی هنرمند، به معنای واقعی کلمه. یه کوچولو اعتماد به‌نفسش کمه (شکسته نفسی می‌کنه و فکر می‌کنه بقیه ازش بهترن)، خیالپرداز شاید. و داراری تخیل قوی، عاشق کتاب و کاغذ، جوریکه یحتمل حالش با خرید کتاب دگرگون می‌شه. خوش‌ذوق، بی‌توجه به جزئیات اطرافش نیست و اگر باهاش صمیمی باشی احتمالا همیشه درجواب "چه خبر؟" حرف قشنگی داشته باشه.
خوب می‌نویسه و ارادت خاصی هم به ادبیات ایرانی داره، توی انتخاب کتاب دقیق عمل می‌کنه؛ شجاعه و می‌تونه برای با کیفیت زیستنِ فرصت یک‌باره‌ی زندگی، هرکاری کنه!
با بچه‌ها رابطه‌ی خوبی داره و دنیاشون رو می‌پسنده.
شاید معتقد به این‌که : "در هر بی‌نظمی، نظمی‌ست!" =‌‌‌)))

@زهرا
علاقه‌مند به چیزهای قدیمی‌طور و نوستالژی. دغدغه‌مند، طوری‌که احتمالا همیشه یه درگیری یا مشغولیت ذهنی داره (با هر موضوعی). یه دنیای ذهنی داره و درونگراست. ارتباط برقرار کردن براش راحت نیست ولی وقتی از این مرحله گذشت، همه‌جور حامی و همراهه. خانواده‌ش براش همیشه در اولویت‌‌ان.
سلیقه‌ی لطیفی داره (رنگهای ملیح و این صحبتا). شاید قاطع و میانه‌رو.

@تیهو تهامی
حساس و احساساتی، با وفا، برون‌گرا. عمدتاً احساساتی که تجربه می‌کنه از غلظت زیادی برخوردارن، تنهایی و خلوت خودش رو به جمع ترجیح می‌ده. چیزهای ساده رو می‌پسنده. احتمالا خیلی مرتب باشه.
[esfj؟]

@Sahaʀ
حامی حیوانات، درون‌گرا، منطقی، علاقه‌مند به سکوت و رنگ‌های خنثی و مفاهیم عمیق نهفته در آثار هنری!! =‌‌) منظم و دقیق.

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
Physics
دانشگاه
SUT
رشته دانشگاه
Physics
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اشباح
سال فارغ التحصیلی
1400
@ماهی
خب اول از همه چیز شخصا چون خیلی اسم مرضیه رو دوست داشتم یه مدتی با غزل دلمون میخاست اسممون مرضیه و راضیه باشه : ))))
نهههه :))))
روح لطیفی میشه از نقاشی هاش استخراج کرد حتی اون دیوِ که برای بچها کشیده بود هم لطافت خودش رو داشت.
البته *دیوه :-"
اینکه به بچها اهمیت زیادی میده رو خیلی دوست دارم.بعضی اوقات بچها به صدتا آدم بزرگ می ارزن و میشه لذت بیشتری باهاشون برد.
صحیح :-‌"
نمیدونم چقدر مهارتش تو سیب زمینی سرخ کردن بالا رفته ولی یحتمل هنوز به حد ایده آل نرسیده.
ماهیتابه رو عوض کردم کلی بهتر شدن. همه چیز بخاطر کمبود امکانات بود :-<
از لحاظ منطقی فکر میکنم با منطق پیش میره تا حدودی مگر مواردی که احساسش کلا هوش و حواسشو ببره.
یه چیز میانه نیست شاید.
نمیدانم ._.
اخلاقا کسی که با بچها میجوشه .خوش اخلاقه.
البته تو خونه بداخلاقم کلی :-‌"
در کل مکمل خوبی بنظر میای حیف که دختری :‌>
=‌))) پس اون خواستگاریا الکی نبود. به به :-"
و بنظرم اگه قرار بود یه شخصیت باشه رودابه شاهنامه بهش نزدیک میبود.
من نمیدونم رودابه کیه، ویکی پدیاش رو خوندم و با این مواجه شدم:
زال جوان از وجود رودابه آگاه گشت و با توصیفات همراهان ندیده عاشق رودابه شد. رودابه نیز ندیده دلداده زال گشت.
صحیح :)) :-"

مرسی که نوشتی *-:

@ماهی
مرضیه فکر کنم برونگرا باشه.
بله اینجور فکر میکنم.
بیشتر از اینکه محتاط باشه ابرازگره و خودش رو بروز میده.
آره لامصب :ایموجی راه رفتن
چیز هایی که براش جالبند رو دوست داره با بقیه به اشتراک بذاره.
آه بشدت صحیح ~.~
اعتماد به نفسش خیلی خوبه.
نمیدانم .-.
جزئیات براش مهم هستند. ریسک پذیره و گاها کارهای عجیب غریب و در حین حال جالبی انجام میده(مثال: نقاشی با خون، کی پایین امتحان انشا نهایی مینویسه ببخشید که خوندن این ناله ها رو در قالب انشاء به شما تحمیل کردم؟؟؟ مرضیه:))). توی نوشته‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌هاش طنز به کار میبره و موقع خوندنشون متوجه میشین به جزئیات ظریفی توجه کرده. آدم بامزه و خلاقیه.
مرسی *___*
@ماهی
بامزه است.فکر کنم از هموناست که کم حرف میزنن ولی وقتی یه چیزی میگن همه غش میکنن از خنده.
نه :)))))))
خیالپردازی خوبی داره گمونم. خیلی از چیزایی رو که حس میکنه به زبون میاره.
آری :-‌"
به نظرم دوست داره زبون حیوانات رو بفهمه..خوش اخلاقه.
درباره‌ی زبون حیوونا تا حالا فکر نکرده بودم :‌))) اخلاقم هم که نزدیکان تایید نمیکنند :-‌"
تشکر از شما *-:
@ماهی
(من فقط برای شکلات اومدما:)))
آفرین حالا برو برا خودت سه تا شکلات بخر عزیزم ^_^
هنرمند و دارای سلیقه و علاقه به آبرنگ (میدونم اینو هیچکدومتون نمی دونستین:)))
مرسی :))
آشپزی نه چندان قوی ولی قابل احترام و متعهد به سیب زمینی سرخ کرده :)
عجب :)) فقط همون روبلدم آخه :))
حس میکنم که انگار تو یه فضای بسته است و گویی دیوارهای نمناک اتاق وی از هر طرف بر او فشار می‌آورند (یه چی تو مایه های همین جمله بندی)
آره :ایموجی راه رفتن
کمی مهربون، رک، جدی با تعلقاتی از طنز، متعهد، اهل معاشرت
امیدوارم *_*
مرسی *-:
@ماهی
به نظر از اون دسته آدماییه که با نگاه کردن به هر چیزی از اون لذت و روحیه زیادی میگیره. مثل بچه های انار! یا بچه گلابی ها.
آری -.-
به نظرم نقاشی هاش همیشه یه انگیزه خاصی توی آدم به وجود میارن که به خاطر اینه که آدم خوشرویه و تمام حس های خوبشو توی نقاشی هاش میریزه.
از اینا که غذا رو با عشق میپزن که خوشمزه میشه؟ نه :)) بهش اعتقاد ندارم :))
خانواده نسبتا پرجمعیتی داره و با خواهرا و برادراش ارتباط خوبی داره؛ شاید یعنی.
عه اینقدر حرف زدم اینجا که میدونید؟ :-‌" نه ارتباط صحیحی نداریم :))
ادبیاتشم خوبه. به هر کسی که بخواد باهاش آشنا بشه ازش کمکی بخواد و.. همیشه روی باز نشون میده. توی نه گفتن مشکل داره؛ شاید
ادبیاتم بد نیست، روی باز بله تا بشه :-‌" ولی تو نه گفتنم ایرادی نمیبینم :))
مرسی که نوشتی *_*
@ماهی
از اون دسته از آدماییه که هنر تو خونشه.
آره ژنتیکیه، دور و بریامم همه نقاشی‌شون خوبه متاسفانه :))
خیر :-‌"
آدم دقیقیه و همه چیو یادداشت میکنه، اونم باجزئیات و اهل کوتاه نویسی نیست. یه خورده زود دلسرد میشه ولی راحت روحیه میگیره. مهربون به نظر میرسه و با بچه ها بیشتر از بقیه ارتباط میگیره. در واقع از اون دسته از آدماست که خیلی بچه دوسته. نگاه طنز جالبی داره به قضایا. خیلی به دستور زبان و نقطه و ویرگول و این چیزا حساسه.
تماماً صیحیح.
مذهبی و لطیف و گوگولیه. ((:
عه .-. یکی دیگه هم فکر میکرد مذهبی ام. مذهبی نیستم ولی -.- اوناشم لطف داری :-‌" *_*
همیشه هم من با موهای کوتاه تا سر شونه و مواج تصورش میکنم، نمیدونم چقد به واقعیت نزدیکه.
چک کردم موهام رو تو اون تاپیکه لایک کرده بودیا، چطور نمیدونی؟ :)) تازه تو ح.ب هم گذاشته بودم پشتشون رو -.-
بله کوتاهن اما موج چندانی ندارن. --‌.--
دختر خوبیم هست شکلات مارو میده.
از طرف من برای خودتون شکلات بخرید :-‌"
و اینکه مرسی *-:
@ماهی
به نهاد هنرمند، خیلی هنرمند، به معنای واقعی کلمه.
لعنتی :‌))) لطف داری :-"
یه کوچولو اعتماد به‌نفسش کمه (شکسته نفسی می‌کنه و فکر می‌کنه بقیه ازش بهترن)
شاید گاهی کم باشه ولی شکست نفسی ها رو معتقدم حقیقتن :-"
خیالپرداز شاید. و داراری تخیل قوی
آری .-.
عاشق کتاب و کاغذ، جوری که یحتمل حالش با خرید کتاب دگرگون می‌شه.
من چون یه دوره‌ی زردِ کتاب دوستی رو در زندگی گذروندم با دیدن این تشنج کردم :)) ولی هنوز هم آره، خوشم میاد ولی نمیخونم --.--
خوش‌ذوق، بی‌توجه به جزئیات اطرافش نیست
آری :-"
و اگر باهاش صمیمی باشی احتمالا همیشه درجواب "چه خبر؟" حرف قشنگی داشته باشه.
گمون نکنم :)) حالا باز صمیمیا باید نظر بدن :))
خوب می‌نویسه
*-*
و ارادت خاصی هم به ادبیات ایرانی داره
آره :‌)))
توی انتخاب کتاب دقیق عمل می‌کنه
نه :))
شجاعه و می‌تونه برای با کیفیت زیستنِ فرصت یک‌باره‌ی زندگی، هرکاری کنه!
بنظر نمیاد :")
با بچه‌ها رابطه‌ی خوبی داره و دنیاشون رو می‌پسنده.
شاید معتقد به این‌که : "در هر بی‌نظمی، نظمی‌ست!" =‌‌‌)))
آره تقریبا :‌)))
مرسی ازت *__*

@ماهی
مرضیۀ عزیز، جالب و دوست‌داشتنی ،-،
تایید میکنم :-<
این رو انگار باید خرد خرد کامل کنم :-"
بهرصورت از حسن نیت شما ممنونم نرجس جان :‌))))

عه کاملش کرد ‌:‌-"
ازیناست که سوای از هنرهایی که دنبال میکنه، خیلی از هنرها رو در حد مبتدی بلده و توشون راحت می‌تونه جلو بره. فکر کنم منظورمو بد گفتم، ولی اگه هم می‌گفتم "بااستعداد"ـه کج‌فهمی می‌شد خب:-"
حالا نه خیلی هنرها، ولی مرسی *--*
ناه :-<
و جسوره،در عین‌حال ریسک‌پذیره و عواقب کارهاش رو کاملاً می‌پذیره. مهربون و خوش‌اخلاقه.
اوهوم. در مورد اخلاق هم گفتم که نیستم -.-
حساس نیست و چیزهای کوچیک راحت عصبانیش نمی‌کنن.
نه. فکر میکنم خیلی حساسم. .--.
با "ذوق"ـه، و احتمالاً ازیناست که مسافرت باهاش کلی خوش می‌گذره و کل مسیر رو زند‌گی می‌کنه و از مسیر لذت می‌بره. همین‌ها فکر کنم
*-* مرسی :‌))

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رفسنجان
سال فارغ التحصیلی
1399
رشته دانشگاه
روانشناسی
در مورد ایشون متاسفانه اطلاعات کمی دارم اما اگه اشتباه نکنم به گربه علاقه زیادی داشتن
و تصورم پیش ازین این بود که دانشجوی مهندسی باشن تا روانشناسی :-‌"
با هرچی گفتی موافقم .خودمم برای مهندسی بیشتر آمادگی داشتم تا روانشناسی: ))
دستت درد نکنه که باوجود شناخت کمت نوشتی~~
راستش خیلی ایشون رو نمیشناسم ولی میگم دیگه.
علاقه زیادی به حیوانات دارن مخصوصا گربه.
خیلی احساسین و با دیدن هر صحنه ای که خیلیا بی تفاوت از اون میگذرن غم تو دلشون میشینه. منظم هستن.
بنظر خودم هم همینطوره فقط شرمسارانه باید بگم که من ابدا آدم منظمی نیستم:"
مرسی بابت تصورت: -*
رشته اش خیلی بهش میاد. آشفته است. از صحنه ها و اتفاقات مختلف راحت نمیگذره. از نظر احساساتی و منطقی بودن در فراز و نشیبه و خیلی استیبل نیست. آسون گیر نیست.
با خوندن پیامت بیشتر خودم‌ رو شناختم،دستت درد نکنه^^
حامی حیوانات، درون‌گرا، منطقی، علاقه‌مند به سکوت و رنگ‌های خنثی و مفاهیم عمیق نهفته در آثار هنری!! =‌‌) منظم و دقیق.
سرچ کردم تا با رنگهای خنثی آشنا شم:))و آره همیشه ترجیحشون میدادم! هیچوقت نمیدونستم در بخش علاقمندی ها چی بنویسم،کمک بزرگی کردی: ))
من ابدا منظم نیستم،از والدین رنج کشیده‌م بپرس:`) و شاید به چیزهایی که برام مهمن دقت کنم ولی کلا سر به هوا هستم:`

الهه ن

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مياندوآب
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی
@ماهی ماهی همون مروان ه؟ :))
من اولش فکر کردم شاید از بچه‌های اهل سنت باشه که اسمش مروان ه. بعداً فهمیدم فلسفه‌ی دیگری داشته. اگه همونه توصیف کنم. : ))

خب، چون پیشکسوتم می‌تونم دو پست متوالی بدم :))

مروان. :)) خیلی آدم اجرایی هست، ازونایی که میشه کارهای اجرایی رو بهش سپرد و اعتماد کرد.
تصورم اینه که صورتش گرده. امیدوارم لپ هم داشته باشه. -تصورم-

روحیه‌ی طناز نسبی داره. :))

کم حرف می‌زنه ولی احتمالاً کلمات کلیدی خاصی می‌گه که یا جمع می‌خنده یا توجه‌اشون جلب می‌شه.

به نظرم khaby طوره!

قد متوسط تا بلند، ۱۶۵-۱۶۷-۱۷۱/۲

به نظرم در جمع همونی ه که پوینت متفاوت و جدیدی رو مطرح می‌کنه، طور دیگه می‌تونه ببینه قضایا رو.

خودش ه فکر کنم.

اهل هنر بودنش این فکر رو در ذهنم متبادر می‌کنه که احتمالاً بخواد طراحی صنعتی بخونه! بهش میاد به نظرم. یعنی با ذهنیتم.

کلاً ازون تیپ‌هایی ه که دوست داشتم در جمع دوستانم داشته باشم.

دیگه چی؟

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اشباح
سال فارغ التحصیلی
1400
خب، چون پیشکسوتم می‌تونم دو پست متوالی بدم :))
حالا اگه مدیر اینجا بودم می‌دیدی :-" :))
مروان. :)) خیلی آدم اجرایی هست، ازونایی که میشه کارهای اجرایی رو بهش سپرد و اعتماد کرد.
آره گمونم :-"
تصورم اینه که صورتش گرده. امیدوارم لپ هم داشته باشه. -تصورم-
لپ هام خیلی نرمن‌ها :-"
روحیه‌ی طناز نسبی داره. :))
چه ترکیب خوبی :‌)))
کم حرف می‌زنه ولی احتمالاً کلمات کلیدی خاصی می‌گه که یا جمع می‌خنده یا توجه‌اشون جلب می‌شه.
احتمالا تو نوشته‌هام اینجورم و در واقعیت نه -.- شایدم ایراد از اطرافیانه :))
به نظرم khaby طوره!
شاید :-‌"
قد متوسط تا بلند، ۱۶۵-۱۶۷-۱۷۱/۲
نه :)) ۱۶۰ هم نمیشم. گمونم ۱۵۸ بود :-‌"
به نظرم در جمع همونی ه که پوینت متفاوت و جدیدی رو مطرح می‌کنه، طور دیگه می‌تونه ببینه قضایا رو.
اینم نمیدونم. شاید :-‌"
خودش ه فکر کنم.
سعی بر اینه :-‌"
اهل هنر بودنش این فکر رو در ذهنم متبادر می‌کنه که احتمالاً بخواد طراحی صنعتی بخونه! بهش میاد به نظرم. یعنی با ذهنیتم.
گرافیک :-" از طراحی صنعتی خوشم نمیاد :))
کلاً ازون تیپ‌هایی ه که دوست داشتم در جمع دوستانم داشته باشم.
*___*
شما چون پیشکسوتی هر وقت چیز دیگه‌ای هم بود بگو :))
خیلی خوشحال شدم. مرسی *____*

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
Physics
دانشگاه
SUT
رشته دانشگاه
Physics
هفته‌ سوم (۲ تا ۸ مرداد)
@Maia
@..Mehrab..
@uwu
Karen

...
ببینید نوبت کی شده؟

...
نکته اینجا انجمن روانشناسیه کلا سعی کنید با توجه به شواهدی که از ح.ب ها دستتونه عمیق تحلیل کنید

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا