• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کشتی کچ

بهترین کشتی گیر حال حاضر کمپانیwwe کیست؟

• رومن رینز

رای‌ها: 4 57.1%
  • رندی اورتون

رای‌ها: 5 71.4%
  • درو مکینتایر

رای‌ها: 2 28.6%
  • سمی زین

رای‌ها: 0 0.0%
  • بابی لشین

• د فیند

• ساشا بنکس

• الکسا بلس

• اسکا

• ادام کول

• رای‌دهندگان
    7
پاسخ : کشتی کج

رویال رامبل شروع شده؟!
یعنی چی؟
پارسال که در رویال رامبل به نامردی جان سینا برنده نشد

سایت رسمی wwe
http://us.wwe.com/?cid=200901GERMANY-02http://us.wwe.com/?cid=200901GERMANY-02
رده بندی بازیکنان این هفته
http://us.wwe.com/inside/power25/
واپیپر رویال رامبل
http://www.wwe.com/content/media/wallpapers/royalrumble10paper.html
و اطلاعات کامل از رویال رامبل
http://us.wwe.com/shows/royalrumble/

جدا؟من که چند وقته از مسابقات کشتی کج خیی خبر ندارم!
فقط یک مسابقه دیدم از دی اکس با بیگ شو که جان سینا هم اومد خودشو اون وسط دخالت داد!
هنوز بچه است!

به نقل از Mysterio :
جدا؟من که چند وقته از مسابقات کشتی کج خیی خبر ندارم!
فقط یک مسابقه دیدم از دی اکس با بیگ شو که جان سینا هم اومد خودشو اون وسط دخالت داد!
هنوز بچه است!
چه دلیل قانع کننده ای
کشتی کج همش داستانه
شما میدونی چرا خودشو دخالت داد؟
حتما دلیل داشته که اومده تو رینگ
اینم یکی از مرسوماته
شما یک بازی کن بگو که وسط بازی دیگران تا حالا نیومده باشه

یه چیز یکم بی ربط بگم فضا عوض شه؟ این چه ورزشیه شما دوست دارید؟ من یکی از لینکا را زدم تا صفحه اولشو دیدم کم مونده بود فیوز برق خونه را هم بکشم بیرون! خیلی ترسناکهههههههههههههه! آدماش شکل غول های چراغ جادو بودن!
البته : من که همونطور که گفتم ترسیدم دیگه اصلا نفهمیدم چیه! ولی باید جذاب باشه! من کشتی آزاد و فرنگی را دوست دارم ببینم این هم شکل اوناست؟ یعنی تو همون مایه با درجه ی وحشتناکیه 1000000000برابر؟

به نقل از عطیه.م :
یه چیز یکم بی ربط بگم فضا عوض شه؟ این چه ورزشیه شما دوست دارید؟ من یکی از لینکا را زدم تا صفحه اولشو دیدم کم مونده بود فیوز برق خونه را هم بکشم بیرون! خیلی ترسناکهههههههههههههه! آدماش شکل غول های چراغ جادو بودن!
البته : من که همونطور که گفتم ترسیدم دیگه اصلا نفهمیدم چیه! ولی باید جذاب باشه! من کشتی آزاد و فرنگی را دوست دارم ببینم این هم شکل اوناست؟ یعنی تو همون مایه با درجه ی وحشتناکیه 1000000000برابر؟
این یه جورایی شکل دعوای خودمونه هیچ مقررات زدنی هم نداره حتی میتونی داورم بزنی البته 80 درصد این زدنا الکی و از پیش تایین شدس نفر برنده اول کلی میخوره بعد یه دفعه رم میکنه و میبره تازه مسابقات زناشم هست که بهش میگن diva زنا عین مردا نمیتونن هم دیگه رو بزنن پس واسه تو خوبه

به نقل از lof :
این یه جورایی شکل دعوای خودمونه هیچ مقررات زدنی هم نداره حتی میتونی داورم بزنی البته 80 درصد این زدنا الکی و از پیش تایین شدس نفر برنده اول کلی میخوره بعد یه دفعه رم میکنه و میبره تازه مسابقات زناشم هست که بهش میگن diva زنا عین مردا نمیتونن هم دیگه رو بزنن پس واسه تو خوبه
خیلی اینارو جدی نگیر خانم مدیر
اتفاقن کلی مقررات داره
شکل های زیادی هم داره که هرکدوم جذابیت های خودشو داره
داور رو هم نمیشه زد یعنی بستگی داره به بازی و به داور
diva هاهم کارشون خیلی درسته اما بیشتر تکنیکین تا قلدر!

به نقل از عطیه.م :
آی آی ! حرف های نژادپرستانه نشنوم!!
کلا ورزش مفرهی به نظر میرسه!
تو سه تا مشت که بهت اصابت کنه میفهمی خیلی هم مفرح نیست.
ولی به نظر من همش از پیش تعیین شده است. اونایی که میخوان کتک بخورن خودشون رو مثل ماست میندازن جلوی اون یکی دیگه.

من دیشب کابوسه بازیکنای کشتی کج دیدم.خیییییییییییییییییییییلی وحشین.ببینم کسی هم از اون بازی ها زنده میان بیرون.یا شاید هم اینایی که نشون میدن خالی بندیه.اخه این همه میخورن و باز بلند میشن.خیلی بد همدیگرو میزنن.چه طوری میتونین دوست داشته باشین این بکش بکش رو؟

به نقل از مرسده :
من دیشب کابوسه بازیکنای کشتی کج دیدم.خیییییییییییییییییییییلی وحشین.ببینم کسی هم از اون بازی ها زنده میان بیرون.یا شاید هم اینایی که نشون میدن خالی بندیه.اخه این همه میخورن و باز بلند میشن.خیلی بد همدیگرو میزنن.چه طوری میتونین دوست داشته باشین این بکش بکش رو؟
بابا چند بار بگم تمامش از پیش تایین شدس اگه نمای نزدیک ببینی اصلا همدیگه رو نمیکشن انگار فقط به هم دست میکشن عین فیلمای بوروسلی

من واقن تا حالا فکر میکردم فیلم های بروسلی واقعیه؟پس چی میگن که مسابقات واقعی وجود داره و کمربند فدراسیون و این جور چیزا.

به نقل از مرسده :
من واقن تا حالا فکر میکردم فیلم های بروسلی واقعیه؟پس چی میگن که مسابقات واقعی وجود داره و کمربند فدراسیون و این جور چیزا.
کمر بندشم الکیه فکر کردی میان سر کمر بند با هم میجنگن؟
هر کی روش شرط بندی بیشتر شده باشه همون برندست

عزیز من
حرف شما درست مثل اینه که وسط یه فیلم مهیج بلند شی و تلویزیونو خاموش کنی بگی این که فیلمه ...
خنده داره دیگه
ما سرگرمی می خواهیم نه کشته کشتار
تازه با همین وضع که نمایشیه بازی ها عده ای رنگ عوض کردن
حالا اگه واقعی بود دیگه ...
یا شما فکر کردید خیلی مغز متفکرید که میاید میگید نمایشیه؟
اون آمریکایی ها که هر دفعه 200 یا 300 هزار نفر بلکه بیشتر میرن ورزشگاه اسکل اند؟
پس شما هم که میرید کنسرت باید اسکل باشید
این ورزش نوعی هنره
دیگه هم کسی حق توهین نداره

بر و بچ امشب رویال رامبل رو عشقه

به نقل از Arman.Z :
عزیز من
حرف شما درست مثل اینه که وسط یه فیلم مهیج بلند شی و تلویزیونو خاموش کنی بگی این که فیلمه ...
خنده داره دیگه
ما سرگرمی می خواهیم نه کشته کشتار
تازه با همین وضع که نمایشیه بازی ها عده ای رنگ عوض کردن
حالا اگه واقعی بود دیگه ...
یا شما فکر کردید خیلی مغز متفکرید که میاید میگید نمایشیه؟
اون آمریکایی ها که هر دفعه 200 یا 300 هزار نفر بلکه بیشتر میرن ورزشگاه اسکل اند؟
پس شما هم که میرید کنسرت باید اسکل باشید
این ورزش نوعی هنره
دیگه هم کسی حق توهین نداره

بر و بچ امشب رویال رامبل رو عشقه
حالا تو واقعن این ورزش رو دوست دارید؟از چیش خوشت اومده؟واقن این بزن بزن چیش جالبه؟شما پسرا بعضی وقت ها سلیقه های مزخرفی دارید؟

بله دوست دارم تو فیلم اکشن دوست نداری؟
از هیجان و جف هاردی
همه چیش
به پسر بودن نیست
اینقدر پسر و دختر رو متفائت ندونین
ما همه یکی هستیم

به نقل از Arman.Z :
به پسر بودن نیست
اینقدر پسر و دختر رو متفائت ندونین
ما همه یکی هستیم
77777% موافقم! اه! همش می خواین همه چیز را فرق بزارن! حتی خود دخب=ترا و خود پسرا برای اینکه یه چیزی به نفعشون بشه یه همچین فرقایی می زارین!
من خودم کلی عاشق فیلم اکشنم! البته از اینا ترسیدم ولی خب تا حالا که پیش نیومده مسابقه ای ببینم!
راستی مرسده : جکی جان فیلماش اون تیکه های رزمیش که خودش کار میکنه واقعیه! اصلا از بدل کار و وسیله های فرعی و اینا استفاده نمیکنه! سر همین کلی بلا سرش میاد!

قبول دارم منم فیلم اکشن دوست دارم.ولی خودتون دارید میگید فیلم.اون فیلمه.این بازی وحشی گریه.من بازی هاشو دیده.وحشتناکن.حتی اگه یه دعوا بود و همدیگرو میزدن خیلی هم حال میداد.اما چیزی که این وضع رو بدتر می کنه این است که این کشتی کج یه ورزشه و خیلی ها میرن برا این که بزن بزن ببینن و کلی هم حال می کنن.راجع به این یه مورد خاص بین پسرا و دخترا فرق می زارم چون هیچ دختری ندیدم که کشتی کج دوست داشته باشه.

حتی بعضی از پسرا خیلی هم بدشون میاد و به سوسول بازی هیچ ربطی نداره.

به نقل از مرسده :
راجع به این یه مورد خاص بین پسرا و دخترا فرق می زارم چون هیچ دختری ندیدم که کشتی کج دوست داشته باشه.

حتی بعضی از پسرا خیلی هم بدشون میاد و به سوسول بازی هیچ ربطی نداره.
برای اینکه نظرت را عوض کنم، و در این راه ایثار میکنم! من اصلا عاشق کشتی کجم فکر کن تو!( حالا خوبه یه دقیقه پیش گفتم اصلا ندیدم تا حالا! :D)
بی خیال حالا بزار اینا برگردند سر موضوع اصلیشون! من و تو که سر در نمیاریم همون تو تاپیکهای دیگه باشیم سنگین تریم! :D

نمیدونم این لف چرا دوست داره بگه همه چی الکیه؟!
کلا همه چی نمایشیه نه؟هم حرکات بروسلی هم جکی چان هم کشتی کج هم بکس هم شنا؟!!!!
گفتم که تو اگه رفتی تو رینگ من بهت میلیاردی پول میدم
میرم بانک میزنم پول میدم
البته یک ایرانی توی مسابقات شرکت کرد ولی چون با مسلمونا مشکل دارن کشتنش
البته فقط مساله مسلمونی نبود اما یکیش این بود
یک زن ایرانی(مطمئن نیستم ایرانی باشه)هم مرد توی رینگ
خیلی فجیح!
اما کلا رشته ی باحاله
اگه حوصله داشتم انواعشو میزارم واستون

بستگی داره بعضیاش در حد آمبولانس هم می کشه بعضی ها هم 30 دقیقه کتک می خورن بعد بلند می شن و برنده می شن.

Back
بالا