• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

ابطال تحصیل مستقیم متوسطه اول به دوم سمپادی‌ها

• شروع کننده موضوع

amirTT

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
-2
البته شماها همتون ورود مستقیم دارید ما مشهدیا باید در هر صورت که تصویب بشه یا نشه تعیین مرکز بدیم وگرنه نهم حذفیم

Retr026

:)
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
مدال المپیاد
کامپیوتری بودم
تلگرام
البته شماها همتون ورود مستقیم دارید ما مشهدیا باید در هر صورت که تصویب بشه یا نشه تعیین مرکز بدیم وگرنه نهم حذفیم
نهم حذف نمیشین فقط میفتین یکی از مرکز های دیگه مثل 4 یا 2

Retr026

:)
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
مدال المپیاد
کامپیوتری بودم
تلگرام
میدونم منظورم اون دسته ای بود که خیلی دیگه ...
منم منظورم هموناس
حذف نداریم . فقط میفتن یه مرکز دیگه
فرضا من دهمی حتی اگه اخراج بشم انتقالی میگیرم به یه مرکز دیگه و از سمپاد نمیفتم بیرون

• شروع کننده موضوع

amirTT

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
-2
منم منظورم هموناس
فرضا من دهمی حتی اگه اخراج بشم انتقالی میگیرم به یه مرکز دیگه و از سمپاد نمیفتم بیرون
عه 😐

نام مرکز سمپاد
علامه امینی
شهر
میانه
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
شهید مدنی آذربایجان
رشته دانشگاه
مهندسی نرم افزار
خب دوستان با خوندن پست هاتون لازمه توضیحات حقوقی بدم .
هیات عمومی دیوان عدالت اداری بالاترین مرجع تصمیم گیری قضایی در مورد رویه ها و مصوبات اداری کشوره . تصمیمات این شورا از لحظه ابلاغ معتبره و اگر رای بر ابطال رویه ای داده باشه ، طرف شکایت دیگه به هیچ وجه حق ادامه اون روند رو نداره .
با این حساب متاسفانه از تاریخ ابلاغ این رای ، ورود بدون آزمون سمپادی های عزیز از کلاس نهم به دهم کاملا منتفی هست و اگر قبل از شروع سال تحصیلی بعدی این رای به وزارتین علوم و آموزش و پرورش ابلاغ بشه ( ابلاغ قضایی با درج در رسانه ها فرق میکنه ) دیگه حتما باید حتی دانش آموزای کلاس نهم امسال هم آزمون بدن .
هرچند خودم به جد و یقینا با حذف رویه ورود بدون آزمون به خاطر ذات سمپاد مخالفت دارم ، ولی کاریش نمیشه کرد جمع کردن امضا و اعتراض هم متاسفانه نمیتونه این مساله رو حل کنه و باید سمپادی های عزیز تو پایه نهم مجددا رقابت کنن با بقیه .

Cooly

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان x
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1405
خب دوستان با خوندن پست هاتون لازمه توضیحات حقوقی بدم .
هیات عمومی دیوان عدالت اداری بالاترین مرجع تصمیم گیری قضایی در مورد رویه ها و مصوبات اداری کشوره . تصمیمات این شورا از لحظه ابلاغ معتبره و اگر رای بر ابطال رویه ای داده باشه ، طرف شکایت دیگه به هیچ وجه حق ادامه اون روند رو نداره .
با این حساب متاسفانه از تاریخ ابلاغ این رای ، ورود بدون آزمون سمپادی های عزیز از کلاس نهم به دهم کاملا منتفی هست و اگر قبل از شروع سال تحصیلی بعدی این رای به وزارتین علوم و آموزش و پرورش ابلاغ بشه ( ابلاغ قضایی با درج در رسانه ها فرق میکنه ) دیگه حتما باید حتی دانش آموزای کلاس نهم امسال هم آزمون بدن .
هرچند خودم به جد و یقینا با حذف رویه ورود بدون آزمون به خاطر ذات سمپاد مخالفت دارم ، ولی کاریش نمیشه کرد جمع کردن امضا و اعتراض هم متاسفانه نمیتونه این مساله رو حل کنه و باید سمپادی های عزیز تو پایه نهم مجددا رقابت کنن با بقیه .
مسئله اینه که از پایان سال تحصیلی ما نهم ها فوقش سه روز مونده. بعدش نهایی میدیم
ما سه ساله هوش کار نکردیم و اینا که دم از «تبعیض ناروا» میزنن باید درک این رو داشته باشن که اگه امسال باز امتحان بگیرن، اون هم تبعیض به حساب میاد و انصاف نیست
مدیرمون گفته که تا بیست رو قطعی بودن این ابطال معلوم میشه و به احتمال نود و نه درصد میوفته سال بعد. چون بیست روز دیگه میشه اواسط خرداد و اوایل تیر هم تیزهوشانه. چطور میشه رسوند؟!

نام مرکز سمپاد
علامه امینی
شهر
میانه
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
شهید مدنی آذربایجان
رشته دانشگاه
مهندسی نرم افزار
مسئله اینه که از پایان سال تحصیلی ما نهم ها فوقش سه روز مونده. بعدش نهایی میدیم
ما سه ساله هوش کار نکردیم و اینا که دم از «تبعیض ناروا» میزنن باید درک این رو داشته باشن که اگه امسال باز امتحان بگیرن، اون هم تبعیض به حساب میاد و انصاف نیست
مدیرمون گفته که تا بیست رو قطعی بودن این ابطال معلوم میشه و به احتمال نود و نه درصد میوفته سال بعد. چون بیست روز دیگه میشه اواسط خرداد و اوایل تیر هم تیزهوشانه. چطور میشه رسوند؟!
اون مهلت بیست روزه اعتراض برای آرای بدوی شعب دیوان هست نه هیات عمومی .
آرای هیات عمومی دیوان فقط اگر خلاف شرع باشه توسط رییس قوه قضاییه یا در شرایط خیلی خاص توسط بیست نفر از قضات دیوان برمیگرده هیات عمومی تا مجددا بررسی بشه که تو این موضوع محقق نیست .
من به کلی با این مصوبه هیات عمومی موافق نیستم اما عمیقا امیدوارم مراحل قانونی انتشار تو روزنامه رسمی و ابلاغ به وزارتین قبل از پایان سال تحصیلی اتفاق نیافته که حداقل امسال اجرا نشه .

*100RA*

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
1
شهر
تبریز / میاندوآب
سال فارغ التحصیلی
1404
منم منظورم هموناس
آره دقیقا
ولی شهرای کوچیک که فقط یه مرکز دارن دیگه تعیین مرکز ندارن مستقیم میرن دهم
و اگرم تو دبیرستان اخراج بشن هم باید برن مدرسه دیگه

Nightmare8887

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
1405
ما که لازم نیست آزمون بدیم؟ نهمم امسال!

نام مرکز سمپاد
علامه امینی
شهر
میانه
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
شهید مدنی آذربایجان
رشته دانشگاه
مهندسی نرم افزار

Nightmare8887

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
1405
بستگی داره کی ابلاغ بشه .
ممنونم.

یعنی چی که بستگی داره کی ابلاغ بشه الان اگه ده روز دیگه ابلاغ بشه و ما آزمون داشته باشیم بدبخت میشیم.به **میریم این چه وضعیه:/؟؟؟

نام مرکز سمپاد
علامه امینی
شهر
میانه
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
شهید مدنی آذربایجان
رشته دانشگاه
مهندسی نرم افزار
ممنونم.

یعنی چی که بستگی داره کی ابلاغ بشه الان اگه ده روز دیگه ابلاغ بشه و ما آزمون داشته باشیم بدبخت میشیم.به **میریم این چه وضعیه:/؟؟؟
من مدافع وضعیت نیستم که 😁
فقط توصیف کردم
هرچند بودن یا نبودن تو سمپاد کسی رو خوشبخت یا بدبخت نمیکنه

Nightmare8887

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
1405
من مدافع وضعیت نیستم که 😁
فقط توصیف کردم
هرچند بودن یا نبودن تو سمپاد کسی رو خوشبخت یا بدبخت نمیکنه
نه نه میدونم اونو جدا از پیام شما گفتم
آخه بودن ت سمپاد هر چند به خودی خود خوشبختی نداره.
اما،باعث میشه پدر ومادر....:|
و اینکه خود آدمم بالخره دلش نمیخواد که بعد سه سال دبیرستانشو بره مدرسه دیگه

نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعــباس
سال فارغ التحصیلی
1392
درخواست به وزیری که وجود ندارد 😂
بعدم‌این حکم رو قوه قضاییه داده چرا به وزیر قوه مجریه (که اصلا هم نداریم الان) درخواست دادن؟
چرا قیمه ها رو ریختن تو ماستا؟

رایی که صادر شده علاوه بر اینکه از مرجع بسیار بالایی هست مغایرتش‌ هم با قانون اساسی اعلام شده و دیگه بعیده هیچ زمانی این رای نقض بشه
بچه های هشتم و اینها که صد در صد باید ازمون بدن اما بچه های نهم چون تاریخ ثبت نام ازمون گذشته و اموزش و پرورش هم فعلا صاحب نداره در برزخ قرار دارند
امیدوارم امسال به دلیل ابلاغ رای پس از ازمون دیگه امکان اجرا نداشته باشه

Knowledge

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
.
شهر
Esf
سال فارغ التحصیلی
1405
عجب گیری کردیم تو این مملکت.اون از کنکورش که هر روز ابلاغیه جدید میدن.اینم از این وضع که چند روز مونده به پایان مدارس میخوان دوباره ازمون بزارن.

Newvarg

hamidoffski
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1406
تلگرام
درخواست به وزیری که وجود ندارد 😂
بعدم‌این حکم رو قوه قضاییه داده چرا به وزیر قوه مجریه (که اصلا هم نداریم الان) درخواست دادن؟
چرا قیمه ها رو ریختن تو ماستا؟

رایی که صادر شده علاوه بر اینکه از مرجع بسیار بالایی هست مغایرتش‌ هم با قانون اساسی اعلام شده و دیگه بعیده هیچ زمانی این رای نقض بشه
بچه های هشتم و اینها که صد در صد باید ازمون بدن اما بچه های نهم چون تاریخ ثبت نام ازمون گذشته و اموزش و پرورش هم فعلا صاحب نداره در برزخ قرار دارند
امیدوارم امسال به دلیل ابلاغ رای پس از ازمون دیگه امکان اجرا نداشته باشه
امیدوار بودن که مضر نیست ☹
واقعا متنفرم از اینکه بیدلیل مورد آزمون قرار بگیرم

بالا