بن کردن حساب کاربری DarkLightI

با مسدود شدن حساب کاربری DarkLightI ....

• موافق هستم

رای‌ها: 48 63.2%
  • مخالف هستم

رای‌ها: 28 36.8%

• رای‌دهندگان
    76
  • Poll closed .
وضعیت
موضوع بسته شده است.

dorincii

ز همه خلق رمیده
کنکوری 1404
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
بَلْدَةً مَیْتاً
سال فارغ التحصیلی
1404
اگه قراره هر دفعه این‌طوری سایت به هم بخوره، من هم «الآن» موافق بن شدنشم.
سمپادیا جای جنگ و جدل نیست، گوشهٔ امن ماست.
کارکرد سمپادیا این نبوده و نیست که “گوشه امن” ما باشه، اتفاقا دقیقا هدفش ایجاد فضای گفت و گو و مباحثه بوده که در سال‌های اخیر دائما ازش فاصله گرفته. گرچه که تقریبا هممون گاهی ازش به این کارکرد استفاده میکنیم و تقریبا هم فضای امنی شده، ولی سایت همواره فضای مباحثه بوده و هست و باید هم باشه.

god of teasing

دلقک جدی
کنکوری 1404
نام مرکز سمپاد
تیمارستان فارابی
شهر
کلمه
سال فارغ التحصیلی
1404
کارکرد سمپادیا این نبوده و نیست که “گوشه امن” ما باشه، اتفاقا دقیقا هدفش ایجاد فضای گفت و گو و مباحثه بوده که در سال‌های اخیر دائما ازش فاصله گرفته. گرچه که تقریبا هممون گاهی ازش به این کارکرد استفاده میکنیم و تقریبا هم فضای امنی شده، ولی سایت همواره فضای مباحثه بوده و هست و باید هم باشه.
این تخقیر و توهین متداوم دوطرفه اصلا شبیه مباحثه نیست بنظرم ، درحالیکه تموم این اشوب رو یه پسربچه لوس مازوخیسم 14 ساله درست کرده.

نرگسیوم

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهرِ هرت
سال فارغ التحصیلی
1406
پست دارای الفاظ رکیک
باشه دوستان باشه. اظهار نظر می‌خواید کنید، بکنید. ولی با اظهار نظراتتون ما رو نکنید.

Iman Rage

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
نه اینور نه اونور
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1394

نرگسیوم

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهرِ هرت
سال فارغ التحصیلی
1406
نام مرکز سمپاد
شهیداژه ای
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1402
دانشگاه
IUT
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
تنها چیزی که باعث شده من موافق هستم رو نزنم اینه سمپادیا همون جوری که ما دوسش داریم، اونم اینجا رو دوست داره هست
به نظرم بهش فرصت بدیم اینجا رو ازش نگیریم
هر چند به شدت مخالف نقل قول هاش هستم
به این آقا فرصت زیاد دادیم که اینقد پررو شده
چندین بار قبل از اینکه عضو سایت بشی دارک لایت بامبول راه انداخته. بنظرم فرصت دیگه دادن به این کاربر ظلم به بقیه بچه های سایت و مسموم کردن جو فرومه

نام مرکز سمپاد
شهیداژه ای
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1402
دانشگاه
IUT
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
بچه‌ها این که یه نفر به خاطر عقاید و حرفای هرچند احمقانه به زور بندازیم بیرون اون قضیه آزادی بیان رو نقض نمی‌کنه؟ خودمون رو داریم مسخره می‌کنیم؟ یا اون کنسله یا چی؟
آزادی بیان با تحمیل بیان فرسنگ ها فاصلشه

نام مرکز سمپاد
شهیداژه ای
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1402
دانشگاه
IUT
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
من دلم کاملاً گرمه که قرار نیست بن شم؛ بنابراین نیازی به دخیل شدن در این مورد خاص نمی‌بینم.
نگران نباش
جلوی تورو میگیریم
اینجا مثل خیابونی که امثال تو ملت و کتک میزنن نیست و مدیراشم اینطوری اینجارو اداره نمیکنن پس زیاد دلتو خوش نکن

نام مرکز سمپاد
هاگوارتز
شهر
Never land
سال فارغ التحصیلی
1403

Batman:/

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
اراک
سال فارغ التحصیلی
1401
رشته دانشگاه
دامپزشکی
قبلا هم با همین دلایل که اگه بن بشه تربیت نمیشه و فلان بنش نکردند،الان هم نمی کنند
ولی ازونطرف هم اگر ببینید باید پیامد رفتار و عقاید زشتش و ببینه که اصولا اجتماع همچین آدمایی و طرد میکنه،نه شما نمی تونین ببرینش تراپیست یا تو اتاقش زندانیش کنین ولی طرد شدن هم به نوعی همون تو اتاق رفتنه هست،الان اینطوریه که هرکاری کنم بنم نمیکنن و هزارتا عقاید هموفوبیک بازی و تجاوز و پدوفیل و پست میکنه درحالیکه قبلا اعضا با چیزای کوچیک بن میشدن
من که ایگنورش کردم ولی بنظرم مساوات هم رعایت بشه خوبه

نام مرکز سمپاد
هاگوارتز
شهر
Never land
سال فارغ التحصیلی
1403
نام مرکز سمپاد
هاگوارتز
شهر
Never land
سال فارغ التحصیلی
1403
از یه جایی به بعد از خوندن پست های این تاپیک خسته شدم‌و باید بگم خدمتتون که نه سیخ بسوزه نه کباب آقای دارک لایت بیا و بگو قول میدی از این به بعد بیشتر‌ فکر کنی و حداقل اجازه بدی به خودت که عقیده ات رو عوض کنی تا ما هم‌ با امید به اصلاح شما نیازی به بحث درباره بن و اینا نداشته باشیم آفرین

DarkLightI

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علّامه‌حلّی۳
شهر
طهران
سال فارغ التحصیلی
1406
از یه جایی به بعد از خوندن پست های این تاپیک خسته شدم‌و باید بگم خدمتتون که نه سیخ بسوزه نه کباب آقای دارک لایت بیا و بگو قول میدی از این به بعد بیشتر‌ فکر کنی و حداقل اجازه بدی به خودت که عقیده ات رو عوض کنی تا ما هم‌ با امید به اصلاح شما نیازی به بحث درباره بن و اینا نداشته باشیم آفرین
من نیازی به تغییر مواضع کنونی‌م نمی‌بینم؛ نتیجتاً خیر، تا زمانی که صلاح بدونم و قوانین سایت شکسته نشه رویکرد فعلی‌م رو ادامه خواهم داد.

نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1403
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی دریا
تلگرام
اینستاگرام
بچه‌ها این که یه نفر به خاطر عقاید و حرفای هرچند احمقانه به زور بندازیم بیرون اون قضیه آزادی بیان رو نقض نمی‌کنه؟ خودمون رو داریم مسخره می‌کنیم؟ یا اون کنسله یا چی؟
داعش هم نوعی بیان بود چرا اونو از بین بردید؟

نام مرکز سمپاد
هاگوارتز
شهر
Never land
سال فارغ التحصیلی
1403
من نیازی به تغییر مواضع کنونی‌م نمی‌بینم؛ نتیجتاً خیر، تا زمانی که صلاح بدونم و قوانین سایت شکسته نشه رویکرد فعلی‌م رو ادامه خواهم داد.
حتی یک درصد هم احتمال نمیدی اشتباه کنی؟
حتی حتی اگه بدونی که ممکنه مواضع کنونی هرکسی ممکنه اشتباه باشه؟

dorincii

ز همه خلق رمیده
کنکوری 1404
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
بَلْدَةً مَیْتاً
سال فارغ التحصیلی
1404
این تخقیر و توهین متداوم دوطرفه اصلا شبیه مباحثه نیست بنظرم ، درحالیکه تموم این اشوب رو یه پسربچه لوس مازوخیسم 14 ساله درست کرده.
حرف من صرفا در مخالفت با این استدلال بود که سمپادیا گوشه امن ماست پس نباید توش جنگ و جدل بشه

نام مرکز سمپاد
هاگوارتز
شهر
Never land
سال فارغ التحصیلی
1403
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1403
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی دریا
تلگرام
اینستاگرام
اقا جا کمپین بن کردن دارک لایت کمپین منفی کردن امتیازات دارک لایت رو استارت بزنید نه بن میشه نه یه ادم جدید اینو ببینه متعجب میشه چی میگه

DarkLightI

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علّامه‌حلّی۳
شهر
طهران
سال فارغ التحصیلی
1406
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا