رئال مادرید

N.H.F

کاربر فوق‌فعال
شهر
مشهد
پاسخ : رئال مادرید

به نقل از legend :
از وقتی مسی آلمان اومده؟؟؟؟
یعنی چی!؟! عزیزم تو تنها کسی نیستی که متنفری از بارسا!؟! کلا هر کی دستش به ما نمیرسه بدش میاد از ما؟!؟!
شاخید بیاید مارو ببرید؟!!
مسی آلمان(مسعود اوزیل) خیلی معروفه!(چطور نمیشناسیش؟)
من از یه بازیکنی که توی بارسا به شدت متنفرم(داوید ویا :-&)به خاطر همین هم از کل تیم بدم میاد!
به نقل از BAX :
اره داش!
وقتی 18 تا زدیم تو حلق بارسا میفهمی
معلومه که میزنیم

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

اوزیل خیلی بچست تا با مسی مقایسه بشه؟!!

کریسشم این طور نیست؟!! چه برسه به اوزیل؟!! شبیه قورباقست؟!!

به نقل از BAX :
اره داش!
وقتی 18 تا زدیم تو حلق بارسا میفهمی
ببین ممد جان؟!!

شما سال پیش از این حرف ها زیاد می زدید؟!! شما فعلا قهرمان بشید نمیخواد به ما 18 تا بزنید!؟!

N.H.F

کاربر فوق‌فعال
شهر
مشهد

به نقل از legend :
اوزیل خیلی بچست تا با مسی مقایسه بشه!
یه جوری میگی انگار من اسمشو گذاشتم مسی آلمان! :D
الان لقبش همینه
همه به همین اسم صداش میکنن!

goooogooooli

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان تهران!
شهر
تهران
مدال المپیاد
زیست.........................دوستان می گن برو شیمی ولی من از شیمی بدم میاد!
رشته دانشگاه
دندان پزشكي

به نقل از legend :
به به؟!!

شما این بودید؟!! به به چه قدر خوب؟!؟! مثلا میخوان قهرمان 3 جام شوند؟!!!
سلام !

تازه هفته اول گذشته ! 37 هفته و 111 امتیاز دیگه مونده برای جمع کردن و قهرمان شدن !

روزی که برنامه لالیگا اعلام شد و بازی هفته اول رو دیدم ! به شانس بد خودمون لعنت فرستادم و از اینکه هفته اول قراره توی زمین مایورکایی بازی کنیم که فصل پیش اکثر بازی های خونگی خودش رو برده بود ، نگران بودم !

بازی مون با مایورکا یه بازی فیزیکی و شدیدا تاکتیکی شده بود ! بازیکنای مایورکا رو اورده بودن به یه بازی فیزیکی و درگیرانه ! نیمه اول رو که کامل ازمون گرفتن ولی نیمه دوم با صحبت های مورینیو و تعویض های طلایی که انجام داد ، ورق کاملا به نفع ما برگشت و 5-6 تا موقعیت خیلی عالی درست کردیم ... این نشون میده که کار مورینیو درست بوده اما اینکه چرا هیگواین و رونالدو روی هم دیگه 5-6 تا تک به تک رو خراب میکنن ، جای فکر داره ! هیگواین ای که توپ های سخت تر از این رو مثل آب خوردن گل میکرد ، دیشب از دریبل کردن دروازه بان ، عاجز بود ! بازیکنی که زاویه های دروازه رو به اون خوبی می شناخت ، توپو به جای گوش های دروازه می کوبید تو دستای دروازه بان !

دو دسته مربی داریم ! یه مربی که وقتی بازی تیمش گره میخوره ، مثل ماست می شینه روی نیمکت و از جاش ام تکون نمی خوره تا آخر بازی ! مثل مهندس ! یه مربی ام مثل مورینیو که سریع درد تیمش رو تشخیص میده و با دو تا تعویض تیمش و از این رو به اون رو میکنه !

من از بازی تیم ام لذت بردم ! از انعطاف پذیر بودنشون ،‌ از حرف گوش کن بودنشون واقعا لذت بردم ! اینکه چجوری از 1-3-2-4 به 2-4-4 شناور سوئیچ کردن و روی چند تا حرکت تیمی چند تا موقعیت خوب گل ساختن ! کاری بود که تیم پیگرینی در فصل گذشته از انجام ش عاجز بود ! از خط دفاعی تیم لذت بردم که با وجود مصدومیت 3 تا مهره اصلی ، اصلا اجازه ورود بازیکنای مایورکا رو به محوطه جریمه به جز چند تا حمله بی اثر ، نداد ! مایورکا دیشب 2-3 تا موقعیت گل داشت که اونم روی شوت های از راه دور بود ! کاسیاس 2 تا واکنش روی دو تا شوت از راه دور نشون داد !

این مربی و بازیکنا باید کنار هم کار کنن تا یه تیم شکست ناپذیر رو تشکیل بدن ! درسته که فصل پیش خیلی راحت مایورکا رو بردیم اما توی اون بازی یادمه که خط دفاعی 4-5 تا موقعیت گل داد به مایورکا و روی بی عرضگی بازیکن های مایورکا و فرصت طلبی شخص رونالدو بازی رو بردیم نه از روی تاکتیک ! بارسا هم به بد بختی و با کمک امداد های غیبی تونست تو زمین مایورکا 1-0 برنده بشه !

میشه گفت بعد از الکلاسیکو در نو کمپ ، بازی با مایورکا توی خونه ش ، سخت ترین بازی فصل ما بود و ما واقعا باید به آینده امیدوار باشیم چونکه تیم خوب بازی کرد !

یه عده میگن فاندروارت ... اما اوزیل خیلی عالی بازی کرد و با بازی خوبش ، ترکیب ثابت بازی با اوساسونا رو از همین الان مال خودش کرد ! کانالس هنوز باید تمرین کنه و زحمت بکشه تا پیشرفت کنه ! البته کانالس ام یدونه پاس تو در به سلطان هیگواین داد که اونم خراب کرد البته به نظر من اون صحنه ، داور باید یه پنالتی به نفع مادرید می گرفت ولی کو داور ! شما بگو مترسک !

و در آخر میگم که مایکل لادروب واقعا تیم خوبی ساخته ! یه تیم فیزیکی و قدرتی که مطمئنا در ادامه فصل ، چیز های بیشتری راجع بهش خواهیم شنید ! این تیم به خاطر مشکلات مالی از جام یوفا کنار گذاشته شد ! وگرنه می تونست یقه همه تیم های گردن کلفت جام یوفا رو بگیره !

××× دیشب بازی ضبط شده رو دیدم!
موفق باشید ....

namak

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران

اول اینکه این مایورکا بود که نتونست بیاد و تیم های بزرگ به همین راحتی از محوطه جریمه دس نمیکشن مث بارسا.

بعدشم بازی فیزیکی جزء بازی تیم هایی اسن که زورشون به تیم های بزرگ نمیرسه. مثلا همین اینتر سال پیش یا چلسی 2 سال پیش با بازی فیزیکی که بارسا توش ضعیفه بارسا رو عاجز کرد.

پس الکی دم نزنید که فقط بازی فیزیکی بود. بعدشم مربی کارش تعویضه به خاطر تعویض دارید تشویقش می کنی؟؟؟؟ مربی اگه نتونه اون تعویض هارو بکنه اسمش مربی نیست تازه اونم این مربی اسم در کرده تو جهان.

بعدشم زیاد دلت رو به این عوض کردن تاکتیک خوش نکن. تیمتون تاکتیک پذیر شده چون شخصیت تیمیه این مربی این طوریه. بعدشم از تیم بارسا تاکتیکی تر نیست.

در مورد این بازی ها هم باید بگم 300 بازی هم بمونه بازم بارسا اوله.

ببینم این چیز هارو از کدوم سایت گرفتی؟؟ یا اگه نیوآوردی نقد خوبی بود ولی بعضی دلیلات خیلی بی اساس بود.

میگم این فیلمشو از کجا آوردی؟؟ بیخی موفق باشی.
موقعیت هم جزء بازی حساب نمیشه. اگه اینطوریه بارسا تو هر بازی باید کلی بهونه بیاره. همین بازی بارسا در اولین بازیش. چندتا موقعیت داشت؟؟؟ یا در مورد بازی با اینتر چقدر توپ و موقعیت دستش بود؟؟

goooogooooli

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان تهران!
شهر
تهران
مدال المپیاد
رشته دانشگاه
دندان پزشكي

خب بازهم رفتیم سر همون حرفهای تکراری :D
رئال اولین بازیش رو با چندتا بازیکن جدید وچندتا مصدوم ویک مربی جدید ودر مقابل تیمی قرار گرفت که تو زمین خودش همیشه برنده بوده!
وخب به نظر من بهتر از این هم نمی شد نتیجه گرفت (; چون این تیم رئال تازه داره شکل می گیره ونیاز به زمان بیشتر داره (;
بازی ضبط شده رو دیدم (;
کپی پیستی نبوده (;
ممنون :D

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

باشه حالا به نظرم جوجه رو آخر پاییز می شمارن؟!!

ببینم می تونید توی بازی های باقی مانده خودتون رو احیا کنید یا نه؟!!

ما که بخیل نیستیم امیدوارم یه رقیب سرسرخت داشته باشیم!؟!

namak

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران

بابا رال (ميدونم اشتباه نوشتم) تيمه خوبيه به جانه خودم اما از وقتي زيدان رفت يك جوري شد
الانم سرمايه گذاراش عربن نه؟

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

نه بابا؟!!

پیشنهاد داد به پرز ولی قبول نکرد!؟! حتی تهدید کرد اگه نده تمام سرمایه گذاری هاش تو امارات و .... رو تهدید کرده(آخه یارو مالک منچستر سیتیه و شریک پرز؟!!)

N.H.F

کاربر فوق‌فعال
شهر
مشهد

زیدان : رئال از پس بارسا برمی آید :D
بارسایی ها بسوزن! :))

alizad

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهیدحقانی
شهر
بندرعباس

کاکا هم داره میره :D :D :D

محمد!

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی1 تهران
دانشگاه
شريف
رشته دانشگاه
مهندسي صنايع

به نقل از alizad :
کاکا هم داره میره :D :D :D
کدوم تیم؟!
وای نه!
من تو PES10 کل بازی رو کاکا میچرخه!
اگر بره با کی بازیسازسی کنم؟!!!!

N.H.F

کاربر فوق‌فعال
شهر
مشهد

به نقل از BAX :
کدوم تیم؟!
وای نه!
5 سال صبر کن پسر زیدان بیاد بعد با اون کار کن!

alizad

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهیدحقانی
شهر
بندرعباس

به نقل از BAX :
کدوم تیم؟!
وای نه!
داره میره اینتر ((میگن))

محمد!

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دانشگاه
شريف
رشته دانشگاه
مهندسي صنايع

به نقل از alizad :
داره میره اینتر ((میگن))
اره منم تو تبیان خوندم!
نه ......... نباید بره!

N.H.F

کاربر فوق‌فعال
شهر
مشهد

من بازی رو ندیدم
کی برد؟(ما بردیم؟)

goooogooooli

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان تهران!
شهر
تهران
مدال المپیاد
رشته دانشگاه
دندان پزشكي

درود به همه طرفداران رئال بزرگ
بعد از مدت ها تونستم یه بازی کامل رو از رئال ببینم.به نظرم بازی خوبی رو ارائه ندادیم! از موقعیت های بدست اومده به هیچ وجه استفاده نکردیم و با داشتن این همه بازیکن طراز اول در خط هافبک و حمله کاروالیو دفاع مرکزی تیم گل برتری رو زد! سیستم تیم هم که 2-4-4 یا همون سیستم پیرگرینی 2-2-2-4 بود که به نظرم باتوجه به داشته های ما سیستم خیلی خوبیه و با گذشت زمان و سبک تر شدن بدن بازیکنان میتونیم بازی های خیلی بهتری رو به نمایش بذاریم. درباه بازیکن ها: دروازه بان و 4 نفر دفاع تیم روز خیلی ارومی رو داشتند و الونسو مثل همیشه نبود ولی خدیرا جنگنده و دونده بازی کرد. رونالدو هم مثل همیشه خودخواه و مغرورانه بازی کرد! این بازیکن اگه تو طول بازی یک گل بزنه عملکرد خیلی بهتری خواهد داشت و گرنه تا اخر بازی تموم موقعیت های تیم رو به فنا میده! اوزیل هم به نظرم بهترین بازیکن زمین بود و بازی فوق العاده ای انجام داد و برعکس رونالدو کاملا در اختیار تیم بود.اگه همین عملکرد رو ادامه بده پتانسیل نیمکت نیمکت نشین کردن کاکا رو هم داره! اگه بخوایم با همین سیستم ادامه بدیم برایه این پست اوزیل کاکا دی ماریا و گرانرو رو خواهیم داشت که مطمئنا 2 تا از این بازیکن ها تا اخر فصل باید رویه نیمکت یه قل 2قل بازی کنن! و اخر فصل 2تاشون از تیم میرن! که بحثش باشه واسه بعد.بنزما:یکم سنگین و کند حرکت میکرد ولی اگه مورینیو بهش بازی بده تا بتونه اعتماد به نفسش رو بدست بیاره به روزهای خوبش برمیگرده هنوز هم به این اعتقاد دارم که میتونه یه رونالدو(9) جدید باشه.هیگواین:بهترین توانایی این بازیکن گل کردن موقعیت های گل هست که دیشب همرو حروم کرد! به غیر از موقعیت اخر که گلر اوساسونا عالی کار کرد رو بقیه موقعیت های گل خیلی اماتور عمل کرد! و توی توپ هایی که اوزیل از سمت چپ می اورد جاگیری خوبی نداشت و به همین دلیل افتضاح بود!
این تازه هفته دوم بود و نگرانی از دست دادن امتیاز تو بازی گذشته با باخت دیشب بارسا جبران شد. امیدوارم به سرمربی تیم فرصت بدیم و اشتباهاتی که در گذشته کردیم دیگه تکرار نکنیم
راستی یادم رفت بگم برد مبارک همه
خودمم ندیدم بازی رو ولی از یکی که دیده واستون گزارش کردم :D

!!...me

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۲ تهران
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر-نرم افزار

به هیج جا نمیرسه !!! ... فقط بلده بازیکن بخره ! نه بازی داره ! نه هیچی !! :-&

معلومه ! منتـــــ ـ ــــقد !! (<

محمد!

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دانشگاه
شريف
رشته دانشگاه
مهندسي صنايع

به نقل از !!...me :

الکی از خودت حرف در نیار
توجه داشته باشید که توی خرید رونالدو و کاکا 40 میلیون یورو برای معرفه اشون سود کرد
یعنی هزینه ی خودشونو که در اوردن، 40 میلون یورو هم سود کرد
پس الکی حرفی نزنید
تیم بهترین سر زن رو داره(بن زیما)
دو تا یار سرعتی داره رونالدو و کاکا
و یه مدافع راست همه کاره(راموس)
تیم کاملیه
هیچکس نمیتونه مکذب این باشه که راموس با رونالدو یا کاکا ( با این که چپ بازی میکنه) هماهنگ نیستن بشه!
بعدشم
ما الکی بازیکن نمیخریم
نکنه میخواید بگید که کاسیاس هم خریدیم!؟!؟؟!؟!!؟! :)) :))
(3 بار از کلمه الکی استفاده کردم! چه باحال!)

settareh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران

به نقل از !!...me :

به به ! به به ! جالبه! ببین کیو میبینم این جا! فعال شدی دختر ! :D <D=

با حرفتم موافقم !

به نقل از BAX :
الکی از خودت حرف در نیار
توجه داشته باشید که توی خرید رونالدو و کاکا 40 میلیون یورو برای معرفه اشون سود کرد
یعنی هزینه ی خودشونو که در اوردن، 40 میلون یورو هم سود کرد
پس الکی حرفی نزنید
تیم بهترین سر زن رو داره(بن زیما)
دو تا یار سرعتی داره رونالدو و کاکا
و یه مدافع راست همه کاره(راموس)
تیم کاملیه
هیچکس نمیتونه مکذب این باشه که راموس با رونالدو یا کاکا ( با این که چپ بازی میکنه) هماهنگ نیستن بشه!
بعدشم
ما الکی بازیکن نمیخریم
نکنه میخواید بگید که کاسیاس هم خریدیم!؟!؟؟!؟!!؟! :)) :))
(3 بار از کلمه الکی استفاده کردم! چه باحال!)

زئال تمام این حا رو داره، ولی بلد نیس ازشون درست استفاده کنه ! با یه عامله ستاره خریدن تیم به جایی نمیرسه ! :-&
تیم مث منچستر! بازیکنای جوون و بی نام و نشون رو پیدا میکنه و با اونا قهرمان میشه! ستاره میسازه!
ولی رئال فقط پول داره ! ستاره هایی که تیمای عالی ای ث منچستر ساختن رو هدر میده ! از بین میبره! قاتله! بره بوق بزنه ! :D

بالا