سمپادی های تهران [راهنمایی فرزانگان ۱]

newfolder16

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تهران
پاسخ : سمپادی های تهران [راهنمایی فرزانگان ۱]

هم حرص داریم برای خود بچه ها که نیومدن که کنسل شه هم مدرسه که اینقد اردو رو کم کرد. مجموعن از همه ی سال ها کمتره! :-<
حداقل کردان از اون چمرانِ مزخرف بهتره!
+ من نمی فهمم ما (سرود ، داور/تدارکات کارسوق ، تدارکات آفتاب) به اندازه ی بچه هایی که نماز خوندنُ تو مسابقه های قرآنی شرکت کردن و هزار تا چیز دیگه ی مدرسه کمتر کار کردیم یا چی؟ نه واقعن.. :/

1tA

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یک
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1397

swz

کاربر فوق‌حرفه‌ای

به نقل از 1tA ! :D :
چیزه، استعداد ـامونو می‌یابن یه‌کم. :-" :-"
میگم، خودت فهمـیدی؟ :-" ناراحت نشی یه وقت!

توضیح بیشتـر پلـیز ... :-"

قسمت سـبز و اینا :-?
Maharat00.gif

حالا که تو اینجا هستی باید بدانی یک دانش آموز اصیل فرزانگانی، یک بُعدی نیست و در همه زمینه ها اعم از علمی، ادبی و هنری و ورزشی و... صاحب نام است. فرزانگان جایی است که به استعدادهایت بها می دهد و به تو فرصت می دهد تا خودی نشان دهی یا به آنچه علاقه داری دست یابی.پس با دقت فرم زیر را پُر کن و بگو به کدام رشته ها علاقه و یا در کدام زمینه ها مهارت داری. اطلاعاتی که خواهی داد باعث قوت ارتباط ما می شود، چون ما می توانیم با توجه به توانمندی هایت روی تو حساب کنیم و در راستای آن برایت برنامه ریزی کنیم.

1tA

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یک
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1397

به نقل از ღ پـــــــت ღ :
میگم، خودت فهمـیدی؟ :-" ناراحت نشی یه وقت!
توضیح بیشتـر پلـیز ... :-"

قسمت سـبز و اینا :-?

واضحه. :-?
امسال جای اینکه واسه نمره پرورشی اون جزوه‌ی مسخره رو حفظ کنیم، می‌خوان واقعا برای نمره‌ی پرورشی‌مون "کار" انجام بدیم.
برای اینکه به بچه ـا فشار نیاد و کارایی که می‌رسه دستشون خوب باشه، دارن بچه ـارو بر اساس علایق و مهارت ـاشون دسته بندی می‌کنن.
سال ِ دیگه - همین سوم ِ خودمون - بر اساس ِ فرمی که پر کردی بت کار ِ عملی می‌دن انجام بدی و بر اساس ِ اون نمره پرورشی ـتو میدن.
اگه فرم ـو پر نکنی، کاری بت نمی‌دن، و در نهایت نمره‌ی پرورشی هم نخواهی گرفت.
حلّه؟ :د

swz

کاربر فوق‌حرفه‌ای

واضحه. :-?
امسال جای اینکه واسه نمره پرورشی اون جزوه‌ی مسخره رو حفظ کنیم، می‌خوان واقعا برای نمره‌ی پرورشی‌مون "کار" انجام بدیم.
برای اینکه به بچه ـا فشار نیاد و کارایی که می‌رسه دستشون خوب باشه، دارن بچه ـارو بر اساس علایق و مهارت ـاشون دسته بندی می‌کنن.
سال ِ دیگه - همین سوم ِ خودمون - بر اساس ِ فرمی که پر کردی بت کار ِ عملی می‌دن انجام بدی و بر اساس ِ اون نمره پرورشی ـتو میدن.
اگه فرم ـو پر نکنی، کاری بت نمی‌دن، و در نهایت نمره‌ی پرورشی هم نخواهی گرفت.
حلّه؟

بله، مرسی!

چرا اینطوری حرف میزنی با آدم؟ :- /

1tA

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یک
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1397

عــه راستی. :D
شدم لیدر ِ این فنقله ـا برای معارفه ـشون. 8-> :-"
خیلی خوبه، ذوق دارم الان. :)) :-"
نمی‌دونم، ولی انگار 3 روزه معارفه ـشون. :اووو

به نقل از ღ پـــــــت ღ :
بله، مرسی!

چرا اینطوری حرف میزنی با آدم؟ :-/

چه‌جوری واقعا؟ :د
من مث ِ همیشه حرف زدم ـاا. :-??

swz

کاربر فوق‌حرفه‌ای

عــه راستی. :D
شدم لیدر ِ این فنقله ـا برای معارفه ـشون. 8-> :-"
خیلی خوبه، ذوق دارم الان. :)) :-"
نمی‌دونم، ولی انگار 3 روزه معارفه ـشون. :اووو

چه‌جوری واقعا؟ :د
من مث ِ همیشه حرف زدم ـاا. :-??

عـه؟
خوش‌بحالـت 8-> :rolleyes:

اوکی، بیخی

میترا

میترا
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
دانشکده‌ی هنر و معماری تهران مرکز
رشته دانشگاه
ادبیات نمایشی

معارفه ـشون کِیه !؟

swz

کاربر فوق‌حرفه‌ای

به نقل از میتـرا .. :
معارفه ـشون کِیه !؟
3 و 4 و 5 ـم شـهریور گویا :-"

مهسا.ق

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
مدال المپیاد
برنز کامپیوتر ۱۳۹۳
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
نرم افزار

من این وسط :پارازیت وارد شم یه چیزی بگم فقط! ;;)
مدرسه یادمه سر روز معارفه که ما مسئول اولای جدید بودیم مسخره بازی در آورد مثلا یه دفعه حلقه مونو که داشتیم یادشون می دادیم به هم زد! به مون اجازه ندادن سرودا رو براشون بخونیم اولشو اینا! و می گفتن اینا رو هم مثل خودتو خل و چل نکنید! :-w

ولی بچه ها من دارم به عنوان یکی که هنوز دوس داره راهنمایی با تمام رسم هاش با تمام خاطره هاش بمونه یه خواهش دوستانه ازتون می کنم! :D
مدرسه ما به در و دیوار و پردش نیست که مونده ! در و دیوارشو رنگ کردن ولی با اینا مدرسمون خراب نمی شه، تموم نمی شه! اگه تمام رسم و رسوم و خاطره هامونو فراموش کنیم مدرسمون خراب می شه ! شما حفظ کردید تا اون جایی که تونستید؟ واقعا از همتون ممنونم!
حالا هم این رسم و خاطره هامونو انتقال بدید! یه خواهش از سومایی که لیدر اولای جدیدن!:
واقعا باشون خوب باشید! باشون مهربون و اینا رفتار کنید تا روشون تاثیر بذارید! حتی اگه مدرسه نذاشت واسشون سرود هامونو پخش شه و مرتب نذاشت تا تمرین کنن! از اولا خواهش کنید زنگ تفریح هایی که دارن دور هم باشون بشینید و شعر های حلقه رو یادشون بدید! اگه روشون تاثیر خوبی بذارید اونا خیلی راحت می پذیرن! قول می دم ;;)

براشون از رسم هایی که این همه وقت حفظ شده بگید و بگید شما هم باید اینا رو همین جوری بگیرید و حفظ کنید! (مثل این مامان بزرگا که به نوه هاشون داستان می گن و از رسمای تاریخی م یگن و اینا :-")
شاید الان بم بخندید! ولی ازتون خواهش می کنم بش فکر کنید!! مهمه واقعا!

بقیه ی اول دومای الان هم واقعا ازتون می خوام همه ی اونایی که تا الان مونده رو حفظ کنید! نذارید براتون تصمیم بگیرن! اون جا مدرسه ی ماست! فرقی که مدرسه ی ما با بقیه مدرسه ها داره اینه که حداقل اون موقع که ما بودیم مدرسه رو واقعا مال خودمون می دونستیم! با مدیر دعوا می کردیم که چرا بدون این که به ما بگی کاری رو انجام دادی! نمی گم گستاخ باشید! می گم مدرسه ما جامعه بود اون زمان هم! همون طور که تو می تونی به جامعه معترض باشی که کاری رو بد انجام می ده! شما هم باشید! شاید این بزرگ ترین چیزی بود که راهنمایی بم یاد داد! نباید همیشه تابع بود! یه موقعی اگه حرفت درسته باید براش بجنگی و از چیزایی که دوس داری اگه دارنخراب می شن دفاع کنی!
حلقمونو! سرود هامونو حفظ کنید بچه ها! اینا هر کدوم واقعا می گم خاطرات یه نسل از بچه هامونن! 8->
حرفم طولانی شد! شاید الانم بم بخندید! ولی حرفمو بپذیرید بچه ها! لااقل بش فکر کنید!
ممنون >:D<

1tA

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یک
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1397

به نقل از مهسا.ق :
من این وسط :پارازیت وارد شم یه چیزی بگم فقط! ;;)
مدرسه یادمه سر روز معارفه که ما مسئول اولای جدید بودیم مسخره بازی در آورد مثلا یه دفعه حلقه مونو که داشتیم یادشون می دادیم به هم زد! به مون اجازه ندادن سرودا رو براشون بخونیم اولشو اینا! و می گفتن اینا رو هم مثل خودتو خل و چل نکنید! :-w

ولی بچه ها من دارم به عنوان یکی که هنوز دوس داره راهنمایی با تمام رسم هاش با تمام خاطره هاش بمونه یه خواهش دوستانه ازتون می کنم! :D
مدرسه ما به در و دیوار و پردش نیست که مونده ! در و دیوارشو رنگ کردن ولی با اینا مدرسمون خراب نمی شه، تموم نمی شه! اگه تمام رسم و رسوم و خاطره هامونو فراموش کنیم مدرسمون خراب می شه ! شما حفظ کردید تا اون جایی که تونستید؟ واقعا از همتون ممنونم!
حالا هم این رسم و خاطره هامونو انتقال بدید! یه خواهش از سومایی که لیدر اولای جدیدن!:
واقعا باشون خوب باشید! باشون مهربون و اینا رفتار کنید تا روشون تاثیر بذارید! حتی اگه مدرسه نذاشت واسشون سرود ملی ها پخش شه و مرتب نذاشت تا تمرین کنن! از اولا خواهش کنید زنگ تفریح هایی که دارن دور هم باشون بشینید و شعر های حلقه رو یادشون بدید! اگه روشون تاثیر خوبی بذارید اونا خیلی راحت می پذیرن! قول می دم ;;)

براشون از رسم هایی که این همه وقت حفظ شده بگید و بگید شما هم باید اینا رو همین جوری بگیرید و حفظ کنید! (مثل این مامان بزرگا که به نوه هاشون داستان می گن و از رسمای تاریخی م یگن و اینا :-")
شاید الان بم بخندید! ولی ازتون خواهش می کنم بش فکر کنید!! مهمه واقعا!

بقیه ی اول دومای الان هم واقعا ازتون می خوام همه ی اونایی که تا الان مونده رو حفظ کنید! نذارید براتون تصمیم بگیرن! اون جا مدرسه ی ماست! فرقی که مدرسه ی ما با بقیه مدرسه ها داره اینه که حداقل اون موقع که ما بودیم مدرسه رو واقعا مال خودمون می دونستیم! با مدیر دعوا می کردیم که چرا بدون این که به ما بگی کاری رو انجام دادی! نمی گم گستاخ باشید! می گم مدرسه ما جامعه بود اون زمان هم! همون طور که تو می تونی به جامعه معترض باشی که کاری رو بد انجام می ده! شما هم باشید! شاید این بزرگ ترین چیزی بود که راهنمایی بم یاد داد! نباید همیشه تابع بود! یه موقعی اگه حرفت درسته باید براش بجنگی و از چیزایی که دوس داری اگه دارنخراب می شن دفاع کنی!
حلقمونو! سرود ملی هامونو حفظ کنید بچه ها! 8->
حرفم طولانی شد! شاید الانم بم بخندید! ولی حرفمو بپذیرید بچه ها! لااقل بش فکر کنید!
ممنون >:D<

میدونی !؟
یه لحظه دلم خواس بغلت کنم، محکم فشارت بدم.
>:D<

آره ، خیلی خیلی قبول دارم حرف ـتو ، قول می‌دم تا جایی که می‌تونم، با کمک ِ همه‌ی هم پایه ای ـا نگه داریم مدرسه ـمونو ، مخصوصا امسال خیلی مهمه، چون دومی در کار نیست. و ما تنها پایه‌ای هستیم که می‌تونیم نگه داریم مدرسه رو ؛ و به اولا هم بفهموندیم « فرزانگان » ـو .

× چه خوبه ک هنوز شما « راهنمایی» رو یادتون نرفته. 8->
مـرسی. >>:D<<

مهسا.ق

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
مدال المپیاد
برنز کامپیوتر ۱۳۹۳
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
نرم افزار

میدونی !؟
یه لحظه دلم خواس بغلت کنم، محکم فشارت بدم.
>:D<

آره ، خیلی خیلی قبول دارم حرف ـتو ، قول می‌دم تا جایی که می‌تونم، با کمک ِ همه‌ی هم پایه ای ـا نگه داریم مدرسه ـمونو ، مخصوصا امسال خیلی مهمه، چون دومی در کار نیست. و ما تنها پایه‌ای هستیم که می‌تونیم نگه داریم مدرسه رو ؛ و به اولا هم بفهموندیم « فرزانگان » ـو .

× چه خوبه ک هنوز شما « راهنمایی» رو یادتون نرفته. 8->
مـرسی. >>:D<<
:-" له می شم :-" >:D<
خیلی خوبه! یه لحظه یادم نبود شما همون گوگولی هایی هستید که ما مسئول معارفشون بودیم! :D
(اشک از چشم سرازیر می شود و اینا! )
موفق باشید! یه چیز دیگه! چن روز قبل از معارفه برای تهیه پوشه ای که به بچه ها می خوان بدن آماده می شن سعی کنید یه چن نفر آدم حتما اون جا باشن و مجبورشون کنن تو تک تک پاکتا سرود ملی ها رو بذارن!
ینی یادمه زمان شما برگه ها رو نذاشته بودن که ما رفتیم خودمون درست کردیم و اینا! بعد به زور به تعداد کپی گرفتیم و تو پوشه ها گذاشتیم! ;;)
تهدید هم به سوما می کنن! جدی نگیرید! هر کاری می تونید بکنید تا بهترین نحو از نظر شما برگذار شه! هیچ کاری نمی تونن برا اذیت کردن تو دبیرستانتون بکنن!
آدم جایی که بزرگ شده و از همه جاش خاطره داره رو هیچ وقت فراموش نمی کنه! حداقل من یکی این طوریم ;;)

1tA

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یک
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1397

به نقل از مهسا.ق :
:-" له می شم :-" >:D<
خیلی خوبه! یه لحظه یادم نبود شما همون گوگولی هایی هستید که ما مسئول معارفشون بودیم! :D
(اشک از چشم سرازیر می شود و اینا! )
موفق باشید! یه چیز دیگه! چن روز قبل از معارفه برای تهیه پوشه ای که به بچه ها می خوان بدن آماده می شن سعی کنید یه چن نفر آدم حتما اون جا باشن و مجبورشون کنن تو تک تک پاکتا سرود ملی ها رو بذارن!
ینی یادمه زمان شما برگه ها رو نذاشته بودن که ما رفتیم خودمون درست کردیم و اینا! بعد به زور به تعداد کپی گرفتیم و تو پوشه ها گذاشتیم! ;;)
تهدید هم به سوما می کنن! جدی نگیرید! هر کاری می تونید بکنید تا بهترین نحو از نظر شما برگذار شه! هیچ کاری نمی تونن برا اذیت کردن تو دبیرستانتون بکنن!
آدم جایی که بزرگ شده و از همه جاش خاطره داره رو هیچ وقت فراموش نمی کنه! حداقل من یکی این طوریم ;;)

گوگولی؟ واقعا؟ :)) :-" ;;)
من از همه گوگولی‌تر بودم تازشم. ;;) :-"
آره ، من هنوز برگه‌ی سرود ـارو دارم. 8->
210 تا برگه کپی گرفتین؟ X_X
خب من دوشنبه میرم ببینم چه خبرا، چی کارا می‌کنن و کیا لیدر ـن و اینا، تا حدی هماهنگی و اینا رو انجام بدم دیگه. :-?
ایشالا که خوب پیش بره معارفه ـشون. :D

امّا یه سری یادشون رفته. :‌|

مهسا.ق

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
مدال المپیاد
برنز کامپیوتر ۱۳۹۳
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
نرم افزار

گوگولی؟ واقعا؟ :)) :-" ;;)
من از همه گوگولی‌تر بودم تازشم. ;;) :-"
آره ، من هنوز برگه‌ی سرود ـارو دارم. 8->
210 تا برگه کپی گرفتین؟ X_X
خب من دوشنبه میرم ببینم چه خبرا، چی کارا می‌کنن و کیا لیدر ـن و اینا، تا حدی هماهنگی و اینا رو انجام بدم دیگه. :-?
ایشالا که خوب پیش بره معارفه ـشون. :D

امّا یه سری یادشون رفته. :‌|
شما می رید سوم الان؟
من اینو یادمه که اینایی که می گم خیلی ریزه می زه و حرف گوش کن و گوگولی بودن!
اولش یه خانوم می ذاشتن تنگ فامیلت صدا می کردن! اصلا من کلی می خواستم لپشونو بکشم!
بعد دیگه کم کم از سر و کولت آویزون می شدن و اینا! ولی مثلا بشون می گفتم بیاین با هم شعرای حلقه رو بخونیم اگه دوس دارید کلی ذوق می کردن و اینا! همشم چسبیده بودن به من! نمی تونستم راه برم حتی!
تو بودی اینا از نظر گوگولی نبودن؟ :-"

• لایک
امتیازات: 1tA

1tA

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یک
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1397

به نقل از مهسا.ق :
شما می رید سوم الان؟
اولش یه خانوم می ذاشتن تنگ فامیلت صدا می کردن! اصلا من کلی می خواستم لپشونو بکشم!
بعد دیگه کم کم از سر و کولت آویزون می شدن و اینا! ولی مثلا بشون می گفتم بیاین با هم شعرای حلقه رو بخونیم اگه دوس دارید کلی ذوق می کردن و اینا! همشم چسبیده بودن به من! نمی تونستم راه برم حتی!

X_X X_X X_X
فک کنم منم جزو ِ همونا بودم. X_X :-" :-"
آره منم خیلی ریزه میزم. :-"
ای بابا . خجالت ندین ، پایه‌ی ما کلا پایه ی گوگولی ـیه اصن. ;;) ;;) :-"

swz

کاربر فوق‌حرفه‌ای

به نقل از مهسا.ق :
شما می رید سوم الان؟

الان گفتى دلم خواست جاى تو بودم، خيلى گوگولين اينا (ما؟)
مال ما اسمش زهرا بود، خوشگلـَم بود، خيلى خوشم اومد ازش ;))

ليـدرهاى عزيز كه حواس ـِشون هست، ماهم انشالله نقشمون رو در سال تحصيلى انجام ميديم، مدرسه و رسماش حفظ خواهد شد ... 8-> /m\

newfolder16

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تهران

یکتا؟ ;;) فردا میری میشه غیر مستقیم بپرسی مارو را میدن یا نه؟

+ شعرای حلقه رو مهشید داره فک کنم.. منم دارم.. خودتم داری ! :د ولی اونی که من دارم خیلی خوشگله.. دست نویسه! میخای بدم بت؟ ;;)

آهنگارم داری دیگه؟

حلقه رو ب هرقیمتی بهشون یاد بدین. براشون حلقه رو مهم کنید که برای موندنش و نگه داشتنش تلاش کنن! (چ کتابی !)

1tA

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یک
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1397

به نقل از New Folder :
یکتا؟ ;;) فردا میری میشه غیر مستقیم بپرسی مارو را میدن یا نه؟

+ شعرای حلقه رو مهشید داره فک کنم.. منم دارم.. خودتم داری ! :د ولی اونی که من دارم خیلی خوشگله.. دست نویسه! میخای بدم بت؟ ;;)

آهنگارم داری دیگه؟

حلقه رو ب هرقیمتی بهشون یاد بدین. براشون حلقه رو مهم کنید که برای موندنش و نگه داشتنش تلاش کنن! (چ کتابی !)

چشم می‌پرسم، ولی فک کنم بعدش منم دیگه تو مدرسه راه ندن. :-"
× بده بده. 8->
آره ولی نصفه نیمه، مثن اون آهنگ ِ بازم یه سال ِ دیگه رفت ـو ندارم. :D
آره دارم روش فک می‌کنم که چه‌جوری براشون مهم کنیم حلقه رو . اوکی. حلّه. :D

میترا

میترا
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
دانشکده‌ی هنر و معماری تهران مرکز
رشته دانشگاه
ادبیات نمایشی

پرسیدی که مارو راه میدن یا نه ؟ ؛؛)

× روز ِ معارفه میایم ببینیم چی کار میکنین ـا 8-> امیدوارم که خوب باشه معارفه ـشون . ؛)

× نیوشا اون متن بازم یه سال ِ دگ رفت ُُ ، یادته سومامون بمون دادن متن ـش ُ ؟ داریش دگ ؟ :د همونو بدیم به اینا :-"

بقیه متن ـارو دارین ؟ :-"

بالا