• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

انتخاب نيلوفر به عنوان ناظم

با انتخاب نيلوفر به عنوان ناظم موافقيد؟

• رای‌دهندگان
    115
وضعیت
موضوع بسته شده است.

سیاوش

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
شهرکرد
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر- نرم افزار
اینستاگرام
پاسخ : با انتخاب نيلوفر به عنوان ناظم موافقيد؟

به نقل از محمد طالب :
نه... ولی کاربریه که برای یه سایت علمی مثله سمپادیا میتونه مفید باشه و واسه بقای سایت خوب به نظر میاد...

و برای ناظم بودن هم گزینه ی خوبیه ! از من و شما خیلی بهتره ... نیست !؟
از منو تو شاید ولی از خیلی خیلی خیلی دیگه نه!!!!!!!!!!!!!

سیاوش

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
شهرکرد
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
اینستاگرام
پاسخ : با انتخاب نيلوفر به عنوان ناظم موافقي&

یه مدیر نیست اینجا جواب بده؟؟؟؟

Sampadik

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تــهران

من نمیفهمم اینجا یه سری دارن به مدیران اعتراض میکنن و بس!
به کاربران دیگه چه ربطی داره؟؟؟
آخه واسه چی دفاع میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه اونطوره که شما میید چشم!صبر کنید تا صاحابش بیاد!
دخالت بی جا چرا؟؟؟
من نمیگم حرف کی درسته و حرف کی غلط اما نظر دادن در همه ی موارد به جا نیست!

admin

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
89

1. من هیچ علاقه ای ندارم به شما نسبت کارهایی مثل سعی در تحریک افکار عمومی و فشار آوردن به مدیران بدم اما روندی که شما طی می کنید دقیقا همینه ! شما حق اعتراض به انتخاب نیلوفر رو دارید ، اما سعی دارید حاشیه سازی بکنید برای ماجرا.

بذار بچه ها ببينن كه هيچ وقت حرفشون برا مديرا ارزش نداره نمونه اش رو هم توي 2 3 تاپيك اعتراض قبلي ديديم.....
بيشتر هدف من هم از ايجاد اين تاپيك همين بود....
موقعي حرف ناظم ها براشون مهم نيس ديگه كاربرا جاي خود دارند........

2. از کی تاحالا مدیرکل برای انتخاب ناظم باید با ناظم مشورت بکنه؟ این قاعده رو کی وضع کرده؟ این به کنار. مشورت با کاربران چیه دیگه؟ طبق کدام منطق و اصولی و چرا باید در مورد انتخاب ناظم ، با کاربران مشورت بکنه؟ مثل اینه که بگی رئیس یک شرکت برای انتخاب معاون ، باید با کارمنداش مشورت بکنه. البته اینجا روابط رئیس و کارمندی برقرار نیست اما خب تصمیم گیر در این موارد ما مدیران کل هستیم.

3. شیوه انتخاب مدیر هم تا حدود خیلی زیادی متفاوت از اون چیزی هست که شما فکر می کنید. معیارها بیشتر بر مبنای خود اون فرد هستند. در درجه دوم فعالیت ملاک میشه. اخلاق های اون فرد ، شیوه حرف زدن ، نحوه برقراری ارتباط ، اخلاق اون فرد در دنیای واقعی و ... همگی معیارهایی هستند که ما قطعا در نظر میگیریم. لزوما اینکه فرد مدت زمان زیادی توی سایت عضو بوده و ارسال های خوب داره ، ملاک نیست. در طی 2.5 سال گذشته توی سمپادیا این اتفاقات زیاد افتاده. دقیقا یک چنین پروسه ای در مورد آرمیتا و ندا هم اتفاق افتاده. آرمیتا روزی که نیت کرده بود از سایت بره ، مدیر شد ! فعالیت خفنی هم نداشت.
مثلا یکی از کسانی که خیلی انتظار میرفت ناظم بشه ، به هیچ وجه قرار نبود ناظم بشه. این فرد شاید خیلی فعالیت خوبی داشت ، اما به یک عده خاص همین جوری امتیاز منفی میداد تا رتبه اونها رو از لحاظ امتیاز بیاره پایین و خودش بره بالاتر . متاسفانه ما چنین شخصیتی رو در هیچ صورتی مدیر نمیکنیم.

4. معمولا توی کمتر سیستمی برای ساکت کردن فردی ، بهش امتیاز میدن ! شیوه معمول ، تخریب و تهدیده. اگر قرار بود ما به کسی امتیاز بدیم که ساکت بشه ، معترضین درجه یک در اولویت بیشتری قرار داشتند تا معترضین درجه سوم چهارم ! البته تهدید و تخریب هم در دستور کار نیست.

5. شما انتظار داری کسی که ناظم هست بیاد توی اعتراضات علیه مدیران کل شرکت کنه؟ چه انتظار مزخرفی ! ما دعواهای بین خودمون رو توی انجمن خودمون انجام میدیم و شاید حتی اعتراض های خیلی بیشتری هم به همدیگه داشته باشیم ، اما هیچ وقت نمیاییم علنی کنیم دعواهامون. چون میدونیم که هرقدر تشنج و التهاب فضا بیشتر بشه ، بیشتر به ضرر همه ست و کنترل بیشتر سخت تر میشه. هم برای ناظم و هم برای مدیر کل.

AHMADREZA

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی کاشان
شهر
کاشان
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

من فقط یه چیزی بگم این بین این که ایشون دست از اعتراض(انتقاد یا پیشنهاد) برداشتن حداقل در ظاهر یه دلیل خیلی واضح داره آدما در اول ممکنه با یه چیزی مشکل داشته باشن اما بعد که می بینن اگر این چیزه اشتباه به نفع اوناس شروع به ساخت توجیه می کنن برای این چیزی که علم به اشتباه بودنش دارم
خواستم بگم که این دست برداشتن غیر طبیعی نیست اما یه جواب کاملن درست اینه:
"سمپادیا یک جمهوری نیست ! اخیرا مد شده همه فکر می کنن همه جا باید برای هرچیزی انتخابات وجود داشته باشه ، اما برخلاف تصور شما به هیچ وجه قرار نیست در سمپادیا سیستم انتخاباتی بشه. اینجا تصمیمات توسط صاحبان گرفته میشه. صاحبانش هم 10 نفری هستند که شما با 4 نفرشون ارتباط دارید و بقیه فعلا مستقیم در جریانات نقش ندارند.
حتی اگر 100 درصد کاربران اینجا خواهان سیستم انتخاباتی باشند ، سیستم انتخاباتی نمیشه. ما بنابه نیاز سایت سیستم اختیاراتی رو عوض می کنیم. یک روز شوراها به وجود میان ممکنه فرداش طوری دیگه بشه."
از نظر من این منطقی هست

سیاوش

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
شهرکرد
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
اینستاگرام

آقای مدیر کنکور خوب بود؟؟؟
-------------------------------------------------------------
به نقل از مدیریت :
1

4. معمولا توی کمتر سیستمی برای ساکت کردن فردی ، بهش امتیاز میدن ! شیوه معمول ، تخریب و تهدیده. اگر قرار بود ما به کسی امتیاز بدیم که ساکت بشه ، معترضین درجه یک در اولویت بیشتری قرار داشتند تا معترضین درجه سوم چهارم ! البته تهدید و تخریب هم در دستور کار نیست.
آقای مدیر میشه روش شما برای بر خورد با معترزین را بگید چون فک کنم یه 20 نفری معترز داشته باشه!!!!!!!!!!!!

trustme

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
1387
دانشگاه
دانشگاه خواجه نصیر طوسی
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

خلاصه هر جوری هست ، اینجا یه بحثی باید باشه و یه دعوایی و یه درخواست و سوالی برای جواب دادن و ...

سیاوش

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
شهرکرد
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
اینستاگرام

یه مدیر نبود جواب منو بده ؟؟؟؟؟؟

مطهری لطفا دلایله انتخاب نیلوفر را بگو

admin

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
89

به نقل از سیاوش :
آقای مدیر میشه روش شما برای بر خورد با معترزین را بگید چون فک کنم یه 20 نفری معترز داشته باشه!!!!!!!!!!!!
معترض حرفش رو میزنه ، مدیر حرفش رو میزنه. تصمیم گیری نهایی با مدیرانه و ممکنه عده ای (مدیر یا کاربر) قانع بشن یا قانع نشن. اعتراض تمام می شود و ادامه ش معنی دیگه ای میده.

ISO9002

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر

می بخشید که وسط بحثتون وارد میشم. ولی واقعا برام سواله که این چه رسمیه که اینجا توی این فروم اگر مدیر سایت یه لیوان آب بخوره میان و موضوع میزنن و اعتراض میکنن؟ یک ناظمی انتخاب شده بی پرده باید بگم در خیلی از فروم ها فعالیت که کردم دیدم که این موارد اساسا به کاربران سایت ارتباط مستقیمی نداره. خب کاربران نظرشون رو میگن که بهتره در این موارد برای حفظ احترام مدیریت در طریق پی ام باشه ولی به هر حال این مدیریت سایته که تصمیم نهایی میگیره.

یک کسانی که در فروم ها مدیریت کلی دارن حالا یا مدیر کل یا ناظم(مدیر داخلی) اصولا باید اعضای محترمی باشن. یعنی بین سایر کاربران احترام قابل توجهی داشته باشن و حرفشون جذبه و گیرایی داشته باشه. بهتره که یک مدیر یا یک ناظم سنش رو در پروفایل درج نکنه. چون تمکین یک کاربر از مدیر کوچکتر از خودش یا انجام نمیشه یا با اکراه انجام میشه.
من میتونم اطمینان داشته باشم که خانم نیلوفر این ویژگی ها رو دارن. ولی بحث اساسی اینجاست که اگر به طور کامل هم داشتند نگارنده تاپیک با این کارش کمی از احترام این کاربر کم کرد و کمی حس خوش بینی سایرین رو به بدبینی تبدیل کرد. باید باور کنیم که زدن چنین تاپیک هایی اعتبار مدریت رو نزد کاربران پایین میاره که مشکلات بعدی داره.

مهم نیست که صلاحیت های یک فرد برای داشتن پستی کامل هست یا نه چون اصولا کسی مطلق نیست. مهم اینه که هم شخصیت این کاربر و هم شخصیت مدیریت سایت مهمه که نباید از بین بره. و این تاپیک حداقل شخصیت و اعتبار این کاربر رو نقض میکنه و اون حتی مشکلی هم برای ناظمی نداشت، این کار براش مشکل ایجاد میکنه.

Shadow!

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد

خیلی رفتار بچه گانه ای بود زدن این تاپیک ! :))
واقعا خندم گرفت !
آخه به شما چه که چه کسی و چرا شده ناظم انجمن !
حداقل اگر اعتراضی دارین میتونین خصوصی با مدیریت بیان کنین
نه اینکه رسما بر علیه مدیریت یه نفر که تازه این مسئولیت رو به عهده تاپیک بزنین .
حداقل میذاشتین یه مدت بگذره اگر از مدیریتش ناراضی بودین بعد تاپیک می زدین .
کلا حسادت چیز خوبی نیست عزیزم :)
پ.ن : بعضی ها هنوز نمی دونن معترض رو چجوری بنویسن اما به وفور از این کلمه استفاده میکنن :D زشته دیگه عزیزم :D

neda.m

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
شهید رجائی تهران
رشته دانشگاه
مهندسی عمران - ژئوتکنیک

اعتراض رو معمولاً موقعی می کنن که مشکلی پیش اومده باشه! شما می گین چرا از کاربران نظر خواهی نکردیم در مورد ناظم شدن نیلوفر، که خب مطهری هم گفت، دلیلی نداره با همه مشورت کنیم. تا الان هم فعالیتش خوب بوده. تا وقتی کوتاهی ای نکرده، دلیلی واسه این همه اعتراض از نظر من وجود نداره.
نیلوفر هم شاید اون ویژگی هایی که شما مد نظرتون هست رو نداشته باشه، ولی ملاک های مهم دیگه ای هم بوده که ما در نظر گرفتیم. ویژگی های رفتاری خیلی مهم تر از تعداد ارسال ها هست...

narenjak

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی

یعنی با نیلوفر چون فقط تعداد ارسالاش کمه و 5 ماهه عضوه مخالفین ؟

بیخیال بابا

بزارین یه مدت باشه
عملکرد رو ببینین
این کاراتون خیلی بچه بازیه خیلی

احمدرضا رحیمی

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
‍‍‍ علامه طباطبایی :)
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی
رشته دانشگاه
احتمالا کامپیوتر

به نقل از Shadow! :
خیلی رفتار بچه گانه ای بود زدن این تاپیک ! :))
واقعا خندم گرفت !
آخه به شما چه که چه کسی و چرا شده ناظم انجمن !
حداقل اگر اعتراضی دارین میتونین خصوصی با مدیریت بیان کنین
نه اینکه رسما بر علیه مدیریت یه نفر که تازه این مسئولیت رو به عهده تاپیک بزنین .
حداقل میذاشتین یه مدت بگذره اگر از مدیریتش ناراضی بودین بعد تاپیک می زدین .
کلا حسادت چیز خوبی نیست عزیزم :)
پ.ن : بعضی ها هنوز نمی دونن معترض رو چجوری بنویسن اما به وفور از این کلمه استفاده میکنن :D زشته دیگه عزیزم :D
موافقم :)
به نظر من افرادی که اینجا اعتراض دارند یا مخالف هستند کلاً اگر هر کسی بجز خودشون ناظم میشد اعتراض و مخالفت خودشونو اعلام میکردند و اصلاً به این که چه کسی ناظم شده و عملکرد اون شخص در زمان ناظم بودن کاری ندارند و فقط مخالفت میکنند.

jernolia

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1مشهد
شهر
مشهد
مدال المپیاد
یک عالمه مقام اوردم

هر چی جمع بگه! (;

nahid

violet
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1388

بچه ها می خواین بس کنین؟؟ تو پ.خ ادامه بدید. تا سایت یه ذره به خودش میاد , یه ذره جو آروم میشه دوباره یهو به هم میریزه!!!
اگه اعتراضی دارید, یا با پ.خ مطرح کنید یا حداقل 2-3 روز صبر کنید یه ذره التهاب کمتر بشه. :D

توی فضای دوستانه تر راحت تر می تونیم مشکلات رو حل کنیم!!! با دعوا حل نمیشه عزیز من, وسط دعوا حلوا خیرات نمیشه هیچوقت!!! :)
:D

من از عصر که این تاپیک ایجاد شده تا همین الان دارم این بحثو دنبال می کنم, ولی تنها نتیجه ای که حاصل شده تعیین موضع, له یا علیه مدیرهاست!!!! لطفا یه ذره مهربون باشین!!

• شروع کننده موضوع

alemzadeh

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد - تبریز
دانشگاه
دانشگاه هنر تبریز
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

به به چي شده مديرا اومدن اين دور و بر نظر دادن من واقعا از محمدين و ندا عذر خواهي كنم ولي به نظر مير3 يه 3ري پست ها پاك شده.....
ممد آقا م3 اين كه كنكور خيلي روت تاثير داشته ........
عزيز من كنكورت رو بد دادي يا سخت بوده به كاربر چه ربطي كه اينجوري ميپري بش.......
خوب رسما بگو شما ها برين گم شين كسي هم ازتون نظر نمي خواد خفه شين ما هم هر كار مي كنيم شما بايد اطاعت كنين و بگين چشم......
اگه سايت مال توئه تا كاربري نباشه اين سايت چيزي نمي شه اين مقامي هم كه هر 4 تاتون دارين به خاطر كاربراي سايته پس اين خوب تو گوشت فرو كن...
تو اگه مطهري شدي اون اگه بذركارشد و...... همه به خاطر كاربراي خوب و فهميدهي اين سايت پس خودت خيلي بالا نگير و جو نگيرتت كه مدير كلي هيچ كي بت چيزي نمي تونه بگه......
يه كم فكر كن عزيزمن.....
يعني چي كه به ناظم يا ماربراي معمولي ربطي نداره ما چه تصميمي مي گيريم.......
البته تهدید و تخریب هم در دستور کار نیست اين حرفت هم خيلي جالب بود واقعا بايدگفت آورين من براي اين حرفت يه مثال بارز دارم كه نمي شه جلو همه بگم چه جوري به تقديم كنم اين رو.........
بازم مي گم اگه بچه ها نبودن تو مطهري نمي شدي.....

به نقل از محمد طالب :
علی چون خودش میخواد ناظم باشه داره اعتراض میکنه !!!!
ممد آقا من چندين بار تاكيد كردم شما كلا حرف نزن عزيزم....
كي خواست تو اين سايت ناظم شه.....

* دو پست یکی شد. رعایت کنید.

Swift

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد

به نقل از علـي :
ممد آقا من چندين بار تاكيد كردم شما كلا حرف نزن عزيزم....
كي خواست تو اين سايت ناظم شه.....
تازشم ممد جان چرا صورت مساله رو پاک میکنی؟
تو اصل موضوع چه فرقی میکنه؟

سیاوش

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
شهرکرد
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
اینستاگرام

ببینید من نه می خوام به کسی توهین کنم نه می خوام جو سایتو بهم بریزم فقط یه سوال دارم که طبق کفته آقای مطهری اشکالی نداره!
به نقل از مدیریت :
معترض حرفش رو میزنه ، مدیر حرفش رو میزنه. تصمیم گیری نهایی با مدیرانه و ممکنه عده ای (مدیر یا کاربر) قانع بشن یا قانع نشن. اعتراض تمام می شود و ادامه ش معنی دیگه ای میده.
آقای مطهری یا بذرکار یا خانوم ثابتی اشرف یا مکرم دلیل انتخاب خانوم نیلوفر به عنوان ناظمی چی بوده؟؟؟(من نمی گم کارشون بده )
فک نکنم این سوال زیادی باشه؟؟؟!

پ.ن : من از اول دبستان املام ضعیف بود. :D

Swift

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد

به نقل از سیاوش :
ببینید من نه می خوام به کسی توهین کنم نه می خوام جو سایتو بهم بریزم فقط یه سوال دارم که طبق کفته آقای مطهری اشکالی نداره!آقای مطهری یا بذرکار یا خانوم ثابتی اشرف یا مکرم دلیل انتخاب خانوم نیلوفر به عنوان ناظمی چی بوده؟؟؟(من نمی گم کارشون بده )
فک نکنم این سوال زیادی باشه؟؟؟!

پ.ن : من از اول دبستان املام ضعیف بود. :D
جواب نمیدن که!
فقط داستان میبافن!
هر چیم بر وفق مراد نباشه میپاکن

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا