• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

بابک خرمدین کمی قبل از مرگ

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Ehsan.IN$PIRE

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
مدال المپیاد
زیست میخونم!؟ نه بابا مارو چه به مدال المپیاد
پاسخ : آخرین سخنان بابک خرمدین قبل از تکه تکه

نمیدونم چرا جوگیر میشن این به اصطلاح ایران دوستا...
نمیدونم میخواین با این حرفا چیرو ثابت کنین.(منظورم با Dr.Eniacه) شما اگه مثلا آزاد اندیشی باید اجازه بدی که دیگران هم تفکر خودشونو داشته باشن و بهش احترام بزاری... نمیدونم چرا همه چیزو یه طرفه میبینین.

• لایک
امتیازات: nahid

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

به نقل از A]-[()()RA :
نمیدونم چرا جوگیر میشن این به اصطلاح ایران دوستا...
نمیدونم میخواین با این حرفا چیرو ثابت کنین.(منظورم با Dr.Eniacه) شما اگه مثلا آزاد اندیشی باید اجازه بدی که دیگران هم تفکر خودشونو داشته باشن و بهش احترام بزاری... نمیدونم چرا همه چیزو یه طرفه میبینین.
من يه طرفه نديدم
ايشون گفتن مگه ميشه دم مرگ سخنراني كرد منم بدون توحين گفتم آره اونجا سخنراني ميكردن
من به تفكر همه احترام ميذارم ولي نميتونم تحمل كنم كسي بهم چيزيو كه واقعي نيست تحميل كنه
خودمم به يه چيزايي كه واقعي نبوده تا الان و بهشون اعتقاد داشتم ديگه اعتقاد ندارم عقايد من داره هر روز تكميل ميشه و از همه كساني كه كمكم ميكنن ممنونم

eyekay

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی قم،علامه حلی تهران
شهر
قم،تهران
مدال المپیاد
مدال نقره ی المپیاد ریاضی
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار
پاسخ : آخرین سخنان بابک خرمدین قبل از تکه تکه شدن توسط ا

به نقل از armin2557 :
ای ول جواب دندان شکنی بود

هیچ کسی نمی گه هر چیزی تو کتب اسلامی نوشته حتما درسته،ولی وصیت نامه تو کربلا طبیعیه،طرف از چند روز قبل می دونسته میمیره،ولی خیلی از چیزایی که می شنویم ساخته ی ذهن مذاحان نامحترمه،
به نقل از Dr.Eniac :
دوست عزيز من با عرب جماعت مخالفم
اگه اين نوشته درست نيست بذارين پايه نويسنده كه كتابو نوشته چرا به من ميگين ؟
آريايي فرشته هست و بوده ولي شما نميخواي بقبولي

هیتلر سال هاست که مرده،هیچ کس به خاطر این که عربه یا آریاییه،یا اروپایی هیچ نکته ی مثبتی اضافه تر نداره،
الان این فرهنگ آریایی کجاست؟ایرانیا دروغ نمی گن؟پشت سر هم بدگویی نمی کنن؟زیراب همدیگه رو نمی زنن؟کم فروشی و گرونفروشی نمی کنن؟خیلی از اینا حتی توی عربستان سعودیم نیست
فرهنگ ما سال هاست که مرده
چیزی نیست که دیگه بشه بهش افتخار کرد

،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،

برای مطالب تاریخی باید منبع تاریخی معتبر آورد که مثلا بگه توی فلان صفحه ی فلان کتاب تاریخی اینو نوشته،اینکه این مطلب توی یه کتابی هستش به تنهایی مدرک نیست
مثلا وصیت نامه های داریوش و کوروشم تو چند تا کتاب بود ولی خب واضحا جعلی بودن اونا،

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

به نقل از حامد مهدوی :
هیچ کسی نمی گه هر چیزی تو کتب اسلامی نوشته حتما درسته،ولی وصیت نامه تو کربلا طبیعیه،طرف از چند روز قبل می دونسته میمیره،ولی خیلی از چیزایی که می شنویم ساخته ی ذهن مذاحان نامحترمه،
هیتلر سال هاست که مرده،هیچ کس به خاطر این که عربه یا آریاییه،یا اروپایی هیچ نکته ی مثبتی اضافه تر نداره،
الان این فرهنگ آریایی کجاست؟ایرانیا دروغ نمی گن؟پشت سر هم بدگویی نمی کنن؟زیراب همدیگه رو نمی زنن؟کم فروشی و گرونفروشی نمی کنن؟خیلی از اینا حتی توی عربستان سعودیم نیست
فرهنگ ما سال هاست که مرده
چیزی نیست که دیگه بشه بهش افتخار کرد

،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،

برای مطالب تاریخی باید منبع تاریخی معتبر آورد که مثلا بگه توی فلان صفحه ی فلان کتاب تاریخی اینو نوشته،اینکه این مطلب توی یه کتابی هستش به تنهایی مدرک نیست
مثلا وصیت نامه های داریوش و کوروشم تو چند تا کتاب بود ولی خب واضحا جعلی بودن اونا،
فرهنگ آلمان هم تو ج.ج.1 مرد ولي پيشوا تو حدود 10 سال دوباره ساختش
فقط بايد روح ميهن پرستي افراد بيدار بشه بقيش فقط با داشتن يه رهبر آريايي حل ميشه
اگه شعار يك ملت يك پيشوا يك كشور تو ايرانم عملي بشه فرهنگ ما به راحتي ميتونه به اقتدارش برسه
اگه تو مدارس به جاي زخم هاي كربلا بيان دروغ نگفتنو آموزش بدن خيلي بچه هاي ديندارتري پرورش پيدا ميكنن
شما ميتوني براي آموزش آريايي بخش آموزش و پرورش نبرد منو بخوني كه خيلي كمكت مي كنه

• لایک
امتیازات: yasna

ISO9002

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر

به نقل از Dr.Eniac :
آره كتب اسلامي ميگه تو كربلا هركي داشته ميمرده سخنراني ميكرده و همه وصيتاشو انجام ميداده

در مورد اونچیزی که در کربلا اتفاق افتاده کم دروغ پردازی نشده. بنده خودم میگم که درصد بالایی از این چیزهایی که توی این مراسما میگن و در مقاتل نوشته شده دروغه.

اونهایی که میرن برای واقعه کربلا دروغ میسازن با شما که برای وقایع وطنی خودتون دروغ سر هم میکنید فرق چندانی نمیکنن.

اعتقاد ما اینه که هم در مورد واقعه بزرگ تاریخی کربلا و هم در مورد اساطیر ایرانی اونقدر حقایق افتخار آمیز هست که نیاز به دروغ پردازی و خیال بافی نباشه تا یه عده ای هم باور کنن. امروز اگر در اینترنت یه گشتی بزنی میبینی که تاریخ اساطیری ایران با همین کارها به کورسویی از خیال پردازی تبدیل شده.

واقعا خجالت داره که ما با 5000 سال تاریخ باید مثل کره ای ها بشینیم و برای خودمون تاریخ سر هم کنیم. اونهایی که با هدف وطن خواهی اینکار رو میکنن عملا نا خواسته به تاریخ کشورشون خیانت میکنن.

به نقل از armin2557 :
دوست عزیز عرب پرستی تا چه حد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من دلیلی ندارم برای اینکه با کسی که زیاد در مورد فرآیند های بررسی صحت تاریخی اطلاعات نداره بحث کنم. چند بار گفتم و این بار هم برای اطلاع شما میگم که کسی که نقل قولی از تاریخ نقل میکنه باید از جایی نقل کنه که سابقش به همون زمان برسه. نقل قول چیزی نیست که در ذهن افراد بمونه و بعد از 1200 سال نقل بشه. امروز ما میگیم که کوروش کبیر گفت: از هر جا که میآیی و میدانم که می آیی .... بر مشتی خاک رشک مبر. مدرک این حرف سنگ نبشته آرامگاه کوروشه. الان دقیقا میفهمی که چی میگم؟

بنده عرب پرست نیستم. عرب لیاقت پرستش نداره. پرستش مخصوص خداست. به کشورم و به تاریخ کشورم بسیار بیشتر از شما علاقه دارم. تا حدی که اگر پدرم مخالف نبود الان داشتم رشته تاریخ میخوندم.
من فقط با کار تو و امثال تو که ناخواسته دارید تیشه به ریشه تاریخ این مملکت میزنید مخالفم. با نادانی تمام تاریخ مشخص ایران رو دارید به افسانه تبدیل میکنید. با این کار شما بعد از چند قرن چیزی از تاریخ ایران جز افسانه های غیر قابل باور باقی نمیمونه. این کار شما باور پذیری تاریخ ایران رو برای آیندگان کم میکنه و این همون خیانتیه که شما دارید به تاریخ ایران میکنید.

*دو پست شما یکی شد

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

به نقل از ISO9002 :
در مورد اونچیزی که در کربلا اتفاق افتاده کم دروغ پردازی نشده. بنده خودم میگم که درصد بالایی از این چیزهایی که توی این مراسما میگن و در مقاتل نوشته شده دروغه.

اونهایی که میرن برای واقعه کربلا دروغ میسازن با شما که برای وقایع وطنی خودتون دروغ سر هم میکنید فرق چندانی نمیکنن.

اعتقاد ما اینه که هم در مورد واقعه بزرگ تاریخی کربلا و هم در مورد اساطیر ایرانی اونقدر حقایق افتخار آمیز هست که نیاز به دروغ پردازی و خیال بافی نباشه تا یه عده ای هم باور کنن. امروز اگر در اینترنت یه گشتی بزنی میبینی که تاریخ اساطیری ایران با همین کارها به کورسویی از خیال پردازی تبدیل شده.

واقعا خجالت داره که ما با 5000 سال تاریخ باید مثل کره ای ها بشینیم و برای خودمون تاریخ سر هم کنیم. اونهایی که با هدف وطن خواهی اینکار رو میکنن عملا نا خواسته به تاریخ کشورشون خیانت میکنن.
اولا تاريخ ما بيش از 7000 ساله (ولي نميدونم چرا شديم 1389 !!!!!!!!)
من تو كربلا افتخاري نديدم مگر اينكه منظورت كربلاي قديم و جنگ قادسيه باشه
تاريخ ايران خوشبختانه مكتوبه و هيچ نيازي به دروغ پردازي نيست

ISO9002

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر

به نقل از Dr.Eniac :
اولا تاريخ ما بيش از 7000 ساله (ولي نميدونم چرا شديم 1389 !!!!!!!!)
من تو كربلا افتخاري نديدم مگر اينكه منظورت كربلاي قديم و جنگ قادسيه باشه
تاريخ ايران خوشبختانه مكتوبه و هيچ نيازي به دروغ پردازي نيست

آره خب اگر انسان های ناندرتال رو هم حساب کنی اصلا میشه 20000 سال.
اینکه در کربلا افتخاری ندیدید به خود شما مربوطه. یه نفر میبینه یه نفرم نمیبینه. مثلا شما در شخصیت هیتلر افتخار میبینی. ولی من در شخصیت اون چیزی جز یک قاتل و دیوانه که در نهایت ذلت خودکشی کرد نمی بینم.

تاریخ ایران قبل از اسلام بدبختانه که منم خیلی حسرتشو میخورم زیاد مکتوب نیست. اگر کتابتی هم شده توسط خارجی ها مثل یونانی ها بوده.

حالا اگر که خیلی مکتوبه گفتم شما یک منبع تاریخی برای اون سخنرانی بابک بذار. من اصلا تعصبی روی حرفم ندارم. من منبعش رو سوال کردم به محض اینکه منبع تاریخی معتبر بدی قبول میکنم. دعوا که نداریم.

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

به نقل از ISO9002 :
من دلیلی ندارم برای اینکه با کسی که زیاد در مورد فرآیند های بررسی صحت تاریخی اطلاعات نداره بحث کنم. چند بار گفتم و این بار هم برای اطلاع شما میگم که کسی که نقل قولی از تاریخ نقل میکنه باید از جایی نقل کنه که سابقش به همون زمان برسه. نقل قول چیزی نیست که در ذهن افراد بمونه و بعد از 1200 سال نقل بشه. امروز ما میگیم که کوروش کبیر گفت: از هر جا که میآیی و میدانم که می آیی .... بر مشتی خاک رشک مبر. مدرک این حرف سنگ نبشته آرامگاه کوروشه. الان دقیقا میفهمی که چی میگم؟
آخه همين نهج البلاغه كه خودم هم قبولش دارم ماله 300 سال بعد از هجرته ولي همه قبولش دارن يا انجيل ماله 40 سال بعد حضرت عيسيست يا اوستا در زمان اشكانيان دوباره جمع آوري شد يا قرآن در زمان عمر و علي دوباره نويسي شد

بايد تاريخو واقعي نوشت نه از روي شواهد
اما اين بنده خدا اومده منبع گذاشته كه من از روي اين كتاب نوشتم اگه نظر شما خلاف اينه كتابو نقد كن نه اين بنده خدا رو
با بقيه حرفات موافقم

ISO9002

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر

به نقل از Dr.Eniac :
آخه همين نهج البلاغه كه خودم هم قبولش دارم ماله 300 سال بعد از هجرته ولي همه قبولش دارن يا انجيل ماله 40 سال بعد حضرت عيسيست يا اوستا در زمان اشكانيان دوباره جمع آوري شد يا قرآن در زمان عمر و علي دوباره نويسي شد

بايد تاريخو واقعي نوشت نه از روي شواهد
اما اين بنده خدا اومده منبع گذاشته كه من از روي اين كتاب نوشتم اگه نظر شما خلاف اينه كتابو نقد كن نه اين بنده خدا رو
با بقيه حرفات موافقم

سید رضی هم در نوشتن نهج الباغه تمام منابع تاریخیش رو نوشته. اونهایی که اهل بررسی هستند اینها رو میخونند و بررسی میکنند. انجیل هم که چند سال بعد از حضرت عیسی نوشته شد به همین دلیله که الان ما چندین انجیل متفاوت داریم.

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

به نقل از ISO9002 :
سید رضی هم در نوشتن نهج الباغه تمام منابع تاریخیش رو نوشته. اونهایی که اهل بررسی هستند اینها رو میخونند و بررسی میکنند. انجیل هم که چند سال بعد از حضرت عیسی نوشته شد به همین دلیله که الان ما چندین انجیل متفاوت داریم.
خوب منكه همه اينا رو گفتم
ولي بالاخره همه اينا چند سال بعد از تاريخ اصلي اتفاقيده ولي همه قبولش دارن نبايد سخت بگيريم هر كسي آزاده به عقايد خودش پايبند باشه ولو كفر .

rataniot

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
کرمان
مدال المپیاد
زیست شناسی,ریاضی
رشته دانشگاه
در حال حاضر کنکوری

به نقل از Dr.Eniac :
زماني كه از پاسخ ناتوانيد به هيتلر توهين ميكنيد همه همينطوري بودن تا حالا
اگر شما هيتلرو به خاطر كشتن خودش براي سعادت آلمان عاجز ميدونين
من حسينو به خاطر كشتن خودش براي گرفتن خلافت عاجز ميدونم
اونقدر سطح فکرت پایینه که به خودت جرات میدی در باره شخصیت بزرگی مثل امام حسین (ع) مذخرف بگی...
تو اون هیتلر دیوانه ی آدم کش رو که فقط به خاطر قدرت میجنگید با امام حسین که فقط برای دین و اعتقادش میجنگید مقایسه میکنی؟؟
واقعا برای خودم متاسفم که دارم با تو بحث میکنم...

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

به نقل از RATANIOT :
اونقدر سطح فکرت پایینه که به خودت جرات میدی در باره شخصیت بزرگی مثل امام حسین (ع) مذخرف بگی...
تو اون هیتلر دیوانه ی آدم کش رو که فقط به خاطر قدرت میجنگید با امام حسین که فقط برای دین و اعتقادش میجنگید مقایسه میکنی؟؟
واقعا برای خودم متاسفم که دارم با تو بحث میکنم...
هيتلر براي صلح ميجنگيد ( لقبش خداوندگار جنگ و صلحه) و ميگفت "براي صلح ابدي جنگ بزرگ لازمه "
امام حسين براي دين جنگيد ؟
اون بيشتر به خاطر منافع مالي و گرفتن حكومت جنگيد يا نه با زنده موندنش كمك بيشتري به اسلام ميكرد

rataniot

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
کرمان
مدال المپیاد
زیست شناسی,ریاضی
رشته دانشگاه
در حال حاضر کنکوری

به نقل از Dr.Eniac :
هيتلر براي صلح ميجنگيد ( لقبش خداوندگار جنگ و صلحه) و ميگفت "براي صلح ابدي جنگ بزرگ لازمه "
امام حسين براي دين جنگيد ؟
اون بيشتر به خاطر منافع مالي و گرفتن حكومت جنگيد يا نه با زنده موندنش كمك بيشتري به اسلام ميكرد
اونقدر حرفات خنده دارن که نمیدونم چی جواب بدم... آره بابا هیتلر خدای صلح بود... تورو چه به اظهار نظر در مورد امام حسین؟؟

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

به نقل از RATANIOT :
اونقدر حرفات خنده دارن که نمیدونم چی جواب بدم... آره بابا هیتلر خدای صلح بود... تورو چه به اظهار نظر در مورد امام حسین؟؟
شما با خنده هم ميتوني جواب بدي اگه بتوني
من توهين نكردم ها فقط گفتم عقيدم اينه شما كمكم كنين اصلاحش كنم

hidden

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سلطان شهیدان
شهر
کرج
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
دارو
پاسخ : پاسخ : آخرین سخنان بابک خرمدین قبل از تکه تکه

به نقل از Dr.Eniac :
تو اين كشور به هر كتابي الكي مجوز نميدن
پس حتما منبع داشته و كتابش مستنده
[/quote
[
اين كتاب تحليليه ... يعني يه موضوع خاصي رو بسط داده به صورت داستان...چيزي رو كه مورخ تو 3 - 4 صفحه نوشته نويسنده كتابش ميكنه
رمان نوشتن هم منبع نميخواد تخيلاته
فقط موضوع اصلي بر مبناي واقعيته نه ديالوگ و نقل قول ها ... اينم در همون حده ... ب
بحث كامل و مشابه اين تويه تاپيك : نامه ي عمر به يزدگرد سوم و جوابش دنبال كردي كه كاملا جوك بودنش معلوم بود

قبلا بودم ولي الان بيشتر عربستيزانه و ملي گرايانست
عرب يه نژاده ...عرب ستيزي هم يه نوع نژاد پرستي...پس نگو نيستم

ISO9002

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر

به نقل از Dr.Eniac :
شما با خنده هم ميتوني جواب بدي اگه بتوني
من توهين نكردم ها فقط گفتم عقيدم اينه شما كمكم كنين اصلاحش كنم

حالا کلا من نمیخوام که امام حسین (ع) رو کنار یکی از منفور ترین شخصیت ها تاریخ جهان نزد جامعه بین الملل بذارم. ولی حداقل فرق اینها این بود که امام حسین تا آخرین قطره خونش برای هدفش جنگید و همه وجودش و حتی پیکرش و حتی خانوادش هم در راه هدفش فدا شدند.

ولی هیتلر با ذلت تمام از ترس اینکه با دشمن مواجه نشه خودش رو کشت. هیتلر حتی جرأتش رو نداشت که با دشمنش رو برو بشه.

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی
آخرین سخنان بابک خرمدین قبل از تکه تکه

اگه الان منو نژادپرست بدوني پس قبلا چي ميگفتي ؟
من الان با سياها كاري ندارم با ساير رنگها هم همينطور فقط و فقط بحثم اعرابه .

دوستان يكي بهم براي موضوع كربلا كمك كنه ديگه.........

به نقل از ISO9002 :
حالا کلا من نمیخوام که امام حسین (ع) رو کنار یکی از منفور ترین شخصیت ها تاریخ جهان نزد جامعه بین الملل بذارم. ولی حداقل فرق اینها این بود که امام حسین تا آخرین قطره خونش برای هدفش جنگید و همه وجودش و حتی پیکرش و حتی خانوادش هم در راه هدفش فدا شدند.

ولی هیتلر با ذلت تمام از ترس اینکه با دشمن مواجه نشه خودش رو کشت. هیتلر حتی جرأتش رو نداشت که با دشمنش رو برو بشه.
عزيز من بحث مقايسه هيتلر و حسين نيست
شما وصيتنامه هيتلرو بخون خيلي فكرت درباره گفته هات عوض ميشه
هيتلر ميدونست كه اگه به دست متفقين بيفته ميشه مثل موسوليني و عملا براي ارتش روحيه اي نميمونه و جنگ تموم ميشه بنابراين خودشو ميكشه و دستور ميده جنازشم بسوزونن هيتلر اگه جونش براش مهمتر از پيروزي ميبود با همون هواپيما فرار ميكرد ولي موند و به متفقين شصتشو نشون داد
ولي نميدونست كه حك.متو به خائنين واگزار ميكنه كه سريع تسليم ميشن
من ميگم حسين براي حكومت جنگيد و تا آخرين قطره خونش هم تسليم نشد ولي اين ربطي به دين نداشت

ISO9002

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر

به نقل از Dr.Eniac :

تو چقدر زود عقایدت عوض میشه. همین سه چهار روز پیش بود در تاپیک مربوط به اوباما به نژاد سیاه توهین میکردی.

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

به نقل از ISO9002 :
تو چقدر زود عقایدت عوض میشه. همین سه چهار روز پیش بود در تاپیک مربوط به اوباما به نژاد سیاه توهین میکردی.
خب گفتم ديگه من دارم عقايدمو تكميل ميكنم قبلا از كسايي كه كمكم كردن تشكر كردم الانم از شما تشكر ميكنم(آدم نبايد رو يه مسئله تعصب داشته باشه)
ولي هنوز كلي مسئله تو ذهنمه كه بايد حل بشه

hidden

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سلطان شهیدان
شهر
کرج
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
دارو
غغ

به نقل از Dr.Eniac :
ياد T-bag ميوفتم ...
اگه استيل و همه كارات هم مثله اون باشه خيلي شاخي (البته چون بايزگرش خوبه)

بازم نژاد پرست حساب ميشي
حتي اگه با رنگايه ديگه هم كاري نداشته باشي اونارو پستتر ميدوني تو فكرت
كلا بايد همه ي آدم هارو به يه نگاه ببيني

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا