• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

Champions League

mahsa7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
رشته دانشگاه
دندانپزشکی
پاسخ : Champions League

قهرمانی مبارک رئال :-w

s5ui89esigj150xrpl8.png

Nightmare

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی شهرکرد
شهر
شهرکرد
مدال المپیاد
المپاد ریاضی مرحله اول
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی برق

منچستر یونایتد 1 - 2 داور :(( :(( ~X( ~X( X-( X-(

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از ...M30... :
قهرمانی مبارک رئال :-w

s5ui89esigj150xrpl8.png
ديگه توروخدا شما بارساييا از داروي حرف نزنين كه واقعا آدم خندش ميگيره!
احتمالا شما اون بازي بارسا - چلسي رو يادت نمياد!
قبول دارم كه داور نتيجه بازي رو رقم زد،‌ ولي تا حالا شمردي كه چندتا بازي اينجوري واسه تيماهاي ديگه علي الخصوص بارسا برگذار شده؟!

amnah

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
حلی 4
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

داوری بد رو قبول دارم ...

ولی در مورد داوری این رو هم در نظر بگیرید که کارشناسا گل منچستر رو هم افساید دونستن!

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

=)) =))
کار از داور دقت کن گذشته...داور خودتو اعتراف کن درست تره :|
نانی اصلا ندید آربلوآ رو :|...شفا

اصلا داوری ها ب نفع رئال نیست...
ب نظرم بحث با سیب گلوها خیلی درست نیست...احتمالا معتقدن رئال تیم صد در صد برتر دیشب هم بوده و کاملا ب حق رفت بالا :))
درسته آقا...درسته آقا

من تنها نگرانیم این بود تیمم ب من یو ببازه...اونم نه ب خاطر اینک من یو بهتر از بایرن باشه...فقط چون ب نظرم ی انگلیسی میتونست کنار بزنه ما رو توی لحظات سخت...
ولی الان دیگه خیالم راحته...
آقای خاص میبینمت حالا :))...جوری سوراخ سوراخت میکنیم تو و داورتو ک نفهمی یوفا کدومه ای اف سی کدوم :))

با وجود اینک حالم از من یو ب هم میخوره ولی دیشب واقعا دلم سوخت :|

...............

کاربر فوق‌فعال

آقا چی چیو داوری,داوری میکنی؟!؟!
اگه جد داوری رو بیاریم وسط بارسا خوش شانس ترین تیم تاریخ بوده!!
بازی دیشب کلا مزخرف بود!! اصلا نیازی به بحث و کارشناسی هم نداره!!

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

پنالتی آخر بازی لالیگای رئال بارسا هم ک هیچی :))...اصلا من میگم بارسا پول داده بود واسش اونجوری سوت بزنن

کم کم بوی گندکاری های رئال داره در میاد...اشتباهات"اتفاقی"داوری زیادی ب نفعشونه :|
بله چون ی بازی مسخره بود اصلا نباید ببینیم ک چقدر حق ی تیم خورده شد :|

شما زا فوتبال چیزی میدونی کلا؟ :|فوتبال دیشب رو چجوری قضاوت کردین ک میگین بد بوده؟...
خدایا چرا همه کارشناس فوتبالن؟ :-?

...............

کاربر فوق‌فعال

من فقط نیمه ی اولش و نگاه کردم,دیدم مزخرفه,رفتم شیمی خوندم!! اصلا نگاه کردنشم ارزش نداشت!! فقط منتظر بازی بایرن باشین!!
در ضمن منچستر میومد بالا هم این مرحله حذف میشد! تیمای انگلیسی همشون آماتور بازی میکنن! دفاعی و کار رو پاسای بلند!!
اگه قهرمانم بشن,شانسیه! اگه هم شانسی نباشه, با یه سیستم عجیب و غریب...! مثل فینال پارسال!!

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

به نقل از Fateme Rahmati :
من فقط نیمه ی اولش و نگاه کردم,دیدم مزخرفه,رفتم شیمی خوندم!! اصلا نگاه کردنشم ارزش نداشت!! فقط منتظر بازی بایرن باشین!!
در ضمن منچستر میومد بالا هم این مرحله حذف میشد! تیمای انگلیسی همشون آماتور بازی میکنن! دفاعی و کار رو پاسای بلند!!
اگه قهرمانم بشن,شانسیه! اگه هم شانسی نباشه, با یه سیستم عجیب و غریب...! مثل فینال پارسال!!
میگم با توجه ب اوضاع مسخره ی مربیگری بارسا فکر کنم شما اگه پیشنهاد بدی وا3 مربی بارسا شدن قبول کنن :|
منم از فوتبال انگلیس متنفرم...اما حس نمیکنی ی مقدار زیادی مسخرست این نظر ک بخوایم فوتبال کلاسیک انگلیس رو کلا مردود بدونیم و بگیم همهی افتخاراتش شانسیه؟ :|
دوستان ی مقدار بفکرین ب حرفاتون لطفا...

در هر حال خریدن داورها نشون میده مورینیو خودشم فهمیده بی داوری عرضه ی قهرمانی نداره...اونایی ک خیلی اصرار دارن تیم خاص و گلو رو بهترین تیم تاریخ رئال بدونن ی قیاس بکنن با بارسای 2 3 فصل پیش همه چیز براشون جا می افته :)

mahsa7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

تيمي كه قبل اخراج شدن در حده تيم هاي دسته يكي بود ولي بعد اخراج بازيه خودش رو شروع كرد...بعدشم میگن داورکمک نکرد...
اکثرداورابامورینیو ....
دلم خوش بود تو اروپا از این خبرا نیست! چقد ساده بودم! :|چقدر شیک سر منچستر رو هم مثل بارسا بریدن! بازی ای که باید 3-0 4-0 می شد رو چقدر زیبا رو صحنه ای که حتی کارت زرد هم نداشت، چرخوندن! در حالی که آربلوئا تو نیمه اول یه خطای خیلی شدیدتر روی اورا انجام داد و هیچی... :|

...............

کاربر فوق‌فعال

من یادم رفت یه چی بگم!! منطورم این چند سال اخیر بود که فوتبال انگلیس افتض شده و جذابیت قبلنارو نداره!!!
به هر حال شما هم زیادی اغراق میکنین!! یه دفعه داوری به نفع رئال بیچاره شد!! دنیا به هم میریزه مگه؟؟
در ضمن من فعلا ترجیح میدم سرمربی تیم ملیمون بشم!این جوجه پرتقالیا دیگه زیادی به فوتبالمون حکومت کردن!!

mahsa7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

به هر حال شما هم زیادی اغراق میکنین!! یه دفعه داوری به نفع رئال بیچاره شد!! دنیا به هم میریزه مگه؟؟
یه دفعه؟ :-"
یه خورده بیشترفک کنین خواهشمیکنم... :-" :-w

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

رئال بیچاره؟ :-?
شاید باورتون نشه اما دیشب های های گریه میکردم بعد بازی ب حال این رئال بیچاره...بدبخت خیلی بش اجحاف شده این چند وقته...بمیرم براش...اصلا ب خاطر همین اجحاف ها بعید نیست کلا ی دفعه بگن نیازی ب ادامه ی بازیا نیست و کاپ رو بدن ب خاص...
قشنگ حس میکنم این خاص عزیزمون داره با گدایی میره بالا...حال میکنم قشنگ...ب بدبختی و گدایی از داور افتاده

من مطمئنم طرفدارای واقعی رئال هم شاید خوشحال شده باشن از رفتن بالای تیمشون اما اگر تیمشون قهرمان بشه تیمشون رو شایسته ی قهرمانی نمیدونستن...همون جور ک همین حرف رو در مورد چلسی فصل قبل و هواداراش زدم

...............

کاربر فوق‌فعال

اون خطا چون تو زمین خود منچستر بود,فقط کارت زرد داشت!حیف که الآن کلاس دارم!! بعد از ساعت 8! اه اه! چه عدد بدی!! من و یاد علی کریمی میندازه!! میام دوباره!
ولی یه جور میحرفین که انگار اصلا داوری به نفعتون نبوده!!!

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

اون خطا چون تو زمین خود منچستر بود,فقط کارت زرد داشت!
این حرف الان دقیقا یعنی چی؟...یعنی خطای نانی در حالت عادی قرمز داشت؟
خانم شما با این بازی شروع کردین فوتبال دیدن رو؟ :|...اون خطا اخطار هم نداشت...نهایتا تذکر...اصلا نانی نمیدید اون رو..وقتی هم دید آربلوآ رو سعی کرد پاشو جمع کنه ولی نشد...نهایتش تذکر...اخطار ی سخت گیری خیلی جدی میخواست وا3 اینک بازی رو نگه داره...

چ نظرای جالبی میبینیم واقعا :|

mahsa7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

اصلااز نظر من اخراج نانی بیشتر به نفع من یو بود تا اخراج نشدنش
چون اگه داور بازیکنی رو گیر نمیاورد که اخراج کنه به جاش حداقل 3 تا پنالتی برای رئال میگرفت تا در اون صورت برنده بشن ;))

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

:))
دوست خوبم یادت رفته نیمه نهایی پارسال باواریا و مادرید رو؟...مونیخی ها با بازی برترشون رفتن فینال وگرنه اونجا هم خاص عزیز کم تلاش نکرد با داور بره مرحله ی بعد...یادتون رفته آلابا(دفاع کنار بایرن)تکل زد و داور پنالتی گرفت؟...و قضیه این بود ک این تکل زد و کلا دیدی نداشت و توپ خیلی نزدیک بود بش و اصلا ب هیچ عنوان با هیچ سلیقه ی داوری نمیشد اون رو پنالتی گرفت چون حتی دستش رو باز نکرده بود...و داور عزیز :|

از این چیزا کم ندیدیم...تیم سلطنتی یعنی این...البته بهتره بگیم تیم بدبخت یعنی همین....جور دیگه ای راه نداره برن بالا

...............

کاربر فوق‌فعال

این و موافقم! بازی با بایرنش خیلی شانس آورد!! اون تیکه ی نانیم موافقم!!
ولی خب رئال تیم خوبیه و نمیشه بگی همش شانسی و داوری و...!
باور داشته باشین داورا واسه بارسا خیلی بیشتر از اینا کنار گذاشتن!!

mahsa7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

دیگه ازبارساحرف نزنین که... :-w یادم نمیادبارسابا این جورداوریابه یه قهرمانی کثیف رسیده باشه... :|
شمااگه یه مثال برابارسابزنی من صدتاواسه رئال میزنم :-w

خودرئالیام میدونن که داور... (; بیاین واقع بین باشیم :D

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

این مسخره بازیا چیه هی بارسا بارسا میکنین؟ :|...من فقط ی چیز کلی در مورد بارسا بگم...خیلی از خطاهایی ک روی لئو مسی میکنن فقط وا3 این داور اخطار یا بعضا اخراج نمیکنه ک مسی اهل فیلم بازی کردن نیست ک کلی رو زمین ب خودش بپیچه و همون لحظه وقتی طرف اخطار گرفت با لبخند از زمین بلند بشه(کارهای آقای سیب گلو)
من واقعا بحث بارسا رو نمیدونم کی شروع کرد جواب دادن ک داوری ب نفع بارساست و... :|واقعا این ب نفع بودن توی الکلاسیکوها معلومه

رئال نصف بایرن این فصلم نیست...من از هر کدوم از طرفدارای من یو میلان رئال و...پرسیدم هم گفتن بایرن این فصل توی تمام بازه های فصل بهتر از همه ی تیم ها توی همه بازه هاشون بوده(تنها کسانی ک قبول نداشتن حرفم رو هوادارای بارسا بودن ک اونو منم بشون حق میدم...بارسا فصل رو عالی شروع کرد و اون موقع شاید بهتر از بایرن بود)
رئال اصلا مستحق قهرمانی نیست این فصل...اگه هم واقعا بخواین فوتبال رو بررسی کنیم دیشب شیاطین باید میرفتن بالا اصلا هم بحثی سرش نیست...

دوستان بیاین یاد بگیریم هواداری کنیم اما واقعیت ها رو ببینیم...چیزای خیلی ساده...مثلا من قبول دارم فصلی ک بایرن لویی فن خال تو فینال ب اینتر مورینیو باخت واقعا قهرمانی نبود و بعدش هم سفسطه نکردم...با وجود اینک اون بازی دست ما بود بیشتر...
بیاین فوتبال رو هم ببینیم جدا از هواداری هامون :|

بالا