• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

پیشنهادهای مربوط به مسائل فنی

پاسخ : پیشنهادهای مربوط به مسائل فنی

۴ روز که با ۴ ساعت امکان نداره یکی بشه مگر تفاوت تعداد پست. :-? همچین موردی اگر سراغ دارین لینک بدین که چک بشه.
اما شمارنده‌ی امتیازش هم بر مبنای روز میشماره در کل، یعنی مثلا ۱ روز و ۴ ساعت رو ۱ روز حساب می‌کنه فکر کنم.
شاید امتیاز درجه رو با امتیاز لایک اشتباه گرفتین، اینطور نیست؟

اینقد وضعم بد نیست که لایک رو با درجه اشتباه بگیرم :D
مطمئنم
این مال منه قبل این که این پستو بدم:
004.JPG

که 5 به توان دو ضربدر سه میشه 75، با 13 ارسال من شده 88.
درحالی که 5 ساعته نه 5 روز.

اینم مال خودتونه:
005.JPG

172*172*3 میشه 88725
با 1355 ارسالتون میشه امتیاز درجتون
درجالی که 172 "روز" شما محسوب شده.

به نقل از mortez76 :
به نظرتون بهتر نیس یه چیزی باشه که بگه برادر من شما تو بانگت نظر داری ؟
قبلا بود و برای هر پیغام پ.خ میداد. ولی نمیگفت کدوم بانگ. و همچنین تعداد کامنت ها که بالا میرفت هی الکی صندوق پ.خ پر میشد. برداشتیمش.

به نقل از سرماخوردگیم :
سلام ببخشید
فک کنم یه ایرادی در امتیاز درجه موجوده.
برای مثال کسی که 4 ساعت فعالیت داره بدون پست با کسی که 4 روز فعالیت داره بدون پست امتیاز درجه برابری داره.
یعنی کسانی که مقدار فعالیتشون به یک روز نرسیده تعداد ساعتشون در امتیاز درجه شمرده میشه.
عکسایی که گذاشتی رو دیدم. عجیبه برام و فعلا جوابی به ذهنم نمیرسه !

ساعت سایت هنوز میزون نیست :-"

به نقل از میم ح میم دال :
دقت کنی پیشنهادت منطقی نیست.

سخت بودن انجام این کار نمیتونه دلیل بر غ.منطقی بودنش باشه.
پیشنهاد بود به هر حال. :-??

سلام من کابر خیلی خیلی جدید هستم
اینجا همه یه زمانی تو مدارس سمپاد درس خوندن یا میخونن؟
یا نه؟ :D

یک تجدید نظری روی انجمن هایی که فقط باید لاگین کرد تا بشه اونا رو دید انجام بدین.
الان مثلا انجمن روانشناسی چه الزامی داره که حتما باید کاربر عضو انجمن باشه تا اونو بتونه ببینه؟![nb]بقیه نبینن چه روانی‌هایی اینجا فعالیت می‌کنن مثلا؟! :))[/nb]

به نقل از امین :
یک تجدید نظری روی انجمن هایی که فقط باید لاگین کرد تا بشه اونا رو دید انجام بدین.
الان مثلا انجمن روانشناسی چه الزامی داره که حتما باید کاربر عضو انجمن باشه تا اونو بتونه ببینه؟![nb]بقیه نبینن چه روانی‌هایی اینجا فعالیت می‌کنن مثلا؟! :))[/nb]
صریحاً در موردت مثالت؛ ما یه بحثی داشتیم که حریم شخصی حفظ بشه و چیزهایی که عنوان می‌شه «بی‌دلیل» پابلیک نباشه.

به شبکه‌های اجتماعیِ توی پروفایل‌ها، Last.fm رو اضافه کنید.

زشت که نه؛ فقط مصوت های کوتاه، همزه، یه سری علامت ها و ... دیده نمی شن با این فونت.

به نقل از مُحسن :
اظهار نظرات تخیلی آغاز شد:)) فونت خوبه.

شما اول یه نگاه به :)) بنداز، بعد نظرت عوض میشه.

گفتن ایرادهای فونت اظهارنظر تخیلیه؟!

نقل قول به علاوه و اسمایلی ِ سوت زدنه.

+یا ایراد از مرورگرِ منه؟ :-? آخرین ورژن فایرفاکس ه.

کاش یه جور دسته بندی داشت سایت ، می تونستیم کاربرها رو سرچ کنیم .
مثلا اگه من باید کسی رو پیدا کنم که الان سال نهم فرزانگان رشت باشه تا ازش در مورد مدرسه شون بپرسم ، بتونم توی دسته بندی ها کسایی که اون ویژگی رو دارن پیدا کنم .

فایده این دسته بندی ها یکی همینه که آدم اگه در مورد مدرسه ای سوال داشت بتونه پیدا کنه ، یا اگه در مورد ورودی های یه سال خاص چیزی خواست از کسی بپرسه
فایده دیگه اش اینه که می شه باهاش دوستای قدیمی رو پیدا کرد اکانت هاشونو
و از همه مهم تر یه ویژگی منحصر به فرد به سایت اضافه می شه که هیچ وقت با شبکه های اجتماعی دیگه قابلیت رقابت نداره ، یه بانک جامع اطلاعاتی داشتن از سمپادیها

شاید قبلا کسی این رو گفته باشه . من همه صفحه ها تا الان رو نتونستم بخونم . اگه تکراریه شرمنده

چه جالبه :‌)) توی پی سی زوم کنی بیشتر از یه حدی نسخه موبایل میاد. :‌‌‌))

به نقل از ایلیا :
چه جالبه :‌)) توی پی سی زوم کنی بیشتر از یه حدی نسخه موبایل میاد. :‌‌‌))
بخاطر این که تم ریسپانسیوه، یعنی بر اساس رزولوشن درخواست شده قیافش و منو ها عوض میشه. برای همینه که یه سری از براوزرا request desktop بزنی بازم نسخه کامپیوتر رو نمیارن، چون رزلوشن دسکتاپو نمیدن، فقط user agentش

میشه مثلا یه دکمه ای گزینه ای چیزی بذارید برای اینکه ورژن قبلیو داشته باشیم؟

• لایک
امتیازات: reza7

به نقل از جوجه :
مثلا اگه من باید کسی رو پیدا کنم که الان سال نهم فرزانگان رشت باشه تا ازش در مورد مدرسه شون بپرسم ، بتونم توی دسته بندی ها کسایی که اون ویژگی رو دارن پیدا کنم .

فایده این دسته بندی ها یکی همینه که آدم اگه در مورد مدرسه ای سوال داشت بتونه پیدا کنه ، یا اگه در مورد ورودی های یه سال خاص چیزی خواست از کسی بپرسه
و از همه مهم تر یه ویژگی منحصر به فرد به سایت اضافه می شه که هیچ وقت با شبکه های اجتماعی دیگه قابلیت رقابت نداره ، یه بانک جامع اطلاعاتی داشتن از سمپادیها

شاید قبلا کسی این رو گفته باشه . من همه صفحه ها تا الان رو نتونستم بخونم . اگه تکراریه شرمنده
اینو تا یه حدودی میتونی با جستجوی کاربران انجام بدی ها، مثلا بر اساس فیلتر شهر، مرکز، اسم و چیزای مختلف جستجو می‌کنه.

به نقل از Lorca :
به شبکه‌های اجتماعیِ توی پروفایل‌ها، Last.fm رو اضافه کنید.
نیلوفر، لست اف ام خیلی پرکاربرد نیست. اضافه کردنش خیلی منطقی نیست.

به نقل از ...moOn... :
زشت که نه؛ فقط مصوت های کوتاه، همزه، یه سری علامت ها و ... دیده نمی شن با این فونت.
قبول دارم یکم کاستی داره ولی واقعن بهتر از قبلیه. چون سایز ها هم کمی بزرگتر شدند فونت قبلی پاسخگو نبود. فونت دیجی کالاست این در اصل :D

به نقل از جوجه :

متاسفانه اینم از ضعف های سیستم سایته. کاریش نمیتونیم بکنیم.

به نقل از قاف :
میشه مثلا یه دکمه ای گزینه ای چیزی بذارید برای اینکه ورژن قبلیو داشته باشیم؟
نه متاسفانه

این چت باکس مخصوص نوشتاری فارسی نیست... واسه همین نوشته سمت چپ میفته ..اسم نویسنده شم میفته راست...سخ میشه فهمید گوینده ش کیه...با بالاییه قاطی میشه ...کاری بکنین هم اسم طرف راست بیفته هم نوشته...
اگه میشد یه امکانات اضافه کنید که صاحب اکانت بتونه پستای خودشو حذف کنه .. خیلی بهتر میشد

• لایک
امتیازات: reza7
Back
بالا