• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سؤالات و مشکلات در استفاده از سایت

1- اون بالا قسمت کاربران
بعد باز قسمت کادر مدیریت
۲- تو قسمت حریم خصوصی ٬ تیک نمایش های فعالیت های اخیر شما رو باید غیر فعال کنی البته برای تو غیر فعاله

+ ولکام بک و اینا :))
- خیلی ممنون و اینا
قابلیت محدود کردن پ.خ هنوزم هست؟
هنوزم نشان میدن؟
مدیرا خوش اخلاقن؟ :|

• لایک
امتیازات: ----
فکر کنم قابلیت محدود کردن پ خ باشه نمیدونم والا !
نه نشان که ندیدم بدن !
و اینکه نه خیلی بد اخلاقن : (((
مخصوصا سمندون : (((((
همش مارو اذیت میکنن :((
بسپرش ب ما :-" ممنون;;)

• لایک
امتیازات: ----
به نظر من که سایت خیلی خوبه نسبت به سایت های مختلف داخلی <D=
(منظورم به جز محتواس چون تو این مورد یکی از بهتریناس)

کمک~X(
من برام نوتفیکشن های ای دی ام میومد همونطور ک گفته شد درستش کردم و درست شد.اما باز اونطوری مثل روز اول هی نوتفیک میاد
چ کنم:|

یه کاری کنید نوتیفا بیاد رو تلگراممون :D:)) با تچکر

الان بر چ اساس ستاره میدن ؟!

کمک~X(
من برام نوتفیکشن های ای دی ام میومد همونطور ک گفته شد درستش کردم و درست شد.اما باز اونطوری مثل روز اول هی نوتفیک میاد
چ کنم:|
اون لینک دانلودش رو کپی کن و بگذار تو لیست استثنائات آی‌دی‌ام.

یه کاری کنید نوتیفا بیاد رو تلگراممون :D:)) با تچکر
چه کاریه خب :))

الان بر چ اساس ستاره میدن ؟!
فقط تعداد ارسال ها

Mobile chat کوش؟:///

مممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممنون از مدیر کل بخاطر پاسخ گویی هاشP:<

بچه ها من یه باگ ( باگ هم نه البته! ) عجیب پیدا کردم. وقتی می خوام یه بخشی از کلماتو انتخاب کنم اگر سرهم باشه نیم فاصله میفته.
مثلا
سلام یهو میشه س‌لام

کسی پیش اومده براش ؟

بچه ها من یه باگ ( باگ هم نه البته! ) عجیب پیدا کردم. وقتی می خوام یه بخشی از کلماتو انتخاب کنم اگر سرهم باشه نیم فاصله میفته.
مثلا
سلام یهو میشه س‌لام

کسی پیش اومده براش ؟
برا منم این اتفاق افتاده

اگر از یک گفتو گو جوری که پیام های بعدی رو نادیده بگیریم خارج بشیم نمیشه دوباره بخوایم که تو گفت و گو دوباره ادمون کنه؟

مثلا
سلام یهو میشه س‌لام

کسی پیش اومده براش ؟
تست کردم واسه من پیش نیومد.

اگر از یک گفتو گو جوری که پیام های بعدی رو نادیده بگیریم خارج بشیم نمیشه دوباره بخوایم که تو گفت و گو دوباره ادمون کنه؟
نه نمیشه

من حس میکنم قسمتی ک توی پروفایلم نشون دهنده ی ارسال هامه مورد داره.تو قسمت ارسال ها هم رفتم چک کردم دیدم خیلی از ارسال هام نیستش.خیلی تعدادشونو کم زده

من حس میکنم قسمتی ک توی پروفایلم نشون دهنده ی ارسال هامه مورد داره.تو قسمت ارسال ها هم رفتم چک کردم دیدم خیلی از ارسال هام نیستش.خیلی تعدادشونو کم زده
ارسال های پروفایلی و پست های زیر انجمن حرف بزن شمرده نمی شن

وقتی با گوشی میام...قسمت چت خیلی جالب نیس
نصف صفحه رو نشون میده
نمیشه راحت چت کرد

چرا وقتی idm رو روی مرورگر سینک می کنم با باز کردن هر پیج توی سایت یه صوت تک بوق میاد واسه دان؟
چیکارش کنم ؟

مشکل دوم :
503 Service Unavailable

آخرین ویرایش:
Back
بالا