کدام لیگ از همه قوی تر است؟!

Amir Hossein

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدهاشمی نژاد2
شهر
مشهد
پاسخ : کدام لیگ از همه قوی تر است؟!

به نقل از NADIMATRIX :
اگه یه خورده زحمت به خودت داده بودی من گفتکم که لیگ انگلیس (#10)
اختلاف تیم اول و دوم تو اسپانیا 20 امتیازه ؟!!
اگه دوم و سوم گفته بودی یه چیزی
بابا تو دیگه خدای فوتبالی :))
بالاخره اختلاف امتیازات به شدت محسوسه
حالالیگ انگلیس چی؟اختلاف تیم اول ودوم9امتیاز؟!! =)) =)) :))
بیشتربازیکناشم انگلیسی نیستن =))
اگه لیگ ایتالیا1خوبی داشته باشه(زیادداره.دربددترین صورت میگم)
اینه که همیشه حداقل بین 5تاتیم رقابته

Spammer

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
عمران

وقتي تيمي اميدي براي قهرماني نداره،مسلما با بازيکناي اصليش بازي که نمي کنه!
چلسي اگر با بازيکناي اصليش بود با اختلاف چهار امتياز دوم مي شد،ولي وقتي از بازيکنايي مثل سالا،مک ايکران استفاده مي کنه مسلمه نمي بره!

poorya.kh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهیـد بهشتی
شهر
نیشابـور
دانشگاه
علم‌وصنعت‌ ایران
رشته دانشگاه
مهندسی‌کامپیوتر

تو لیگ انگلیس همین اواخر اختلاف امتیاز تیم اول و دوم زیاد شد ولی از رده ی دوم به بعد که اختلاف کم بود
تو لیگ اسپانیا اختلاف تیم دوم و سوم 21 امتیازه تو لیگ ایتالیا هم اختلاف تیم اول و دوم و دوم وسوم 6 امتیازه

əlireza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
..
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
---

جزیره و لالیگا تقریبا در یه سطحن

ولی به نظرم لالیگا بهتره

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

مشخصا لالیگا بهتره ینی به شکل محسوسی بهتره
نتیجه لالیگا تو دوتا ال کلاسیکو مشخص نمیشه تو لالیگا ختافه و وبارئال تونستن احتمال قهرمانی بارسا رو تاحد زیادی کاهش بدن
مگه بارسا ال کلاسیکو رو نبرد؟ولی الان با 7امتیاز اختلاف تو رده دومه چون تو بازی با اسپانیول وختافه وویارئال و...امتیاز ازدس داد
پس لالیگا رقابت بین بارسا ورئال نیس
در ضمن حتی تیمی مثه والنسیا که تو لالیگاسومه سطح فوتبالی که بازی میکنه از تاتنهام که تو لیگ جزیره سومه به مرتب بالاتره
یه نکته هم که اصن نمیشه ازش گذشت اینه که الان ستاره های فوتبال دنیا تولالیگا هستن پس ناخودآگاه توجه ها بیشتر به لالیگا معطوف میشه
در ضمن تو لالیگا ستاره های جدید وارد میشن ولی تو لیگ جزیره اکثر بازیکنا دوران اوجشون رو گذروندن وستاره ی جوون وجدیدی دیده نمیشه
لیگ ایتالیا هم که کاملا مشخصه هنوزم همه نگاها به کاپیتان دل پیرو وکاپیتان توتی هستش ینی اسطوره های زمان بچگی من ینی از اون موقع تاحالا هیچ ستاره قابل توجه ای تولید نشده واین ینی در سال های آینده سری آ به شدت افت میکنه
بوندس لیگا خیلی لیگ خوب وقوی هستش ومدعی های زیادیم داره ودر آینده ممکنه خودشو به لالیگاهم برسونه،من که بوندس لیگا رو خیلی میپسندم
ولی یه چیزی که کاملا تاثیرش محسوسه جایگاه اون کشور در جهانه ینی شاید لالیگا اکثر اعتبارشو مدیون قهرمانی تیم ملی اسپانیا در یورو وجام جهانی باشه
وپایین اومدن جایگاه سری آ وجزیره به خاطر نتیجه نگرفتن تیم ملی انگلیس وایتالیا باشه
ویکی ازعوامل این که لیگ برزیل وآرژانتین مخاطب وجذابیتشون رو ازدست دادن به دلیل نتیجه نگرفتن تیم ملی هاشون باشه(که همین افت باعث میشه اکثر ستاره های لیگ های آرژانتین وبرزیل به اروپا بیان)
ببخشید خیلی طولانی شد :D

Spammer

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
عمران

تو لاليگا رقابت بين دو تيم هست و سالهاي قبل ال کلاسيکو مشخص مي کرده، ولي امسال نتيجه نگرفتن بارسا به دليل قوي تر شدن ختافه و تيم هاي ديگه نيست، سيستم بازي بارسا داره عوض ميشه که تيم ضعيف تر نتيجه مي گيره، ويارئال هم که گفتيد تو شش بازي تو اروپا، حتي يک امتياز هم نياورد و تاتنهام به مراتب خيلي قوي تر از والنسيا هست. مديرعامل ويارئال يک جمله گفته که جالبه:"لاليگا آشغال ترين ليگ دنيا نيست، آشغال ترين ليگ جهانه!"

no one

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
اورمیه
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

خدا وکیلی لیگ اسپانیا به نظرم نه تنها از لیگ انگلیس بلکه از بوندس لیگا و سری آ هم ضعیف تره! چرا؟
چون تو لالیگا دو تیم بازی میکنن بقیه می خوان 3 بشن! مثلا سرمربی اتلتیک گفته بود تنها هدف ما در لیگ اینه که 3 شیم!
ولی انگلیس اکثر تیما واسه قهرمانی می جنگن! سیتی ، یونایتد ، آرسنال ، چلسی ، تاتنهام ، لیورپول تازگیها هم نیوکاسلم داره میره بینشون
یا آلمان من تو چند سال ندیدم یه تیم چند بار پشت سر هم قهرمان بشه هر فصل یه تیم میاد عالی بازی میکنه! مثل ماینز فصل پیش!
تو ایتالیا هم این فصل واقعا جذابه بازی! رقابت نزدیک و جالب
به این میگن لیگ جذاب و بهتر! نه اینکه دو تیم تنها بازی جذاب لیگو انجام بدن و بقیه بخوان سوم شن!
در ضمن لالیگا به خاطر این اول شده تو رده بندی چون تو این 3 سال 3 بارسای اسپانیای قهرمان شده تو جام جهانی اسپانیا قهرمان شده و بازی موسوم به الکلاسیکو طرفدارای زیادی در سطح دنیا داره! :-?

no one

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
اورمیه
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از یلدا-ق :
مشخصا لالیگا بهتره ینی به شکل محسوسی بهتره
نتیجه لالیگا تو دوتا ال کلاسیکو مشخص نمیشه تو لالیگا ختافه و وبارئال تونستن احتمال قهرمانی بارسا رو تاحد زیادی کاهش بدن
مگه بارسا ال کلاسیکو رو نبرد؟ولی الان با 7امتیاز اختلاف تو رده دومه چون تو بازی با اسپانیول وختافه وویارئال و...امتیاز ازدس داد
پس لالیگا رقابت بین بارسا ورئال نیس
در ضمن حتی تیمی مثه والنسیا که تو لالیگاسومه سطح فوتبالی که بازی میکنه از تاتنهام که تو لیگ جزیره سومه به مرتب بالاتره
یه نکته هم که اصن نمیشه ازش گذشت اینه که الان ستاره های فوتبال دنیا تولالیگا هستن پس ناخودآگاه توجه ها بیشتر به لالیگا معطوف میشه
در ضمن تو لالیگا ستاره های جدید وارد میشن ولی تو لیگ جزیره اکثر بازیکنا دوران اوجشون رو گذروندن وستاره ی جوون وجدیدی دیده نمیشه
لیگ ایتالیا هم که کاملا مشخصه هنوزم همه نگاها به کاپیتان دل پیرو وکاپیتان توتی هستش ینی اسطوره های زمان بچگی من ینی از اون موقع تاحالا هیچ ستاره قابل توجه ای تولید نشده واین ینی در سال های آینده سری آ به شدت افت میکنه
بوندس لیگا خیلی لیگ خوب وقوی هستش ومدعی های زیادیم داره ودر آینده ممکنه خودشو به لالیگاهم برسونه،من که بوندس لیگا رو خیلی میپسندم
ولی یه چیزی که کاملا تاثیرش محسوسه جایگاه اون کشور در جهانه ینی شاید لالیگا اکثر اعتبارشو مدیون قهرمانی تیم ملی اسپانیا در یورو وجام جهانی باشه
وپایین اومدن جایگاه سری آ وجزیره به خاطر نتیجه نگرفتن تیم ملی انگلیس وایتالیا باشه
ویکی ازعوامل این که لیگ برزیل وآرژانتین مخاطب وجذابیتشون رو ازدست دادن به دلیل نتیجه نگرفتن تیم ملی هاشون باشه(که همین افت باعث میشه اکثر ستاره های لیگ های آرژانتین وبرزیل به اروپا بیان)
ببخشید خیلی طولانی شد :D

X-(
شما یا نمی دونید بازیکنای رئال از کجا اومدن یا از فوتبال خبر ندارید!
تنها بازیمنایی که واقعا مال رئالن 3 4 تان! رونالدو من یو بنزما لیون ..................... الان چندین ساله که رئال نتوسته بازیکن بسازه! تنها تیمی که ستاره سازی کرده بارساست

در حالی که انگلیس یه دونه آرسنال (که من اصلا خوشم نمیاد از این باشگاه با این وجود) اندازه ی یه لیگ ستاره وارد دنیا میکنه! منچستر یو و لیورپولم همین طور! هلند که بالاتر از اون یه دونه آژاکس دنیا رو تغذیه میکنه!
این لیگ اسپانیا ست که یه بازیکن یه هو ستاره میشه مخصوصا رئال که به خاطر ثروتمندیش میره میخره!

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

خب من نگفتم بارسا به خاطر قوی شدن ختافه امتیاز از دس داد ،بله به خاطر تغییر سیستمه که همین باعث میشه در کوتاه مدت تیم نتیجه نگیره،
ولی این نشون میده که تو لالیگا حتی تیمی مثه ختافه هم میتونه جلو تیمی مثه بارساوایسته وعرض اندام کنه،یا مثلا لوانته که رئال رو برد
لالیگا تاحدی یه قطبی هست ولی این باعث نمیشه سرنوشت قهرمانی ها کاملا به ال کلاسیکوها برگرده
ولی واقعا من متوجه نمیشم چرا تاتنهام بهتر از والنسیاس؟؟؟بازی نیمه نهایی جام حذفی،بازی رفت،والنسیا خیلی فوتبال سطح بالایی نشون داد
وخوب بازی کرد انصافا
شاید تو اسپانیا دوتاتیم مدعی اصلی قهرمانی باشن ولی اکثربازیا جذابن
+فدراسیون بین المللی تاریخ وآمارفوتبال هم لالیگا معتبرترین لیگ دنیاس،البته بخش بزرگیش به خاطر قهرمانیای تیم ملی اسپانیا تویورو وجام جهانیه
+میدونم بازیکنای رئال از کجا میان ولی از هرجامیان الان ستاره هستن.نیستن؟وبه هرحال مردم به ستاره ها خیلی توجه میکنن
+آژاکس خیلی ستاره سازی میکنه ولی بیشترشون رو صادر میکنه ولی بارسا بیشترخودش ازشون استفاده میکنه،رئال هم مدرسه فوتبالش بازیکن سازی میکنه وخیل فعاله ولی اکثرشون رو صادر میکنه وتعداد انگشت شماریشون میتونن بیان تو تیم اصلی
+ببخشید الان ستاره های لیگ جزیره کیان؟الان مثلا تری وگیگز واسکولزو تورس ولمپاردو...جدیدن؟تو لیگ جزیره آرسنال ستاره سازی میکنه اونم نه درحد بارسا.بارسا حتی توبازیای بزرگ از بازیکنای لاماسیا مثه تیو وتیاگو استفاده میشه که اتفاقا خیلی خوبم نتیجه میده
+بوندس لیگا که خیلی لیگ خوبیه والانم صدر جدولش شلوغه وبراساس تفضل گل تیمای اول تاسوم معلوم شدن که توهیچ کدوم از لیگای اروپا این وضعیت نیس،وتوآلمان هرفصل حداقل یه شگفتی ساز وجود داره که تو بقیه همچین چیزی نیس(تولالیگاکه اصن نیس واین یکی ازعیبای لالیگاس)

Spammer

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
عمران

به نقل از یلدا-ق :
خب من نگفتم بارسا به خاطر قوی شدن ختافه امتیاز از دس داد ،بله به خاطر تغییر سیستمه که همین باعث میشه در کوتاه مدت تیم نتیجه نگیره،
ولی این نشون میده که تو لالیگا حتی تیمی مثه ختافه هم میتونه جلو تیمی مثه بارساوایسته وعرض اندام کنه،یا مثلا لوانته که رئال رو برد
لالیگا تاحدی یه قطبی هست ولی این باعث نمیشه سرنوشت قهرمانی ها کاملا به ال کلاسیکوها برگرده
ولی واقعا من متوجه نمیشم چرا تاتنهام بهتر از والنسیاس؟؟؟بازی نیمه نهایی جام حذفی،بازی رفت،والنسیا خیلی فوتبال سطح بالایی نشون داد
وخوب بازی کرد انصافا

+ببخشید الان ستاره های لیگ جزیره کیان؟الان مثلا تری وگیگز واسکولزو تورس ولمپاردو...جدیدن؟تو لیگ جزیره آرسنال ستاره سازی میکنه اونم نه درحد بارسا.بارسا حتی توبازیای بزرگ از بازیکنای لاماسیا مثه تیو وتیاگو استفاده میشه که اتفاقا خیلی خوبم نتیجه میده

خب تو انگلیس هم تیمی مثل بلکبرن می تونه یونایتد رو تو الدترافورد ببره، کاری که تو دو فصل گذشته فقط سیتی تونسته بود انجام بده!
تاتنهام کافبه شما یک نگاه به بازیکنش بکنین؛ بیل، مودریچ، پارکر،... ولی والنسیا غیر از سولدادو بازیکن دیگه ای نداره و اونایی رو هم داشته از دست داه(ماتا،ویا) نتیجه ش این که به چلسی،تیم چهارم لیگ جزیره، 3-0 می بازه
ستاره های لیگ برتز هم تری و لمپارد و گیگز و ... نیستن، الان بیل،مودریچ، ون پرسی، ویلشر، ماتا، چک، رونی، ویدیچ،آگوئرو، سیلوا،... هستن

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به غیراز فن پرسی ورونی وتاحدیم آگوئرو وسیلوا بقیه در حد ستاره های دیگه اروپا نیستن
تازه همیناهم در آینده ای نزدیک احتمالا به اسپانیا میان(رئال که همین روزا به فن پرسی پیشنهاد داده وفن پرسی هم ابراز خوشحالی کرده)یا مثلا همین فصل که فابرگاس اومدلالیگا
البته اینم قبول که تولالیگاخیلی پول خرج میشه وحتی مالاگاهم تونقل وانتقالات نام های بزرگی رو میخره وهمینم شاید دلیلی باشه براینکه ستاره های زیادی میان لالیگا خب هرجاپول بیشترباشه،بازیکناهم بیشتربه طرفش کشیده میشن
تا3سال پیش لیگ جزیره باقاطعیت بهترین لیگ بود ولی در عرض این سه سال افت کرده،این کاملا مشخصه والان باید به دنبال دلیل افتش باشیم نه این که به صورت کورکورانه بگیم بهترینه چون نیس،ولی میتونه باشه پتانسیلهای زیادی داره وهنوز مثه سری آ نشده که دیگه امیدی بهش نباشه

no one

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
اورمیه
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

نمی خوام تعصب نشون بدم ولی اکثر طرفدارای اسپانیا و باشگاهاش مخصوصا رئال خیلی قددا!!! باور کنید!
انصافا میگه رئال بازکن میسازه در حد تیمای بزرگ یکیشو بگو! (البته در آینده اولین بازیکن خوبشو رونمایی میکنه زیزو پسر زیدان)
همین آگئرو رو رئال پیشنهاد داد ولی نرفت! رونالدو به احتمال زیاد این فصل میره! اصلا بحث بازیکن سازی رئالو باید انداخت دور ! رئال خیلی وقته که دیگه ستاره ساز نیس بلکه ستاره خره! من نه از بارسا خوشم میاد نه از رئال (هنوز رئال برام قابل تحمل تره) ولی حداقل بارسا اکثر بازیکناشو خودش ساخته! لیگ اسپانیا به خاطر قهرمانی بیشتر تو اروپا تعداد گل رد و بدل و اینجور مسایل وجود داره اوله! همین آرسنال فصل پیش تونست بارسا رو ببره! مطمئن باش رئال با همین وضع میومد تو لیگ انگلیس یا آلمان نمی تونست دووم بیاره!

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

من رئالی نیستم،اتفاقا بارسایی هستم،ولی آکادمی فوتبال رئال بازیکن زیاد میسازه،از نظر کمی میگم،ولی همشون رو میفروشه ینی هنوز به هیچ جانرسیدن میفروشدشون واسه همینم اصن اسمی ازشون نیس
درواقع آخرین نسلی که داد بیرون واومدن تو تیم اصلی کاسیاسه،که خب بحثی درش نیس،ینی رئالم اگه درس حسابی ازشون استفاده کنه خیلی واسش خوب میشه ولی الان ترچیح میده بیشتربخره که خب نتیجش منفی بوده
+همین فصل پیش بارسا منچستر که قهرمان لیگ جزیرس رو تو انگلیس 3-1برد
+دیشب اوساسونا بارسا رو برد،این ینی لالیگایه قطبی نیس اوساسونا خوب بازی کرد واقعا خوب،من به عنوان یه بارسایی دارم اینو میگم،تیمای لالیگا ازاسم رئال وبارسا نمیترسن،خودشونو هم از پیش باخته نمیدونن،اگرم نتیجه نمیگیرن بعضی وقتا به خاطر اینه که واقعا نتونستن نهایت جنگندگیشونو کردن ونتونستن

no one

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
اورمیه
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از یلدا-ق :
من رئالی نیستم،اتفاقا بارسایی هستم،ولی آکادمی فوتبال رئال بازیکن زیاد میسازه،از نظر کمی میگم،ولی همشون رو میفروشه ینی هنوز به هیچ جانرسیدن میفروشدشون واسه همینم اصن اسمی ازشون نیس
درواقع آخرین نسلی که داد بیرون واومدن تو تیم اصلی کاسیاسه،که خب بحثی درش نیس،ینی رئالم اگه درس حسابی ازشون استفاده کنه خیلی واسش خوب میشه ولی الان ترچیح میده بیشتربخره که خب نتیجش منفی بوده
+همین فصل پیش بارسا منچستر که قهرمان لیگ جزیرس رو تو انگلیس 3-1برد
+دیشب اوساسونا بارسا رو برد،این ینی لالیگایه قطبی نیس اوساسونا خوب بازی کرد واقعا خوب،من به عنوان یه بارسایی دارم اینو میگم،تیمای لالیگا ازاسم رئال وبارسا نمیترسن،خودشونو هم از پیش باخته نمیدونن،اگرم نتیجه نمیگیرن بعضی وقتا به خاطر اینه که واقعا نتونستن نهایت جنگندگیشونو کردن ونتونستن

آره خودشونو پیش بازنده نمی دونن ولی از هر سرمربی اول فصل بپرسی میگه ما برای سوم شدن میجنگیم! :-"
خودتون منچستر سال پیشو(ضعیف ترین دوره ی منچستر با فرگوسن) با کامل ترین بارسای تاریخو مقایسه میکنین! در ضمن بارسا تیمی با روش کاملا تازه بود که فعلا این روش به بقیه روشها آقایی میکنه!
منچستر قهرمانی تو انگلیس به خاطر مربیگری فرگوسن به دسن اورد! اگه یادتون باشه بارسا از آرسنال شکست خورد

sampadi24

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
آبادان
مدال المپیاد
ریاضی

بدون شک لیگ انگلستان بهترین لیگ چون واقا یه رقابت نفسگیر داره و تیما خیلی به هم نزدیک اند

phenomenon

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 2 مشهد
شهر
مشهد

به نظر من کالچو بهترین لیگه چون همونطور که دیدیم اولا توی 16 تا تیم برتر اروپا 3 تیم داره
دوما تو گروه اول لیگ قهرمانان که من سیتی و ویا رئال و بایرن و ناپولی بودن دیدیم که من سیتی و ویا رئال اصلا در حد بایرن و ناپولی نبودن مخصوصا ویا رئال که حتی یه امتیازم نگرفت
بعدشم توی لیگ برتر و کالچو رقابت نزدیک اما تو لالیگا اختلاف تیم اول و دوم با سایر تیم ها خیلی زیاده که دیگه شانس رو از سایر تیم ها برای قهرمانی میگیره
درسته ورزشگاه های ایتالیا واقعا افتضاح ان اما با این وجود به نظر من سری آ بهترینه

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

در حال حاضر اسپانیا!

چون درسته بارسا و رئال خیلی بهترن ولی تو کل اروپا و جهان هم این دو تا تیم از همه بهترن! و اختلاف شدیدی دارن! ولی شماهمین اتلتیکو بیلبائو رو ببینید! منچستر با نهایت قدرت میزنه!

والنسیا نسبتا خوبه! اتلتیکو مادرید قهرمان لیگ اروپا میشه! خوب اینا همه قدرته! به نظرم بازی های اوساسونا هم خیلی قشنگن! یعنی کلا اسپانیا در حال حاضر معمولی ترین بازی هاشم قشنگه! :D

بازی های رئال و بارسا هم که حرفی توش نیست! همیشه قشنگن! :))

phenomenon

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 2 مشهد
شهر
مشهد

به نقل از LEGEND :
در حال حاضر اسپانیا!

چون درسته بارسا و رئال خیلی بهترن ولی تو کل اروپا و جهان هم این دو تا تیم از همه بهترن! و اختلاف شدیدی دارن! ولی شماهمین اتلتیکو بیلبائو رو ببینید! منچستر با نهایت قدرت میزنه!

والنسیا نسبتا خوبه! اتلتیکو مادرید قهرمان لیگ اروپا میشه! خوب اینا همه قدرته! به نظرم بازی های اوساسونا هم خیلی قشنگن! یعنی کلا اسپانیا در حال حاضر معمولی ترین بازی هاشم قشنگه! :D

بازی های رئال و بارسا هم که حرفی توش نیست! همیشه قشنگن! :))
الآن لیگ اسپانیا قشنگ ترین بازی رو ارائه میده؟؟؟؟؟؟؟؟
نکنه ویارئال رو فراموش کردی که حتی یه امتیازم تو چمپونز لیگ نگرفت! :))

əlireza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
..
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
---

به نقل از phenomenon :
الآن لیگ اسپانیا قشنگ ترین بازی رو ارائه میده؟؟؟؟؟؟؟؟
نکنه ویارئال رو فراموش کردی که حتی یه امتیازم تو چمپونز لیگ نگرفت! :))
اها !مثلا قهرمان لیگ جزیره چیکار کرد تو چمپیونز لیگ؟!رفت لیگ اروپا!اونجا هم اتلتیک بیلبائو!حذفش کرد!!

ویارئال وضعش خرابه...تلاش میکنه واسه نیفتادن!سه تا مربی عوض کرده این فصل!

phenomenon

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 2 مشهد
شهر
مشهد

به نقل از #Alireza# :
اها !مثلا قهرمان لیگ جزیره چیکار کرد تو چمپیونز لیگ؟!رفت لیگ اروپا!اونجا هم اتلتیک بیلبائو!حذفش کرد!!

ویارئال وضعش خرابه...تلاش میکنه واسه نیفتادن!سه تا مربی عوض کرده این فصل!
من که نگفتم لیگ جزیره بهتره!
سری آ تو 16 تیم 3 نماینده داشت
درسته 2 تاشون حذف شدن اما بازم بیشترین نماینده رو داشت
میدونی که اینتر با مساوی حذف ش و ناپولی هم تو وقت اضافه اگه نه بازم ایتالیا بیشترین نماینده رو داشت

بالا