• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سبک موسیقی مورد علاقتون؟

سبک موسیقی مورد علاقتون؟

• رای‌دهندگان
    394
وضعیت
موضوع بسته شده است.
پاسخ : سبک موسیقی مورد علاقتون؟

به نقل از Amir - Eblis :
دقت کن ، معمولی ! نه ضعیف !داریم آهنگایی که موسیقیشون قویه !هنوزم میگم ضعیف نیست
سمپلش فرق میکنه حتما" :)) چون تا اونجایی که من میدونم کمتر از ملیونه
دقت کن به این مسئله
موسیقی در رپ ضعیف
در پاپ معمولی
و در کلاسیک و متال قویه.البته بسته به گروه و آدمش.یه سری گروها به درد لای جرز هم نمی خورن
در مورد سمپل
2000،3000 دلاره.که البته هرچی می گذره ارزون تر میشه.ضمن این که میاد تو ایران کپی می زنن از روش و 1500 تومن اینا می فروشن :D

دقت کن به این مسئله
موسیقی در رپ ضعیف
در پاپ معمولی
و در کلاسیک و متال قویه.
نظر شماست ( چند روز دیگه یه کاری از حسین پخش میشه ، آهنگشو برات می فرستم ، بعد می فهمی که رپ موسیقیش ضعیف نیست ، این چیزیه که به اشتباه تو ایران جا افتاده ، اگه می بینی بعضیا فقط لوپ می کنن ، یا نوازندگی ها ضعیفه ، هم به خاطر نبود امکانات کافیه - دقت کن رپ کار کردن تو ایران چقد سخته - ، هم اینکه بعضی جوونا اطلاعات کافی در مورد موسیقی ندارن ، متآسفاته به تقلید بعضی قدیمی ترا که اشتباه کردن راه اشتباه اونارو میرن ، حالا این موزیک رو چند روز دیگه برات میفرستم به حرف من میرسی )
در مورد سمپل
2000،3000 دلاره.که البته هرچی می گذره ارزون تر میشه.ضمن این که میاد تو ایران کپی می زنن از روش و 1500 تومن اینا می فروشن :D
:)) دیدی گفتم ارزونتره ! حالا چرا انقد گرون ! 2000-3000 دلار ؟! یه سمپل ناقابل ؟ :D

به نقل از HIM :
رپ موزیک معمولی میخواد با شعر قوی؟ موزیک معمولی؟ کدوم موزیک؟ رپ بدون موزیک هم رپه! اصلا موزیک توی رپ تاثیری نداره. فیلم 8مایل رو که دیدی انشالله! از اول تا آخر فیلم رپ هاشونو با بیت باکس میخونن توی مسابقه هم که دی جی یه ریتم تکراری رو با سیتی سایزر پلی میکنه و خواننده روش میخونه که اگه همونم نبود فرقی نمیکرد. این از موزیک! حالا شعر قوی ;)) ببخشید کدوم شعر قوی؟ خو شما که فقط رپ گوش میدی و گه گاهی پاپ و به گفته ی خودت تا حدی هم اسلیپ نات این اشعار رو با چی مقایسه کردی که میگی قوی؟! تو قوی ترین شعر رپ رو بگو تا من 100 تا شعر از اون قوی تر توی راک و متال برات مثال بزنم :D
ولی راک و متال از همه لحاظ باید قوی باشه تا مطرح بشه! چه از لحاظ موزیک که باز خود موزیک ظریف کاری های خودشو داره و بحثش مفصله ، چه از لحاظ ایدئولوژی و شعر
ببین عزیزم ، این تصور غلط شما و بعضی ایرانی های عزیز که موسیقی تو رپ بی تاثیره !
کامل نه ، ولی یه تیکه هایشو دیدم ، ببین مسابقات battle rap ها یا میتینگ ها یا فری استایل هایی که معمولا" بیت باکسر داره ، فرق می کنه قضیه اش با آهنگی که بیرون میدن
مقایسه ات اشتباس عزیز
بله ، خیلی ممنون :D ، شعر گفتن یه سری قواعد داره ، رو هوا که نیس ، شانسی یه چیزی بگم بعد شما هم یه چیزی بگی ، مقایسه کنیم ببینیم کدوم بهتره یا کدوم قوی تره !
اولا" سبکا فرق میکنه ، نوع شعر ها و زمینه ها هم فرق میکنه ، یکی از اصلی ترین چیزا تو شعر اینه که مفهوم داشته باشه و پیامی که میخواد رو به شنونده منتقل کنه ( البته باز تو مجموعه هایی مثه پارتی و ... خیلی پیام نمیخواد ، اونجا چیز دیگه ای لازمه )
دوم اینکه ، نه من با متال دشمنی دارم نه شما با رپ ، ( مسخرس که با سبک موسیقی جدال کنی ) ، رپ مال من نیست ، متال هم مال شما نیست ، من خودم هم قبلا" بارها گفتم که متال واقعا" هنرمند میخواد و کاری که بعضی متالیستای بزرگ می کنن کمتر کسی میتونه انجام بده ( البته اینو از تو همون چنتا آهنگی که تو اسکیریم فر می تهران پخش میکنه یا پیش یکی از دوستام که متال بازه میرم ، میگم ) ، شما کار Dr.Dre رو گوش کن ، Not Afraid امینم رو گوش کن ، همین mix tape های جدید که تو این 2-3 ماه آخر اومده رو گوش کن ، می بینی که موسیقی تو رپ هم مثه هر سبک دیگه ای مهمه و می تونه قوی باشه ، اینکه ایران اینجوریه ، یا رپهایی که شما می شنوی اینجوریه ، دیگه ... ایران خیلی چیزای با دنیا فرق میکنه ، اگه بخوایم در مورد همه چی اینجوری قضاوت کنیم که خیلی چیزا میره زیر سوال
( در ضمن آلبوم صادق به همراهی حسین - صبح به خیر ایران رو هم گوش کن از رپ فارسی ، نمیگم خیلی غوووله ولی ضعیف نیست ! ، در نظر داشته باش که رپ فارسی عمرش به 2 دهه هم نمی رسه ، ولی متال تو غرب ... )

حرف آخر : دیگه بحث نمی کنم ، چون به نظرم شماها کلا" رپ رو اشتباه متوجه شدید ( بنا به هر دلیلی ) ، و کاملا" متعصب به قضیه نگاه می کنید ، تصمیم کل کل هم ندارم این دفعه ، دلیلشم قبلا" گفتم (;

به نقل از Amir - Eblis :
نظر شماست ( چند روز دیگه یه کاری از حسین پخش میشه ، آهنگشو برات می فرستم ، بعد می فهمی که رپ موسیقیش ضعیف نیست ، این چیزیه که به اشتباه تو ایران جا افتاده ، اگه می بینی بعضیا فقط لوپ می کنن ، یا نوازندگی ها ضعیفه ، هم به خاطر نبود امکانات کافیه - دقت کن رپ کار کردن تو ایران چقد سخته -

از نبود امکانات اصن نگو!بیا ببین گروهای متال ایرانی با چه شرایطی چه آهنگایی می زنن
این توجیه ه به نظرم.بعدشم رپ تو خارج از ایرانم همینه.موسیقیش کامپیوتری و ضعیفه.بله اون آهنگ امینم یا love the way u lie قشنگه ولی موسیقیش در حد همون پاپه.بازم همچین شاخ نیست.واسه رپ شاخه ولی کلا ...
در هر صورت بحث ما نتیجه نداره مث که :D بیخیال

یه جمله هم یادم رفت بگم ، بابک بیات رو میشناسی ؟ به استادت بگو احتمالا" میشناسه ، آهنگسازی پاپ میکنه ، ازش در مورد آهنگاش سوال کن ، ببین بت چی میگه
بعد همین آقا ( بابک بیات ) موسیقی متن فیلم میسازه ! میدونی یعنی چی ؟ یعنی فیلم رو می بینه درخوره اتفاقاتی که تو فیلم میفته موسیقی میسازه ، میدونی این کار چه قدرتی میخواد ؟ اونم فیلمای بهرام بیضایی ! ( اگه اینم نمیشناسی یه تحقیق کن دربارش بد نیس ) ، این آهنگسازای متالی که میگی ، تا حالا چنتاشون موسیقی فیلم ساختن ؟ چه فیلمایی ؟
بیا ببین گروهای متال ایرانی با چه شرایطی چه آهنگایی می زنن
لینک بده
این توجیه ه به نظرم
=)) =)) =)) =)) =)) =)) یعنی واقعا" شماها این همه حرف زدید این همه دلیل آوردید هیچکدوم توجیه نبود ، من یه واقعیت رو گفتم توجیه بود ؟! خیلی باحالی باو :))

به نقل از Amir - Eblis :
یه جمله هم یادم رفت بگم ، بابک بیات رو میشناسی ؟ به استادت بگو احتمالا" میشناسه ، آهنگسازی پاپ میکنه ، ازش در مورد آهنگاش سوال کن ، ببین بت چی میگه
بعد همین آقا ( بابک بیات ) موسیقی متن فیلم میسازه ! میدونی یعنی چی ؟ یعنی فیلم رو می بینه درخوره اتفاقاتی که تو فیلم میفته موسیقی میسازه ، میدونی این کار چه قدرتی میخواد ؟ اونم فیلمای بهرام بیضایی ! ( اگه اینم نمیشناسی یه تحقیق کن دربارش بد نیس ) ، این آهنگسازای متالی که میگی ، تا حالا چنتاشون موسیقی فیلم ساختن ؟ چه فیلمایی ؟لینک بده =)) =)) =)) =)) =)) =)) یعنی واقعا" شماها این همه حرف زدید این همه دلیل آوردید هیچکدوم توجیه نبود ، من یه واقعیت رو گفتم توجیه بود ؟! خیلی باحالی باو :))
مرلین منسون موسیقی فیلم رو که ساخته هیچ خودش همون فیلم رو هم کارگردانی کرده و به عنوان بازیگر هم ایفای نقش کرده! اسم فیلمش یادم نیست ولی چند روز پیش توی pmc family داشت دربارش صحبت میکرد.
آهنگ I disappear ساخته ی گروه متالیکا موسیقیه متن فیلم ماموریت غیر ممکن و . . .

• لایک
امتیازات: Dizzy

به نقل از Amir - Eblis :

مثلا آهنگ نوهم گروه minus 1 یا اصن فیلم گربه های ایرانی رو ببین

دیدم ، اونم شنیدم ، کجای کارشون غوووول بود ؟! آهنگهای رپ قوی تر از اونا داشتیم و داریم

به نقل از Amir - Eblis :
دیدم ، اونم شنیدم ، کجای کارشون غوووول بود ؟! آهنگهای رپ قوی تر از اونا داشتیم و داریم
:)) ممنون واقعا!ولش کن بحثو اصن

به نقل از Amir - Eblis :
ببین من کلا زیاد از این minus 1 خوشم نمیاد ولی هرچی باشه از رپ بهتره :D
فکر نمی کنم درست باشه که راک و متال با رپ مقایسه بشه. در شان راک و متال نیست که با این جور سبک ها مقایسه بشه. [-( رپ باید با سبک هایی مثه ترنس و تکنو و هیپ هاپ مقایسه بشه :D

دز مورد بحث های قبل بگم که درسته رپ همش کامپیوتری هست(البته چندتا رپ واقعا با سازه) ولی اون اساس آهنگ یابیترپ هارو کدومتون که ادعا دارید می زنید؟

باو انصاف داشته باشید از نظر معنی وشعر و وزن و قافیه کههیچ سبکی به رپ نمیرسه! :D (;

به نقل از LEGEND-handsome :
دز مورد بحث های قبل بگم که درسته رپ همش کامپیوتری هست(البته چندتا رپ واقعا با سازه) ولی اون اساس آهنگ یابیترپ هارو کدومتون که ادعا دارید می زنید؟

باو انصاف داشته باشید از نظر معنی وشعر و وزن و قافیه کههیچ سبکی به رپ نمیرسه! :D (;

:)) مرسی واقعا.شعر و وزن و قافیه ربط به سبک نداره به شعر داره
دیگه از اشعار سعدی و حافط و ... با وزن و قافیه تر داریم؟؟

قافیه رپ با قافیه سعدی و حافظ فرق می کنه (جهت اطلاع گفتم)

به نقل از تـــــــــــــــارا :
:)) مرسی واقعا.شعر و وزن و قافیه ربط به سبک نداره به شعر داره
دیگه از اشعار سعدی و حافط و ... با وزن و قافیه تر داریم؟؟
عزیزم رپ قافیش فرق داره!

اون قافیه که شما می گید بر می گرده به حرف های آخرش ولی رپ مث شعر نو هستش که بعضی وقت ها بهش قافیه میدن!

و اون رو جوری می خونند که وزنش درست باشه با بیتش! :D لطفا چیزی از رپ نمی دونید حرف نزنید! با تشکر! :D

اتفاقا صددرصد هم ربط داره! ربط اجتماعی(نه این چرت وپرت ها) باید شعر خوب داشته باشه یعنی اگه نداشته باشه که میشه همون چرت وپرت ها! مثلا به نظرت توی 6و8 میتونند شعر خوب بگنجونند؟

به نقل از LEGEND-handsome :
عزیزم رپ قافیش فرق داره!

اون قافیه که شما می گید بر می گرده به حرف های آخرش ولی رپ مث شعر نو هستش که بعضی وقت ها بهش قافیه میدن!

و اون رو جوری می خونند که وزنش درست باشه با بیتش! :D لطفا چیزی از رپ نمی دونید حرف نزنید! با تشکر! :D

اتفاقا صددرصد هم ربط داره! ربط اجتماعی(نه این چرت وپرت ها) باید شعر خوب داشته باشه یعنی اگه نداشته باشه که میشه همون چرت وپرت ها! مثلا به نظرت توی 6و8 میتونند شعر خوب بگنجونند؟
بله.چرا نشه؟!اولا شما وقتی از 6 و 8 چیزی نمی دونی حرف نزن :D دوما ما رپ رو به صورت جدی روش بحث کردیمتو چند صفحه اخیر.شما اونا رو بخون اگه مطلب جدیدی بود بگو باز بحث می کنیم :)

خوندم! و از اونجا فهمیدم که کلا اونهایی که ضد رپ حرف زدن 80 درصدشون الکی حرف زدن چون اطلاعات زیادی در مورد رپ نداشتن بعضی هاشون هم از رو احساس حرف زدن!

دیگه فک نکنم که لازم به بحث باشه وقتی رپ رو صرفا این طوری بهش نگاه می کنید! (;

رپ چرته!

در مورد قافیه باید بگم که قافیه ای که گوز.ن رو به شقیقه ربط میده به درد مادر شاعر میخوره! دوما یه رپر با لحنه خوندنش وزن افتضاحه شعرشو درست میکنه.
در مورد ۶.۸ هم باید بگم که متال ۶.۸ هم داریم ولی گوش کنی شب خوابت نمیبره!

• لایک
امتیازات: Dizzy

حیف گوش نیست بشینی این مزخرفاتو گوش بدی؟؟؟

بشین دوتا اهنگ کلاسیک یا سنتی یا پاپ گوش بده روحت جلا بیابد چیه هی مدام تو سر آدم شروور میخونن به قول میکا گودرزو به شقایق ربط میدن

اتفاقا سبک رپ سبک عالیی هست اول هم از سیاهپوستا شروع شد و واسه بیان مشکلات جامعه بود...کم کم یه عده آدم مزخرف مثل همین ساسی مانکن اومدن سبک رپو به گند کشیدن و شر و ور گفتن رپ واقعی یا اونی که تا حدودی به واقعیت نزدیکه رو میشه تو eminemدید واقعا خوب میخونه اصلا رپ واسه بیان بدی های جامعه ست نه اینکه یه مشت آدم بیخود بیان و تو قالب رپ بگن آخ فدات بشم پارمیدا...

به نقل از HIM :
در مورد قافیه باید بگم که قافیه ای که گوز.ن رو به شقیقه ربط میده به درد مادر شاعر میخوره! دوما یه رپر با لحنه خوندنش وزن افتضاحه شعرشو درست میکنه.
در مورد ۶.۸ هم باید بگم که متال ۶.۸ هم داریم ولی گوش کنی شب خوابت نمیبره!
داوش وقتی اینو میگی یعنی کلا از آهنگ هیچی نمی فهمی! :))

پس eminem هم که این همه طرفدار داره کشکه! :)) چون رپه! (;

برو باو !برو همون متالت رو گوش کن! منم متال گوش میدم ولی نمیام بگم .... و....! :-w فحش ماهم بلدیم ها! :D

وضعیت
موضوع بسته شده است.
Back
بالا