• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

خیالات دوران اولیه سمپاد

:/nobody

contradiction
نام مرکز سمپاد
فرزانگانn
شهر
somewhere
سال فارغ التحصیلی
1404
من انتظار فضایی نداشتم ولی فکر می‌کردم حداقل قرار نیست تکالیفمون مثلا این باشه که یدور از رو کل واژه شناسی رونویسی کنیم، به جاش تکلیفمون یه سوال علمی یه معمایی چیزی باشه که بگردیم دنبال جوابش :]
ولی همه چیز معمولی بود
معمولی تر از معمولی
بدی های یه مدرسه عادی رو تمام و کمال داره.
با دنگ و فنگ های بیشتر
و همکلاسی های مغرور تر و رومخ تر

حداقل انتظار داشتم یه استفاده‌ای ازون آزمایشگاه بی‌صاحاب داشته باشیم ولی میشینیم اونجا گلدوزی می‌کنیم چون کارگاه کاروفناوری نداریم و آزمایشگاه فیزیک و زمین شناسی تحت سلطه دبیر کاروفناوریه :]

فکر می‌کردم معاون و ناظم هامون آدم‌های پایه و باحال جوونی باشن که با بچه ها نهایت همکاری رو میکنن کلمات بسیاری هست که باهاش میشه معاونامونو توصیف کرد ولی متاستفانه پایه و باحال جزو اون لیست بلند بالا نیست.
پایه بودن بخوره تو سرم. فکر نمی‌کردم روز آخر مدرسه بخاطر برق ناخن زدن برام مورد انضباطی بنویسن یا بعدش فقط زیر جامیز من چک بشه، با چه منطقی با خودش گفته اینکه لاک میزنه حتما تقلب هم می‌کنه.
هووووف

فکر می‌کردم دلخوشی هام تو مدرسه چیزی بیشتر از یه کتابخونه ۲ در ۳، و دوتا دبیر هنر و کامپیوتر باشه.

انتظار داشتم عوامل مدرسه هم قبل ازینکه انتخاب بشن تستی چیزی ازشون گرفته بشه و یه حداقل IQ رو لازم داشته باشن برای ورود که ما برای مکالمات عادی و روزمره باهاشون به مشکل نخوریم.

یروز اگه تو سمپاد یه کاره ای شدید اینارو درنظر بگیرید
مرسی اه

Scarlett

✷‿✷
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1404
از کلاس اول ارزو داشتم اسمم رو، روی بنر قبولی ها در مدرسه بزنن و روی استینم هم ارم سمپاد باشه
سال ما، مدرسه بنر نزد و(گفت شهرداری گیر داده)
فرم مدرسه هم عوض شد و چند ماه بعد هم انلاین شدیم :)

DarkLightI

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علّامه‌حلّی۳
شهر
طهران
سال فارغ التحصیلی
1406
موقعی که وارد سمپاد شدم خیلی بچه سال بودم، میخواستم یه مجله ی مخفی تو مدرسه چاپ کنم و بعد یه گروه مبارزه با جرم و جنایت تشکیل بدم :| xDDDDDD
بعد از یه مدتی که واقع گرا تر شدم بی خیال هردو صدم، ولی خب الان اهداف دیگه ای دارم، باید ببینم بهشون میرسم یا نه🙃

Sety

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اسلامشهر
سال فارغ التحصیلی
1405
فکر میکردم همه تنها یه گوشه درحال درس خوندنن
بعد هی به خودم میگفتم با کسی صمیمی نشم و اینا
الان از روی روابط کلاس ما میشه یه فیلم ترکیه ای ساخت:))
بدون مبالغه میگما روابط ناجوره:"

موقعی که وارد سمپاد شدم خیلی بچه سال بودم، میخواستم یه مجله ی مخفی تو مدرسه چاپ کنم
ایم باید بگم من و فاطمه همچنان و کاملا جدی این تصمیم و داریم =))

*100RA*

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
xy
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1404
به ما میگفتن دوباره تو نهم به دهم ازتون امتحان میگیرن 😐😐

بالا